Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
αν κάποια ομάδα διακιούτο φέτος το κύπελο αυτός ήταν ο παοκ.....
που πήρε την πρόκριση ΑΡΧΙΔΑΤΑ μέσα στο Καραισκάκη και νίκησε και κεκλεισμένων...και σε κράτησε με μηδέν με 9 παίκτες.
ξέρεις αυτός δλδ που κέρδισε τον πρωταθλητή με 15 πόντους διαφορά που σου ριξε και 6 ενώ είχε ήδη παρει πρωτάθλημα.....
ακου δίκαιο το κύπελο στην αεκ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ε ας του δίνανε ρε τύπε το κύπελλο όταν απέκλεισε τον γαύρο.ΔΙΚΑΙΑ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΑΡΧΗΔΑΤΑ ΤΟΝ ΑΠΕΚΛΕΙΣΕ Η ΑΕΚ.

Γιατί δηλαδή με την λογική σου να μην το δικιαούται η ΑΕΚ και να το δικαιούται ο ΠΑΟΚ;;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
περα για περα αρχιδατη.
πριν το γκολ του μιτσελ απο τη σεντρα(ας ειχες καλυτερο τερματοφυλακα στην τελικη),
ειχες χασει ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ 0-2 στην εδρα σου.
σου απάντησα...
καθαρά απο τυχη είσαι κυπελλούχος.
μόνο ο παοκ φέτος δικαιότατα θα έπαιρνε κούπα
τελεία. ασε που είμαι σίγουρος ότι στα πλέι ωχ θα σε κερδίσει 2 φορές.
εχθές έβλεπα τα παλλικάρια που φορούσαν τις φανέλες με τα κίτρινα και έπαιζαν αμυνα 45 λεπτά στο βου ημίχρονο με ομάδα που σώθηκε την προτελευταία αγωνιστική και με έπιασε κατάθλιψη
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
σου απάντησα...
καθαρά απο τυχη είσαι κυπελλούχος.
μόνο ο παοκ φέτος δικαιότατα θα έπαιρνε κούπα
τελεία. ασε που είμαι σίγουρος ότι στα πλέι ωχ θα σε κερδίσει 2 φορές.
εχθές έβλεπα τα παλλικάρια που φορούσαν τις φανέλες με τα κίτρινα και έπαιζαν αμυνα 45 λεπτά στο βου ημίχρονο με ομάδα που σώθηκε την προτελευταία αγωνιστική και με έπιασε κατάθλιψη
στα 5 δοκαρια που χε ο γαβρος στο καραισκακης ηταν ξυπνιος ο θεος;;

oσο για το "θα σε κερδισει 2 φορες" κρατα και μια πισινη...
αμφιβαλλω αν με εχει κερδισει 2 φορες σε μια σεζον σε ολη του την ιστορια.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
στα 5 δοκαρια που χε ο γαβρος στο καραισκακης ηταν ξυπνιος ο θεος;;

κοιτα..
εάν εσύ θεωρείς ομάδα αυτό που κατεβάζεις 9 μήνες τώρα στο γήπεδο εμένα η αποψή μου περισσεύει.
εάν επίσης θεωρείς αρχιδάτη κούπα αυτή που πήρες με οφσάιντ γυμνού οφθαλμού και με ταμπούρι για ένα ημίχρονο με ομάδα για υποβιβασμό τότε όντως η αεκ έχει γίνει πανιώνιος πλέον.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πάντως το αρχηδάκι ο Σπιναλόγκας,πολύ εμπα΄θεια βγάζει στην ΑΕΚ λες και δεν έφαγε ψωμί σαν παίχτης και ως προπονητής.Εξάλλου η ΑΕΚ του έδωσε την ευκαιρία να εξελιχτεί,άσχετα να πέταξε την ευκαιρία αυτή στα σκουπίδια και γύρισε στις μικρομεσαίες ομάδες
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
oσο για το "θα σε κερδισει 2 φορες" κρατα και μια πισινη...
αμφιβαλλω αν με εχει κερδισει 2 φορες σε μια σεζον σε ολη του την ιστορια.

και ο γάβρος 20 χρόνια είχε να σου ρίξει 6...........
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πάντως το αρχηδάκι ο Σπιναλόγκας,πολύ εμπα΄θεια βγάζει στην ΑΕΚ λες και δεν έφαγε ψωμί σαν παίχτης και ως προπονητής.Εξάλλου η ΑΕΚ του έδωσε την ευκαιρία να εξελιχτεί,άσχετα να πέταξε την ευκαιρία αυτή στα σκουπίδια και γύρισε στις μικρομεσαίες ομάδες
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
κοιτα..
εάν εσύ θεωρείς ομάδα αυτό που κατεβάζεις 9 μήνες τώρα στο γήπεδο εμένα η αποψή μου περισσεύει.
εάν επίσης θεωρείς αρχιδάτη κούπα αυτή που πήρες με οφσάιντ γυμνού οφθαλμού και με ταμπούρι για ένα ημίχρονο με ομάδα για υποβιβασμό τότε όντως η αεκ έχει γίνει πανιώνιος πλέον.
με εξαιρεση το γαβρο που εχει μια ποδοσφαιρικη λογικη(ασχετα αν διαφωνω με αυτη),
ολες οι αλλες ομαδες στην ελλαδα ποδοσφαιρικα ειναι μπουρδελο ατσατσο..
ΟΛΕΣ ανεξαιρετως...μαζι και γω...

χτες δεν πηγα για να δω μπαλα,αλλα για να παρω την τζουρα μου σαν καλο πρεζακι.
και ο γάβρος 20 χρόνια είχε να σου ρίξει 6...........
χαχαχααχαχχα....αν γινει αυτο βαζω αβαταρ για ολο το καλοκαιρι λεο μεσσι..
σε αντιθετη περιπτωση βαζεις ζοζε;;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ααααααααααα μονίμως.Είναι να τον ρωτάς για το ΣΤΟΙΧΗΜΑ σαν και μένα.
μια χαρά έπεσα μέσα στο τσουλου.
απλά στην ελλάδα που δεν παίζονται τα παίγνια εντός γηπέδου λογικό είναι η οποιαδήποτε αγωνιστική πρόβλεψη να πέφτει όξω.
τώρα πρόχειρα.
να κάνετε το σταυρό σας μετά τα χθεσινά να μην αποφασίσει ο μαρινάκης με την ΕΠΟ να σας τελειώσει. με 4 κεκλεισμένων και κάνα πρόστιμο μισό μύριο πάνε περίπατο και οι άδειες της ουέφα και η συμμετοχή σας του χρόνου στο πρωτάθλημα.
όσο δεν υπάρχει διοικητική λύση βλέπω του χρόνου να παλεύετε όπως η ΑΕΚ στο μπάσκετ......
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Πάντως το αρχηδάκι ο Σπιναλόγκας,πολύ εμπα΄θεια βγάζει στην ΑΕΚ λες και δεν έφαγε ψωμί σαν παίχτης και ως προπονητής.Εξάλλου η ΑΕΚ του έδωσε την ευκαιρία να εξελιχτεί,άσχετα να πέταξε την ευκαιρία αυτή στα σκουπίδια και γύρισε στις μικρομεσαίες ομάδες
Βρίσκουν και τα κάνουν..... χολή μόνο με την ΑΕΚ βγάζουν
Ακου πρόεδρας ο αδαμίδης ουτε ελεγκτής κυκλοφορίας στα αυτόματα τρένα της ιαπωνίας δεν κάνει ο άνθρωπος
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σε αντιθετη περιπτωση βαζεις ζοζε;;

ο εχθρός και η αξία του σε τιμά ως αντίπαλο.
μόνο στην ελλάδα ο αντίπαλος δεν είναι σεβαστός λόγω έλλειψης παιδείας και άκρατου κομπλεξισμού και στρουθοκαμηλισμού.

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
σου απάντησα...
καθαρά απο τυχη είσαι κυπελλούχος.
μόνο ο παοκ φέτος δικαιότατα θα έπαιρνε κούπα
τελεία. ασε που είμαι σίγουρος ότι στα πλέι ωχ θα σε κερδίσει 2 φορές.
εχθές έβλεπα τα παλλικάρια που φορούσαν τις φανέλες με τα κίτρινα και έπαιζαν αμυνα 45 λεπτά στο βου ημίχρονο με ομάδα που σώθηκε την προτελευταία αγωνιστική και με έπιασε κατάθλιψη
απο και ως που ο παοκακος αξιος;την ΑΕΚ την περασε;δικαια τον απεκλεισε.τον γαυρο κοιμηθηκε ο θεος και τον απεκλεισε.μην λες μαλακιες,και οι 2 ομαδες αξια πηγαν τελικο.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
απο και ως που ο παοκακος αξιος;την ΑΕΚ την περασε;δικαια τον απεκλεισε.τον γαυρο κοιμηθηκε ο θεος και τον απεκλεισε.μην λες μαλακιες,και οι 2 ομαδες αξια πηγαν τελικο.
πανάξια.
σου χαλάω χατήρι;

αλλωστε δεν παίζω εγώ με καφέδες και μάκους και γεωργέες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom