Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Κιθ Χάρις και Βιντιάδης στο ΟΑΚΑ με Αρη, θα δουν την ομάδα και θα ολοκληρώσουν το ντιλ.


Στην εξέδρα των επισήμων του ΟΑΚΑ θα βρίσκονται την Κυριακή  στον αγώνα με τον Αρη. Σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες του αεκ365 ο Κιθ Χαρις και ο Δημήτρης Βιντιάδης θα παρακολουθήσουν την Κυριακή τον αγωνα της ΑΕΚ όπως ενημέρωσε πριν από λίγο ο Ελληνας εφοπλιστής τον Αντρέα Δημητρέλο. Ο Βιντιάδης βρίσκεται στο Λονδίνο μαζί με τον Χάρις, είναι στο τελικό στάδιο του ελέγχου και σύμφωνα με πληροφορίες η παρουσία τους στο γήπεδο δεν θα είναι η μόνη τους δραστηριότητα σχετικά με την ΑΕΚ αφού σκοπεύουν να προχωρήσουν στην συνέχεια και να ολοκληρώσουν το ντιλ. Τα στοιχεία έχουν ελεχθεί και πλέον απομένει ο έλεγχος από ορκωτούς λογιστές όμως η εξέλιξη αυτή δείχνει πως η υπόθεση είναι πάρα πολύ κοντά στο αίσιο τέλος με την ΑΕΚ να αλλάζει χέρια στις αρχές Οκτωβρίου. Αξίζει να σημειωθεί πως στο ΟΑΚΑ θα είναι και ο πατέρας του Δημήτρη και αφεντικό των επιχειρήσεων της οικογένειας Βασίλης Βιντιάδης που στηρίζει 100% τις ενέργειες του γιου του σε σχέση με την ΑΕΚ.

www.aek365.com/a-217515/kith-xaris-kai-bintiadhs-sto-oaka-me-arh.htm]http://www.aek365.com/a-217515/kith-xaris-kai-bintiadhs-sto-oaka-me-arh.htm[/url]

* :think: Ρε λές...................

 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
17
Like
1.212
Πόντοι
2.300
E E Ερχονται. . . . .


πολλά ακούγονται και γιαυτόν τον Βιντιάδη αλλα αλλη λύση δεν υπάρχει!!!!
μακάρι να κλείσει το deal  γιατι αλλιώς  καντε το σταυρό σας μάγκες .......:helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Κοίτα που θα μας σώσει ο Αδαμίδης!Ε ρε γέλια!  :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Είχαμε εξελίξεις? :think:

Αυτόν δεν τον κυνηγάν για χρέη? :huh:
Θεωρητικά όλους όσους είχανε διοικητικό πόστο όλα αυτά τα χρόνια στην ΑΕΚ τους "κυνηγάνε"!
Έρχεται ο Χάρις την Κυριακή...εσύ πες μας που είσαι στο πουστονήσι...εμείς ψαχνόμαστε για το τι ρόλο βαράει!
 

Terrace

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
630
Like
0
Πόντοι
6
Θεωρητικά όλους όσους είχανε διοικητικό πόστο όλα αυτά τα χρόνια στην ΑΕΚ τους "κυνηγάνε"!
Έρχεται ο Χάρις την Κυριακή...εσύ πες μας που είσαι στο πουστονήσι...εμείς ψαχνόμαστε για το τι ρόλο βαράει!

Επενδυτής και  μεσάζοντας σε μεγάλα deal, έχει μια τράπεζα η οποία είναι για επενδύσεις καθαρά και ξέπλυμα μαύρου χρήματος, όλοι οι ρωσοι εκεί πηγαίνουν...το έπιασες το υπονοούμενο ε? ;)
Γενικά χώνεται σε ποδοσφαιρικά, εγω τον είχα πρωτακουσει οταν συμμετείχε στο κίνημα για να φύγουν οι Αμερικάνοι απο εμάς, τις μίζες κυνηγάει από ότι έμαθα :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Επενδυτής και  μεσάζοντας σε μεγάλα deal, έχει μια τράπεζα η οποία είναι για επενδύσεις καθαρά και ξέπλυμα μαύρου χρήματος, όλοι οι ρωσοι εκεί πηγαίνουν...το έπιασες το υπονοούμενο ε? ;)
Γενικά χώνεται σε ποδοσφαιρικά, εγω τον είχα πρωτακουσει οταν συμμετείχε στο κίνημα για να φύγουν οι Αμερικάνοι απο εμάς, τις μίζες κυνηγάει από ότι έμαθα :grin:
Το έχω πιάσει το υπονοούμενο εδώ και μέρες!  :grin:
Όταν λες ότι έχει μια τράπεζα τι εννοείς???Όπως ο Βγενόπουλος?
 

Terrace

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
630
Like
0
Πόντοι
6
Το έχω πιάσει το υπονοούμενο εδώ και μέρες!  :grin:
Όταν λες ότι έχει μια τράπεζα???

Εγω δεν έχω δει ούτε ένα κατάστημα, προφανώς ασχολείται μόνο με επενδύσεις και έχει μεγαλοκαταθέτες, μπορεί να έτυχε να μην είδα η να μην πρόσεξα... seymour κάπως λέγεται στο σιτυ κοντα ειναι τα κεντρικά και το ξέρω γιατί έτυχε και την είδα πριν κανα 2μηνο σε μια δουλειά που είχα εκεί κοντά
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Το κλειδί είναι το γηπεδικό!Όποιος βρει άκρες για να το φτιάξει θα χωθεί για μάσα!Αναμένουμε...έτσι κι αλλιώς ο βρεγμένος τη βροχή δεν τη φοβάται!
 

Terrace

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
630
Like
0
Πόντοι
6
Το κλειδί είναι το γηπεδικό!Όποιος βρει άκρες για να το φτιάξει θα χωθεί για μάσα!Αναμένουμε...έτσι κι αλλιώς ο βρεγμένος τη βροχή δεν τη φοβάται!

Πόσο πιο χάλια να γίνουμε? :2funny:
Η διάλυση ειναι σιγουρη έτσι και αλλιώς :grin:
Αν και βλέπω οτι ουτε με το γήπεδο θα γίνει κάτι :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Το κλειδί είναι το γηπεδικό!Όποιος βρει άκρες για να το φτιάξει θα χωθεί για μάσα!Αναμένουμε...έτσι κι αλλιώς ο βρεγμένος τη βροχή δεν τη φοβάται!
σκέψου λίγο πιο πονηρά.το γήπεδο γιαυτους δεν ειναι τιποτα σταγόνα στον ωκεανό.οι λόγοι που θέλουν να μπουν στην Ελλάδα ειναι οι πιο χοντρές μασες.ελληνικό η ροδος και ότι έχει να κάνει με αποκρατικοποιήσεις.το ίδιο έχει στόχο και ο σαββιδης στο παοκ.θα δεις πως θα λακίσουν όταν δεν θα έχουν πάρει αυτά για τα οποία έχουν έρθει.δυστυχώς κανείς σοβαρός επενδυτής δεν μπορεί να επενδύσει σε μια εταιρεία που έχει τεράστια χρέη και δεν έχει ούτε δικό της γήπεδο .άποψη μου βέβαια που μπορεί να ειναι και λάθος αλλα έτσι το βλεπω.
 

Terrace

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
630
Like
0
Πόντοι
6
σκέψου λίγο πιο πονηρά.το γήπεδο γιαυτους δεν ειναι τιποτα σταγόνα στον ωκεανό.οι λόγοι που θέλουν να μπουν στην Ελλάδα ειναι οι πιο χοντρές μασες.ελληνικό η ροδος και ότι έχει να κάνει με αποκρατικοποιήσεις.το ίδιο έχει στόχο και ο σαββιδης στο παοκ.θα δεις πως θα λακίσουν όταν δεν θα έχουν πάρει αυτά για τα οποία έχουν έρθει.δυστυχώς κανείς σοβαρός επενδυτής δεν μπορεί να επενδύσει σε μια εταιρεία που έχει τεράστια χρέη και δεν έχει ούτε δικό της γήπεδο .άποψη μου βέβαια που μπορεί να ειναι και λάθος αλλα έτσι το βλεπω.

Χέστηκαν για το γήπεδο
Με το καθεστώς που υπάρχει εδω με τον ερασιτέχνη δεν εχει ψωμί
Απλά σε μία χωρα που υπάρχει κριση και ζηταν επενδυτες απεγνωσμένα είναι ο καινούργιος παράδεισος για το ξέπλυμα του χρηματος!
 

Επισκέπτης
Χέστηκαν για το γήπεδο
Με το καθεστώς που υπάρχει εδω με τον ερασιτέχνη δεν εχει ψωμί
Απλά σε μία χωρα που υπάρχει κριση και ζηταν επενδυτες απαγνωσμένα ειναι ο καινούργιος παράδεισος για το ξέπλυμα του χρηματος! :grin:
δηλαδή αυτά που είπα δεν ειναι επενδύσεις για ξέπλυμα χρήματος;
 

Terrace

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
630
Like
0
Πόντοι
6
νομίζω οτι το γήπεδο δεν ειναι τιποτα ..για αλλα πάνε αυτοί πιο χοντρές μπίζνες.

Έτσι...
εδω με τον ερασιτέχνη δεν εχει προκοπή
ασε που αν βάλεις χορηγό για το εδώ και το ονομάσεις ξυστα αρχιδια σου αρένα θα βγουν όλοι οι αεκαρχες και θα αρχίσουν τις γνωστές παπαριές
ποιος θα ερθει να κανει σοβαρή επένδυση οταν δεν θα σε αφήσουν οι οργανωμένοι να πετάξεις έξω τα ρεμάλια
 

Επισκέπτης
Έτσι...
εδω με τον ερασιτέχνη δεν εχει προκοπή
ασε που αν βάλεις χορηγό για το εδώ και το ονομάσεις ξυστα αρχιδια σου αρένα θα βγουν όλοι οι αεκαρχες και θα αρχίσουν τις γνωστές παπαριές
ποιος θα ερθει να κανει σοβαρή επένδυση οταν δεν θα σε αφήσουν οι οργανωμένοι να πετάξεις έξω τα ρεμάλια
κάτσε και θα δεις που θα σκάσουν κάτι αεκαρες τύπου ντεμη μόλις μυριστούν χρήμα..είδες ότι ειναι δύσκολες εποχές πούλησε και το σπίτι υψηλά ενοίκια  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom