Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Συμφωνώ. Θα γουστάρατε εσείς να σας χρωστάνε 5 μισθούς; Εγώ πάντως εάν η εταιρεία μου μου χρώσταγε 5 μήνες μισθούς δε θα καθόμουν με σταυρωμένα τα χέρια. Και μη ξεχνάμε. Υπάρχουν και αυτοί που δε παίρνουν τα πολλά τα λεφτά. Και μόνο που δέχτηκαν οι Έλληνες να υπογράψουν θα έπρεπε να σβηστεί το πρόστιμο. Γιατί πρώτα πρέπει να είσαι εσύ εντάξυ απέναντι στους άλλους για να είναι και αυτοί εντάξυ απέναντι σε εσένα. Έτσι έχω μάθει εγώ τουλάχιστον στη ζωή μου

Στα τσακίδια τα κωλόπαιδα  οι κωλομισθοφόροι που παίρνουν και φράγκα για να γινόματσε ρεζίλι
Α ρε καραγκιόζηδες που καταντήσατε την ομάδα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
μη λεμε μαλακιες μαγκες....οκ,το να βαλεις προστιμο σε αυτους που τους χρωστας ειναι αστειο....
αλλα να λεμε οτι το κανει για να συμψηφισει τα χρωστουμενα ειναι ακομα πιο αστειο...τα χρωστουμενα στην ομαδα ειναι πανω απο 3.5Μ ευρω...
τι προστιμο νομιζεις θα βαζε;;

Και με 50.000 σε οποιον επαιξε, μια χαρα του πεφτει.
Και μην τον δικαιολογεις.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Και με 50.000 σε οποιον επαιξε, μια χαρα του πεφτει.
Και μην τον δικαιολογεις.
ρε αλεξ τι ειναι αυτα που λες;προφανως δε γνωριζεις τι γινεται σε τετοιες περιπτωσεις..
τα προστιμα επιβαλλονται ΠΑΝΤΑ σε ολη την ομαδα...παιζεις δεν παιζεις,μαζι νικας μαζι χανεις...και μιλαμε παντα (στην ελλαδα τουλαχιστον) για ποσα πολυ μικροτερα απο το νουμερο που αναφερεις..δηλαδη για την ηττα το συνολικο κοστος θα ναι καμια 700αρα χιλιαρικα;
τετοιο προστιμο δεν εχει μπει ουτε στη γιουναιτεντ που τα συμβολαια ειναι 10πλασια....δηλαδη ο μανωλας που χει συμβολαιο 40 χιλιαρικα θα πληρωνε κιολας;

το προστιμο θα ταν το πολυ ενα 100αρι...

υ.γ.δεν το δικαιολογω,τσαμπα μαγκας ειναι...αλλα μη λεμε και οτι το προστιμο θα μας ξεχρεωνε!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ακόμα και 10 χιλιάρικα να βάλει (λέω τώρα αν και προσωπικά πιστεύω ότι καμία κατοστάρα θα πιάσει) κέρδος θα το έχουνε. Αν εσύ χρωστάς σε κάποιον 300 ευρώ και έρθει και σου πει δώσεμου 290 τα 10 κέρδος δε θα τα έχεις;
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Πόσο αστειος πρεπει να εισαι, ώστε να επιβαλλεις πρόστιμο σε αυτους που χρωστας λεφτα?
Με προφανη σκοπό να συμψηφισεις με τα χρωστουμενα?
Πόσο γυφτος?
Πόσο ματζιρης?
Πόσο τριτοκοσμικος?
Πόσο φιτσουλας πρεπει να εισαι, ωστε να χρωστας λεφτα επί 5 μηνες και να περιμενεις να κάνεις μια ηττα (και μαλίστα στην εδρα του πρωταθλητη) ώστε να βαλεις προστιμο για να μειωσεις τα χρωστουμενα?

Στην Ελλάδα είσαι βρε Άλεξ, εκεί που είναι όλα πιθανά.

Εδώ έχει τύχει μπροστά μου σε ουρά του ΙΚΑ, να πηγαίνει τύπος να ρυθμίσει οφειλές από πρόστιμα εκπρόθεσμων ασφαλιστικών εισφορών, για κρατικό πρόγραμμα προ πενταετίας για το οποίο ΔΕΝ είχε πληρωθεί ούτε ευρώ.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Κάπου διάβασα ότι ο Αναστό είναι καλύτερος του Χιμένεθ
Εδώ το διάβασες, 1-2 σελίδες πριν. Εγώ το έγραψα.
Ίσως να ήταν καλύτερος ο Χιμένεθ αν τον άφηνες 3-4 χρόνια απερίσπαστο να κάνει τη δουλειά του.
Που κάτι τέτοιο δεν πρόκειται να συμβεί ποτε, διότι κάθε Ελληνική ομάδα
και ΚΥΡΙΩΣ η τωρινή αεκ είναι ομάδα ειδικών αποστολών.
Και ο Αναστόπουλος έχει αποδείξει ότι τα καταφέρνει σε ειδικές αποστολές.


Καλύτεροι προπονητές από τον Χιμένεθ: Λεμονής, Κετσπάγια, Τσιώλης, Αναστόπουλος.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Πόσο αστειος πρεπει να εισαι, ώστε να επιβαλλεις πρόστιμο σε αυτους που χρωστας λεφτα?
Με προφανη σκοπό να συμψηφισεις με τα χρωστουμενα?
Πόσο γυφτος?
Πόσο ματζιρης?
Πόσο τριτοκοσμικος?
Πόσο φιτσουλας πρεπει να εισαι, ωστε να χρωστας λεφτα επί 5 μηνες και να περιμενεις να κάνεις μια ηττα (και μαλίστα στην εδρα του πρωταθλητη) ώστε να βαλεις προστιμο για να μειωσεις τα χρωστουμενα?

Στον Αδαμίδη θα ρίξουν οι αμέτοχοι μισό μισθό πρόστιμο (δλδ 500 ευρώ) για τα συνθήματα της Τετάρτης που πόρωσαν το γαύρο
και οδήγησαν στη βαριά ήττα; Γιατί και την άλλη φορά που πρόεδρος τραγούδησε τέτοια, έπεσε πολύ φάπα στο γρασίδι.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Στον Αδαμίδη θα ρίξουν οι αμέτοχοι μισό μισθό πρόστιμο (δλδ 500 ευρώ) για τα συνθήματα της Τετάρτης που πόρωσαν το γαύρο
και οδήγησαν στη βαριά ήττα; Γιατί και την άλλη φορά που πρόεδρος τραγούδησε τέτοια, έπεσε πολύ φάπα στο γρασίδι.

τα 6 μπαλλάκια διαφορά όση πόρωση και να υπάρχει εάν δεν υπάρχιε και η αντίστοιχη ποιοτική διαφορά ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πρόσφατα ο Νίκος (1-4, 6-0) Λυμπερόπουλους είχε δηλώσει ότι "μου έχουν κλέψει πολλούς τίτλους".
Ναι, αυτούς της Μις Γιανγκ 1996, Μις Ελλάς 1999, Σταρ Ελλάς 2003 και φυσικά της Μις Πελοπόννησος 1994.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πρόσφατα ο Νίκος (1-4, 6-0) Λυμπερόπουλους είχε δηλώσει ότι "μου έχουν κλέψει πολλούς τίτλους".
Ναι, αυτούς της Μις Γιανγκ 1996, Μις Ελλάς 1999, Σταρ Ελλάς 2003 και φυσικά της Μις Πελοπόννησος 1994.
ειχες πολους παιχτες με την αξια και το ηθος του Λυμπε.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πρόσφατα ο Νίκος (1-4, 6-0) Λυμπερόπουλους είχε δηλώσει ότι "μου έχουν κλέψει πολλούς τίτλους".
Ναι, αυτούς της Μις Γιανγκ 1996, Μις Ελλάς 1999, Σταρ Ελλάς 2003 και φυσικά της Μις Πελοπόννησος 1994.

λέγεται ότι τον τίτλο Μις Ριζούπολη 2003 του τον πλήρωσαν πολλά χιλιάρικα........
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εδώ το διάβασες, 1-2 σελίδες πριν. Εγώ το έγραψα.
Ίσως να ήταν καλύτερος ο Χιμένεθ αν τον άφηνες 3-4 χρόνια απερίσπαστο να κάνει τη δουλειά του.
Που κάτι τέτοιο δεν πρόκειται να συμβεί ποτε, διότι κάθε Ελληνική ομάδα
και ΚΥΡΙΩΣ η τωρινή αεκ είναι ομάδα ειδικών αποστολών.
Και ο Αναστόπουλος έχει αποδείξει ότι τα καταφέρνει σε ειδικές αποστολές.
σου ειπα και πριν,πρεπει να πας.
URL]]
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ειχες πολους παιχτες με την αξια και το ηθος του Λυμπε.
Μέγιστος γκαντέμης ρε τύπε!! Μ
Μόλις έφυγε, ο βάζελος πήρε κούπα έπειτα από 7 χρόνια και μόλις αποσύρθηκε
από την Εθνική σηκώσαμε Ευρωπαϊκό!!!!

Δεν του λένε να αποσυρθεί από την ενεργό δράση πριν τον τελικό του Κυπέλλου...; :rolleyes:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μέγιστος γκαντέμης ρε τύπε!! Μ
Μόλις έφυγε, ο βάζελος πήρε κούπα έπειτα από 7 χρόνια και μόλις αποσύρθηκε
από την Εθνική σηκώσαμε Ευρωπαϊκό!!!!

Δεν του λένε να αποσυρθεί από την ενεργό δράση πριν τον τελικό του Κυπέλλου...; :rolleyes:
τωρα αυτο που λες το πιστευεις;
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
σου ειπα και πριν,πρεπει να πας.
http://[URL unfurl="true"]www.error.gr/wp-content/uploads/elektroshock-electroshock-therapie-ect.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Για πες πως είναι που το ένοιωσες την Κυριακή;

[img]http://papaki.redplanet.gr/wp-content/uploads/2011/03/ADAMIDIS-SIX-6-AEK-OLYMPIACOS-RED-DUCKLING-PAPAKI-PLANET.jpg
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
τωρα αυτο που λες το πιστευεις;

Τα γεγονότα μιλούν από μόνα τους. Όλα τα άλλα ανήκουν στη σφαίρα της φαντασίας.
Του αξίζει πάντως να σπάσει την γκίνια & να κλείσει την καριέρα του με κούπα,
αλλά αν χάσετε τι θα λες μετά;;;;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Τα γεγονότα μιλούν από μόνα τους. Όλα τα άλλα ανήκουν στη σφαίρα της φαντασίας.
Του αξίζει πάντως να σπάσει την γκίνια & να κλείσει την καριέρα του με κούπα,
αλλά αν χάσετε τι θα λες μετά;;;;
με τα χαλια που εχει η ομαδα δεν θα φταιει ο λυμπε.να επαιζε μπαλαρα η ΑΕΚ και να εχανε το κυπελλο ναι μπορεις να πεις οτι ειναι απο γκαντεμια,αλλα εγω βλεπω να μας παιζει ο ατρομητος...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πόσο αστειος πρεπει να εισαι, ώστε να επιβαλλεις πρόστιμο σε αυτους που χρωστας λεφτα?
Με προφανη σκοπό να συμψηφισεις με τα χρωστουμενα?
Πόσο γυφτος?
Πόσο ματζιρης?
Πόσο τριτοκοσμικος?
Πόσο φιτσουλας πρεπει να εισαι, ωστε να χρωστας λεφτα επί 5 μηνες και να περιμενεις να κάνεις μια ηττα (και μαλίστα στην εδρα του πρωταθλητη) ώστε να βαλεις προστιμο για να μειωσεις τα χρωστουμενα?
δεν είναι ούτε καν πρωτότυπο...
το κάνει και η ελληνική κυβέρνηση
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πρόσφατα ο Νίκος (1-4, 6-0) Λυμπερόπουλους είχε δηλώσει ότι "μου έχουν κλέψει πολλούς τίτλους".
Ναι, αυτούς της Μις Γιανγκ 1996, Μις Ελλάς 1999, Σταρ Ελλάς 2003 και φυσικά της Μις Πελοπόννησος 1994.
για το νικολα το λυμπεροπουλο,οπαδε της ομαδας του  κηπουρου και της πουστικης καραφλας,θα πρεπε να μιλας με σεβασμο....
αν και απο τη παπαρια που εγραψες παραπανω φαινεται οτι μαλλον ζητω απιστευτα πραγματα...
ακομα και το γεγονος οτι χρεωνεις το 6-0 σε εναν 36αρη που μπηκε στο παιχνιδι με το σκορ να ναι 3-0 καταδεικνυει το μεγεθος της μαλακιας σου....να μου πεις εδω ο αρχιμαλακας που χουμε στον παγκο δεν το σεβαστηκε και τον εβαλε μεσα,εσυ θα το σεβαστεις;

επειδη βλεπω οτι εχεις ασθενη μνημη,θυμησου κατι ακομα απο το μεγαλυτερο ελληνα ποδοσδαιριστη της τελευταιας 20ετιας...


υ.γ.τελικα το να ψαχνεις σοβαρο γαβρο που να κατεχει απο το αθλημα,ειναι σα να ψαχνεις καρφιτσα στα αχυρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom