Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!!!

5061 SMS και συνεχίζουμε...

Μαζικά συνεχίζει ο κόσμος της ΑΕΚ τη βοήθεια προς την Ερασιτεχνική ΑΕΚ, μέσω της κίνησης με την ενίσχυση της Ερασιτεχνικής με τα SMS στο 54534, γράφοντας απλώς τη λέξη ΑΕΚ! Μέσα σε λίγες μόνο ώρες, από τις 11 το πρωί όταν και το aek365.gr μετέδωσε την έναρξη της προσπάθειας, τα SMS έφτασαν έσπασαν το φράγμα των 5.000, φτάνοντας τις 5.061. Και συνεχίζουμε...



 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Εγω εστειλα 2 σουμουσου... εσεις που ειστε πλουσιοι στειλτε καμια 20ρια ο καθενας μπας και παρουν κανα πριμ τα κοριτσια που παιζουν σημερα τελικο στη Σαμο και το χαντμπολ που κρατα ψηλα τη σημαια τα τελευταια χρονια...
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Εγω εστειλα 2 σουμουσου... εσεις που ειστε πλουσιοι στειλτε καμια 20ρια ο καθενας μπας και παρουν κανα πριμ τα κοριτσια που παιζουν σημερα τελικο στη Σαμο και το χαντμπολ που κρατα ψηλα τη σημαια τα τελευταια χρονια...
Το παλευουν τα κοριτσια μας στο βολλευ :rockon:Το δειχνει η ΕΡΤ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ανοικτό το ενδεχόμενο να ασχοληθεί με τα της ΑΕΚ αφήνει ο Δημήτρης Μελισσανίδης σύμφωνα με στενό συνεργάτη του που επικαλείται ως πηγή δημοσίευμα της «Κιτρινόμαυρης Ώρας». Ο βασικός όρος που φέρεται να θέτει η πλευρά του «τίγρη» είναι ο Σταύρος Αδαμίδης και οι νυν μέτοχοι να ανακοινώσουν το πραγματικό ύψος των χρεών της ΠΑΕ.

«Ας βγει ο Αδαμίδης και οι μέτοχοι της ΑΕΚ να μας πουν πόσα είναι τα χρέη και βλέπουμε», ήταν σύμφωνα με την εφημερίδα η αντίδραση του Μελισσανίδη και όσα εκμυστηρεύτηκε σε συνεργάτη του. «Η ΑΕΚ θέλει λεφτά και γήπεδο. Με τα ψέματα δεν διοικείται. Πρέπει να μπουν λεφτά να ξαναγίνει η πραγματική ΑΕΚ. Πως θα διοικείς την ΑΕΚ χωρίς λεφτά; Έχω πει 100 φορές στον Αδαμίδη να βγει και να πει στον κόσμο όλη την αλήθεια για τα χρέη. Να βγουν να πουν την αλήθεια στον κόσμο της ΑΕΚ».

Άντε πάλι τα ίδια....Δεν έχουν βαρεθεί ρε πούστη μου!!!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε πάλι...να έχουνε και κάτι να ασχοληθούνε οι φυλλάδες....
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Αν και δεν ειμαι φαν του αθληματος ενα μεγαλο μπραβο στα κοριτσια του βολευ που εφτασαν στον τελικο και παλεψαν το ματς στα ισια... δυστηχως στο μπασκετ βρισκομαστε σε πολυ ασχημη θεση,για να δουμε θα βγει ο προεδρας της ερασιτεχνικης κυριος μουσιας να αναλαβει τις ευθυνες του? η μονο να ζηταει παραιτησεις απο αλλους ξερει? μαλλον θα αρχισει παλι να πιπιλαει την καραμελα οτι δεν υπαρχουν λεφτα στην ερασιτεχνικη και μπλα μπλα μπλα... υπευθυνος για τα τμηματα της ειναι να ψαξει να βρει σπονσορες και φραγκα αλιως να κατσει σπιτι του. Αυτα...  :tickedoff:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
η ιστορια θα γραψειμε χρυσα γραμματα τους Καραμανλη και Χατζηχρηστο....για τον σχεδον σιγουρο υποβιβασμο στην Α2 φταιει ο....Φιλιππου!!!!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μαζί με τον Σάκοτα..... :grin: :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου .Καλημέρα ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΕΕΕΕΕΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ένα αρκετά άσχημο Σαββατόβραδο το χθεσινό για την Αεκάρα μας.

Πρώτον η ήττα με 3-2 στο βόλει από τον Ολυμπιακό μας στέρησε την χαρά ενός τροπαίου στο βόλει.
Δεύτερον στο μπάσκετ η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ βιώνει τις δυσκολότερες στιγμές της ζωής της,αφού πια έχει φτάσει στο χείλος του γκρεμού και πια ο υποβιβασμός στην Α2 είναι πιο κοντά από ποτέ.

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τσιμπήσαμε το εισιτηριάκι μας και στον τελικό θα είμαστε μέσα :rockon: :rockon: :rockon:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Kαλημέρα στούς καλούς φίλους!!!
Γειά σου Σκοτεινέ, γειά σου ναύαρχε.....

Ξεπέρασαν τα 10.000 τα μηνύματα για την ΑΕΚ

Παρά τα άσχημα αποτελέσματα του Σαββάτου ο λαός της ΑΕΚ κατάφερε, πριν περάσουν δύο εικοσιτετράωρα, να ξεπεράσει τα 10.000 μηνύματα υποστήριξης για την Ερασιτεχνική ΑΕΚ. Ο αριθμός είναι πλέον 10144 και είναι βέβαιο πως θα μεγαλώσει ακόμη περισσότερο όταν γίνει η επίσημη παρουσίαση της ενέργειας "δώσε δύναμη στην ΑΕΚ" και δωθεί μεγαλύτερη έμφαση κι από τα ΜΜΕ. Γράφουμε ΑΕΚ και στέλνουμε το μήνυμα στο 54534. Χρέωση 1,48 συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ.




 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα Diomede.Έχω ήδη στείλει 4 και όποιο κινητό βρίσκω μπροστά μου φίλοι,φίλης,συγγενή το παίρνω κ στέλνω χωρίς δεύτερη κουβέντα.
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
Καλημέρα Diomede.Έχω ήδη στείλει 4 και όποιο κινητό βρίσκω μπροστά μου φίλοι,φίλης,συγγενή το παίρνω κ στέλνω χωρίς δεύτερη κουβέντα.
καποιοι λενε οτι ειναι απατη και πανε στον λογαριασμο του χατζηχρηστου αλλα και ετσι να μην ειναι παλι εκει πανε γιατι ειναι προεδροs στην ερασιτεχνικη
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Καλημέρα Diomede.Έχω ήδη στείλει 4 και όποιο κινητό βρίσκω μπροστά μου φίλοι,φίλης,συγγενή το παίρνω κ στέλνω χωρίς δεύτερη κουβέντα.
Θυμάσαι οταν είχε κάνει κατι ανάλογο ο θρήνος μας είχαν πρήξει τα παπάρια οι δημοσιογράφοι και τα μμε
τώρα μούγκα στην στρούγκα είναι όλοι τους  :jerking:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Σκοτεινέ σήμερα μου είπε ο manolo οτι θα σε βάλει στην αρχική ενδεκάδα  :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ως τι;;;;;
από τον Μπάχα πάντως πιο ικανός για γκολ είμαι.
Τα πολλά αγωνιστικά προβλήματα που αντιμετωπίζει η ΑΕΚ ενόψει του αγώνα με τον Ηρακλή, εξαρχής είχαν φέρει πολλούς πονοκεφάλους στον Μανόλο Χιμένεθ. Σήμερα είδε να μην μπορεί να υπολογίζει και στον Πάπα Μπούμπα Ντιο, ο οποίος αποκλείστηκε από την αποστολή. Ένας επιπλέον για τον Ισπανό, ο οποίος προσπαθεί, αφενός να παρατάξει την καλύτερη δυνατή ενδεκάδα, αφετέρου να προστατέψει όσους περισσότερους παίκτες μπορεί, ενόψει τελικού. Αυτό φαίνεται να ενισχύεται ακόμα περισσότερο από την κίνησή του να μην χρησιμοποιήσει στους... βασικούς τον Νάτσο Σκόκο. Πιο συγκεκριμένα, σε άσκηση τακτικής που έκανε στην σημερινή, τελευταία, προπόνηση και σχετικά με τους 11 που θα παρατάξει στο ματς με τον Ηρακλή, ο Αργεντινός δεν έπαιξε στο πλευρό του Ίσμαελ Μπλάνκο, αλλά ο «Ζορό» συνέθεσε επιθετικό δίδυμο με τον Μπαχά.

Όσο για τις υπόλοιπες θέσεις και κυρίως στην άμυνα, που παρουσιάζεται το μεγάλο πρόβλημα, λόγω απουσιών, ο Γιάχιτς έπαιξε στο δεξί άκρο, ο Λαγός στο αριστερό και κεντρικό δίδυμο ήταν οι Ματέος και Νασούτι. Ο «ρόμβος» φαίνεται να διατηρείται από τον Χιμένεθ και στα αμυντικά χαφ έπαιξαν οι Μάκος, Καφές και Μίτσελ, με τον πρώτο να παίρνει το... βάθος, ενώ μπροστά τους, σε ελεύθερο ρόλο ο Ρότζερ Γκερέιρο.

Μέχρι και εγώ έχω θέση σε αυτήν την ενδεκάδα οχι εσυ που είσαι και προπονημένος  :tooth:
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Για σημερα μαγκες προβλεπω να γινετε μεγαλη αγγαρεια κ απο τις δυο ομαδες στο οακα... μαλλον θα νικησουμε με κανα 1-0 η 2-1...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Θυμάσαι οταν είχε κάνει κατι ανάλογο ο θρήνος μας είχαν πρήξει τα παπάρια οι δημοσιογράφοι και τα μμε
τώρα μούγκα στην στρούγκα είναι όλοι τους  :jerking:
θυμάμαι και κάτι άλλο
πως όταν το είχε κάνει ο Ολυμπιακός όλοι λοιδορούσανε και λέγανε πως δεν βάζει λεφτά ο λεφτάς κλπ
γενικώς όταν το κάνει ο άλλος τον κοροϊδεύουμε
και μετά το κάνουμε κι εμείς

όλες οι ομάδες βρήκανε τώρα το χάπι της "λαϊκής" βάσης
παπάρια μάντολες
απλά θέλουνε να τρώνε τα προεδράκια τα λεφτά και να λένε πως δεν φτάνε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom