Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πήραμε παίκτη που ήθελε και ο Παο;
Δώσαμε και προκαταβολή;
E ρε γλέντια  :2funny: :2funny: :2funny:
*Α και να μην ξεχάσω.
Πείτε μου ρε παιδιά είναι καλά στην υγεία του ο κ.Δημητρέλος;
Σας παρακαλώ,μην με κρατάτε σε αγωνία.



Έπαθε τραμπάκουλο από το πογκρόμ μεταγραφών και μάλλον τα έχει χάσει λίγο.
Περαστικά του πάντως του ανθρώπου.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δεν έχει αλλάξει κάτι.Η ΑΕΚ,δεν μπορεί να κάνει μεταγραφές άνω των 24 ετών και δεν δικαιούται να πάρει ξένο.Μόνο ένα παίκτη δικαιούταν να πάρει άνω των 24 και αυτός ήταν ο Πετρόπουλος.Οι υπόλοιποι όλοι που πήρε είναι κάτω.

Κανονικά ισχύει λοιπόν η απαγόρευση μεταγραφών στην ΑΕΚ.΄Μόνο υπό προϋποθέσεις παίρνει συγκεκριμενης ηλικίας.Και αυτό σας χαλάει;;;;

Είδατε ότι πιάνουν τόπο οι πιτσιρικάδες και σας χαλάει την μαγια;


Άμα είναι να μας βάλετε να παίξουμε και με τα τσικό.

Αλλα και πάλι δεν θα πέσουμε,όσο και να το θέλετε :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
άλλα σου λέω και άλλα απαντάς.

σου είπα πως με χαλάει
μακάρι να έχετε λεφτά με σέσουλα και να φτιάξετε ομάδα που να κεντάει μπας και ξυπνήσει και ο χοντρός.

εγώ ανταγωνισμό θέλω

αλλά σε ρωτάω που βρήκε τα λεφτά για μεταγραφές και απάντηση ΔΕΝ παίρνω.
Δεν έχει σημασία τι ηλικία έχουνε οι παίκτες. Δίνει λεφτά όμως. Πού τα βρίσκει;
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
κλείσανε μέσα όλους του πολιτικούς και πιάσανε και τα ποδοσφαιρκά τώρα...
γμτ τις επικοινωνιακές μαλακίες για να αποσυντονίζουνε τον κόσμο από τα προβλήματα ...

να μπει μέσα ο πούστης αν τα έχει πάρει παράνομα για οποιοδήποτε λόγο. Να πληρώσει και την εφορία και το πρόστιμο για τις δηλώσεις από το 2007 μέχρι τώρα.

Αλλά και οι κερατάδες να βάλουνε μέσα τους πούστηδες του κυνοβουλίου., όχι να τους κοιτάνε στα δόντια...


όχι.
γιατί δεν αρκεί, δεν έκλεψαν απλά χρήματα, λήστεψαν τον πλούτο μιας χώρας, έκλεψαν τα όνειρα ενός λαού (αν κάνεις όνειρα ζει η ελπίδα μέσα σου για να γίνει καλύτερη η ζωή σου), κατέστρεψαν 3 γενιές  Ελλήνων και είναι τουλάχιστον ηθικοί αυτουργοί σε πολλές αυτοκτονίες.
η ποινή πρέπει να είναι επώδυνη, διαρκής και μακρόχρονη.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Γιατι λες κατι χωρις να το ψαξεις και μετα φαινεσαι ανιδεος;Ψαξτο λιγο και ξαναελα.

EDIT : Τελικα στα ειπε ο σκοτεινος,να μην κουραστεις κιολας.Οσο για τα λεφτα,εδωσε καποια ο Φωτιαδης,ολο και καποιος αλλος θα εκανε διευκολυνση,δεν δοθηκαν και τιποτα τεραστια ποσα.
είσαι αλλού...τίποτα δεν απάντησε

Φίλε δυο φορές σου έχω απαντήσει ότι η ΑΕΚ πήρε ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ενημερότητα βάσει ισχύοντος νόμου του κράτους και μ' αυτήν κάνει μεταγραφές όπως και ο ΑΡΗΣ. Τώρα αν εννοείς τα ελάχιστα λεφτά που θα δώσει στον Παναιτωλικό για το δανεισμό του Μητρόπουλου και τα 50.000 για τον Ανάκογλου ποιος σου είπε ότι τα πλήρωσε μετρητά. ΤΟ πιο πιθανό είναι να εκχώρησε μελλοντικά έσοδα και γι αυτά.
Αυτό που θα έπρεπε να μάθουμε είναι ποιος πληρώνει τα συμβόλαια των δανεικών του ΟΣΦΠ στον ΑΡΗ.
αυτό είναι απάντηση, αλλά όχι ικανοποιητική.
Με απαντήσεις τύπου "το πιο πιθανό" δεν πείθομαι. Ξαναλέω, όχι γιατί δεν θέλω να πάρετε παίχτες. Το αντίθετο. Αλλά γιατί εσείς δεν θα έπρεπε να θέλετε να βαθαίνει κι άλλο η τρύπα. Το έλεγα πέρσι στο Γρηγόρη πως μετά τα χριστούγεννα (2011-12) πάλι δεν θα έγετε ούτε κέρμα στην τσέπη και δικαιώθηκα.

Σας το ξαναλέω και τώρα... με τα ίσως και τα μπορεί απλά δέχεστε αδιαμαρτύρητα πως πάλι ξοδεύονται χρήματα που δεν υπάρχουνε. Αλλιώς βρέθηκαν από κάπου χρήματα που δεν σας/μας λένε.

Πάντως αγαθοεργίες ΔΕΝ είναι από κανένα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
όχι.
γιατί δεν αρκεί, δεν έκλεψαν απλά χρήματα, λήστεψαν τον πλούτο μιας χώρας, έκλεψαν τα όνειρα ενός λαού (αν κάνεις όνειρα ζει η ελπίδα μέσα σου για να γίνει καλύτερη η ζωή σου), κατέστρεψαν 3 γενιές  Ελλήνων και είναι τουλάχιστον ηθικοί αυτουργοί σε πολλές αυτοκτονίες.
η ποινή πρέπει να είναι επώδυνη, διαρκής και μακρόχρονη.
συμφωνούμε...
το κακό είναι πως ακόμα το κάνουνε και το χειρότερο είναι πως δεν το κάνουνε μόνο οι κυβερνητικοί αλλά και αυτοί που θέλουν να κυβερνήσουνε
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Έπαθε τραμπάκουλο από το πογκρόμ μεταγραφών και μάλλον τα έχει χάσει λίγο.
Περαστικά του πάντως του ανθρώπου.
Τσουμάγκας,Μητρόπουλος,Ανάκογλου,Πετρόπουλος,Αναστασόπουλος,Καραλής. (Τυχαία η σειρά αναγραφής)
Ξεχνάω κανένα άλλο παιδί;
Υπάρχει πολύ ταλέντο αλλά........ο καιρός θα δείξει.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
όχι.
γιατί δεν αρκεί, δεν έκλεψαν απλά χρήματα, λήστεψαν τον πλούτο μιας χώρας, έκλεψαν τα όνειρα ενός λαού (αν κάνεις όνειρα ζει η ελπίδα μέσα σου για να γίνει καλύτερη η ζωή σου), κατέστρεψαν 3 γενιές  Ελλήνων και είναι τουλάχιστον ηθικοί αυτουργοί σε πολλές αυτοκτονίες.
η ποινή πρέπει να είναι επώδυνη, διαρκής και μακρόχρονη.
Αδελφε δεν τα ληστεψαν μονοι τους,ενα σωρο ανθρωποι επαιρναν επιδωματα που δεν δικαιουνταν με σιγονταρισμα των λαμογιων δημοσιων υπαλληλων.Ειναι τα μεγαλα κεφαλια που εκανα κακο,αλλα και τα μικροτερα εκαναν μεγαλητερο στην οικονομια της χωρας.Και βλεπεις εναν τομεα απο τους πιο προνομιουχους με μεσο ορο μισθου 2500 το μηνα,να απεργει για να μην χασει τον υπερβολικο μισθο που παιρνει,την στιγμη που ολοι σχεδον οι ιδιωτικοι υπαλ. εχουν πλεον μισθο πεινας.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Πάνω που πλησιαζε η μερα της συναντησης  με τον επενδυτη , πηγε ο άλλος στο νοσοκομείο. Περαστικα του , αν εχει κατι αλλά γιατι όλο αυτο μου θυμιζει την παροιμία .... Πότε ο Γιαννης δεν μπορεί , ποτε ο κωλος του πονεί.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
άλλα σου λέω και άλλα απαντάς.

σου είπα πως με χαλάει
μακάρι να έχετε λεφτά με σέσουλα και να φτιάξετε ομάδα που να κεντάει μπας και ξυπνήσει και ο χοντρός.

εγώ ανταγωνισμό θέλω

αλλά σε ρωτάω που βρήκε τα λεφτά για μεταγραφές και απάντηση ΔΕΝ παίρνω.
Δεν έχει σημασία τι ηλικία έχουνε οι παίκτες. Δίνει λεφτά όμως. Πού τα βρίσκει;



Και γω σου απαντάω:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΕΙ Η ΑΕΚ.

Μια μεταγραφή μόνο έκανε(Ανάκογλου)-δηλαδή έδωσε λεφτά σε ομάδα.Οι άλλοι ήρθαν είτε ως δανεικοί με οψιόν αγοράς είτε ως ελεύθεροι,οπότε τα ποσά είναι μικρά.Και σου ξαναλέω:από διαφημίσεις,χορηγίες,τηλεοπτικά,καμμιά διευκόλυνση κλπ.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Πάνω που πλησιαζε η μερα της συναντησης  με τον επενδυτη , πηγε ο άλλος στο νοσοκομείο. Περαστικα του , αν εχει κατι αλλά γιατι όλο αυτο μου θυμιζει την παροιμία .... Πότε ο Γιαννης δεν μπορεί , ποτε ο κωλος του πονεί.
Επίσης να συμπληρώσω και.......Όποιος δεν θέλει να ζυμώσει,έξι μήνες κοσκινίζει.  :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Και γω σου απαντάω:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΕΙ Η ΑΕΚ.

Μια μεταγραφή μόνο έκανε(Ανάκογλου)-δηλαδή έδωσε λεφτά σε ομάδα.Οι άλλοι ήρθαν είτε ως δανεικοί με οψιόν αγοράς είτε ως ελεύθεροι,οπότε τα ποσά είναι μικρά.Και σου ξαναλέω:από διαφημίσεις,χορηγίες,τηλεοπτικά,καμμιά διευκόλυνση κλπ.
οκ...γνώμη σου

δεν συμφωνώ (δεν είμαι υποχρεωμένος, έτσι;)

γιατί όλα αυτά που λες σε πόσα συμβόλαια και πόσες τρύπες πρέπει να τα δώσει;
Πόσα λεφτά πια είναι αυτά;
άλλες υποχρεώσεις ΔΕΝ έχει; Ενοίκια κλπ ΔΕΝ πληρώνει; ΔΟΣΕΙΣ εφορίας ΔΕΝ έχει;

αυτό που σου λέω είναι πως η τρύπα μεγαλώνει. Και εξακολουθείτε να μην το καταλαβαίνετε...
πάλι σε ένα χρόνο θα λέτε τι έκαναν αυτοί που ήταν στα πόστα...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
για μένα δεν είναι ΑΕΚτζήδικο... για μένα είναι μαλακία του πατέρα.
Και αν όντως έγινε έτσι...ελπίζω να μη διαβάσει το άρθρο κανείς της ασφαλιστικής

και πραγματικά ελπίζω και να γίνει καλά το παιδί αλλά και να δώσει η ΠΑΕ σας τα λεφτά πίσω.

Εάν πάντως βρέθηκαν έτσι τα λεφτά ... είναι ξεφτίλα..
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Απεριόριστος σεβασμός σε αυτόν τον Ανθρωπο.
Περαστικά στο παιδί του και σιδερένιο,μέσα απο την καρδιά μου.
το εχουμε πει πολλες φορες,αρνουνται πολλοι να το καταλαβουν....η ΑΕΚ δεν ειναι αθλητικο σωματειο,ΠΑΕ κλπ......ειναι ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Απεριόριστος σεβασμός σε αυτόν τον Ανθρωπο.
Περαστικά στο παιδί του και σιδερένιο,μέσα απο την καρδιά μου.
θα με συγχωρέσεις που δεν θα συμφωνήσω μαζί σου.
Κανείς σεβασμός.
Δεν θα έδινα σε ΚΑΜΙΑ ομάδα λεφτά για να έρθουνε 3 ποδοσφαιριστές να χαιρετίσουνε το παιδί μου. Εάν το παιδί όντως αγαπούσε την ομάδα αυτή, θα απαιτούσα να έρθουν κάποιοι από την ομάδα να το δούνε. Τα λεφτά δόθηκαν για θεραπεία, όχι για να πάνε στις τσέπες ποδοσφαιριστή.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
για μένα δεν είναι ΑΕΚτζήδικο... για μένα είναι μαλακία του πατέρα.
Και αν όντως έγινε έτσι...ελπίζω να μη διαβάσει το άρθρο κανείς της ασφαλιστικής

και πραγματικά ελπίζω και να γίνει καλά το παιδί αλλά και να δώσει η ΠΑΕ σας τα λεφτά πίσω.

Εάν πάντως βρέθηκαν έτσι τα λεφτά ... είναι ξεφτίλα..
Aγάπη είναι.
Απόγνωση είναι (για την κατασταση που βρισκόμαστε)
Τρέλα είναι
ΑΡΡΩΣΤΙΑ είναι  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom