Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
καταρχην ευχαριστω τα μελη για τα καλα τους λογια...

δεν με ενοχλει αυτα που λεει και πιστευει ο plesyrgiven διοτι ειναι "καινουργιος" και δεν με ξερει..αλλα ο αλεξανδρος (που εχουμε τσακωθει αρκετες φορες....)και ο ψολαροσαυρος που ειναι καιρο στο σαιτ και με εχουν "παρακολουθησει"στο "τι" και "πως" γραφω ειναι κριμα να εχουν αυτην την γνωμη.....
αλλα δεν μπορω να κανω κατι για αυτο....εγω οπως εγραφα θα συνεχισω να γραφω....
 

Επισκέπτης
Θα θέλα να σταματήσει εδώ αυτό το αλισβερίσι.Όταν βρίζεις,θα βριστείς.''Μάχαιρα έδωσες,μάχαιρα θα λάβεις''.Για άλλη μια φορα φίλοι Ολυμπιακοί φαίνεστε πόσο μικροί κ λίγοι είστε.Ξεκίνησα να κάνω σοβαρή κουβέντα για το θέμα του Άντζα(που κακώς του βρίζουν την γυναίκα στα γήπεδα-γιατί δεν παύει να είναι γυναίκα του πράγμα ιερό κ δεν μας νοιάζει ποιος την απαύτωνε),κ να μου πείτε την γνώμη σας για το θέμα της μη τιμωρίας του κ το μόνο που εισέπραξα ήταν χλεύη,άρθρο 44,ειρωνεία κ βρισιές.ΔΥΣΤΥΧΩΣ αδυνατείτε να συζητάτε.Σας εμπνέει μόνο η Λαυρίου κ μόνο για αυτή μιλάτε με στόμφο κ επιχειρήματα.Αφού δεν μπορείτε να μιλάτε με επιχειρήματα κ να κάνετε διάλογο...ΣΤΙΣ ΤΡΥΠΕΣ ΣΑΣ.

Όσον αφορά τον αδελφο Νίκο όλοι μας ξέρουμε το ήθος του κ το επίπεδό του κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι δεν έβρισε κανέναν νεκρό(ο Νίκος είναι μαγκας κ οι μάγκες δεν στηλιτεύουν μνήμες).Αν είδατε τέτοιο μήνυμα ξέρω έναν καλό γιατρό για laser στα μάτια.Αλλοι φίλοι Ολυμπιακοί ΕΒΡΙΖΑΝ μάνες μελών κ έμειναν στο απυρόβλητο.Κ όσο για τους δολοφόνους,ναι PSOLAROSΑYRE γαύροι οπαδοί σκότωσαν τον άτυχο Μιχάλη.Κ εκεί στρουθοκαμηλισμός ρε;
Επειδή δεν εχω σκοπό να αναλωθώ στα παλιά καλά περσινά γεγονότα εδώ μέσα,θα απαντάω ΜΟΝΟ σε μηνύματα που χρήζουν συζήτηση κ διάλογο κ ΟΧΙ σε βρισιές,ειρωνείες κ χλευασμούς.΄Οσοι ξεπέφτετε σε τέτοια μηνύματα σας αξίζει ο ζωολογικός κήπος κ να πάτε να βοσκήσετε εκεί με τα άλλα ζώα-που τα καημένα ευτυχώς δεν σας έμοιασαν.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
οσο γραφετε στην τρυπα μας,θα γραφουμε & εμεις στην δικη σας..
προκειμενου δε να εισαι δικαιος & αντικειμενικος γραψε μας ομως & ποιος σκοτωσε με φωτοβολιδα τον πιτσιρικα εξω απο το τζαμι..
 

Επισκέπτης
Θα θέλα να σταματήσει εδώ αυτό το αλισβερίσι.Όταν βρίζεις,θα βριστείς.''Μάχαιρα έδωσες,μάχαιρα θα λάβεις''.Για άλλη μια φορα φίλοι Ολυμπιακοί φαίνεστε πόσο μικροί κ λίγοι είστε.Ξεκίνησα να κάνω σοβαρή κουβέντα για το θέμα του Άντζα(που κακώς του βρίζουν την γυναίκα στα γήπεδα-γιατί δεν παύει να είναι γυναίκα του πράγμα ιερό κ δεν μας νοιάζει ποιος την απαύτωνε),κ να μου πείτε την γνώμη σας για το θέμα της μη τιμωρίας του κ το μόνο που εισέπραξα ήταν χλεύη,άρθρο 44,ειρωνεία κ βρισιές.ΔΥΣΤΥΧΩΣ αδυνατείτε να συζητάτε.Σας εμπνέει μόνο η Λαυρίου κ μόνο για αυτή μιλάτε με στόμφο κ επιχειρήματα.Αφού δεν μπορείτε να μιλάτε με επιχειρήματα κ να κάνετε διάλογο...ΣΤΙΣ ΤΡΥΠΕΣ ΣΑΣ.

Όσον αφορά τον αδελφο Νίκο όλοι μας ξέρουμε το ήθος του κ το επίπεδό του κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι δεν έβρισε κανέναν νεκρό(ο Νίκος είναι μαγκας κ οι μάγκες δεν στηλιτεύουν μνήμες).Αν είδατε τέτοιο μήνυμα ξέρω έναν καλό γιατρό για laser στα μάτια.Αλλοι φίλοι Ολυμπιακοί ΕΒΡΙΖΑΝ μάνες μελών κ έμειναν στο απυρόβλητο.Κ όσο για τους δολοφόνους,ναι PSOLAROSΑYRE γαύροι οπαδοί σκότωσαν τον άτυχο Μιχάλη.Κ εκεί στρουθοκαμηλισμός ρε;
Επειδή δεν εχω σκοπό να αναλωθώ στα παλιά καλά περσινά γεγονότα εδώ μέσα,θα απαντάω ΜΟΝΟ σε μηνύματα που χρήζουν συζήτηση κ διάλογο κ ΟΧΙ σε βρισιές,ειρωνείες κ χλευασμούς.΄Οσοι ξεπέφτετε σε τέτοια μηνύματα σας αξίζει ο ζωολογικός κήπος κ να πάτε να βοσκήσετε εκεί με τα άλλα ζώα-που τα καημένα ευτυχώς δεν σας έμοιασαν.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Εσύ στον κόσμο σου  :jerking: :jerking: :jerking:.Από πού κι ως πού άτυχος ο Μιχάλης;Να δείρει κόσμο δεν είχε να πάει;Φυσικά είσαι το μόνο άτομο που στο άσχετο,εκεί που μιλάμε για οποιοδήποτε αθλητικό θέμα αναπολείς τα επισόδεια στη Λαυρίου.Και πόσες φορές θα το πούμε ότι 4-5 αλήτες δεν αντιπροσωπεύουν τον κόσμο του Ολυμπιακού;Εκτός αν εσένα σε αντιπροσωπέυουν οι αεκτζήδες που έστελναν τις σφαίρες στον Μπάγεβιτς,που κυνηγούσαν τους παίχτες της ομάδας σου στους Θρακομακεδόνες και που έβριζαν τον Αττίλιο όταν έπρεπε να τηρηθεί ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του...
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Θα θέλα να σταματήσει εδώ αυτό το αλισβερίσι.Όταν βρίζεις,θα βριστείς.''Μάχαιρα έδωσες,μάχαιρα θα λάβεις''.Για άλλη μια φορα φίλοι Ολυμπιακοί φαίνεστε πόσο μικροί κ λίγοι είστε.Ξεκίνησα να κάνω σοβαρή κουβέντα για το θέμα του Άντζα(που κακώς του βρίζουν την γυναίκα στα γήπεδα-γιατί δεν παύει να είναι γυναίκα του πράγμα ιερό κ δεν μας νοιάζει ποιος την απαύτωνε),κ να μου πείτε την γνώμη σας για το θέμα της μη τιμωρίας του κ το μόνο που εισέπραξα ήταν χλεύη,άρθρο 44,ειρωνεία κ βρισιές.ΔΥΣΤΥΧΩΣ αδυνατείτε να συζητάτε.Σας εμπνέει μόνο η Λαυρίου κ μόνο για αυτή μιλάτε με στόμφο κ επιχειρήματα.Αφού δεν μπορείτε να μιλάτε με επιχειρήματα κ να κάνετε διάλογο...ΣΤΙΣ ΤΡΥΠΕΣ ΣΑΣ.

Όσον αφορά τον αδελφο Νίκο όλοι μας ξέρουμε το ήθος του κ το επίπεδό του κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι δεν έβρισε κανέναν νεκρό(ο Νίκος είναι μαγκας κ οι μάγκες δεν στηλιτεύουν μνήμες).Αν είδατε τέτοιο μήνυμα ξέρω έναν καλό γιατρό για laser στα μάτια.Αλλοι φίλοι Ολυμπιακοί ΕΒΡΙΖΑΝ μάνες μελών κ έμειναν στο απυρόβλητο.Κ όσο για τους δολοφόνους,ναι PSOLAROSΑYRE γαύροι οπαδοί σκότωσαν τον άτυχο Μιχάλη.Κ εκεί στρουθοκαμηλισμός ρε;
Επειδή δεν εχω σκοπό να αναλωθώ στα παλιά καλά περσινά γεγονότα εδώ μέσα,θα απαντάω ΜΟΝΟ σε μηνύματα που χρήζουν συζήτηση κ διάλογο κ ΟΧΙ σε βρισιές,ειρωνείες κ χλευασμούς.΄Οσοι ξεπέφτετε σε τέτοια μηνύματα σας αξίζει ο ζωολογικός κήπος κ να πάτε να βοσκήσετε εκεί με τα άλλα ζώα-που τα καημένα ευτυχώς δεν σας έμοιασαν.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Κάλμα Dark,γιατί έχουμε φωτογραφηθεί μαζί!!Θα μας επικηρύξουν.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
καταρχην ευχαριστω τα μελη για τα καλα τους λογια...

δεν με ενοχλει αυτα που λεει και πιστευει ο plesyrgiven διοτι ειναι "καινουργιος" και δεν με ξερει..αλλα ο αλεξανδρος (που εχουμε τσακωθει αρκετες φορες....)και ο ψολαροσαυρος που ειναι καιρο στο σαιτ και με εχουν "παρακολουθησει"στο "τι" και "πως" γραφω ειναι κριμα να εχουν αυτην την γνωμη.....
αλλα δεν μπορω να κανω κατι για αυτο....εγω οπως εγραφα θα συνεχισω να γραφω....
επαναλαμβανω οτι το μεσο ειναι απροσωπο(δεν μπορει κανεις να δει εκφρασεις προσωπου,να ακουσει χροια φωνης)αρα παντα θα υπαρχουν παρεξηγησεις..οσο λοιπον μας προκαλειτε,θα περνετε τις αναλογες απαντησεις παντα με τον κινδυνο της παρεξηγησης..σημερα εσεις οι δυο ηρθατε πρωτοι & γραψατε τα δικα σας στο δικο μας θρεντ με αποτελεσμα να οξυνθουν τα πνευματα..αφηστε μας στην ησυχια μας για να εχετε & εσεις την δικη σας..
 

Επισκέπτης
Εσύ στον κόσμο σου  :jerking: :jerking: :jerking:.Από πού κι ως πού άτυχος ο Μιχάλης;Να δείρει κόσμο δεν είχε να πάει;Φυσικά είσαι το μόνο άτομο που στο άσχετο,εκεί που μιλάμε για οποιοδήποτε αθλητικό θέμα αναπολείς τα επισόδεια στη Λαυρίου.Και πόσες φορές θα το πούμε ότι 4-5 αλήτες δεν αντιπροσωπεύουν τον κόσμο του Ολυμπιακού;Εκτός αν εσένα σε αντιπροσωπέυουν οι αεκτζήδες που έστελναν τις σφαίρες στον Μπάγεβιτς,που κυνηγούσαν τους παίχτες της ομάδας σου στους Θρακομακεδόνες και που έβριζαν τον Αττίλιο όταν έπρεπε να τηρηθεί ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του...
προς θεου βρε..τι ειναι αυτα που λες???δικοι μας ηταν μεταμφιεσμενοι σε χατζηχριστινες..
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Εσύ στον κόσμο σου  :jerking: :jerking: :jerking:.Από πού κι ως πού άτυχος ο Μιχάλης;Να δείρει κόσμο δεν είχε να πάει;Φυσικά είσαι το μόνο άτομο που στο άσχετο,εκεί που μιλάμε για οποιοδήποτε αθλητικό θέμα αναπολείς τα επισόδεια στη Λαυρίου.Και πόσες φορές θα το πούμε ότι 4-5 αλήτες δεν αντιπροσωπεύουν τον κόσμο του Ολυμπιακού;Εκτός αν εσένα σε αντιπροσωπέυουν οι αεκτζήδες που έστελναν τις σφαίρες στον Μπάγεβιτς,που κυνηγούσαν τους παίχτες της ομάδας σου στους Θρακομακεδόνες και που έβριζαν τον Αττίλιο όταν έπρεπε να τηρηθεί ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του...
οι σφαιρες και ο οχι σεβασμος σε ενος λεπτου σιγης ΔΕΝ (πιστευω)οτι αντιπροσωπευει κανεναν απο τα μελη που ασχολουνται με τα οπαδικα στο σαιτ...ναι πολλες φορες ξεφευγουμε αλλα κατα βαθος ειμαστε οκ....plesurgiver θα μας μαθεις εισαι καινουργιος ακομα...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
οσο γραφετε στην τρυπα μας,θα γραφουμε & εμεις στην δικη σας..
προκειμενου δε να εισαι δικαιος & αντικειμενικος γραψε μας ομως & ποιος σκοτωσε με φωτοβολιδα τον πιτσιρικα εξω απο το τζαμι..


Οπαδός του Ολυμπιακού από άλλη πορεία-αποδεδειγμένο,δες την δικογραφία.Κ ο άτυχος ο Παναγιώτου που σκοτώθηκε ήταν φίλος μου κ γείτονας μου κ κατι ξέρω παραπάνω από εσένα.Οπότε άστο.Κ δεν ήταν τζαμί ήταν το Νίκος Γκούμας.
 

Επισκέπτης
οι σφαιρες και ο οχι σεβασμος σε ενος λεπτου σιγης ΔΕΝ (πιστευω)οτι αντιπροσωπευει κανεναν απο τα μελη που ασχολουνται με τα οπαδικα στο σαιτ...ναι πολλες φορες ξεφευγουμε αλλα κατα βαθος ειμαστε οκ....plesurgiver θα μας μαθεις εισαι καινουργιος ακομα...
πιστευε οτι θελεις για εμενα..δικαιωμα σου..εγω παντως οταν εχω να πω κατι το λεω στα ισια..ουτε αστερακια,ουτε υπονοουμενα..το τι εγραψε ο αλεξανδρος ειναι δικο του θεμα..εσυ γιατι επρεπε να απαντησεις με τον ιδιο τροπο & μαλιστα με ενα τοσο διφορουμενο τροπο σε ενα συνθημα που εξαγριωνει τον καθενα απο εμας???αν ειναι αξιοκατακριτος εκεινος μια φορα,εσυ εισαι χιλιες..
 

Επισκέπτης
Οπαδός του Ολυμπιακού από άλλη πορεία-αποδεδειγμένο,δες την δικογραφία.Κ ο άτυχος ο Παναγιώτου που σκοτώθηκε ήταν φίλος μου κ γείτονας μου κ κατι ξέρω παραπάνω από εσένα.Οπότε άστο.Κ δεν ήταν τζαμί ήταν το Νίκος Γκούμας.
να δω την δικογραφια???
μηπως να δω μαζι & τις δικογραφιες της ρικομεξ & του εξπρες σαμινα???
ασεμε ρε φιλε..
παλι μας επεισες..
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
πιστευε οτι θελεις για εμενα..δικαιωμα σου..εγω παντως οταν εχω να πω κατι το λεω στα ισια..ουτε αστερακια,ουτε υπονοουμενα..το τι εγραψε ο αλεξανδρος ειναι δικο του θεμα..εσυ γιατι [size=10pt][size=12pt]επρεπε να απαντησεις με τον ιδιο τροπο & μαλιστα με ενα τοσο διφορουμενο τροπο σε ενα συνθημα που εξαγριωνει τον καθενα απο εμας???[/size][/size]αν ειναι αξιοκατακριτος εκεινος μια φορα,εσυ εισαι χιλιες..
οχι!!!!επρεπε η να αποφυγω να απαντησω(και να κανω αναφορα σε mod για το υβριστικο μηνυμα) η να απαντησω με ξεκαθαρο τροπο και οχι με διφορουμενο μηνυμα!!!!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τώρα ήρθα γραφείο και διάβασα τι παίζει εδώ. ΞΕΚΟΛΛΗΣΤΕ ρε που κάθεστε και τσακώνεστε με μαλακίες πίσω από ένα PC............Όσοι νιώθετε ότι προσβάλεστε σε κάποιο thread απλά ΜΗΝ το διαβάζετε και ΜΗΝ ασχολείστε μαζί του. Απλό!!!
 

Επισκέπτης
οχι!!!!επρεπε η να αποφυγω να απαντησω(και να κανω αναφορα σε mod για το υβριστικο μηνυμα) η να απαντησω με ξεκαθαρο τροπο και οχι με διφορουμενο μηνυμα!!!!
τι μου το λες εμενα???στον καθρεφτη σου τραβα πεστο..
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Τώρα,όπως βλέπεται μάγκες είναι μακριά ακόμα η μέρα που το Ελληνικό ποδόσφαιρο,κάτω από οποιαδήποτε οργανωτική αρχή-δεν με νοιάζει-θα πάψει να κρύβεται πίσω από το δάχτυλό του(στην προκειμάνη περίπτωση του Βούλη).Όπως βλέπετε όλοι εμείς τρώμε κουτόχορτο κ είμαστε προκατελλειμένοι κ εμπαθείς.Μάθαμε πια ότι το μεσαίο δάχτυλο κατά συρροήν είναι για να ξυνόμαστε. :jerking:
Μάθαμε ξανά,ότι στο δύσμοιρο Ελληνικό ποδόσφαιρο υπάρχουν 2 μέτρα κ 2 σταθμά.Τα ίδια κ πάλι φέτος.Απλως εδειξαν οι κρατούντες από νωρίς τα διαπιστευτήριά τους.Σιγά να μην τιμωρούσαν τον Βούλη παραμονές των εκλογών.Ψηφάκια είναι αυτά.Α ρε πίσσα,πούπουλα & ταρσανάς που χρειάζεται.
Μα καλά ο Νάβας κάποτε που τιμωρήθηκε για τα περιβόητα :thefinge: το σκορ έδειχνε.Γιατί τον τιμώρησαν;
ρε dark τα πιστεύεις αυτά που λες ή μετά το κήρυγμα περι βρισιών και να χαμηλώσουμε τόνους στο ποστ #6902 συνεχίζεις το σύστημα Τον αλλόθρησκο οπαδό μπορείς να τον εκνευρίσεις και με κόσμιο-κοσμιότατο τρόπο.Αρκεί αν ξέρεις πως ?
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Συμμετέχω στην ψηφοφορία .... ΝΑΙ η ΑΕΚ μπορεί να πάρει πρωτάθλημα αλλά υπό προϋποθέσεις :
1. Nα ξαναπάρουμε την Πόλη
2. Να ξαναλειτουργήσει η Αγιά Σοφιά το MEGA Μοναστήρι
3. Να αναστηθεί ο μαρμαρωμένος βασιλιάς
4. Να μεταμορφωθεί ο μαγεμένος Πρίγκιπας
5. Να πετάξει ο δικέφαλος αετός ....(μήπως φταίνε τα ζύγια ? ή η ουρά?)
6. Να πάει φαντάρος η κόρη του καΝΤΕΜΗ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ρε dark τα πιστεύεις αυτά που λες ή μετά το κήρυγμα περι βρισιών και να χαμηλώσουμε τόνους στο ποστ #6902 συνεχίζεις το σύστημα Τον αλλόθρησκο οπαδό μπορείς να τον εκνευρίσεις και με κόσμιο-κοσμιότατο τρόπο.Αρκεί αν ξέρεις πως ?


Βλέπεις να βρίζω;έγραψα την άρνησή μου σε μια απόφαση-σκάνδαλο.Απο κει κ πέρα που προκαλώ;Αν θεωρείς ότι καλά μπήκε αυτή η απόφαση κ όλοι πρέπει να λέμε ΝΑΙ σε ότι μας πασάρουν ΟΚ.Απλώς έγραψα σε θρεντ την αποδοκιμασία μου σε κάπια απόφαση-πρόκληση.Σε προκαλώ κάπου,σε βρίζω κάπου,σε αποδοκιμάζω κάπου;
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Βλέπεις να βρίζω;έγραψα την άρνησή μου σε μια απόφαση-σκάνδαλο.Απο κει κ πέρα που προκαλώ;Αν θεωρείς ότι καλά μπήκε αυτή η απόφαση κ όλοι πρέπει να λέμε ΝΑΙ σε ότι μας πασάρουν ΟΚ.Απλώς έγραψα σε θρεντ την αποδοκιμασία μου σε κάπια απόφαση-πρόκληση.Σε προκαλώ κάπου,σε βρίζω κάπου,σε αποδοκιμάζω κάπου;
δεν μίλησα οτι βρίζεις? γιατί το αναφέρεις? η αντίθεσή μου είναι οτι μιλάς για πρόκληση σκάνδαλο κλπ σε κάτι που αφείλετε σε τι? στην παράγκα? γιατί κάπου εκεί το πας εκτός αν κάνω λάθος.
είμαι ο πρώτος που είπα οτι ναι ειναι κωλοδάχτυλο αλλά άντε να το αποδείξουν! ακόμα και τα αρχίδια του να ξυνει τι ακριβώς έπρεπε να κάνει? να περιμένει να το κάνει στα αποδυτήρια?  δεν διεκδικώ δάφνες που το παραδέχτηκα ή που το είπα αλλά κάποια πράγματα αυτονόητα δεν μπορείς να τα πηγαίνεις αλλού επειδή σε βολεύουν οπαδικά! αυτό είναι η πρόκλησή σου.
έχει σχέση η κίνηση του νάβας με του βούλη? αν θεωρείς το ίδιο να σταματήσω την κουβέντα εδω!
αν κλέψεις και νομικά είσαι οκ ποιος φταίει ο κλέφτης ή ο νόμος?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Εγώ  την  βρήκα  την  διαφορά...ο  Νάβας  είχε  κάνει  και  με  τα  δύο  χέρια  το  κωλοδάχτυλο  ενώ  ο  Βούλης  με  το  ένα... :rockon: :rockon:
Ακόμα  το  συζητάμε  ρε  παιδιά???? :birdman:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
dark να υποθέσω οτι η απάντηση σου είναι αυτή, ή να περιμένω οτι θα το κουβεντιάσουμε σοβαρά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom