Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
οπως επισης ειναι γνωστο οτι ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ αεκ ΕΧΟΥΝ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΕΙ ΜΕ ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΑ ΟΠΑΔΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ εξω απο το τζαμι..
μπορεις να κανουμε ΣΟΒΑΡΗ κουβεντα οι δυο μας για αυτα τα δυο περιστατικα?
χωρις ακροτητες και χωρις υπερβολες ..ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΣΥ!!
 

Επισκέπτης
Καλά ρε πουσταρά nik30 βρίζεις τους νεκρούς μας;Πολύ μάγκας είσαι...Αλλά τί να περιμένει κανείς από έναν αεκτζή ντεμογλύφτη;Καλά κάνουμε και σας ρίχνουμε τριάρες και τεσσάρες κάθε χρόνο.Δεν μπορεί,κάποια στιγμή θα βάλετε μυαλό!
warnwarn.gif
 εδω[/URL] ντεν βριζουμε καρντια μου..
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Καλά ρε πουσταρά nik30 βρίζεις τους νεκρούς μας;Πολύ μάγκας είσαι...Αλλά τί να περιμένει κανείς από έναν αεκτζή ντεμογλύφτη;Καλά κάνουμε και σας ρίχνουμε τριάρες και τεσσάρες κάθε χρόνο.Δεν μπορεί,κάποια στιγμή θα βάλετε μυαλό!
κακος με βριζεις....δεν εβρισα κανεναν νεκρο...
 

Επισκέπτης
Μάλιστα warned εγώ και ο άλλος που βρίζει νεκρούς τίποτα.Οι γνωστοί αντικειμενικοί moderators....Τουλάχιστον κάντε το μου κόκκινο το warned γιατί δεν μπορώ το πράσινο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μάλιστα warned εγώ και ο άλλος που βρίζει νεκρούς τίποτα.Οι γνωστοί αντικειμενικοί moderators....Τουλάχιστον κάντε το μου κόκκινο το warned γιατί δεν μπορώ το πράσινο.

πας καλα ????  :idiot: με εχεις δει να παιρνω μερος στα οπαδικα ????
εγω δεν ξερω καλα-καλα τι ομαδα ειναι ποιος..
 

Επισκέπτης
πας καλα ????  :idiot: με εχεις δει να παιρνω μερος στα οπαδικα ????
εγω δεν ξερω καλα-καλα τι ομαδα ειναι ποιος..
για το πρασινο εχει δικαιο παντως..εντελως απαισιο χρωμα για ολους τους ομοθρησκους μου..βρες λυση πατερ..
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
κοιτα να δεις εγω γραφω εδω μεσα τοσο καιρο και εχω π.μ. απο ολυμπιακους και παναθηναικους που μου λενε την γνωμη τους για μενα.κοιτα τα μυνηματα μου και θα καταλαβεις τι ειμαι και ποιος ειμαι(οχι οτι με νοιαζει ιδιεταιρα)..τωρα αν δεν πειθεσε για αυτο που λεω δεν μπορω να κανω κατι.....
να εισαι σιγουρος οτι αμα εννοουσα κατι αλλο θα το ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΟΥΝΑ....
εξαλου μεσα στους νεκρους ητανε και ενας ΑΕΚΤΖΗΣ(οχι οτι εχει καποια σημασια...)
και επισης ΠΟΤΕ δεν εχω βρισει καποιον απο εσας προσωπικα......
αυτα τα λιγα...
 

Επισκέπτης
Όταν ο nik30 βρίζει νεκρούς, ο dark λέει όλους τους φιλάθλους του Ολυμπιακού αλήτες και δολοφόνους και μένουν και οι 2 ατιμώρητοι,πώς γίνεται εγώ με έναν χαρακτηρισμό να γίνομαι warned;
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Όταν ο nik30 βρίζει νεκρούς, ο dark λέει όλους τους φιλάθλους του Ολυμπιακού αλήτες και δολοφόνους και μένουν και οι 2 ατιμώρητοι,πώς γίνεται εγώ με έναν χαρακτηρισμό να γίνομαι warned;
ρε πσολαροσαυρε τοσο καιρο με ξερεις (και σε ξερω..)το πιστευεις οτι θα εβριζα οποιονδηποτε νεκρο?
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
ρε πσολαροσαυρε τοσο καιρο με ξερεις (και σε ξερω..)το πιστευεις οτι θα εβριζα οποιονδηποτε νεκρο?

Πάντως η αντιμετώπιση που έτυχες από τους φίλους γαύρους είναι πολύ ευνοϊκή πιστεύω.
Μερικά χρόνια πριν θα σε είχαν δέσει, φιμώσει, περάσει από Ιερά Εξέταση με συνοπτικές διαδικασίες και την ώρα που θα σε καίγανε πάνω στον πάσαλο έσυ θα ψέλιζες "κι όμως γυρίζει"...
Μετά θα λέγανε απλά ότι σε βρήκε η γνωστή θεία που τη λένε Δίκη...

Ο νοών νοείτο...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Πάντως η αντιμετώπιση που έτυχες από τους φίλους γαύρους είναι πολύ ευνοϊκή πιστεύω.
Μερικά χρόνια πριν θα σε είχαν δέσει, φιμώσει, περάσει από Ιερά Εξέταση με συνοπτικές διαδικασίες και την ώρα που θα σε καίγανε πάνω στον πάσαλο έσυ θα ψέλιζες "κι όμως γυρίζει"...
Μετά θα λέγανε απλά ότι σε βρήκε η γνωστή θεία που τη λένε Δίκη...

Ο νοών νοείτο...
αμα το ελεγα ΚΑΛΑ θα κανανε και σε εμενα και σε οποιονδηποτε......αλλα λεγε λεγε μενουν οι εντυπωσεις.....
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.746
Πόντοι
12.056
O nik30 δεν θα εβριζε ποτε νεκρους να ειστε σιγουροι για αυτο... :tickedoff:
Τετοια κανουν μονο κατι αλεξιπτωτιστες που μπαινουν για να πεταξουν μια μαλακια και να φυγουν...μην παρασυρεστε  :idiot: :idiot:
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
αμα το ελεγα ΚΑΛΑ θα κανανε και σε εμενα και σε οποιονδηποτε......αλλα λεγε λεγε μενουν οι εντυπωσεις.....

Πάντως... μεταξύ μας... είσαι ΑΠΟΛΥΤΩΣ σίγουρος ότι δεν είσαι ολίφαντας???  :think:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Εγώ λέω να ηρεμήσετε όλοι,με πρώτο τον αδελφό ΝΙΚ.Και οι διαξιφισμοί να λείψουν από το thread για μαλακίες.Εδώ μέσα ανταλλάσουμε απόψεις για την ΑΕΚΑΡΑ μας,όχι να βριζόμαστε με τους άλλους.Πότε θα το καταλάβετε αυτό,κυρίως οι Αεκτζήδες,για να πάψετε να τσακώνεστε??? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Πάντως η αντιμετώπιση που έτυχες από τους φίλους γαύρους είναι πολύ ευνοϊκή πιστεύω.
Μερικά χρόνια πριν θα σε είχαν δέσει, φιμώσει, περάσει από Ιερά Εξέταση με συνοπτικές διαδικασίες και την ώρα που θα σε καίγανε πάνω στον πάσαλο έσυ θα ψέλιζες "κι όμως γυρίζει"...
Μετά θα λέγανε απλά ότι σε βρήκε η γνωστή θεία που τη λένε Δίκη...

Ο νοών νοείτο...
μιλανε ολοι,μιλησε & ο γνωστος χνουδωτος ορειβατης..
ξεχναει βεβαια οτι οι συνοδοιποροι του εβριζαν ατιμωρητοι για 26 ολοκληρα χρονια τους νεκρους μας..
ε ναι λοιπον..
Θεια δικη..
ολα εδω πληρωνονται..
εδω η κολαση,εδω & ο παραδεισος..
οτι σπερνεις,θεριζεις..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα θέλα να σταματήσει εδώ αυτό το αλισβερίσι.Όταν βρίζεις,θα βριστείς.''Μάχαιρα έδωσες,μάχαιρα θα λάβεις''.Για άλλη μια φορα φίλοι Ολυμπιακοί φαίνεστε πόσο μικροί κ λίγοι είστε.Ξεκίνησα να κάνω σοβαρή κουβέντα για το θέμα του Άντζα(που κακώς του βρίζουν την γυναίκα στα γήπεδα-γιατί δεν παύει να είναι γυναίκα του πράγμα ιερό κ δεν μας νοιάζει ποιος την απαύτωνε),κ να μου πείτε την γνώμη σας για το θέμα της μη τιμωρίας του κ το μόνο που εισέπραξα ήταν χλεύη,άρθρο 44,ειρωνεία κ βρισιές.ΔΥΣΤΥΧΩΣ αδυνατείτε να συζητάτε.Σας εμπνέει μόνο η Λαυρίου κ μόνο για αυτή μιλάτε με στόμφο κ επιχειρήματα.Αφού δεν μπορείτε να μιλάτε με επιχειρήματα κ να κάνετε διάλογο...ΣΤΙΣ ΤΡΥΠΕΣ ΣΑΣ.

Όσον αφορά τον αδελφο Νίκο όλοι μας ξέρουμε το ήθος του κ το επίπεδό του κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι δεν έβρισε κανέναν νεκρό(ο Νίκος είναι μαγκας κ οι μάγκες δεν στηλιτεύουν μνήμες).Αν είδατε τέτοιο μήνυμα ξέρω έναν καλό γιατρό για laser στα μάτια.Αλλοι φίλοι Ολυμπιακοί ΕΒΡΙΖΑΝ μάνες μελών κ έμειναν στο απυρόβλητο.Κ όσο για τους δολοφόνους,ναι PSOLAROSΑYRE γαύροι οπαδοί σκότωσαν τον άτυχο Μιχάλη.Κ εκεί στρουθοκαμηλισμός ρε;
Επειδή δεν εχω σκοπό να αναλωθώ στα παλιά καλά περσινά γεγονότα εδώ μέσα,θα απαντάω ΜΟΝΟ σε μηνύματα που χρήζουν συζήτηση κ διάλογο κ ΟΧΙ σε βρισιές,ειρωνείες κ χλευασμούς.΄Οσοι ξεπέφτετε σε τέτοια μηνύματα σας αξίζει ο ζωολογικός κήπος κ να πάτε να βοσκήσετε εκεί με τα άλλα ζώα-που τα καημένα ευτυχώς δεν σας έμοιασαν.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom