Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και ήταν και τόσο ωραίο γκολ,που λες ΄΄δεν πειράζει που ήταν λίγο οφσάιντ,άξιζε τον κόπο΄΄.Ειδικά αν είσαι και Αεκτζής όπως χθες βράδυ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εκπληκτική γλυκιά σέντρα του Παυλή,σούπερ εκτέλεση απο τον Πετρογκολ.Σούπερ.Από έναν φοβερό επαγγελματία.
 

Επισκέπτης
Kατι για επιθετικο φαουλ εχει παρει το αυτι μου

Kαλά, ότι να'ναι..
Εγώ πάντως δε γκρινιάζω για τη διαιτησία. Σαν Αρειανός έχω μάθει πως αν με τις εμφανίσεις μου βρίσκομαι μεταξύ φθοράς κι αφθαρσίας, όχι μόνο δε θα με βοηθήσουν, αλλά θα προσπαθήσουν να με ρίξουν μια ώρα αρχύτερα. Το θέμα είναι να μην τους δώσω το δικαίωμα να με ρίξουν. Αν τους το δώσω, με τελειώσανε..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε παλικάρια για εξηγήστε μου κάποιοι γιατί λέτε πως το γκολάκι του θεού δεν ήταν κανονικό?
Εκτος του οτι δεν υπηρξε φαουλ στην φαση,υπαρχει υποψια οφσαιντ οχι του σκορερ αλλα παιχτη του αρη που τραβαει αμυντικο της ΑΕΚ.Δες την φαση καλα.Αυτο ειναι συμετοχη στην φαση.Το εγραψαν αρκετοι σημερα.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Είχα καιρό να πάω γήπεδο , ήταν τόσο χάλια το παιχνίδι που νομίζω πως αυξήθηκε η μυωπία μου ! Αξίζει να πέσουμε και οι 2 ...το ενδιαφέρον ανέβηκε λίγο στο τέλος λόγω "μανουριάσματος"
Βλέπω να πέφτουν Κέρκυρα (η μόνη που παίζει χειρότερα απο αεκ κ άρη) και βέροια ...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Είχα καιρό να πάω γήπεδο , ήταν τόσο χάλια το παιχνίδι που νομίζω πως αυξήθηκε η μυωπία μου ! Αξίζει να πέσουμε και οι 2 ...το ενδιαφέρον ανέβηκε λίγο στο τέλος λόγω "μανουριάσματος"
Βλέπω να πέφτουν Κέρκυρα (η μόνη που παίζει χειρότερα απο αεκ κ άρη) και βέροια ...
Eχεις απολυτο δικιο,μονο θλιψη προκαλουν αυτες οι ομαδες σε συγκριση με το παρελθον.Το θεμα ειναι οτι θα πεσουν 3 ομαδες μαλλον και αναμενονται σφαγες.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
η μανα μου ειναι καπου εκει ψηλα και δεν μπορω να της πω κατι βλακα και ανεγκεφαλε
Σου ζητάω εγω συγγνώμη.
Γράψτην στο χιόνι την παράθεση μου.
Το λιοντάρι να ξέρεις πάντως είναι εντάξει παιδί.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
δεν μου λε ρε μαγκα...κοιτα πρωτα τον καθρεφτη και δες τον εαυτο σου στα ματια...μην απαντησεις σε μενα στον εαυτο σου απαντα...και μην κανεις καν παραθεση σε αυτο...μονος σου σκεψου εκει στην καρεκλα που καθεσαι...
αν ειχε γινει το χτεσινο ματς αλλα ηταν αρης γαυρος...και εβαζε ο γαυρος αυτο το γκολ στο 96 θα ελεγες τα ιδια;;θα ησουνα τοσο ψυχραιμος και θα ανελυες πρασινες κιτρινες και κοκκινες καρτες η θα ουρλιαζες κατα του κακου γαυρου της επο της κεδ και του κατεστημενου;;
αυτα μονο για να σου αποδειξω ποσο αδερφη μπορεις να εισαι  ;)
δεν χρειαζεται να απαντησεις μιας και ξερουμε ολοι την απαντηση...διαβαζουνε και αλλο που δεν συμμετεχουνε στις συζητησεις και μπορουν να καταλαβουν πολλα απο την ερωτηση που σου εκανα...
αφηστε τα παραμυθακια περι ηθικης και ισονομιας καλπ κλπ....
για να επιβιωσετε δεν εχετε προβλημα να λιωσετε το κεφαλι του αλλου...οπως και το κανατε χτες αλλα δεν εχετε τα αρχιδια να το παραδεχτειτε...
η ζωη ειναι πουτανα και τα εφερε ετσι για να εκτεθειτε...

Γραφω για 4 λαθη λαθη σκοπιμα που συμβαλλουν στην αλλειωση αποτελεσματος κατά της ΑΕΚ και μου απαντας για το αν ηταν ο γαυρος μπλα μπλα..
Μου κανεις υποδειξη να κοιταχτω στον καθρεφτη , με λες αδελφη και οτι δεν φοραω παντελονια και οτι λωνουμε κεφαλια για να επιβιωσουμε..
Προφανως τελεις υπο πληρη συγχηση μες στην χαρά σου οτι επιτελους εχεις μια ευκαιρια να μειωσεις αυτους που τοσα χρονια φθονείς.
Δεν θα μπω στον κοπο να σου πω αν κοιταζομαι στο καθρεφτη ή αν φοραω παντελόνια . Αυτοι που με ξερουν , ξερουν και για τους άλλους δεν μου καιγεται καρφακι. Για το αν λιωνουμε κεφαλια , με τι? με τα λεφτα που τρέχουν απο τα μπατζακια μας?  :2funny:
Υπαρχουν 2 ειδων ανθρωποι. Αυτοι που βλεπουν καποιον καλυτερο και προσπαθουν να του μοιασουν ή να γινουν καλυτεροι και αυτοι που προσπαθουν να τον μειωσουν ωστε να φανει χειροτερος τους.  Προφανως επειδη τόσα χρόνια ξερεις βαθιά μεσα σου παρόλο που δεν το παραδεχεσαι , ποια ειναι η αληθεια για την ομαδα σου τωρα προσπαθεις κανωντας την τριχα τριχιά να δειξεις οτι οι κριτές σου , ειναι χειροτεροι σου. Δεν κανω ποτε προσωπικες επιθεσεις αν δεν προκληθω . Δεν θα βρεις κανενα μηνυμα μου στο θρεντ της  ομαδος σου. Αλλα αφου κανεις εσυ ολα τα παραπανω θα σου απαντησω με αυτο
Οσα πρωταθληματα και να κερδισεις , ή λαμψη τους δεν θα κανει να γυαλισει ο τενεκές που κρύβεις μεσα σου.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
ενταξει οχι ομως να λεει για μαναδες,τη σχεση εχουν αυτα που ειπα εγω με εκεινον
κοίτα μπορεί να μην το είπες ευθέως αλλά τι εννοείς όταν λες πως κάποιος είναι απόγονος του στόλου? Να προσέχετε τι λέτε για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις

σε κάθε δράση υπάρχει και αντίδραση
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
η μανα μου ειναι καπου εκει ψηλα και δεν μπορω να της πω κατι βλακα και ανεγκεφαλε
και η δικια μου....οποτε και να ηταν πουτανα στην τρουμπα οπως εσυ λες ειναι αμαρτια να το υπενθυμιζεις λεγοντας με ''απογονο''
ευχαριστω πουστρακο  ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
κοίτα μπορεί να μην το είπες ευθέως αλλά τι εννοείς όταν λες πως κάποιος είναι απόγονος του στόλου? Να προσέχετε τι λέτε για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις

σε κάθε δράση υπάρχει και αντίδραση
Σωστος.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Γραφω για 4 λαθη λαθη σκοπιμα που συμβαλλουν στην αλλειωση αποτελεσματος κατά της ΑΕΚ και μου απαντας για το αν ηταν ο γαυρος μπλα μπλα..
Μου κανεις υποδειξη να κοιταχτω στον καθρεφτη , με λες αδελφη και οτι δεν φοραω παντελονια και οτι λωνουμε κεφαλια για να επιβιωσουμε..
Προφανως τελεις υπο πληρη συγχηση μες στην χαρά σου οτι επιτελους εχεις μια ευκαιρια να μειωσεις αυτους που τοσα χρονια φθονείς.
Δεν θα μπω στον κοπο να σου πω αν κοιταζομαι στο καθρεφτη ή αν φοραω παντελόνια . Αυτοι που με ξερουν , ξερουν και για τους άλλους δεν μου καιγεται καρφακι. Για το αν λιωνουμε κεφαλια , με τι? με τα λεφτα που τρέχουν απο τα μπατζακια μας?  :2funny:
Υπαρχουν 2 ειδων ανθρωποι. Αυτοι που βλεπουν καποιον καλυτερο και προσπαθουν να του μοιασουν ή να γινουν καλυτεροι και αυτοι που προσπαθουν να τον μειωσουν ωστε να φανει χειροτερος τους.  Προφανως επειδη τόσα χρόνια ξερεις βαθιά μεσα σου παρόλο που δεν το παραδεχεσαι , ποια ειναι η αληθεια για την ομαδα σου τωρα προσπαθεις κανωντας την τριχα τριχιά να δειξεις οτι οι κριτές σου , ειναι χειροτεροι σου. Δεν κανω ποτε προσωπικες επιθεσεις αν δεν προκληθω . Δεν θα βρεις κανενα μηνυμα μου στο θρεντ της  ομαδος σου. Αλλα αφου κανεις εσυ ολα τα παραπανω θα σου απαντησω με αυτο
Οσα πρωταθληματα και να κερδισεις , ή λαμψη τους δεν θα κανει να γυαλισει ο τενεκές που κρύβεις μεσα σου.
δεν ειναι προσωπικοι οι χαρακτηρισμοι,δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σου πως θα γινοταν αλλωστε αφου δεν σε ξερω προσωπικα.....δεν εννοω επι της ουσιας αυτα που λεω...ειναι τροπος να εκφρασω αυτα που θελω να πω...δεν σε λεω αδερφη επειδη εισαι (αλλωστε και να ησουνα ειμαι ο τελευταιος που θα εψεγα οποιαδηποτε επιλογη του καθενος) εννοω πως δεν εχεις μια στρειτ συμπεριφορα στο ιδιο θεμα ....
εγω με αυτα που γενικα λες συμφωνω και ισως (μαλλον ναι) αν καποιος δεν με ξερει τα λογια μου να ειναι προκλητικα και και εριστικα ....ενιοτε και προσβλητικα, δεν το εχω παιξει ποτε πολιτίκαλυ κορεκτ...
αλλα στην ουσια δεν απαντας...αν αντι για την αεκ ηταν ο γαυρος θα ελεγες τα ιδια με οφσαιτ γκολ στο 96;;θα προσπαθουσες να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα;;
αυτη ειναι η ουσια αυτων που λεω και οχι καποιοι χαρακτηρισμοι που (πολλες φορες πανω στα νευρα μου) βαζω...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
και κατι ακομα μπουμπ...ειπα οτι στα περισσοτερα που ειπες συμφωνω ...διαφωνω καθετα στην στην αιτιολογηση που δινεις για την συμπεριφορα μου απεναντι στην αεκ...
κανεις λαθος οταν λες οτι οφειλεται σε κομπλεξ η φθονο για κατι ανωτερο...
αυτο θα ελεγα περισσοτερο αντιπροσωπευει την ''αεκτσηδικη φυλη'' απεναντι στον γαυρο...
απλα στη ζωη ξερεις υπαρχει η δραση και η αντιδραση...
οταν απο '96 μεχρι σημερα ''δραση'' απο την αεκτζιδικη μερια απεναντι στην ομαδα μου (και κατ'επεκταση στους υποστηρικτες αυτης οπως ειναι φυσικο μιας και τι να κανουμε ετσι ειναι η κοινωνια γιαυτο και υποστηριζουμε ομαδες) ειναι μονιμως λασπη,δηλητηριο,αμφισβητηση,απαξιωση,ειρωνια ,χλευασμος και τιποτα αλλο ,ουτε μια υπονοια παραδοχης ανωτεροτητας του αντιπαλου, ε τοτε... η αντιδραση ειναι πανηγυρι για την καταντια οχι ενος σεβαστου εχθρου αλλα ενος σκουληκιου που σταζει φαρμακι...
δεν ειναι ολοι ετσι το παραδεχομαι αλλα ειναι η συντριπτικη πλειοψηφια των οπαδων αλλα και των οπαδων δημοσιογραφων που εχουν κατακλυσει τα ΜΜΕ...
αυτος ειναι και ο λογος που χαιρομαι για την καταντια της αεκ ....
και ενας αλλος ειναι οτι δεν ειχε ερθει νωριτερα καθαρα απο ''κυβερνητικη και πολιτικη μεριμνα'' πραγμα για το οποιο  επισης εχει κατηγορηθει ο γαυρος απο το αεκτζηδικο στρατοπεδο...
ξερω θα δυσκολευτεις να μπεις στη θεση μου και να δεις τα πραγματα οπως τα βλεπω εγω....
αλλα αυτα νοιωθω αυτα λεω....
αν περιμενεις σεβασμο απο καποιον που εχεις αναγει σε επιστημη  το ριξιμο τονων λασπης θα περιμενεις πολυ ακομα...
τουλαχιστον οσ'αναφορα την παρτη μου...
υπαρχουν και καποιοι φλωροι γαυροι θιασωτες γαυροι οπαδοι του μοντερν φουτμπολ που μπορει να σε λυπηθουν (οχι εσενα προσωπικα αλλα την ομαδα σου)
εγω ΠΟΤΕ  ;)
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.284
Like
1.333
Πόντοι
266
Η χθεσινή ΄΄νίκη΄΄-γιατί σαν νίκη μπορεί να θεωρηθεί, ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΠΕΤΕΥΧΕΘΙ,θα απογειώσει και θα χαλυβδαγωγήσει τα αμούστακα και απλήρωτα φυντανάκια της ομάδας μας.
Και εξηγούμαι:
Αν ερχόταν νια ισοπαλία με 0-0,που για εκεί πήγαινε έτσι όπως έπαιζαν οι ομάδες,σήμερα δεν θα ασχολιόταν κανείς.Θα λέγαμε σχετικά καλό αποτέλεσμα,πάμε παρακάτω.

Με τον τρόπο όμως που ήρθε η ισοπαλία αυτή,στην τελευταία φάση τους ματς κυριολεκτικά,από τα 17άρικα και τα 18άρικα και με 9 παίκτες παρακαλώ-γιατί δεν είναι το ίδιο να παίζεις με 9 παίκτες όταν είσαι πίσω στο σκορ,ακόμα και όταν ο αντίπαλός σου έχει τον ίδιο αριθμό παικτών και σε ένα γήπεδο πραγματικό καμίνι,από αυτά που όντως οι φίλοι του ΑΡΗ ξέρουν να τα κάνουν μοναδικά,όλα αυτά γιγαντώνουν τους αμούστακους παίκτες μας,τους γεμίζουν αυτοποεποίθηση και αρχίζουν να πιστεύουν στον εαυτό τους.Πια η ΄΄αναγκαστική εμπιστοσύνη στα αμούστακα αρχίζει και αποδίδει καρπούς και η ΑΕΚ ,μόνο κερδισμένη μπορεί να βγει.Από αυτή την ιστορία,μπορεί βραχυχρόνια να μέινουμε πολύ πίσω,μακροχρόνια όμως ίσως οφελήσει πολλάπλά.

Και θα  το ξαναπώ και ας στενοχωρήσω τους φίλους μου τους γαύρους,που βγαίνουν ανοιχτά και λένε ΄΄ΝΑΙ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΣΕΙ Η ΑΕΚ΄΄:
Πρώτον με τιμάει που αυτή την στιγμή ,η καλύτερη ομάδα στην Ελλάδα όπως είναι ο γαύρος-δεν χωράει αμφιβολία αυτό,με υπολογίζει και ακόμα και τώρα που ΄΄είμαι κάτω΄΄,θέλει να με εξαφανίσει.Το αποδεικνύουν και οι παράγοντες του,με την αθρόα προσφορά παικτών του δεξιά και αριστερα,σε ομάδες-βασικούς αντιπάλους της ΑΕΚ και οι οπαδοί του που ευθαρσώς το δηλώνουν ανοικτά την επιθυμία τους να με δουν στην Β'Εθνική.ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΑΣ ΦΟΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΦΟΒΑΣΤΕ ΜΙΑ ΑΕΚ ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΗ.ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ.ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΑΕΚ-ΑΠΛΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΗΔΕΙΕΣ ΠΑΛΙ,ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΑΥΡΟΣ,Ο ΠΑΠΑΠΙΩΑΝΝΟΥ,Ο ΝΤΕΜΗΣ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ.Για αυτό και έχετε λυσσάξει.Η ΑΕΚ χθες πήγε και έπαιξε με ένα ρόστερ,όσο κοστίζει ο Τζιμπούρ και πήρε το ίδιο αποτέλεσμα με τον γαύρο.Έχοντας στην σύνθεση της πολλά παιδιά,που ήταν αγέννητα όταν πήρε η ΑΕΚ το πρωτάθλημα
και δεύτερον και τελείωνω εδω:η ΑΕΚ όχι μόνο δεν θα πέσει,αλλά θα μείνει άνετα στην κατηγορία,ακόμα και ας πέσουν 3 ομάδες,όπως βγήκε και είπε χθες ο Πανόπουλος.Μακάρι να πέσουν 3 ομάδες,γιατί έτσι θα μειωθεί και ο κίνδυνος να μοιράζουν κάποια παραμάγαζα δεξιά και αριστερά βαθμούς.Ουσιαστικά 8 είναι οι ομάδφες που κινδυνεύουν με υποβιβασμό-θεωρητικά και ο ΠΑΟ,είναι μόνο 5 πόντους πάνω από την ΑΕΚ,και έρχεται στο ΟΑΚΑ και σαν φιλοξενούμενος.


ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ.



Εσύ Αεκτζη θα αφήσεις την ΑΡΡΩΣΤΙΑ μόνη; :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟΥ ΞΕΣΚΙΣΜΕΝΕ ΑΝΤΡΑ
ΣΕ ΧΥΝΩ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΕΣΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΗ
ΘΑ ΣΕ ΤΕΜΑΧΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΦΑΩ ΖΩΝΤΑΝΟ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΝΕΡΚΟΓΑΜΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΧΥΣΩ ΤΟΝ ΣΑΠΙΟ ΚΩΛΟ ΣΟΥ
ΒΡΩΜΟΚΩΛΟ ΧΑΝΟΥΜΙ
 

Επισκέπτης
ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΟΥ ΞΕΣΚΙΣΜΕΝΕ ΑΝΤΡΑ
ΣΕ ΧΥΝΩ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΕΣΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΗ
ΘΑ ΣΕ ΤΕΜΑΧΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΦΑΩ ΖΩΝΤΑΝΟ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΝΕΡΚΟΓΑΜΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΧΥΣΩ ΤΟΝ ΣΑΠΙΟ ΚΩΛΟ ΣΟΥ
ΒΡΩΜΟΚΩΛΟ ΧΑΝΟΥΜΙ

Μην ασχολείσαι ρε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom