Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
To κύπελο έπρεπε να το σηκώσει ο Ατρόμητος.
Διακοπή αγώνα και υπέρ του Ατρόμητου.
Παρεπιπτώντος, ΑΕΚτζής είμαι.

Τα ίδια και για το πρωτάθλημα. Λύσεις που χτυπάνε κόκκαλο. Διέκοψε το. Μην στείλεις ομάδες στην Ευρώπη.
Έτσι έγινε στην Αγγλία και βλέπετε και το επίπεδο των ομάδων αλλά και των φιλάθλων.

Ειδάλλως, τα ίδια Παντελάκι μου τα ίδια Παντελή μου θα βλέπουμε ΚΑΘΕ χρόνο.
Μα [size=15pt]ΚΑΘΕ [/size]χρόνο...!!!!
διακοπη αγωνα και κανενας κυπελουχος για φετος
 

hammerb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
186
Πόντοι
280
χανουμια ειστε ντροπηδες, πηρατε ενα κυπελλο με πετσινο γκολ και παιζατε αμυνα μεχρι το 90....

θελαν να το παρετε επειδη θα διαλυοσασταν, αλλα ειστε για κλαματα με αυτα που λετε....

μετα για τις ορδες με πρεζονια που καναν τους μαγκες στους οπαδους του ατρομητου τι να πω?

πανιωναρα και τα μυαλα στα μπλεντερ........
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
To κύπελο έπρεπε να το σηκώσει ο Ατρόμητος.
Διακοπή αγώνα και υπέρ του Ατρόμητου.
διακοπη αγωνα και κανενας κυπελουχος για φετος
μη λετε οτι θελετε..ΔΕ γινονται αυτα...
η αποφαση που παρθηκε ηταν η σωστοτερη ολων για να περιοριστουν οσο γινεται τα επεισοδια..
αν γινοταν διακοπη εις βαρος της αεκ δε θα βγαιναν ζωντανοι απο το γηπεδο.


ειλικρινα δε μπορω να καταλαβω γιατι ο καραφλας δε σφυριξε ληξη στο 3-0.
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ηθελε να παιχτούν και 9 λεπτά καθυστερήσεων  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν μπορούσαμε να πάρουμε ανάσα απο τα χημικά και τα καπνογόνα  :S
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Μάγκας και όχι φλούφλης

Σε προσπερνάει ένας που βιάζεται στον δρόμο και σου γυρίζουν τα λαμπάκια. Είσαι έτοιμος να κατέβεις από το αυτοκίνητό σου και να κάνεις τσαμπουκά. Το πρώτο που σου έμαθαν στο σχολείο είναι να ...απαντάς στις προκλήσεις. Μη σε περάσουν για φλούφλη, ενώ είσαι μάγκας.

"Ξέρεις ποιος είμαι εγώ ρε" το έλεγε ο πατέρας σου, ενδεχομένως και ο παππούς σου, ο πρώτος τάδε ταδόπουλος, με το ίδιο επίθετο.
 
Αν σου βρίσουν τη μάνα γίνεσαι έξαλλος, εσύ όμως δεν έχεις τέτοιο κώλυμα και πετάς το μπινελίκι σε όποιον δεν σου αρέσει η φάτσα του. Κάνεις τον σταυρό σου όταν πας στην εκκλησία να σε φυλάει ο καλός Χριστούλης, αλλά δεν σε νοιάζει αν το βεγγαλικό που πέταξες στην Ανάσταση, βρήκε το μάτι κάποιου αθώου πιτσιρικά.
Πετάς τα σκουπίδια σου έξω από τον κάδο των απορριμάτων. Γράφεις εκεί που πρέπει την ανακύκλωση και άλλες τέτοιες αηδίες. Πετάς το τσιγάρο σου έξω από το παράθυρο  για να μη μυρίζει τσιγαρίλα το πεντακάθαρο αυτοκίνητό σου. Καπνίζεις εκεί που απαγορεύεται και διαμαρτύρεσαι, γιατί ο άλλος δεν μπορεί να ανεχθεί τον καπνό σου στα μούτρα του.
Φωνάζεις και δεν αφήνεις τον άλλον να ολοκληρώσει ποτέ, αν δεν επιβάλεις τη γνώμη σου.
Ζεις σε μια χώρα, που το αυτονόητο θεωρείται παράδοξο. Αν πληρώνεις κανονικά ό,τι χρωστάς είσαι, απλά ...μαλάκας. Αν βγάζεις φλας για να στρίψεις, το ίδιο. Αν σταματάς για να περάσει ο πεζός, επίσης. Αν δεν κορνάρεις όταν ανάψει το πράσινο στο πρώτο δευτερόλεπτο, κοιμάσαι όρθιος (ρε ηλίθιε).
Από το σχολείο μαθαίνεις ότι το λάδωμα, αποτελεί εθνικό χόμπι. Εσύ τα δίνεις, αυτοί τα παίρνουν, μέχρι να φτάσεις κι εσύ στο σημείο να τα πάρεις, όταν δηλαδή θα έχεις γίνει μάγκας. Ψηφίζεις για να σου βρουν δουλειά, επαναστατείς όταν απολύουν εκείνους των οποίων θα πάρεις τη θέση. Δέχεσαι να γίνεσαι έρμαιο των βουλευτών και των δημάρχων με αντάλλαγμα την ψήφο σου.
Για να μπεις στο Πανεπιστήμιο αποστηθίζεις ολόκληρα κομμάτια, υποτίθεται γνώσεων, που μόλις τις γράψεις στο χαρτί, αμέσως τις ξεχνάς. Γενικά ξεχνάς εύκολα. Βρίζεις τους πολιτικούς, που λίγους μήνες πριν έχεις ψηφίσει. Σου αρέσει η γυναίκα του καλύτερου φίλου σου και θα της την πέσεις, αν δεν το κάνει αυτή πρώτη.
Βρίζεις τον πρόεδρο της αντίπαλου ομάδας που το παίζει τσαμπουκάς και κάνει ο,τι θέλει, αλλά μέσα σου ζηλεύεις που δεν έχει και η δική σου ένα τέτοιο. Όταν τον βρίσκει, τελικά, του δικαιολογείς ακόμη και τη χειρότερη καφρίλα. Σκίζεις τα ρούχα σου όταν η άλλη ομάδα παίρνει σφυρίγματα από τους διαιτητές, αλλά όταν τα δίνουν σε σένα θυμάσαι πόσα δεν σου έχουν δώσει. Φωνάζεις για τους τίτλους των άλλων οπαδικών εφημερίδων, αλλά γουστάρεις όταν αυτή που διαβάζεις τα ρίχνει στους άλλους.

Είσαι ένας κλασικός Έλληνας, που πάει στο γήπεδο και τα κάνει ...μπουρδέλο.

Φυσικά, αμέσως μετά θα βρίσεις όλους τους άλλους, που δεν σεβάστηκαν ούτε καν τον τελικό του Κυπέλλου και τον μετέτρεψαν σε μια τυπική ελληνική ιλαροτραγωδία...

Ζήτω το Έθνος...

www.sport24.gr/Columns/Fileris/magkas_kai_oxi_flouflhs.848547.html]http://www.sport24.gr/Columns/Fileris/magkas_kai_oxi_flouflhs.848547.html[/url]
Θλίβομαι, δυστυχώς, που είμαι Έλληνας.....έτσι που μας κατάντησαν. :'(
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέρφια μου.Καλημέρα ΑΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Kαι μέσα σ'όλα θέλουμε και σοβαρούς-λεφτάδες επενδυτές-μαλάκες να επενδύσουν στην ΑΕΚ :headbang: :headbang: :headbang:  :S :S :S

Μελισσανίδης: "Δεν μπορώ να βοηθήσω την ΑΕΚ"
Απόλυτα ειλικρινής εμφανίστηκε ο Δημήτρης Μελισσανίδης, αποκλείοντας το ενδεχόμενο να βοηθήσει την ΑΕΚ, διοικητικά.
Τα έχω πει, δεν θέλω να κάνω δηλώσεις. Δηλώσεις να κάνουν οι πρωταγωνιστές. Και εγώ τους αγαπώ στην ΑΕΚ κι αυτή μ' αγαπούν, αλλά αφού δεν μπορώ, δεν γίνεται τίποτα", δήλωσε ο Δημήτρης Μελισσανίδης.





 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΔΈΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.

Το χθεσινό ματς ο Κάκος αν ήταν σωστός έπρεπε να το διακόψει :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Θέλω να δω η ατιμωρησία που θα φτάσει σε αυτήν την κωλοχώρα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Ο Αδαμίδης αν θελει να είναι σωστός πρέπει να κρατήσει το Κύπελλο γιατί τυπικά το πήρε η ΑΕΚ και πρέπει να αυτοαποκλείσει την ομάδα για δύο χρόνια από τα κυπελλα της Ευρώπης,να δεις για πότε βάζουν μυαλό τα τσογλανάκια-πρεζάκια.

Ένα μεγάλο μπραβο και συγχαρητήρια στους παίκτες του Ατρομήτου(όχι όμως και στο αρχηδάκι τον Έλληνα Μουρίνιο τον Γι-δώνη).
Ντρέπομαι ως φίλαθλος,ως Έλληνας και ως άνθρωπος που αθλητές που στην προκειμένη ήταν ποδοσφαιριστές του Ατρόμητου προπυλακίστηκαν από κάτι αληταριά που δεν έχουν λόγο ύπαρξης.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κρατάω για πάρτη μου τον Αεκτζή τον αγνό τον μπεσαλίδικο που στο τέλος καταχειρόκροτησε τους ποδοσφαιριστές του Ατρόμητου στην απονομή και αυτούς που έβριζαν τα τσογλανάκια που μπήκαν μέσα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Η αστυνομία και οι σεκιούριτυ απορώ ρε πούστη μου γιατί πληρώνονται σε αυτή την γαμοχώρα;;;;αφού τίποτα δεν κάνουν από αυτά που πρέπει να κάνουν.Ας μην έρχονται να μην ξοδευόμαστε κιόλας.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Η αστυνομία και οι σεκιούριτυ απορώ ρε πούστη μου γιατί πληρώνονται σε αυτή την γαμοχώρα;;;;αφού τίποτα δεν κάνουν από αυτά που πρέπει να κάνουν.Ας μην έρχονται να μην ξοδευόμαστε κιόλας.
:think:
δλδ τι περιμενεις οι σεκιουτιτυ να τα βαλουν με χιλιους καφρους
η η αστυνομια οπου ουσιαστικα δεν εχει λογο να παριστατε
μονο εδω σε καθε αγωνα απασχολουμε εκατονταδες αστυνομικους
αν η λυση δεν βρεθει εκ τον εσω μην περιμενεις τπτ
ποιος ειναι ο λογος να υπαρχουν οργανωμενοι αν δεν μπορουν
αυτοι να σταματησουν τα εκτροπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom