Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Θα θελα ο χριστιδης να μας σχολιασει αυτον τον αγωνα με την αντικειμενικη του αποψη  :cheesy:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πολύ το κρύο στο ΟΑΚΑ αλλά πολύ ζέστη από το πάθος των παιδιών για νίκη. Φυσικά και ο λαιμός έκλεισε (και μάλλον την ψιλοάρπαξα αλλά δε γαμιέται) με τα γκολ του Πετρό και του Παυλή. ΕΝΝΟΕΙΤΕ πως δεν υπάρχει φάουλ στο γκολ του Παυλή. Η μπάλα πρέπει να έχει μπλοκαριστεί από τον τερματοφύλακα ΣΤΑΘΕΡΑ, ενώ αυτή του γλιστράει στην αρχή από τα χέρια. ΚΑΙ σήμερα φάνηκε πως ΑΝ είχε γίνει λίγο καλύτερος σχεδιασμός το καλοκαίρι η ομάδα δε θα κυνδίνευε και δε θα ψάχναμε πόντους σε κάθε ματς του Β γύρου. Ο Πετρό ήταν μια ευγενική χορηγία του ΠΑΟ και τον ευχαριστούμε γι αυτό. Στο ψηλό παιχνίδι είναι μανούλα. Πρώτη νίκη με ανατροπή που σίγουρα θα ανεβάσει την ψυχολογία των παικτών.
Υ.Γ Άντε να δουμε και τον "υποψήφιο" επενδυτή τη θα κάνει....Γκαστρομένος να ήταν θα είχε γεννήσει :grin:
μία κουβέντα μόνο.
αρκετούς μήνες νωρίτερα σας είχα πει πως στο δεύτερο γύρο θα φέρετε πολύ καλύτερα αποτελέσματα. Στον πρώτο γύρο ψήνονταν, τώρα δένεται η ομάδα σιγά σιγά. Ο Πετρόπουλος ήταν το κερασάκι, θα σας φέρει κάπου στη μέση του πίνακα. Αλλά και χωρίς αυτόν δεν θα κινδυνεύατε. Αφού πήρατε φυσιολογικό προπονητή που αποδεδειγμένα ξέρει να παίζει με νέους παίκτες και να στήνει ομάδες μικρών στόχων, ο υποβιβασμός έφυγε από το πλαίσιο.
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ενα 3μπαλο θελω στον νιονιο αεκαρα μου!!!! πετρογκολ αυτο ηταν λυθηκε κ εδεσε με την ομαδα απο δω και περα το γκολ θα ειναι θεμα χρονου!!!! κρατηστε και κορδερο του χρονου να κανουμε παπαδες με σοβαρη διοικηση επιστοφη στα πατρια εδαφη ( ριζουπολη) και με παικτες οπως χτες ψυχαρες δεν εχουμε να φοβηθουμε τιποτα!!!!!!
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Θα θελα ο χριστιδης να μας σχολιασει αυτον τον αγωνα με την αντικειμενικη του αποψη  :cheesy:
Αχαχαχαχαχα! Δεν το είχα δει αυτό φίλε, έλειπα τότε. Η παράγκα στα ντουζένια της. Το θέμα δεν είναι να σχολιάσει τις αποφάσεις ο φίλος αλλά να μας πει αν θέλει να βλέπει τέτοια ματς, που παρά τα φάλτσα είχε καμιά 15αριά καλές φάσεις στο ημίχρονο, ή να βλέπει την ομάδα του να παίρνει περίπατο τα πρωταθλήματα με παιχνίδια σούπα;
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Μαλακιστήκαμε άγρια χθες κ δίκαια μας κερδίσατε...

Να δω πότε θα αρχίσουμε να (προσπαθούμε έστω) παίζουμε ποδόσφαιρο κατοχής με ομάδες σχεδόν ισοδύναμες (ή έστω με ίδιους στόχους)...

Όλο πίσω κ περιμένουμε μια φάση από το πουθενά...

Κ πάλι μπράβο σας,το αξίζατε...
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Εντάξει δεν έπρεπε να μετρήσει το δεύτερο γκολ της ΑΕΚ αλλά η ΑΕΚ δεν σώζετε μόνο με παραμονή στην κατηγορία...ίσα ίσα διασύρετε παραπάνω..Η ΑΕΚ μόνο αν πέσει και φτιάξει ομάδα στην Β και ανέβει μετά δινατή χωρίς χρέη σώζετε... διαφορετικά κάθε χρόνο θα έχει τα ίδια μέχρι που να πέσει στο τέλος....νομίζουν ότι άμα κερδίσουν χρόνο έτσι το κράτος θα έρθει και θα χαρίσει λεφτά πάλι...αλλά αυτή την φορά δεν υπάρχει κράτος αλλά τροικα...




ακόμη και στη Δ' εθνική να πέσει τα χρέη προς ποδοσφαιριστές,  προπονητές και δημόσιο ΔΕΝ διαγράφονται, τα χρέη προς τρίτους διαγράφονται μόλις μία ΠΑΕ μετατραπεί σε ερασιτεχνικό σωματείο, ερασιτεχνική κατηγορία ούτε καν Δ εθνική και βλέποντας πόσα είναι τα χρέη προς αυτούς και τα έσοδα της κατηγορίας, ποιοι την διοικούν, μαθηματικά η ομάδα διαλύεται πέφτοντας στην επόμενη κατηγορία.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
ακόμη και στη Δ' εθνική να πέσει τα χρέη προς ποδοσφαιριστές,  προπονητές και δημόσιο ΔΕΝ διαγράφονται, τα χρέη προς τρίτους διαγράφονται μόλις μία ΠΑΕ μετατραπεί σε ερασιτεχνικό σωματείο, ερασιτεχνική κατηγορία ούτε καν Δ εθνική και βλέποντας πόσα είναι τα χρέη προς αυτούς και τα έσοδα της κατηγορίας, ποιοι την διοικούν, μαθηματικά η ομάδα διαλύεται πέφτοντας στην επόμενη κατηγορία.
Φίλε δεν τα λες σωστά. Αν επιλέξει ή υποχρεωθεί η ΠΑΕ ΑΕΚ να χρεωκοπήσει τότε η εταιρία "ΠΑΕ ΑΕΚ" τίθεται σε εκκαθάριση και σύμφωνα με τις διατάξεις περί ανωνύμων εταιριών γίνεται εκποίηση των περουσιακών της στοιχείων και ικανοποιούνται οι πιστωτές με τη σειρά που προβλέπει ο νόμος.
Η "ομάδα" ΑΕΚ πέφτει στην πρώτη ερασιτεχνική κατηγορία που σήμερα στην Ελλάδα είναι η Δ' εθνική και έχει μορφή πλέον σωματείου. Προσωπικά πιστεύω ότι αν συνέβαινε αυτό τότε θα προχωρούσε άμεσα και η θέσπιση της football league 2 (της σημερινής Γ' δηλαδή) ως ερασιτεχνικής κάτι που ήδη συζητείται οπότε η ΑΕΚ θα έπεφτε δύο κατηγορίες κι όχι τρεις.
Στα παραπάνω διατηρώ μία ελάχιστη αμφιβολία σχετικά με τις οφειλές προς παίκτες-προπονητές λόγω ΟΥΕΦΑ αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα παραμείνουν τα χρέη προς το Δημόσιο σε περίπτωση πτώχευσης.

Προσωπικά δε βλέπω το λόγο για τέτοια συζήτηση δεν πιστεύω ότι υπάρχει τέτοια περίπτωση για την ΑΕΚ.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Θα θελα ο χριστιδης να μας σχολιασει αυτον τον αγωνα με την αντικειμενικη του αποψη  :cheesy:
Που το θυμήθηκες και με νευρίασες,μεσημεριάτικα!!!!!  :headbang: :headbang:

Να το σχολιάσω εγώ,που ως ΑΕΚ είμαι αντικειμενικός?  :grin:
Λοιπόν το βίντεο δείχνει "ξεκάθαρα" ότι.......................Ευνοηθήκαμε όσο δεν παίρνει!!!!  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Δεν υπήρξε ούτε ένα σφύριγμα εναντίον μας!!!!  :2funny: :2funny:
Δεν συνεχίζω παραπάνω,η εικόνα μιλάει από μόνη της.... :tooth: :tooth: :tooth:
Λίγο πολύ,αυτά θα ακούσεις,από οπαδό!

Καλά για τον Μανώλη Δράκο,εντάξει είναι Ολυμπιακός,η δική του μετάδοση είναι "λογική"!!!
Ειδικά για το οφσάιντ του Κασάπη,είπε είναι ολοφάνερο αλλά,δεν πήρε θέση!!!
Αλλά για τον Καραλή που είναι ΑΕΚ!!!!  :bounce: Τον έχω ακούσει από μεταδόσεις της Nova σε αγώνες της ΑΕΚ και όταν η ΑΕΚ σε κάποια φάση είχε ευνοηθεί,το έλεγε το ξαναέλεγε,ξανά,ξανά.........σε σημείο υπερβολής!!!!
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Το κάνει αυτό ο Καραλής, είναι πολύ αυστηρός με την ΑΕΚ για να μην του πουν ότι μεροληπτεί γιατί όλοι ξέρουν ότι είναι ΑΕΚτζής, κάποιες φορές το παρακάνει όμως.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Lavio ακριβώς αυτό γίνεται.Αλλά όπως λές και 'σύ το παρακάνει αρκετές φορές!Τώρα βέβαια,δεν κάνει μεταδόσεις,οπότε δεν τον ακούμε.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Θα θελα ο χριστιδης να μας σχολιασει αυτον τον αγωνα με την αντικειμενικη του αποψη  :cheesy:
δεν εχει νιοημα να σχολιασω...προφανως θα ειναι φασεις που ευνουν τον γαυρο και για τις οποιες θα εχει ακουσει τα μυρια οσα...εσυ εχεις ακουσει τιποτα για την αεκ;;η 16 χρονια δεν εχεις ευνοηθει ποτε;;απλα εγω παιρνω τα κατσαρολικα και αυτο ποναει...
μια χαρα σφαζεις οποιους μαπινουν εμποδιο στους (οποιους ) στοχους σου και δεν ανοιγει μυτ...
ο γαυρος να φαει λασπη και οι αλλοι... :grin:
εχτε για μενα ηταν επιθετικο φαουλ που δεν δινεται...χανει την μπαλλα ο τρεμας την ξαναπιανει και στο φτερο την κλωτσαει ο παυλης...
για μενα καθαρο φαουλ για σενα οχι...το σεβομαι και δεν εχω προβλημα...
σε καταλαβαινω εχω βρεθει πολλες φορες στη θεση σου να προσπαθω να δικαιολογησω τα αδικαιολογητα...
ε ακντο και εσυ μια ...ετσι ειναι η ζωη τι νακανουμε;;
σε δυο κολλητα παιχνιδια ισοφαριζεις με γκολ οφσαιτ στο 97 και κερδιζεις με γκολ φαουλ στο 80
that's life man....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
να σχολιασω μονο γιατι καπου πηρε το ματι μου παραπανω για οφσαιτ δρακους και καραληδες...
στο τελευταιο ντερμπυ στο ΟΑΚΑ  δοθηκαν δυο ανυπαρκτα οφσαιτ στον μητρογλου σε φασεις που εβγαινε τετ α τετ...σωστα;;τα θυνασαι;;λεει κατι αυτο;; :think:
αυτα συμβαινουν...να κατσω να φτιαξω και εγω ενα βιντεακι;;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
να σχολιασω μονο γιατι καπου πηρε το ματι μου παραπανω για οφσαιτ δρακους και καραληδες...
στο τελευταιο ντερμπυ στο ΟΑΚΑ  δοθηκαν δυο ανυπαρκτα οφσαιτ στον μητρογλου σε φασεις που εβγαινε τετ α τετ...σωστα;;τα θυνασαι;;λεει κατι αυτο;; :think:
αυτα συμβαινουν...να κατσω να φτιαξω και εγω ενα βιντεακι;;
Μιλας για τον αγωνα που δεν δοθηκαν 2 πεναλτυ στην ΑΕΚ που ακομη και εσυ ο ιδιος παραδεχτηκες το ενα τουλαχιστον.1 ηταν η φαση που αδικηθηκε οντως ο Μητρογλου και δεν ηταν οφσαιντ αλλα μιλαμε για φαση οριακη,στο ντερμπυ που σου εδειξα ηταν 3 περιπτωσεις που ο παιχτης δεν ηταν καλημενος 1-2 μετρα αλλα τουλαχιστον 20.Απλα για να καταλαβεις γιατι υπαρχει αυτο το μισος οχι μονο απο εμας αλλα και απο ολους τους αλλους φιλαθλους.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μιλας για τον αγωνα που δεν δοθηκαν 2 πεναλτυ στην ΑΕΚ που ακομη και εσυ ο ιδιος παραδεχτηκες το ενα τουλαχιστον.1 ηταν η φαση που αδικηθηκε οντως ο Μητρογλου και δεν ηταν οφσαιντ αλλα μιλαμε για φαση οριακη,στο ντερμπυ που σου εδειξα ηταν 3 περιπτωσεις που ο παιχτης δεν ηταν καλημενος 1-2 μετρα αλλα τουλαχιστον 20.Απλα για να καταλαβεις γιατι υπαρχει αυτο το μισος οχι μονο απο εμας αλλα και απο ολους τους αλλους φιλαθλους.
ναι ρε αυτο σου λεω...το ενα ηταν...οχι το χερι το αλλο...και σου λεω τωρα εγω ...αν φτιαξω ενα βιντεακι εγω που εχει μονο τα οφσαιντ τι θα πεις;;οτι αδικηθιηκε ο γαυρος σωστα;;αυτο λεω..εφτιαξε ενας αεκτζης βιντεακι που δειχνει οτι αδικηθηκε η αεκ...σε ενενηντα λεπτα λες δεν ευνοηθηκε πουθενα η αεκ;;λες να τα εβαλε ο τυπος;;
αυτο λεμε τι ψαχνεις...αμα ευνοειται ο γαυρος γινεται χαμος...αυτη ειναι μια πραγματικοτητα...οποιος την αμφισβητει αμφισβητει την αληθεια...
η ιδια φαση στον γαυρο γινεται χαμος και σε ενα αλλο περναει αναιμακτα...
αυτο ειοναι επιλεκτικος σχολιασμος...τι να κανουμε...
δεν εχουμε ζυγαριες να ζυγιζουμε τις αδικιες...οταν μονιμως συζητιουνται και προβαλλονται οι φασεις που ευνοουν τον γαυρο ειναι λογικο να δημιουργειται η εικονα που υπαρχει αυτη τη στιγμη...
αυτο θα πει προπαγανδα και εικονικη πραγματικοτητα...
σημερα εγινε ενα πεναλτυ πεντακαθαρο στον γκρεκο που το βαφτισε ο διαιτητης φαουλ εξω απο την περιοχη...
λες να γινει κανενας ντορος;;δε νομιζω...αντιθετα αν γινοτανε σε σενα η στον πουστη θα μας ζαλιζαν τα αρχιδια...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ναι ρε αυτο σου λεω...το ενα ηταν...οχι το χερι το αλλο...και σου λεω τωρα εγω ...αν φτιαξω ενα βιντεακι εγω που εχει μονο τα οφσαιντ τι θα πεις;;οτι αδικηθιηκε ο γαυρος σωστα;;αυτο λεω..εφτιαξε ενας αεκτζης βιντεακι που δειχνει οτι αδικηθηκε η αεκ...σε ενενηντα λεπτα λες δεν ευνοηθηκε πουθενα η αεκ;;λες να τα εβαλε ο τυπος;;
αυτο λεμε τι ψαχνεις...αμα ευνοειται ο γαυρος γινεται χαμος...αυτη ειναι μια πραγματικοτητα...οποιος την αμφισβητει αμφισβητει την αληθεια...
η ιδια φαση στον γαυρο γινεται χαμος και σε ενα αλλο περναει αναιμακτα...
αυτο ειοναι επιλεκτικος σχολιασμος...τι να κανουμε...
δεν εχουμε ζυγαριες να ζυγιζουμε τις αδικιες...οταν μονιμως συζητιουνται και προβαλλονται οι φασεις που ευνοουν τον γαυρο ειναι λογικο να δημιουργειται η εικονα που υπαρχει αυτη τη στιγμη...
αυτο θα πει προπαγανδα και εικονικη πραγματικοτητα...
σημερα εγινε ενα πεναλτυ πεντακαθαρο στον γκρεκο που το βαφτισε ο διαιτητης φαουλ εξω απο την περιοχη...
λες να γινει κανενας ντορος;;δε νομιζω...αντιθετα αν γινοτανε σε σενα η στον πουστη θα μας ζαλιζαν τα αρχιδια...
Ρε συ Χρηστιδη και να φτιαξεις τετοια βιντεακια οπως λες θα ειναι φασεις οριακες,δεν θα ειναι κραυγαλεες οπως σε αυτο το βιντεο.Κανεις δεν λεει οτι και εσεις δεν εχετε αδικηθει σε καποιες περιπτωσεις οπως στο ματς με τον Δουρο αλλα μιλαμε για μια φαση οχι τουλαχιστον 10 οπως σε αυτον τον αγωνα.Και εχω να σου δειξω πολλα τετοια παιχνιδια μεταξυ μας.Δηλαδη ειναι προπαγανδα οτι λενε για εσας στο ποδοσφαιρο αλλα αληθεια οτι λετε εσεις για τον βαζελο στο μπασκετ;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ρε συ Χρηστιδη και να φτιαξεις τετοια βιντεακια οπως λες θα ειναι φασεις οριακες,δεν θα ειναι κραυγαλεες οπως σε αυτο το βιντεο.Κανεις δεν λεει οτι και εσεις δεν εχετε αδικηθει σε καποιες περιπτωσεις οπως στο ματς με τον Δουρο αλλα μιλαμε για μια φαση οχι τουλαχιστον 10 οπως σε αυτον τον αγωνα.Και εχω να σου δειξω πολλα τετοια παιχνιδια μεταξυ μας.Δηλαδη ειναι προπαγανδα οτι λενε για εσας στο ποδοσφαιρο αλλα αληθεια οτι λετε εσεις για τον βαζελο στο μπασκετ;
δεν καταλαβαινεις το νοημα αυτων που θελω να πω...σημερα ο βαζελος κερδισε με οφσαιτ γκολ ....αυτο με την ληξη του αγωνα θα εχει ηδη ξεχαστει...
αν κερδιζε ο γαυρος με οφσαιτ γκολ θα το θυμομασταν μεχρι τα βαθεια γεραματα...
απλα...
ζυγαρια και αδικο μετρο δεν εχω για να θυμαμαι και να βαζω να μετραω τις αδικιες...
σιγουρα ομως οταν του ενος μπαινουν στο φως και σθυζητιουνται και του αλλου παραγραφονται υπαρχει μια διαφορα...
εδω και 15 χρονια μονιμως μονο ο γαυρος αδικειται...ετσι λεει ο μυθος...
απο εκει και περα τι συζητηση να γινει...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
η λασπη βεβαια δεν πεφτει μονο με την διαιτησια...
φανταζεσαι να ειχε σκοραρει ο γαυρος και να ειχε δωσει ασιστ παιχτης του ατρομητου;;θα ειχε στηθει ο χορος των φαντασματων...ενω τωρα;;ακρα του ταφου σιωπη...
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
ΣΦΑΓΗ ΣΤΟ Ο.Α.Κ.Α.


ΔΕ ΔΟΘΗΚΕ ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ


ΑΛΛΟΙΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΟΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΟΥΝ ΟΙ ΣΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΗ ΠΑΡΑΓΚΑ ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΝΟΥ.

:humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
η λασπη βεβαια δεν πεφτει μονο με την διαιτησια...
φανταζεσαι να ειχε σκοραρει ο γαυρος και να ειχε δωσει ασιστ παιχτης του ατρομητου;;θα ειχε στηθει ο χορος των φαντασματων...ενω τωρα;;ακρα του ταφου σιωπη...
ρε χρηστίδη πλάκα μας κάνεις?....ποιό ήταν οφσάιντ...το 1ο?......και από πότε το παράρτημα σας άγινε δικό μας?.......πάλι ξέχασες τα χάπια σου....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε χρηστίδη πλάκα μας κάνεις?....ποιό ήταν οφσάιντ...το 1ο?......και από πότε το παράρτημα σας άγινε δικό μας?.......πάλι ξέχασες τα χάπια σου....
το 2ο...ειναι ο μπουμσονγκ...εγω φταιω;;τι να κανω;;κερδισες με οφσαιτ γκολ και εμνα δεν μου εδωσαν πεναλτυ πανω...φταιω και γιαυτο;;αυτες ειναι αληθειες...
δεν ειπα οτι ειναιο παραρτημα σου...ειπα οτι η λασπη λεει οτι ειναι δικο μου παραρτημα δηλαδη με μενα καθεται και χανει...
αυτο θα πει λασπη...και αν μου εδινε τετοια ασιστ εμενα ο γιαννουλης θα μου ειχες ζαλισει τα αρχιδια...
μιας και ετσι και αλλοιως η μονη χαρα που νοιωθετε στα αθλητικα προερχεται απο το φαραμακι που ριχνετε στο θρυλο...
τι δεν εχει καταλαβει;;
εσυ κερδισες με γκολ οφσαιτ και η αεκ χτες με γκολ φαουλ και πηρε ισοπαλια με γκολ οφσαιτ απο τον αρη...
ακριβως πες μου τι δεν καταλαβαινεις;;
θες να αλλαξω τους κανονισμους για να εισαι ευχαριστημενος ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom