Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
συντροφε ετσι θα μας παει εχει πολλα επεισοδια το σιριαλ δεν μπηκε τυχαια ο δημητρελος κατι παιζει μ αυτον απο την αρχη δε μου αρεσε η φατσα του και για πιο συγκεκριμενα καποιος ειναι απο πισω και του λεει κ τη να κανει
images
Αυτό το τσουτσέκι είναι απο πίσω του.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ο Τρέλος παίζει με όλους...είναι κοινής αποδοχής!
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
images
Αυτό το τσουτσέκι είναι απο πίσω του.
κι αυτος ειναι κ οι πρωην μεγαλομετοχοι που ξαφνικα εχουν χαθει κι ο κοσμος νομιζει οτι εχουν εγκαταλειψει!!!! σε λιγο καιρο θα δειτε τη εχει να γινει μ αυτους
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αλλη μια σωστη κινηση,αν δεν αλλαξει κατι.Καλο παιχτακι.
εγώ θα σε ξαναρωτήσω άλλη μια φορά
πες μου ΠΟΎ στο λύκο βρέθηκαν λεφτά και κάνει μεταγραφές η ΑΕΚ ενώ πριν από τις γιορτές δεν είχε ούτε μασημένο σάλιο

κατά τα άλλα η μεταγραφή αυτή είναι καλή.
 

Επισκέπτης
εγώ θα σε ξαναρωτήσω άλλη μια φορά
πες μου ΠΟΎ στο λύκο βρέθηκαν λεφτά και κάνει μεταγραφές η ΑΕΚ ενώ πριν από τις γιορτές δεν είχε ούτε μασημένο σάλιο

κατά τα άλλα η μεταγραφή αυτή είναι καλή.
μήπως τα έφερε ο άγιος βασιλης; :grin:
 

Επισκέπτης
εγώ θα σε ξαναρωτήσω άλλη μια φορά
πες μου ΠΟΎ στο λύκο βρέθηκαν λεφτά και κάνει μεταγραφές η ΑΕΚ ενώ πριν από τις γιορτές δεν είχε ούτε μασημένο σάλιο

κατά τα άλλα η μεταγραφή αυτή είναι καλή.
Αν δεν κανω λαθος λεγονται αρθρα μεταγραφων, αλλα για ποιο σιγουρα ρωτα τον σκοτεινο  :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
50 χιλ.έδωσε στον Θεοδωρίδη η ΑΕΚ για να έρθει ο Ανάκογλου.Κάτι τηλεοπτικά,κάτι αποδεσμεύσεις,κάτι εισιτήρια,κάτι χορηγοι-διαφημίσεις κλπ,κλπ,δεν είναι και τόσο δύσκολο να τα δώσεις.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
κλείσανε μέσα όλους του πολιτικούς και πιάσανε και τα ποδοσφαιρκά τώρα...
γμτ τις επικοινωνιακές μαλακίες για να αποσυντονίζουνε τον κόσμο από τα προβλήματα ...

να μπει μέσα ο πούστης αν τα έχει πάρει παράνομα για οποιοδήποτε λόγο. Να πληρώσει και την εφορία και το πρόστιμο για τις δηλώσεις από το 2007 μέχρι τώρα.

Αλλά και οι κερατάδες να βάλουνε μέσα τους πούστηδες του κυνοβουλίου., όχι να τους κοιτάνε στα δόντια...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
50 χιλ.έδωσε στον Θεοδωρίδη η ΑΕΚ για να έρθει ο Ανάκογλου.Κάτι τηλεοπτικά,κάτι αποδεσμεύσεις,κάτι εισιτήρια,κάτι χορηγοι-διαφημίσεις κλπ,κλπ,δεν είναι και τόσο δύσκολο να τα δώσεις.
σκοτεινέ, πριν τις γιορτές δεν είχες σάλιο για να βγάλεις άδεια για μεταγραφές.
και μετά τις γιορτές (ανεξήγητα, κανείς δεν έχει δώσει εξήγηση για αυτό) βρήκε λεφτά και για αδειοδοτήσεις, και για να κάνει μεταγραφές και να πληρώσει παίκτες;

δεν σου βρωμάει τίποτα;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν έχει αλλάξει κάτι.Η ΑΕΚ,δεν μπορεί να κάνει μεταγραφές άνω των 24 ετών και δεν δικαιούται να πάρει ξένο.Μόνο ένα παίκτη δικαιούταν να πάρει άνω των 24 και αυτός ήταν ο Πετρόπουλος.Οι υπόλοιποι όλοι που πήρε είναι κάτω.

Κανονικά ισχύει λοιπόν η απαγόρευση μεταγραφών στην ΑΕΚ.΄Μόνο υπό προϋποθέσεις παίρνει συγκεκριμενης ηλικίας.Και αυτό σας χαλάει;;;;

Είδατε ότι πιάνουν τόπο οι πιτσιρικάδες και σας χαλάει την μαγια;


Άμα είναι να μας βάλετε να παίξουμε και με τα τσικό.

Αλλα και πάλι δεν θα πέσουμε,όσο και να το θέλετε :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
σκοτεινέ, πριν τις γιορτές δεν είχες σάλιο για να βγάλεις άδεια για μεταγραφές.
και μετά τις γιορτές (ανεξήγητα, κανείς δεν έχει δώσει εξήγηση για αυτό) βρήκε λεφτά και για αδειοδοτήσεις, και για να κάνει μεταγραφές και να πληρώσει παίκτες;

δεν σου βρωμάει τίποτα;
Γιατι λες κατι χωρις να το ψαξεις και μετα φαινεσαι ανιδεος;Ψαξτο λιγο και ξαναελα.

EDIT : Τελικα στα ειπε ο σκοτεινος,να μην κουραστεις κιολας.Οσο για τα λεφτα,εδωσε καποια ο Φωτιαδης,ολο και καποιος αλλος θα εκανε διευκολυνση,δεν δοθηκαν και τιποτα τεραστια ποσα.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
σκοτεινέ, πριν τις γιορτές δεν είχες σάλιο για να βγάλεις άδεια για μεταγραφές.
και μετά τις γιορτές (ανεξήγητα, κανείς δεν έχει δώσει εξήγηση για αυτό) βρήκε λεφτά και για αδειοδοτήσεις, και για να κάνει μεταγραφές και να πληρώσει παίκτες;

δεν σου βρωμάει τίποτα;
Φίλε δυο φορές σου έχω απαντήσει ότι η ΑΕΚ πήρε ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ενημερότητα βάσει ισχύοντος νόμου του κράτους και μ' αυτήν κάνει μεταγραφές όπως και ο ΑΡΗΣ. Τώρα αν εννοείς τα ελάχιστα λεφτά που θα δώσει στον Παναιτωλικό για το δανεισμό του Μητρόπουλου και τα 50.000 για τον Ανάκογλου ποιος σου είπε ότι τα πλήρωσε μετρητά. ΤΟ πιο πιθανό είναι να εκχώρησε μελλοντικά έσοδα και γι αυτά.
Αυτό που θα έπρεπε να μάθουμε είναι ποιος πληρώνει τα συμβόλαια των δανεικών του ΟΣΦΠ στον ΑΡΗ.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Πήραμε παίκτη που ήθελε και ο Παο;
Δώσαμε και προκαταβολή;
E ρε γλέντια  :2funny: :2funny: :2funny:
*Α και να μην ξεχάσω.
Πείτε μου ρε παιδιά είναι καλά στην υγεία του ο κ.Δημητρέλος;
Σας παρακαλώ,μην με κρατάτε σε αγωνία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom