Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
To να βλεπει καποιος απο αλλη οπτικη γωνια καποια πραγματα , ειναι φυσιολογικο και θεμιτο. Ο καθενας εχει το δικαιωμα της γνωμης του. Το να μπαινει συνεχεια σε ξενο θρεντ και να προκαλει με εκφρασεις τυπου , αδελφες , κοτες , δεν εχετε @@ κλπ κλπ , δεν τον κανει ουτε <<τύπο>>,   ουτε καν γραφικό.
Μια παροιμια λεει , ο όμοιος στον όμοιο και η κοπριά στα λάχανα.
Αφου εδω δεν ειναι οι όμοιοι του (ολυμπιακοί), μάλλον την κοπριά κανει.
αφου και στο θρεντ του γαυρου δεν του μιλαει κανεις πλεον γραφικο τον θεωρουν και εκει.Στο βαζελοθρεντ το ιδιο,εχει βρει τον Γρηγορη τωρα που καθεται και του απανταει για αυτο μπαινει εδω και κωλοτριβεται συνεχεια.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
"Ανάσα" 640.000 ευρώ από τον Σορεντίνο!
Η μεταγραφή του Στέφανου Σορεντίνο στην Παλέρμο,ολοκληρώθηκε και γεμίζουν...τα ταμεία της ΑΕΚ με 640.000 ευρώ!Ο Ιταλός πορτιέρο,όταν έφυγε από την Ένωση για την Κιέβο,είχε στο συμβόλαιό του,ποσοστό μεταπώλησης 20%,το οποίο εκμεταλλεύεται τώρα η κιτρινόμαυρη ΠΑΕ.
Η μετακίνηση του Σορεντίνο έκλεισε στο ποσό τω 3.8 εκατ. ευρώ και αφού αφαιρούνται οι 600.000 ευρώ που έδωσε η Κιέβο στην ΑΕΚ πρίν από σχεδόν πέντε χρόνια,η ΑΕΚ παίρνει το 20% του 3.2 εκατ.ευρώ που αντιστοιχεί σε 640.000 ευρώ!
Ας ελπίσουμε τα χρήματα αυτά να πάνε εκεί που πρέπει και όχι σε τσέπες...κάποιων!!!

Πηγή sentragoal.gr
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Την κατάλληλη στιγμή έρχονται τα γιούρο...τώρα μπορεί να το καθυστερήσει λίγο ακόμα ο Βίντι!  :2funny:

Τερματοφυλακάρα ο Στέφανος...για μένα ο καλύτερος που έχει παίξει στα Ελληνικά γήπεδα τουλάχιστον τα τελευταία 10 χρόνια!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Την κατάλληλη στιγμή έρχονται τα γιούρο...τώρα μπορεί να το καθυστερήσει λίγο ακόμα ο Βίντι!  :2funny:

Τερματοφυλακάρα ο Στέφανος...για μένα ο καλύτερος που έχει παίξει στα Ελληνικά γήπεδα τουλάχιστον τα τελευταία 10 χρόνια!

Γενικά οι Ιταλοί στα γκολποστ είναι σχολή!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Γενικά οι Ιταλοί στα γκολποστ είναι σχολή!
Εδώ και χρόνια...γενικά στο επίπεδο Σορεντίνο υπάρχουνε αρκετά τέρματα στην Ιταλία...απορώ γιατί δεν ρισκάρανε οι δικοί μας (όταν λεφτά υπήρχανε! :grin:) να ψωνίσουν από εκεί!Ακόμα και στη serie b μπορείς να βρεις καλές περιπτώσεις!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Επειδή διάβασα κάπου κάποιος να λέει ότι ο Κατίδης έπρεπε να φάει κάρτα για τον πανυγυρισμό του. ΠΟΙΑ ΚΑΡΤΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΓΑΜΩ; ΤΙ ΕΊΧΕ Ο ΠΑΝΥΓΥΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ Η "ΑΣΕΜΝΗ" ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΑ; Έφαγε μπουκάλια και βίδες, άκουσε να του βρίζουν τα ΠΑΝΤΑ (και έφαγε και κάρτα μάλιστα) και η ΠΑΕ ΑΡΗΣ τη βγάζει ΚΑΘΑΡΗ γαμώ τα σκουλίκια μου μέσα. Δηλαδή τι έπρεπε να γινει με τις περιπτώσεις του Γκαλέτι (που να ψοφήσει ο πουτάνας γιος) που έδειχνε τ αρχίδια του στους οπαδούς της ΑΕΚ;; Τον Νικοπολίδη που έβριζε και μας έφτυνε τι θα πρέπει να γίνει με ΑΥΤΟΝ τον πούστη; Να μη ξαναπατήσει γήπεδο; Με τον Χολέμπας; Με τον Τόρο που ΕΒΡΙΖΕ ΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ;; Άντε ρε μουνία. Άντε γαμηθείτε. Από δω και πέρα πριν πείτε ΕΣΕΙΣ για την ΑΕΚ και τους παίκτες μας και τους οπαδούς μας και αν θα πρέπει να τιμωρηθεί, κάνει δείξει, πρώτα να κοιτάτε το ΔΙΚΟ σας το μπουρδέλο και τους δικούς σας πουτάνας γιους παίκτες τι έκαναν στο παρελθόν και μετά να μιλάτε. Αλλιώς μούγκα στη στρούγκα και στη γωνιά σας... Κάθε φορά θέλετε να ξεκινάει η κάθαρση από την ΑΕΚ. Ουστ ρε.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Φιλε , μπαινεις στην λογική του ότι αφού δεν τιμωρηται άλλος , δεν τιμωρουμαι και εγώ. Δεν θα συμφωνησω μαζί σου. Εγω ειμαι υπέρ του να τιμωρούνται όλοι ωστε να προστατευθεί όσο γινεται αυτο το έρμο το ποδόσφαιρο μπας και καταφέρει απο χώρος  των λίγων , να ξαναγίνει η διασκέδαση των πολλων. Και δεν με πειραζει καθόλου να γινει η αρχή απο την ομάδα μου.
Και αφου υπάρχει το βιντεο του αγωνα με οτι αφορα τον Κατιδη , να τιμωρηθει λοιπόν και ο παίκτης και ο Αρης με τους οπαδούς του. 
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Εγω προσωπικά ποτέ δε βρίζω,αλλά κάπου με ενοχλεί και το συνεχές "πικάρισμα".....Όπως εμείς -η πλειοψηφία τουλάχιστον-δεν μπαίνουμε στα thread των άλλων για να πικάρουμε,το ίδιο επιθυμώ να κάνουν και οι άλλοι εδω..βέβαια το τι επιθυμώ εγω για καποιους ειναι αδιάφορο....
δεν ειναι καθολου και εισαι ο μονος που μπορει να με επαναφερει στην ''ταξη'' ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
To να βλεπει καποιος απο αλλη οπτικη γωνια καποια πραγματα , ειναι φυσιολογικο και θεμιτο. Ο καθενας εχει το δικαιωμα της γνωμης του. Το να μπαινει συνεχεια σε ξενο θρεντ και να προκαλει με εκφρασεις τυπου , αδελφες , κοτες , δεν εχετε @@ κλπ κλπ , δεν τον κανει ουτε <<τύπο>>,   ουτε καν γραφικό.
Μια παροιμια λεει , ο όμοιος στον όμοιο και η κοπριά στα λάχανα.
Αφου εδω δεν ειναι οι όμοιοι του (ολυμπιακοί), μάλλον την κοπριά κανει.
αν μπεις σε διαδικασια να δεις τι μορει να εχει ακουσει σε ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ επιπεδο αλλα και σε επιπεδο λασπης στην ομαδα του και στο θρεβτ και απο ανθρωπους που θεωρουν το εδω θρεντ ιδιοκτησια τους ισως να μπορουσες να καταλαβεις και να δικαιολογησεις και την οργη και τον θυμο...
αλλα δεν ειναι αναγκη να το κανεις...σεβαστη η αποψη σου και δικαιωμα σου να την εχεις...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Βασικά αυτοί φταίνε που κάθονται και ξαναμαναπαντάνε στην ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΙΑ ΑΔΕΛΦΗ...λες και αύριο δεν θα τους ξαναρωτήσει το ίδιο πράγμα!  :tooth:
γατε με ξαφνιαζεις και με κπλησσεις δυσαρεστα...
δεν ειχα ΠΟΤΕ μαζι σου προσωπικη συγκρουση με τετοιους χαρακτηρισμους,αντιθετα καναμε διαλογο...
δεβ τρεχει τιποτα ,δικαιωμα σου να ξηγιεσαι ετσι...
απλα ενοιωσα εκπληξη...
ειχα καιρο να μπω εδω και σεβομουνα καποιους ανθρωπους εδω αφηνοντας τους στον ''πονο τους'' για την αγαπημενη τους ομαδα...
δεχτηκα στην πορεια ''επιθεσεις '' και ενιοτε στου γαυρου χωρις κανεις να με ''υπερασπιστει'' απο τους ομοθρησκους(τους δικους σου) ...επειδη απλα ελεγα την αποψη μου ΚΟΣΜΙΑ...
το να μπεις σε ενα παιχνιδι με χαρακτηρισμους και βρισιες ειναι ευκολο και εγω το εκανα...
και δεν ειμαι υποχρεωμενος να εξηγω ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ποιους εννοω πουστηδες αδερφες και φιδια. και ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΑΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...
εσυ σιγουρα δεν εισαι αναμεσα σε αυτους ακομα και τωρα που εισαι οργισμενος μαζι μου πραγμα κατανοητο (απλα την αντιδραση δεν περιμενα)
εχω εξηγησει σε καποιους οτι δεν ειμαι αγιος και επειδη δεν γινεται καθε φορα να λεω απευθυνομαι στον ταδε και στον δεινα η μαλλον δεν απευθυνομαι στον ταδε και στον δεινα εχω παρακαλεσει καποιον η καποιους που εκτιμω οταν βλεπουν τον ''μαλακα'' χρηστιδη στον οριζοντα απλα να προσπερνουν χωρις να διαβαζουν...
δυσκολο ναι αλλα το εχω ζητησει σε χαρη...
δεν μπορω σε καθε μαλακα και καραγκιοζη να απευθυνομαι με πιμι...τα λεω δημοσια...
εδω τα λεω στους δικους μου... ;)
και επειδη ειμαι παντελονατος λεω οτι θελω με τρελλα να πεσει η αεκ β εθνικη ...και ο πουστης...
παροτι μπορει να γουσταρω καποια παιδια απο δω δεν μπορω να ξεχαω τι εχω τραβηξει χρονια τωρα απο λασπες και συκοφαντιες ,,,,
αλλο το ενα αλλο το αλλο...
και φιλαρακια καλλητα στη ριαλ λαιφ εχω αεκτζηδες που τους αγαπαω αλλα αυτο δε σημαινει οτι δεν θελω η αεκ να εξαφανιστει...
ας προσεχε στο κατω κατω η αεκ
9και οι οπαδοι της) γιαυτο ....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Πω τον "πούστη", 10 σεντόνια σε μισή ώρα, ούτε η bed and bath να 'σουνα
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δεν έχω χρόνο τώρα Χρηστίδη...Θα επανέλθω με σεντόνι για να χαρεί και ο lion! :grin:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Δεν έχω χρόνο τώρα Χρηστίδη...Θα επανέλθω με σεντόνι για να χαρεί και ο lion! :grin:
αληθεια δεν χρειαζεται...οτι στεναχωρεθηκα ειναι αληθεια μιας και δεν το περιμενα...
αλλα ισως και το πως ξηγηθηκες να με βοηθησει να κοιταξω την καμπουρα μου...
σε καταλαβαινω απολυτα απλα δεν περιμενα τους χαρακτηρισμους οχι αυτους καθ'αυτους αλλα σε τριτο προσωπο...
δηλαδη αν μιλαγες απευθειας σε μενα και μου τα'χωνες ακομα χειροτερα δεν ετρεχε τιποτα απο παρτη μου...
αλλα αδερφε το τριτο προσωπο ΑΠΟ ΣΕΝΑ με πεθανε...αυτο το γραψτε τον στα αρχιδια σας (απο σενα γιατι απο αλλους το θεωρω τιτλο τιμης) με εκτελεσε...
ομως ξαναλεω πιθανα και να μου αξιζε  :grin:
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Την κατάλληλη στιγμή έρχονται τα γιούρο...τώρα μπορεί να το καθυστερήσει λίγο ακόμα ο Βίντι!  :2funny:

Τερματοφυλακάρα ο Στέφανος...για μένα ο καλύτερος που έχει παίξει στα Ελληνικά γήπεδα τουλάχιστον τα τελευταία 10 χρόνια!
Ναι,ναι του έκατσε καλά του Βιντιάδη!!!Αφορμή έψαχνε...  :2funny: :2funny:
Ο Σορεντίνο για μένα θεωρώ ότι είναι ο κορυφαίος τερματοφύλακας,που έχει περάσει από την ΑΕΚ!!
Έκανε μεγάλα παιχνίδια...  :rockon: :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Επειδή διάβασα κάπου κάποιος να λέει ότι ο Κατίδης έπρεπε να φάει κάρτα για τον πανυγυρισμό του. ΠΟΙΑ ΚΑΡΤΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΓΑΜΩ; ΤΙ ΕΊΧΕ Ο ΠΑΝΥΓΥΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ Η "ΑΣΕΜΝΗ" ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΑ; Έφαγε μπουκάλια και βίδες, άκουσε να του βρίζουν τα ΠΑΝΤΑ (και έφαγε και κάρτα μάλιστα) και η ΠΑΕ ΑΡΗΣ τη βγάζει ΚΑΘΑΡΗ γαμώ τα σκουλίκια μου μέσα. Δηλαδή τι έπρεπε να γινει με τις περιπτώσεις του Γκαλέτι (που να ψοφήσει ο πουτάνας γιος) που έδειχνε τ αρχίδια του στους οπαδούς της ΑΕΚ;; Τον Νικοπολίδη που έβριζε και μας έφτυνε τι θα πρέπει να γίνει με ΑΥΤΟΝ τον πούστη; Να μη ξαναπατήσει γήπεδο; Με τον Χολέμπας; Με τον Τόρο που ΕΒΡΙΖΕ ΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ;; Άντε ρε μουνία. Άντε γαμηθείτε. Από δω και πέρα πριν πείτε ΕΣΕΙΣ για την ΑΕΚ και τους παίκτες μας και τους οπαδούς μας και αν θα πρέπει να τιμωρηθεί, κάνει δείξει, πρώτα να κοιτάτε το ΔΙΚΟ σας το μπουρδέλο και τους δικούς σας πουτάνας γιους παίκτες τι έκαναν στο παρελθόν και μετά να μιλάτε. Αλλιώς μούγκα στη στρούγκα και στη γωνιά σας... Κάθε φορά θέλετε να ξεκινάει η κάθαρση από την ΑΕΚ. Ουστ ρε.
Ρε Γρηγορη στα αρχιδια μας τι κανουν οι παιχτες αλλων ομαδων,ο Κατιδης ειναι παιχτης της ΑΕΚ και οφειλει να την σεβεται.Τετοιες χειρονομιες δεν γουσταρω εγω προσωπικα να τις βλεπω απο παιχτες μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom