Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
Ο Κατιδης καλως εφαγε την κιτρινη βασει κανονισμων.Και επρεπε να ειχε αποβληθει στην φαση του γκολ μας γιατι εκανε απρεπεις χειρονομιες.Στην φαση του "γκολ"του αρη υπαρχουν 3 λαθη.Πρωτον δεν υπηρξε φαουλ,δευτερον η φαση δεν επρεπε να υπαρξει καν καθως επρεπε να δωθει απευθειας κοκκινη στον Πουλιδο και επιθετικο φαουλ.Και τριτο φαινεται καθαρα να υπαρχει παιχτης μην καλυπτωμενος του αρη,οχι ο σκορερ που επηρεαζει καθαρα την φαση τραβωντας πανω του αμυντικο.Για την κιτρινη του Αγανθο,ηταν σωστη συμφωνα με τον κανονισμο αλλα οχι σωστη ηθικα.Αφου ομως ειναι τοσο λατρης των κανονισμων ο κακος ας μας πει γιατι στον προπερσινο τελικο δεν διεκοψε τον αγωνα εις βαρος της ομαδας μας οπως οφειλε να κανει.

για το φαουλ αν είναι δεν ξερω γιατι δεν το έχω δει.ακουσα γενικα παντως οτι ηταν τραβηγμενο.

για το δευτερο που λες , δεν ισχυει γιατι ειναι σε νεκρο χρονο παιχνιδιου. Θυμισου την φαση που ειχε παρει κοκκινη στο καραισκακη στο 1-0 με τον κοβασεβιτσ ενας αστειος πορτογαλος τερματοφυλακας που ειχες.(δεν θυμαμαι ονομα). ειχε βγει οφσαιντ ο παντος νομιζω αλλα συνεχισε για να κανει καθυστερησεις και πηγε ο τερματοφυλακας σου και τον κλωτσησε. πηρε κοκκινη αλλα δεν εδωσε πεναλτυ!! εσυ που ειχες την μπαλα ,συνεχισες να την εχεις.

το τριτο που λες δεν ισχυει γιατι σημασια εχει που παει η μπαλα και οχι ο παικτης. γιατι τοτε δεν θα υπηρχε το παθητικο οφσαιντ οπου παντα καποιος αμυντικος παρασυρεται και φυλαει τον μη καλυπτομενο.

και επειδη λες συνεχεια αν ηταν ο ολυμπιακος αν θα το δινε ( και ολο δυο μετρα και δυο σταθμα μπλα μπλα) , να σου θυμισω οτι και στο κυπελλο με τον ατρομητο προηγηθηκες με γκολ οφσαιντ του λυμπεροπουλου(++το οτι δεν τελειωσε ποτε ο αγωνας) και στον τελικο με εμας με τα απειρα πεναλτυ προηγηθηκες με γκολ οφσαιντ του μπλανκο και επαιζα και με 9 παικτες στο τελος.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
για το φαουλ αν είναι δεν ξερω γιατι δεν το έχω δει.ακουσα γενικα παντως οτι ηταν τραβηγμενο.

για το δευτερο που λες , δεν ισχυει γιατι ειναι σε νεκρο χρονο παιχνιδιου. Θυμισου την φαση που ειχε παρει κοκκινη στο καραισκακη στο 1-0 με τον κοβασεβιτσ ενας αστειος πορτογαλος τερματοφυλακας που ειχες.(δεν θυμαμαι ονομα). ειχε βγει οφσαιντ ο παντος νομιζω αλλα συνεχισε για να κανει καθυστερησεις και πηγε ο τερματοφυλακας σου και τον κλωτσησε. πηρε κοκκινη αλλα δεν εδωσε πεναλτυ!! εσυ που ειχες την μπαλα ,συνεχισες να την εχεις.

το τριτο που λες δεν ισχυει γιατι σημασια εχει που παει η μπαλα και οχι ο παικτης. γιατι τοτε δεν θα υπηρχε το παθητικο οφσαιντ οπου παντα καποιος αμυντικος παρασυρεται και φυλαει τον μη καλυπτομενο.

και επειδη λες συνεχεια αν ηταν ο ολυμπιακος αν θα το δινε ( και ολο δυο μετρα και δυο σταθμα μπλα μπλα) , να σου θυμισω οτι και στο κυπελλο με τον ατρομητο προηγηθηκες με γκολ οφσαιντ του λυμπεροπουλου(++το οτι δεν τελειωσε ποτε ο αγωνας) και στον τελικο με εμας με τα απειρα πεναλτυ προηγηθηκες με γκολ οφσαιντ του μπλανκο και επαιζα και με 9 παικτες στο τελος.
Φιλε μου κανεις λαθος δεν ειναι σε νεκρο χρονο η φαση που λες,ειναι στο φαουλ που εχει δωθει υπερ του Αρη.Μην μπερδευεσαι με την φαση του Μορετο που καλως δοθηκε κοκκινη.Ο κανονισμος ειναι σαφης και δεν το λεω εγω διαβασε απλα τι εγραψαν οι εφημεριδες και τι ειπαν οι κριτικοι.Για το οφσαιντ ειναι προσωπικη αποψη του καθενος.Η δικη μου ειναι αυτη.Για το γκολ του Λυμπε δεν νομιζω οτι ειπε καποιος απο εμας οτι δεν ηταν οφσαιντ.Δεν παμε να κανουμε το ασπρο μαυρο.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ρε Γρηγορη στα αρχιδια μας τι κανουν οι παιχτες αλλων ομαδων,ο Κατιδης ειναι παιχτης της ΑΕΚ και οφειλει να την σεβεται.Τετοιες χειρονομιες δεν γουσταρω εγω προσωπικα να τις βλεπω απο παιχτες μας.
ΠΟΙΑ είναι η "απρεπής" χειρονομία; Έκανε κωλοδάκτυλο; Όχι. Αυτό που έκανε είναι η ΙΔΙΑ κίνηση που κάνουν ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ οι παίκτες ΟΛΩΝ των ομάδων όταν η ομάδα τους βάζει γκολ (δε κοιτάμε αν ήταν οφσάιντ ή όχι) η ομάδα τους.
Και να με συμπαθάς αλλά ΕΜΕΝΑ όταν έρχεται ο κάθε σκατομαλάκας (για να μη πω κάτι πιο βαρύ) και λέει "ο Κατίδης έπρεπε να φάει κόκκινη με τον πανυγυρισμό του στο γκολ της ΑΕΚ και καλώς τον κάλεσε ο αθλητικός δικαστης" ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ πολύ για το ΤΙ έκαναν οι παίκτες της δικής του ομάδας
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Φιλε , μπαινεις στην λογική του ότι αφού δεν τιμωρηται άλλος , δεν τιμωρουμαι και εγώ. Δεν θα συμφωνησω μαζί σου. Εγω ειμαι υπέρ του να τιμωρούνται όλοι ωστε να προστατευθεί όσο γινεται αυτο το έρμο το ποδόσφαιρο μπας και καταφέρει απο χώρος  των λίγων , να ξαναγίνει η διασκέδαση των πολλων. Και δεν με πειραζει καθόλου να γινει η αρχή απο την ομάδα μου.
Και αφου υπάρχει το βιντεο του αγωνα με οτι αφορα τον Κατιδη , να τιμωρηθει λοιπόν και ο παίκτης και ο Αρης με τους οπαδούς του. 
Όχι φίλε δεν είναι έτσι. Όταν είχαν μπει οι οπαδοί της ΑΕΚ στο ματς με τον Ατρόμητο για το κύπελλο ήμουν ΥΠΕΡ της τιμωρίας της ομάδας. Να γίνει η αρχή από εμάς. Αλλά το κακό έχει παραγίνει. Όταν οι ΑΛΛΕΣ ομάδες κάνουν κάτι αμέσως να βγουν οι παλιοπαπάρες και να πουν ότι δικαιολογία θες για να μη τιμωρηθεί η ομάδα τους ή ο παίκτης. Αλλά όταν ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ κάτι με την ΑΕΚ αμέσως να ζητήσουν τη τιμωρία της. Όχι ρε φίλε. ΩΣ εδώ. Οι παλιοπουτάνες να βλέπουν τα κακά των ΔΙΚΩΝ τους ομάδων και πουτάνων γιών παικτών και ν αφήσουν την ΑΕΚ. ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ δεν ασχολήθηκε με τ αντικείμενα που πετούσαν στον παίκτη, αλλα για την τιμωρία του παίκτη για τον πανυγυρισμό πετάχτηκαν σα τις  (καλές) πουτάνες.
Και ξαναλέω. Ο πανυγυρισμός του παίκτη ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΕΜΝΟΣ. Αν τον τιμωρήσουν ως άσεμνο τότε ΟΛΟΙ οι πανυγυρισμοί από γκολ που μπήκε στα τελευταία λεπτά θα είναι τέτοιοι. Πανυγυρισμούς σα τον Κατίδη έχουν κάνει από τον Τζόλε μέχρι και τον Βαζέχα και από τον Δημητριάδη μέχρι και τον Λυμπε. Τι έγινε; ΤΩΡΑ θυμιθήκαμε να ζητήσουμε τη τιμωρία του παίκτη που ΤΥΧΑΙΝΕΙ να είναι ΑΕΚ;;;
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Ρε παιδιά ποιος θα πληρώνει Τάτο, Ζαραδούκα, Διαμαντάκο, ο πιο χρεωκοπημένος κι από μας Άρης; :think:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Όχι φίλε δεν είναι έτσι. Όταν είχαν μπει οι οπαδοί της ΑΕΚ στο ματς με τον Ατρόμητο για το κύπελλο ήμουν ΥΠΕΡ της τιμωρίας της ομάδας. Να γίνει η αρχή από εμάς. Αλλά το κακό έχει παραγίνει. Όταν οι ΑΛΛΕΣ ομάδες κάνουν κάτι αμέσως να βγουν οι παλιοπαπάρες και να πουν ότι δικαιολογία θες για να μη τιμωρηθεί η ομάδα τους ή ο παίκτης. Αλλά όταν ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ κάτι με την ΑΕΚ αμέσως να ζητήσουν τη τιμωρία της. Όχι ρε φίλε. ΩΣ εδώ. Οι παλιοπουτάνες να βλέπουν τα κακά των ΔΙΚΩΝ τους ομάδων και πουτάνων γιών παικτών και ν αφήσουν την ΑΕΚ. ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ δεν ασχολήθηκε με τ αντικείμενα που πετούσαν στον παίκτη, αλλα για την τιμωρία του παίκτη για τον πανυγυρισμό πετάχτηκαν σα τις  (καλές) πουτάνες.
Και ξαναλέω. Ο πανυγυρισμός του παίκτη ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΕΜΝΟΣ. Αν τον τιμωρήσουν ως άσεμνο τότε ΟΛΟΙ οι πανυγυρισμοί από γκολ που μπήκε στα τελευταία λεπτά θα είναι τέτοιοι. Πανυγυρισμούς σα τον Κατίδη έχουν κάνει από τον Τζόλε μέχρι και τον Βαζέχα και από τον Δημητριάδη μέχρι και τον Λυμπε. Τι έγινε; ΤΩΡΑ θυμιθήκαμε να ζητήσουμε τη τιμωρία του παίκτη που ΤΥΧΑΙΝΕΙ να είναι ΑΕΚ;;;
Ασταυτα και πες εσυ που εχεις παρε δωσε με κινα αν ακουσες κατι για Βιντιαδη.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Ρε παιδιά ποιος θα πληρώνει Τάτο, Ζαραδούκα, Διαμαντάκο, ο πιο χρεωκοπημένος κι από μας Άρης; :think:
Ξέχασες να αναφέρεις και τον Παπάζογλου!!!Τον ζητάει και αυτόν άκουσα.Έχει γίνει Franchise!!!  :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ο Σορεντίνο και το θαύμα του πολλαπλασιασμού των άρτων.  :priest: :priest: :priest:

6142864de94de53b76e7d32f78d7c8c6_245485.jpg

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πρεπει να ηταν το κορυφαιο παιχνιδι του Σορεντινο στην ΑΕΚ.ειχε σωσει 4-5 σιγουρα γκολ.
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
αυτος που θα πληρωνει μητροπουλο και πετροπουλο  ;) ;)
Ατυχής σύγκριση...καμία σχέση....
Στον ΑΡΗ ήρθαν ως δανεικοί,από εσάς.....Στην ΑΕΚ μήπως ξέρεις πώς?????????????????????
Αλλά είπαμε,θές να κάνεις το κομμάτι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.791
Like
6
Πόντοι
16
Πρεπει να ηταν το κορυφαιο παιχνιδι του Σορεντινο στην ΑΕΚ.ειχε σωσει 4-5 σιγουρα γκολ.
Πραγματικά!!!Πάντως μου έχει μείνει και το τρομερό πλασέ του Σέζαρ!!!Τι έβγαλε ο Ντίντα???
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Χρηστίδη για να μην το παραγαμήσουμε όσο μπορώ πιο συνοπτικά...
Πρώτα απ' όλα δεν καταλαβαίνω γιατί με κατηγορείς για τρίτο πρόσωπο...στα έχω πει και σε πρώτο και δεν έχει αλλάξει κάτι!Και ναι στην συγκεκριμένη φάση δεν είχε κανένα νόημα να σου ξαναπαντήσουν κάτι που είχε γραφτεί μια σελίδα πιο πίσω επειδή εσύ ονειρεύεσαι κιτρινόμαυρες παράγκες!Αφού δεν πρόκειται να αλλάξεις γνώμη και το ξέρουν...
Πρέπει να καταλάβεις ότι δεν γίνεται να συνυπάρξουν όλα τα οπαδικά θρεντς σε ένα φόρουμ αν όλοι έχουμε συμπεριφορά σαν την δική σου και 3-4 άλλων!Μου είναι κι εμένα εύκολο να μπω σε όλα τα θρεντς και να τα γαμήσω!Ίδιοκτησία μου δεν είναι κανένα θρεντ και ποτέ δεν είχα τέτοιες τάσεις...σε άλλους μπορείς να το πεις αυτό αλλά σε μένα όχι!
Καταλαβαίνω ότι έχεις ένα θέμα με το μαστερ...αλλά αυτό πρέπει να το λύσετε μεταξύ σας...εδώ μπήκες και χαρακτήρισες όλους τους ΑΕΚτζήδες που δεν είδανε διαιτητική εύνοια...άρα κι εμένα!Και το λιγότερο που μπορούσα να κάνω ήταν να σου ανταποδώσω το μπινελίκι γιατί δεν ήθελα να το χοντρύνω άλλο μιας και έχουμε ανταλλάξει και 5 σοβαρές κουβέντες!Ειδικά εσύ που έχεις κάποια επιλεκτική ευαισθησία στα μπινελίκια θα έπρεπε να είσαι πιο προσεκτικός στους χαρακτηρισμούς!Ή τουλάχιστον να μην σε ξενίζει η οποιαδήποτε αντίδραση!
Καταλαβαίνω πλήρως την επιθυμία σου να πέσει η ΑΕΚ...λογικό είναι δεν είσαι ο μόνος...με τα συναισθήματα της πλειοψηφίας είσαι!!!ΜΕΓΑΛΗ ομάδα είναι η ΑΕΚ!!!Απλά η συμπεριφορά σου δεν είναι ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΗ για τα δικά μου δεδομένα όσο κι αν θες να αυτοαποκαλείσαι έτσι!Κι άλλα παιδιά μπήκανε εδώ και κάνανε πλακίτσα...δεν τα έβρισε κανείς!Εσύ με την συμπεριφορά σου αυτοξεφτιλίζεσαι και πρέπει να το καταλάβεις!
Σε άλλα οπαδικά θέματα δεν πολυμπαίνω και γράφω σπάνια απ' ότι έχεις καταλάβει οπότε ούτε ξέρω για τι σκηνικό μιλάς ούτε θα μπορούσα να σε υποστηρίξω ακόμα κι αν είχες δίκιο!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Το ΓΑΜΗΜΕΝΟ ντεμοτεχνείο στις επάλξεις...με πρόθυμους αναγνώστες βεβαίως!
Προχθές ο "σωτήρ" ψέλλισε όλο νόημα "ΑΕΚ" στο facebook!Έκανες like?  :2funny:
Τον εχω μπλοκαρει τυπε  :grin:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Ο Πετρόπουλος είναι κανονική μεταγραφή και το συμβόλαιό του το πληρώνει η ΑΕΚ (70.000? μέχρι 30/6), ο Μητρόπουλος είναι δανεικός με οπσιόν αγοράς επίσης του πληρώνει το συμβόλαιο που είχε με Παναιτωλικό.
Τα συμβόλαια Τάτου, Διαμαντάκου, Ζαραδούκα τα πληρώνει ολόκληρα ο Άρης; Δεν πρέπει η ΑΕΚ να ζητήσει να γίνει γνωστό με τι όρους έχει γίνει ο δανεισμός τους, όπως και όλων των άλλων δανεικών; Είναι ζήτημα διαφάνειας και αξιοπιστίας (εδώ γελάμε). Άλλη μια φορά στον ύπνο πιάστηκε η διοίκηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom