Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Olympiakos+AEK+6-0.jpg




http://[URL unfurl="true"]www.sport24.gr/football/England/article1425306.ece/BINARY/w460/CITY3.jpg[/img[/URL]] :birdman:
[/quote]Αυτό δεν μετράει ρε,βάλατε γκόλ στο 26 δευτερόλεπτο, ο κανονισμός λέει μετα το πρώτο λεπτό επιτρέπεται να μπει γκόλ.  :tickedoff:  :birdman:  :rolleyes:
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Κάθεται και λέει τώρα ότι δεν ήταν άσεμνη η χειρονομία του.
Σαν τον άλλον παλιότερα που είχε κάνει κωλοδάχτυλα κι έλεγε μετά ότι έδειχνε το σκορ  :2funny:
Αν θυμάμαι καλά και ένας άλλος είχε κάνει άσεμνη χειρονομία,λίγα χρόνια πρίν,αλλά είπε ότι......έξυνε το κεφάλι του!!!  :grin:  :grin:
Εννοείται και αυτός αθωώθηκε!!!
Να κάνω και 'γώ μία??? :birdman:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Να φωνάζουν οι Αρειανοί να το καταλάβω. Οι γαύροι δεν έχω καταλάβει τι ζόρι τραβάνε. Νταξ γουστάρετε να πέσει η ΑΕΚ, αλλά χαλαρώστε και δείτε το ματσάκι ξανά με ηρεμία. Μέχρι το 80 το ματς για Χ (το γκολ του Άρη στο 70 είναι οφσάιντ). Από το 80 και μετά ο Κάκος και οι βοηθοί του, αποφάσισαν να γίνουν τα πρόσωπα της αγωνιστικής. ΟΤΙ και αν ΥΠΕΔΕΙΞΑΝ ήταν ΛΑΘΟΣ. ΚΑΙ για τις 2 ομάδες. Αποβολές ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΟΥΤΖΟ καβάλα. Ειδικά αυτή του Αράνθο είναι για να πιάσεις την οικογένεια του Κάκου και να την ξεσκίσεις στον πούτσο. Και γκολ οφσάιντ για την ΑΕΚ (δε χωράει αμφιβολία). Βοηθήθηκε η ΑΕΚ; Ναι. Βοηθήθηκε ο ΑΡΗΣ; Ναι. Αδικήθηκε η ΑΕΚ; Ναι. Αδικήθηκε ο ΆΡΗΣ; Ναι. Και οι 2 έχουν δικαίωμα να φωνάζουν και οι 2 πρέπει να κάνουν μούγκα στη στρούγκα και να δουν τι θα κάνουν παρακάτω.
Η ΑΕΚ έχει 2 ματς φωτιά τις επόμενες αγωνιστικές. Με νίκες μπορεί να αναπνέει καλύτερα, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι ΔΕΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ.

Υ.Γ Ο Βιντιάδης ήρθε ή ακόμα;;;
Εγω δεν μπορω να καταλαβω τι ζορι τραβατε με τον Θρυλο? :think:
Κατανοητο να θελετε να θεωρηστε ακομα μεγαλη ομαδα και να εμπλεκετε τον Ολυμπιακο στις συζητησεις σας αλλα μεχρι εκει,οι αγωνιστικοι εχθροι της ομαδας σου ειναι η Κερκυρα-Βεροια-Ξανθη και εξωαγωνιστικα ο Παναθηναικος.
Λετε τοσες μερες για τους δανεικους που εδωσε ο Ολυμπιακος στον ΑΡΗ,μα καλα πιστευτε οτι η διοικηση του Ολυμπιακου ασχολειτε αν θα πεσει η ΑΕΚ?Εμεις σαν θυρα 7 μπορει να σκασουμε ενα χαμογελακι και να κανουμε την αναλογη καζουρα αλλα η διοικηση απο που και ως που?
Αντιθετα η διοικηση του ΠΑΟ εχει κανει προσφυγη να μεσουν 3 ομαδες αντι για 2 (βεβαια με την πορεια που εχουν τα βαζελια δυσκολο να την πανε μεχρι τελους),φωτογραφικη ενεργεια για την ομαδα σου δεν νομιζεις?
Αφηστε τον Ολυμπιακο στην ακρη,ειναι μακρια απ το πεδιο βολης σας,ψαχτε και βρειτε ποιοι σας φεραν σε αυτη τη κατασταση και πιοι πραγματικα θελουν να πεσετε.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ανακοίνωσε τον Σνάιντερ
Επισημοποιήθηκε η μεταγραφή αξίας 15.000.000  :S  ευρώ του 28χρονου διεθνή Ολλανδού μέσου Γουέσλι Σνάιντερ από την Ίντερ στη Γαλατάσαραϊ.
[flash=400,200]]
www.contra.gr/Soccer/Turkey/SuperLigi/galatasaray/thermh-ypodoxh-ston-snainter.2095105.html]http://www.contra.gr/Soccer/Turkey/SuperLigi/galatasaray/thermh-ypodoxh-ston-snainter.2095105.html[/url]
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
που τα βρισκουν τοσα λεφτα οι κωλοτουρκοι? απ οτι ξερω η γαλατα στην τουρκια παντως εχει λενε 30 εκατομυρια φιλαθλους
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
απο τις 100.000 φανελες της GS με το ονομα του Σναιντερ που βγηκανε οι 22.000 φυγανε ηδη
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εγω δεν μπορω να καταλαβω τι ζορι τραβατε με τον Θρυλο? :think:
Κατανοητο να θελετε να θεωρηστε ακομα μεγαλη ομαδα και να εμπλεκετε τον Ολυμπιακο στις συζητησεις σας αλλα μεχρι εκει,οι αγωνιστικοι εχθροι της ομαδας σου ειναι η Κερκυρα-Βεροια-Ξανθη και εξωαγωνιστικα ο Παναθηναικος.
Λετε τοσες μερες για τους δανεικους που εδωσε ο Ολυμπιακος στον ΑΡΗ,μα καλα πιστευτε οτι η διοικηση του Ολυμπιακου ασχολειτε αν θα πεσει η ΑΕΚ?Εμεις σαν θυρα 7 μπορει να σκασουμε ενα χαμογελακι και να κανουμε την αναλογη καζουρα αλλα η διοικηση απο που και ως που?
Αντιθετα η διοικηση του ΠΑΟ εχει κανει προσφυγη να μεσουν 3 ομαδες αντι για 2 (βεβαια με την πορεια που εχουν τα βαζελια δυσκολο να την πανε μεχρι τελους),φωτογραφικη ενεργεια για την ομαδα σου δεν νομιζεις?
Αφηστε τον Ολυμπιακο στην ακρη,ειναι μακρια απ το πεδιο βολης σας,ψαχτε και βρειτε ποιοι σας φεραν σε αυτη τη κατασταση και πιοι πραγματικα θελουν να πεσετε.
Για να δεις (και να καταλάβεις) τι ζόρι τραβάτε οι γαύροι με την ΑΕΚ αρκεί να δεις το ΔΙΚΟ μου κείμενο, και μετά το δικό σου. Εγώ έγραψα ΙΣΑ ΙΣΑ 2 ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ, και εσύ έγραψες ολόκληρη έκθεση ιδεών. Προσωπικά τον ΟΣΦΠ τον έχω γραμμένο στ αρχίδια μου. ΑΝ έχω μπει τρεις φορά στο φόρουμ του γαύρου (και αυτή για να δώσω συγχαρητήτρια για κάποιο ευρωπαϊκό του παιχνίδι) είναι ζήτημα. Δε θα μπορούσες να πεις και εσύ το ίδιο για το κάθε πότε μπαίνεις στο φόρουμ της ΑΕΚ έτσι δεν είναι;;;;  :grin:

Υ.Γ Διομίδη δεν είμαι Κίνα. Ήρθα Ελλάδα για κάποιες μέρες....Να λειάνω το έδαφος για τους Κινέζους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ανακοίνωσε τον Σνάιντερ
Επισημοποιήθηκε η μεταγραφή αξίας 15.000.000   :S  ευρώ του 28χρονου διεθνή Ολλανδού μέσου Γουέσλι Σνάιντερ από την Ίντερ στη Γαλατάσαραϊ.
Μια χαρά του έκατσε του Μοράτι!
Γαλατά είσαι στην Τουρκία διομήδη?  :think:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Από σχόλιο ενός χρήστη στο γκαζέτα:


Οι κάρτες έχουν επιβληθεί από την FIFA και την UEFA προφανώς μετά από πιέσεις των εταιριών που κάνουν τις χορηγίες στις φανέλες. Την στιγμή που η κάμερα κάνει κοντινό στον σκόρερ περιμένουν και αυτοί για να προβληθούν και τους χαλάει να κάνει το πιτσιρίκι μια κίνηση, να τους πετάει στο περιθώριο για να εμφανίσει τα δικά του.
Είναι η μόνη λογική εξήγηση!
Γιατί το ότι προσβάλει την ομάδα του για την οποία πανηγυρίζει έξαλλα...μόνο για ΑΝΕΚΔΟΤΟ στέκει!
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Είναι η μόνη λογική εξήγηση!
Γιατί το ότι προσβάλει την ομάδα του για την οποία πανηγυρίζει έξαλλα...μόνο για ΑΝΕΚΔΟΤΟ στέκει!
Δεν προσβάλει την ομάδα του αλλά τον αντίπαλο υποτίθεται. Περνώντας τη φανέλα πάνω στο κεφάλι είναι σαν να λέει "ήταν πολύ εύκολο να σκοράρω, το κάνω χωρίς να βλέπω" αν θυμάστε ο Ραβανέλι ήταν αυτός που το έκανε συνέχεια. Επίσης για τους Σέρβους ή τους Κροάτες έχει άλλο νόημα, θεωρείται προσβολή προς τους νεκρούς.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δεν προσβάλει την ομάδα του αλλά τον αντίπαλο υποτίθεται. Περνώντας τη φανέλα πάνω στο κεφάλι είναι σαν να λέει "ήταν πολύ εύκολο να σκοράρω, το κάνω χωρίς να βλέπω" αν θυμάστε ο Ραβανέλι ήταν αυτός που το έκανε συνέχεια. Επίσης για τους Σέρβους ή τους Κροάτες έχει άλλο νόημα, θεωρείται προσβολή προς τους νεκρούς.
Αν απλά την σηκώσει για να φανεί μια αφιέρωση ξέρω γω για το νεογέννητο του...πως προσβάλει τον αντίπαλο?
Μαλακίες...πιο πολύ στέκει η αβάντα στους χορηγούς!
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Αν απλά την σηκώσει για να φανεί μια αφιέρωση ξέρω γω για το νεογέννητο του...πως προσβάλει τον αντίπαλο?
Μαλακίες...πιο πολύ στέκει η αβάντα στους χορηγούς!
φίλε γι αυτόν το πανηγυρισμό μιλάμε, το να σηκώσει τη φανέλα μέχρι το λαιμό δεν απαγορεύεται.

rava-ap_203775a.jpg
 

Επισκέπτης
Για να δεις (και να καταλάβεις) τι ζόρι τραβάτε οι γαύροι με την ΑΕΚ αρκεί να δεις το ΔΙΚΟ μου κείμενο, και μετά το δικό σου. Εγώ έγραψα ΙΣΑ ΙΣΑ 2 ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ, και εσύ έγραψες ολόκληρη έκθεση ιδεών. Προσωπικά τον ΟΣΦΠ τον έχω γραμμένο στ αρχίδια μου. ΑΝ έχω μπει τρεις φορά στο φόρουμ του γαύρου (και αυτή για να δώσω συγχαρητήτρια για κάποιο ευρωπαϊκό του παιχνίδι) είναι ζήτημα. Δε θα μπορούσες να πεις και εσύ το ίδιο για το κάθε πότε μπαίνεις στο φόρουμ της ΑΕΚ έτσι δεν είναι;;;;  :grin:

Υ.Γ Διομίδη δεν είμαι Κίνα. Ήρθα Ελλάδα για κάποιες μέρες....Να λειάνω το έδαφος για τους Κινέζους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Νταξει μαν δεν θα ξανα γραψω στο θρεντ της Αεκαρας για καιρο,θα μπω μονο τελευταια αγωνιστικη γιαα τα συλληπητηρια
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Νταξει μαν δεν θα ξανα γραψω στο θρεντ της Αεκαρας για καιρο,θα μπω μονο τελευταια αγωνιστικη γιαα τα συλληπητηρια
Τυπε αν σου φυγουν Τορο και Τζιμπουρ και μεινεις να παιζεις με αμπντουν ντιακιτε και ελ γκρεκο δεν ξερω ποιος θα χρειαστει στο τελος τα συλληπητηρια.Αν τωρα παιζει μαγευτικα ο γαυρος σκεψου τοτε πως θα παιζει που ειναι οι μονοι που σου κανουν την διαφορα.και μην λετε θρυλο μια ομαδα ρε παιδια ελεος,ειναι προσβολη και μονο για την λεξη.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

Το σαββατο πρεπει να παμε οσοι περισσοτεροι μπορουμε,οσο ξενερωμενοι και να ειμαστε.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16

Σωστά τα λέει αλλά το μόνο που θα μείνει είναι το οφσάιντ του ψηλού.
Ναι,γιατί ήταν η τελευταία φάση του αγώνα.Αν δεν είχε μπεί γκόλ,νομίζω δεν θα είχε γίνει τόσος θόρυβος!
Θα χάναμε 1-0 και θα είχε λήξει η ιστορία.
Βέβαια,κανείς δεν κοιτάει...α)ότι η ΑΕΚ έφαγε το γκόλ στην φάση της αποβολής του Τσούπρου (δεν υπάρχει αποβολή,ούτε φάουλ) και β)επίσης κανείς δεν κοιτάει,αν έγινε επιθετικό φάουλ καθώς επίσης και για αντικανονική θέση παίχτη του ΑΡΗ (όχι του σκόρερ) που συμμετέχει στην φάση.
Απλά κοιτάνε την τελευταία φάση και αυτό συνήθως γίνεται πάντα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom