Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    3,4 KB · Εμφανίσεις: 16
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
θυμησου κατι ακομα απο το μεγαλυτερο LOSER ελληνα ποδοσδαιριστη της τελευταιας 20ετιας...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ποιος Δημητριάδης, ποιος Καραπιάλης, Τσιάρτας, Γιαννακόπουλος, Αλεξανδρής,
Νικοπολίδης, Μαχλάς, Γκέκας (1ος σκόρερ στη Γερμανία και φέτος 14 γκολ/17 παιχνίδια);;;
Όχι, ο μεγαλύτερος Έλληνας ποδοσφαιριστής της τεελυταίας 20ετίας είναι άκουπος.  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
υ.γ.τελικα το να ψαχνεις σοβαρο γαβρο που να κατεχει απο το αθλημα,ειναι σα να ψαχνεις καρφιτσα στα αχυρα...

Κακώς έβαλες το να κατέχει το άθλημα...Το να βρείς σοβαρό γαύρο γενικά είναι σα να ψάχνεις καρφίτσα στα άχυρα...
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Όπως πάντα συμφωνούν τα συνεταιράκια... :rolleyes:

Μακάρι να είμασταν συνέταιροι...αλλά και οι μεν παράγοντες και οι δε, δεν ξέρουν ότι το συμφέρον τους είναι να συνεταιριστούν για να γκρεμίσουν την αυτοκρατορία του κακού που έχει τα πλοκάμια της παντού...

Τελειώνοντας και γνωρίζοντας ότι είσαι θαυμαστής της ωραίας λυρικής ποίησης σου αφιερώνω δύο στίχους γραμμένους απο καρδιάς:

Μεγαλέφαντα αρχίδα
το χοντρό καυλί μου πήδα!

 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Μακάρι να είμασταν συνέταιροι...αλλά και οι μεν παράγοντες και οι δε, δεν ξέρουν ότι το συμφέρον τους είναι να συνεταιριστούν για να γκρεμίσουν την αυτοκρατορία του κακού που έχει τα πλοκάμια της παντού...

Τελειώνοντας και γνωρίζοντας ότι είσαι θαυμαστής της ωραίας λυρικής ποίησης σου αφιερώνω δύο στίχους γραμμένους απο καρδιάς:

Μεγαλέφαντα αρχίδα
το χοντρό καυλί μου πήδα!

Αυτό σκεφτόσουν εδώ και 2 μέρες ProudOnTheEars; Γι' αυτό είχες εξαφανιστεί;;

Πάρε μου μια πίπα χαλαρά,
ρε περήφανε στ'αυτιά.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Αυτό σκεφτόσουν εδώ και 2 μέρες ProudOnTheEars; Γι' αυτό είχες εξαφανιστεί;;

Πάρε μου μια πίπα χαλαρά,
ρε περήφανε στ'αυτιά.

Βλέπεις όμως τι είσαι; Εγώ σου αφιερώνω στίχους εξαιρετικής καλλιτεχνικής αξίας και εσυ εκχυδαϊζεις τη συζήτηση σε επίπεδο Μαρινάκη-Κατέλη.

Γιατί το κάνεις αυτό; Τι σου κάνανε όταν ήσουν μικρός; Εβιάσθης παρά φύση στο σχολείο; Πέρασες τύφο; χολέρα; ηπατίτιδα Β; Έλα πες μας, άνοιξε μας την καρδιά σου, εμείς είμαστε φίλοι σου...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μακάρι να είμασταν συνέταιροι...αλλά και οι μεν παράγοντες και οι δε, δεν ξέρουν ότι το συμφέρον τους είναι να συνεταιριστούν για να γκρεμίσουν την αυτοκρατορία του κακού που έχει τα πλοκάμια της παντού...

Τελειώνοντας και γνωρίζοντας ότι είσαι θαυμαστής της ωραίας λυρικής ποίησης σου αφιερώνω δύο στίχους γραμμένους απο καρδιάς:

Μεγαλέφαντα αρχίδα
το χοντρό καυλί μου πήδα!
διάβασε κι εσύ το ποστ περί σύγχυσης...
το κατέχεις το άθλημα
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Εύκολο quiz
ποιός τον έδιωξε;
«Δεν σφραγίζω επιταγές της ΑΕΚ»
Ο Γιώργος Αλεξόπουλος ήρθε σε επικοινωνία με την ΠΑΕ ΑΕΚ έχοντας κάνει ήδη διευκόλυνση μη σφραγίζοντας δύο επιταγές που έληξαν!

Μπορεί να έφυγε με άσχημο τρόπο εξαιτίας του πρώην προπονητή της ΑΕΚ και της νυν διοίκησης της «κιτρινόμαυρης» ΠΑΕ, αλλά ο Γιώργος Αλεξόπουλος έχει διευκολύνει αρκετές φορές την Ενωση τους τελευταίους μήνες. Στις 31 Οκτωβρίου και στις 31 Ιανουαρίου έληξαν δύο επιταγές που είχε στα χέρια του ο «Αλεξό» συνολικού ποσού 90.000 ευρώ. Ο εμπειρος στόπερ δεν σφράγισε τις επιταγές για να μην δημιουργήσει περισσότερα προβλήματα στην ΑΕΚ (ειδικά αναφορικά με την αδειοδότηση), ενώ η ΠΑΕ του χρωστά και περίπου 60.000 ευρώ από δύο δόσεις της περσινής σεζόν με τον Αλεξόπουλο να έχει επιταγές που λήγουν στο τέλος της τρέχουσας σεζόν. Η ΑΕΚ θα έρθει σε επικοινωνία μαζί του για να μπορέσουν να διευθετήσουν το θέμα με τον Αλεξόπουλο να έχει τονίσει στην «κιτρινόμαυρη» ΠΑΕ ότι δεν σφραγίζει επιταγές με την διοίκηση του δικεφάλου να τον ευχαριστεί και να τονίζει ότι όταν έχει ρευστότητα θα τον καλύψει για τις οφειλές που φτάνουν τις 150.000 ευρώ.

www.aek365.gr/a-111538/den-sfragizw-epitages-ths-aek.htm]http://www.aek365.gr/a-111538/den-sfragizw-epitages-ths-aek.htm[/url]



 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Βλέπεις όμως τι είσαι; Εγώ σου αφιερώνω στίχους εξαιρετικής καλλιτεχνικής αξίας και εσυ εκχυδαϊζεις τη συζήτηση σε επίπεδο Μαρινάκη-Κατέλη.

Γιατί το κάνεις αυτό; Τι σου κάνανε όταν ήσουν μικρός; Εβιάσθης παρά φύση στο σχολείο; Πέρασες τύφο; χολέρα; ηπατίτιδα Β; Έλα πες μας, άνοιξε μας την καρδιά σου, εμείς είμαστε φίλοι σου...

Είσαι και ψηφοφόρος μου και κανονικά δεν πρέπει να σε στενοχωρώ...
ProudOnTheEars, σου έκαναν το παρακάτω και έγινες περήφανος στ'αυτιά:

URL]]
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
ναι ναι τυπε ολοι συνωμοτουν εναντιον του οσφπ.ελα κοψε τις μαλακισμενες σκεψεις ανοητων,θεωρω οτι εχεις λιγο μυαλο.
Παθαίνει παράκρουση απο την υπεροψία του...................
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ναι ναι τυπε ολοι συνωμοτουν εναντιον του οσφπ.ελα κοψε τις μαλακισμενες σκεψεις ανοητων,θεωρω οτι εχεις λιγο μυαλο.
Πότε να προλάβουν να συνομωτήσουν κατά του γαύρου;; Αφού ως γνωστόν όλοι συνομωτούν κατά της αεκάρας.
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6

Αν κρίνω από το μέγεθος θα είναι το δικό σου πέος έτσι; (παρ'οτι ήδη μικρό, σίγουρα θα έπεσε και zoom με photoshop).

Βλέπω όμως μέτα λύπης μου ότι το επίπεδο σου είναι ανωτάτης υποστάθμης. Για να δεις όμως ότι δεν σου κρατάω καμμία κακία (αυτό έλειπε να παρεξηγούμε και τους αυτιστικούς) σου αφιερώνω τους παρακάτω στίχους που έγραψα για εσένα φίλε Μεγαλέφαντε:


O Tούρκος θέλει βούρδουλα, ο Γερμανός μεθύσι,

Εγώ θέλω να ζω καλά και εσύ τρελό γαμήσι!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
«Θα γίνω ο μεγαλύτερος ΑΕΚτζής»

Συνέντευξη στο συνδρομητικό κανάλι παραχώρησε ο Ελληνοαυστραλός επιχειρηματίας, Κώστα Μακρής, με θέμα το ενδεχόμενο εμπλοκής του στα διοικητικά δρώμεα της ΑΕΚ.

Ο πρώην ιδιοκτήτης της Παναχαϊκής δήλωσε έτοιμος να μπει στη μετοχική σύνθεση της «κιτρινόμαυρης» ΠΑΕ ΑΕΚ, εφόσον ολοκληρώσει πρώτα τον έλεγχο που θέλει να κάνει, ενώ υποσχέθηκε ότι, μπαίνοντας στους «κιτρινόμαυρους», θα γίνει ο μεγαλύτερος ΑΕΚτζής.

Παράλληλα ο κ. Μαρκής εξέφρασε τη βεβαιότητά του, πως με τη συνδρομή του Πέτρου Παππά, την επιστροφή του Πόλυ Χατζηϊωάννου και την παραμονή του Νίκου Νοτιά, θα δημιουργήσουν μία ισχυρή ομάδα επιχειρηματιών.

«Έχω πάρει κέρδη από το ποδόσφαιρο, όχι βέβαια σε χρήματα. Στην ομάδα που έχω από την Αδελαϊδα, αν διαβάσετε στο ίντερνετ, έχουν δώσει το όνομα μου στο γήπεδο της. Είναι μεγάλη τιμή για μένα αυτό. Διάβασα με πίκρα σήμερα σε μια εφημερίδα ότι τάχα διοικεί τις επιχειρήσεις μου ο γιός και η γυναίκα μου. Αυτό δεν ισχύει σε καμία περίπτωση. Είναι όλα ανακρίβειες. Ο μόνος director είμαι εγώ. Είναι ανεπίτρεπτα πράγματα. Γράψανε ότι μίλησε με τον κύριο Τσακίρη. Είναι δυνατόν να γράφονται αυτά; Και όλα αυτά για έναν άνθρωπο που θέλει να βοηθήσει μια ομάδα και το ποδόσφαιρο» ανέφερε αρχικά ο Κώστας Μακρής και εν συνεχεία μίλησε:

Για τους μετόχους της ΑΕΚ: «Πιστεύω πως ο κ. Παππάς θα βάλει τα χρήματα, όπως και ο κ. Νοτιάς. Αυτοί τα δημιούργησαν και αυτοί πρέπει να πληρώσουν. Ο κ. Χατζηιωάννου αγαπάει πάρα πολύ την ΑΕΚ και θέλω να είναι ένας από τους συμπαίκτες μου. Δεν ξέρω και δεν έχω ακούσει τίποτα για τον κ. Δαλακούρα. Η ΑΕΚ είναι μια ιδέα, δεν αγοράζονται οι ιδέες. Έχω ακούσει καλά λόγια για τον κ. Νοτιά. Γνώρισα τον κ. Παππά και σχημάτισα καλή γνώμη. Τέσσερα άτομα είναι αρκετά, θα συναντιόνται μία φορά το μήνα και το αγωνιστικό τμήμα θα το έχει ο προπονητής.

Για το γηπεδικό ζήτημα της «Ένωσης»: Το μεγαλύτερο προσόν για μια ομάδα είναι να έχει γήπεδο. Πρέπει να απαιτήσουμε από τον δήμαρχο Νέας Φιλαδέλφειας να γίνει μια απόσβεση πιο γρήγορα. Να μπορεί να φτιαχτεί και δίπλα από το γήπεδο ένα εμπορικό κέντρο.

Για τις οπαδικές προτιμήσεις που είχε μικρός: Εδώ στην Ελλάδα παρεξηγούνε τα πάντα. Και στην Παναχαϊκή είχα πει ότι ήμουν μικρός Ολυμπιακός και μου έλεγαν διάφορα. Να μη νοιάζει το φίλαθλο της ΑΕΚ τι ομάδα ήμουν. Όταν θα μπω σε μια ομάδα σαν την ΑΕΚ, θα είμαι πιο φανατικός και από τους φανατικούς.

Για το ελληνικό ποδόσφαιρο: Το ελληνικό ποδόσφαιρο μου έχει αφήσει πικρή γεύση. Με πολεμήσανε πολύ. Μπορείτε να ρωτήσετε διάφορους ανθρώπους γι αυτό. Θα μάθετε από πολλούς τι έχει συμβεί. Ρωτήστε τον κ. Φυλακούρη, τον κ. Γιοβάνοβιτς, τον κ. Γεωργάτο. Εγώ την Παναχαϊκή την έδωσα για ένα κομμάτι ψωμί. Την αγαπάω. 90% του κόσμου με λατρεύει στην Πάτρα. Τώρα η Παναχαϊκή κόβει 300 εισιτήρια, είναι αμαρτία.

Για το ποια υπόσχεση δίνει στους φίλους της ΑΕΚ: Θέλω να πω στους φιλάθλους της ΑΕΚ. Ότι και να γίνει δεν θέλω να παρεξηγήσουν ότι ήμουν Ολυμπιακός. Στην ΑΕΚ αν μπω θα γίνω ο μεγαλύτερος ΑΕΚτζής.
Τέλος, ο κ. Μακρής παραδέχτηκε πως συζητά παράλληλα με μια ομάδα από την Ανατολική Ευρώπη, δεν θέλησε όμως να αποκαλύψει το όνομά της.

[size=16pt]ΑΙΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ[/size]
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
«Θα γίνω ο μεγαλύτερος ΑΕΚτζής»

Συνέντευξη στο συνδρομητικό κανάλι παραχώρησε ο Ελληνοαυστραλός επιχειρηματίας, Κώστα Μακρής, με θέμα το ενδεχόμενο εμπλοκής του στα διοικητικά δρώμεα της ΑΕΚ.

Ο πρώην ιδιοκτήτης της Παναχαϊκής δήλωσε έτοιμος να μπει στη μετοχική σύνθεση της «κιτρινόμαυρης» ΠΑΕ ΑΕΚ, εφόσον ολοκληρώσει πρώτα τον έλεγχο που θέλει να κάνει, ενώ υποσχέθηκε ότι, μπαίνοντας στους «κιτρινόμαυρους», θα γίνει ο μεγαλύτερος ΑΕΚτζής.

Παράλληλα ο κ. Μαρκής εξέφρασε τη βεβαιότητά του, πως με τη συνδρομή του Πέτρου Παππά, την επιστροφή του Πόλυ Χατζηϊωάννου και την παραμονή του Νίκου Νοτιά, θα δημιουργήσουν μία ισχυρή ομάδα επιχειρηματιών.

«Έχω πάρει κέρδη από το ποδόσφαιρο, όχι βέβαια σε χρήματα. Στην ομάδα που έχω από την Αδελαϊδα, αν διαβάσετε στο ίντερνετ, έχουν δώσει το όνομα μου στο γήπεδο της. Είναι μεγάλη τιμή για μένα αυτό. Διάβασα με πίκρα σήμερα σε μια εφημερίδα ότι τάχα διοικεί τις επιχειρήσεις μου ο γιός και η γυναίκα μου. Αυτό δεν ισχύει σε καμία περίπτωση. Είναι όλα ανακρίβειες. Ο μόνος director είμαι εγώ. Είναι ανεπίτρεπτα πράγματα. Γράψανε ότι μίλησε με τον κύριο Τσακίρη. Είναι δυνατόν να γράφονται αυτά; Και όλα αυτά για έναν άνθρωπο που θέλει να βοηθήσει μια ομάδα και το ποδόσφαιρο» ανέφερε αρχικά ο Κώστας Μακρής και εν συνεχεία μίλησε:

Για τους μετόχους της ΑΕΚ: «Πιστεύω πως ο κ. Παππάς θα βάλει τα χρήματα, όπως και ο κ. Νοτιάς. Αυτοί τα δημιούργησαν και αυτοί πρέπει να πληρώσουν. Ο κ. Χατζηιωάννου αγαπάει πάρα πολύ την ΑΕΚ και θέλω να είναι ένας από τους συμπαίκτες μου. Δεν ξέρω και δεν έχω ακούσει τίποτα για τον κ. Δαλακούρα. Η ΑΕΚ είναι μια ιδέα, δεν αγοράζονται οι ιδέες. Έχω ακούσει καλά λόγια για τον κ. Νοτιά. Γνώρισα τον κ. Παππά και σχημάτισα καλή γνώμη. Τέσσερα άτομα είναι αρκετά, θα συναντιόνται μία φορά το μήνα και το αγωνιστικό τμήμα θα το έχει ο προπονητής.

Για το γηπεδικό ζήτημα της «Ένωσης»: Το μεγαλύτερο προσόν για μια ομάδα είναι να έχει γήπεδο. Πρέπει να απαιτήσουμε από τον δήμαρχο Νέας Φιλαδέλφειας να γίνει μια απόσβεση πιο γρήγορα. Να μπορεί να φτιαχτεί και δίπλα από το γήπεδο ένα εμπορικό κέντρο.

Για τις οπαδικές προτιμήσεις που είχε μικρός: Εδώ στην Ελλάδα παρεξηγούνε τα πάντα. Και στην Παναχαϊκή είχα πει ότι ήμουν μικρός Ολυμπιακός και μου έλεγαν διάφορα. Να μη νοιάζει το φίλαθλο της ΑΕΚ τι ομάδα ήμουν. Όταν θα μπω σε μια ομάδα σαν την ΑΕΚ, θα είμαι πιο φανατικός και από τους φανατικούς.

Για το ελληνικό ποδόσφαιρο: Το ελληνικό ποδόσφαιρο μου έχει αφήσει πικρή γεύση. Με πολεμήσανε πολύ. Μπορείτε να ρωτήσετε διάφορους ανθρώπους γι αυτό. Θα μάθετε από πολλούς τι έχει συμβεί. Ρωτήστε τον κ. Φυλακούρη, τον κ. Γιοβάνοβιτς, τον κ. Γεωργάτο. Εγώ την Παναχαϊκή την έδωσα για ένα κομμάτι ψωμί. Την αγαπάω. 90% του κόσμου με λατρεύει στην Πάτρα. Τώρα η Παναχαϊκή κόβει 300 εισιτήρια, είναι αμαρτία.

Για το ποια υπόσχεση δίνει στους φίλους της ΑΕΚ: Θέλω να πω στους φιλάθλους της ΑΕΚ. Ότι και να γίνει δεν θέλω να παρεξηγήσουν ότι ήμουν Ολυμπιακός. Στην ΑΕΚ αν μπω θα γίνω ο μεγαλύτερος ΑΕΚτζής.
Τέλος, ο κ. Μακρής παραδέχτηκε πως συζητά παράλληλα με μια ομάδα από την Ανατολική Ευρώπη, δεν θέλησε όμως να αποκαλύψει το όνομά της.

[size=16pt]ΑΙΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ[/size]
Τελικά το βαρέλι είναι χωρίς πάτο...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ρε ναύαρχε με παπά νοτιά  και χατζηιωάννου να κάνουμε και μείς πρόταση να αγοράσουμε την ΑΕΚ;
[size=16pt]ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΊΚΙΑ ΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥΠΟΥΛΑ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ[/size]

 

Συνημμένα

  • 5369103085_8685629dfa.jpg
    5369103085_8685629dfa.jpg
    63,7 KB · Εμφανίσεις: 28
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
O Tούρκος θέλει βούρδουλα, ο Γερμανός μεθύσι,

Εγώ θέλω να ζω καλά και εσύ τρελό γαμήσι!

Στη φιέστα ήσουνα πρώτο τραβέλι πίστα,
και το καβλί μας ρούφαγες μεγάλε κλαρινίστα

Ποιος να σου έμαθε άραγε τέτοιο κλαρινέτο;
Μα θέλει και ερώτηση; Ο πουσταράς ο Λέτο.
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Ρε ναύαρχε με παπά νοτιά  και χατζηιωάννου να κάνουμε και μείς πρόταση να αγοράσουμε την ΑΕΚ;
[size=16pt]ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΊΚΙΑ ΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥΠΟΥΛΑ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ[/size]

Προβλέπω και σε μας το ίδιο μέλλον....και η αυτοκρατορία του διαβόλου θα συνεχίσει απτόητη το έργο της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom