Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (6 μέλη και 28 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και που είσαι Πειραιώτη για να σου δικαιολογίσω τα περί ομάδας της χούντας διάβασε και αυτό βλακάκο
εφημερίδα "προαστίων και δημοπρασιών" 11.11.1968

"ο ΓΓΑ κ.κ Ασλανίδης ανεκοίνωσεν ότι ο πρόεδρος της κυβερνήσεως κ Γ.Παπαδόπουλος ενέκρινεν την υπό του ταμείου παρακαταθηκών και δανειων παροχήν εις τον Ολυμπιακον δανείου δρχ 30.000.000.
το ποσο τούτο διατίθεται διά την έναρξιν των έργων ανεγέρσεως του νέου σταδίου του ολυμπιακού εις τον άγιον ιωάννην ρέντη"

Και φυσικά στάδιο στου Ρέντη δε φτιάξατε ποτέ....Που πήγαν τα λεφτά οεό;
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
κατσε να τον δουμε γιατι κατι τετοια ακουγαμε για Ρε απο Αρσεναλ και Τσιριτς απο Μπαρτσα και τελικα αποδειχτηκαν σαπακια.
Ποιόνα είπες  ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε? :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Και που είσαι Πειραιώτη για να σου δικαιολογίσω τα περί ομάδας της χούντας διάβασε και αυτό βλακάκο
εφημερίδα "προαστίων και δημοπρασιών" 11.11.1968

"ο ΓΓΑ κ.κ Ασλανίδης ανεκοίνωσεν ότι ο πρόεδρος της κυβερνήσεως κ Γ.Παπαδόπουλος ενέκρινεν την υπό του ταμείου παρακαταθηκών και δανειων παροχήν εις τον Ολυμπιακον δανείου δρχ 30.000.000.
το ποσο τούτο διατίθεται διά την έναρξιν των έργων ανεγέρσεως του νέου σταδίου του ολυμπιακού εις τον άγιον ιωάννην ρέντη"

Και φυσικά στάδιο στου Ρέντη δε φτιάξατε ποτέ....Που πήγαν τα λεφτά οεό;
τωρα θα βγουν τα παπαγαλακια και θα λενε οτι δεν τα ξερεις καλα και εγιναν αλλιως και η ΑΕΚ,και το 44,και μπλα μπλα μπλα....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και για το γήπεδο που "έφτιαξε" ο Κόκκαλης...
Στάδιον Κοκκαλισκάκη με λεφτά της ΓΓΑ
Του ΦΙΛ. ΣΥΡΙΓΟΥ

Ο μύθος πάνω στον οποίο στηρίχθηκε επικοινωνιακά η εκχώρηση του Σταδίου Καραϊσκάκη στον Σ. Κόκκαλη, καταρρέει!

Οπως αποκαλύφθηκε από την ανακοίνωση του Ολυμπιακού ΣΦΠ της 14/10/2003, τουλάχιστον ένα μέρος των δανείων που πήρε ο Σ. Κόκκαλης για την ανέγερση του σταδίου θα αποπληρωθεί με χρήματα που ειδικά γι' αυτό το σκοπό παραχώρησε η ΓΓΑ στον Ολυμπιακό, κατόπιν ειδικής νομοθετικής ρύθμισης! Ιδού το αποκαλυπτικό ρεπορτάζ:

Τα επιχειρήματα

Τα κύρια επιχειρήματα της κυβέρνησης για την παραχώρηση του Σταδίου Καραϊσκάκη στον Ολυμπιακό ΣΦΠ (και μέσω αυτού στον Σ. Κόκκαλη) ήταν δύο:

*Πρώτον, το κράτος θα απέφευγε τη σχετική δαπάνη.

*Δεύτερον, ο Ολυμπιακός θα έφτιαχνε το έργο ταχύτερα, έτσι ώστε να είναι έτοιμο για τους Ολυμπιακούς.

Το πλήρες σκεπτικό αποτυπωνόταν στην απόφαση της 42ης συνεδρίασης της διυπουργικής επιτροπής συντονισμού ολυμπιακής προετοιμασίας, στις 27/11/2002. Ιδού τα σχετικά αποσπάσματα:

1. «Η ΔΕΣΟΠ εστάθμισε την έκταση της παρέμβασης που πρέπει να γίνει στο Στάδιο Καραϊσκάκη, την ανάγκη αυτή να ολοκληρωθεί κατά προτίμηση πριν τους Ολυμπιακούς Αγώνες και το μέγεθος της αναγκαίας επέμβασης. Η πραγματοποίηση του έργου αυτού, με τη διαδικασία των δημόσιων έργων, είναι αμφίβολη χρονικά και επιβαρύνει το Δημόσιο με μια δαπάνη που είναι λογικότερο να καταβληθεί από τον βασικό χρήστη του ανακαινισμένου σταδίου.

»Η ΔΕΣΟΠ έλαβε επίσης υπόψη της, το γεγονός πως ανεξάρτητα από το ποιος θα καταβάλει το κόστος της ανακαίνισης του σταδίου, αυτό εκ των πραγμάτων θα λειτουργεί στη συνέχεια ως έδρα του Ολυμπιακού. Είναι άρα προτιμότερο η δαπάνη να καταβληθεί από τον Ολυμπιακό και όχι από το Δημόσιο».

*Η κυβέρνηση λοιπόν, αν και είχε ήδη δρομολογήσει δαπάνη περίπου τριών τρισεκατομμυρίων δραχμών για το 2004, εμφανίζεται στην περίπτωση του Καραϊσκάκη, δηλαδή ενός ακόμα ολυμπιακού έργου, να τσιγκουνεύεται ένα ποσόν γύρω στα 20 δισ. Και για να μην το δαπανήσει, εκχωρεί το στάδιο για 49 χρόνια στον Σ. Κόκκαλη!

*Μάλιστα, στην ίδια απόφαση της ΔΕΣΟΠ, γίνεται σαφές ότι «ο Ολυμπιακός (και ως ΣΦΠ και ως ΠΑΕ) αναλαμβάνει την υποχρέωση (και αυτό συνιστά όρο της παραχώρησης, με ποινή ανάκλησης), να κατασκευάσει με πλήρη αυτοχρηματοδότηση, δηλαδή με δική του αποκλειστικά δαπάνη, νέο ποδοσφαιρικό γήπεδο με βάση τις προδιαγραφές της FIFA».

*Τελικά, στην πορεία, δηλαδή κατά την ψήφιση της απαραίτητης τροπολογίας στη Βουλή και την κατάρτιση και την υπογραφή της σύμβασης παραχώρησης του σταδίου από την ΓΓΑ στον Ολυμπιακό ΣΦΠ, «η δική του αποκλειστική δαπάνη» σχετικοποιήθηκε μέχρι του σημείου που να μπορεί βάσιμα να πιθανολογηθεί ότι, κατ' ουσίαν, το Στάδιο Καραϊσκάκη χτίζεται τελικά με χρήματα της ΓΓΑ!

Η τροπολογία

Η τροπολογία με την οποία νομιμοποιήθηκε η εκχώρηση του σταδίου στον Ολυμπιακό ΣΦΠ (και κατόπιν στον Σ. Κόκκαλη) στο άρθρο 4, παράγραφος Ε, αναφέρει:
2. «Ποσοστό δεκαπέντε τοις εκατό (15%) επί των εσόδων από τα εισιτήρια και την εκμετάλλευση των διαφημιστικών χώρων του σταδίου, θα καταβάλλεται στη Γενική Γραμματεία Αθλητισμού. Η υποχρέωση της ως άνω καταβολής αρχίζει 15 χρόνια μετά τη λήξη των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004».

*Με βάση τη διατύπωση της παραπάνω τροπολογίας, οι αμύητοι είναι δυνατόν να θεωρήσουν ότι, ίσως και καταχρηστικά, μετά την παρέλευση 15ετίας καλείται ο Ολυμπιακός να καταβάλει το 15% των εσόδων στη ΓΓΑ.

Στην πραγματικότητα όμως και κατ' εξαίρεση της υφιστάμενης νομοθεσίας, ο Ολυμπιακός απαλλάσσεται επί 15 χρόνια από την καταβολή των νομίμων ποσοστών!

*Στη σύμβαση παραχώρησης του σταδίου (άρθρο 4, παράγραφος 4,2) γίνεται απολύτως σαφές ότι η καταβολή του 15% από το 2019 και μετά, είναι μια ακόμα παραχώρηση του κράτους προς τον Ολυμπιακό. Ιδού:

3. «Ποσοστό 15% επί των εσόδων, από τα εισιτήρια και την εκμετάλλευση των διαφημιστικών χώρων του σταδίου κατά την έννοια της υφιστάμενης αθλητικής νομοθεσίας, θα καταβάλλεται στη ΓΓΑ. Η υποχρέωση της ως άνω καταβολής αρχίζει δεκαπέντε χρόνια μετά τη λήξη των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004».

Ομολογία

Η νέα αυτή παραχώρηση ξενίζει, αλλά κανείς δεν θα μπορούσε να αντιληφθεί το σκανδαλώδες σκεπτικό της, αν δεν ερχόταν να το αποκαλύψει ο ίδιος ο Ολυμπιακός ΣΦΠ, στην ανακοίνωση που έβγαλε την Τρίτη 14/10/2003.

4. «Ο Ολυμπιακός ΣΦΠ -λέει η ανακοίνωση- λαμβάνει ό,τι δικαιούνταν εκ του νόμου. Το 15% επί των εσόδων καταβάλλεται από την ΠΑΕ Ολυμπιακός για την αποπληρωμή των δανείων μέχρι το 2019 και ακολούθως στη ΓΓΑ, παρ' ότι η τελευταία δεν συμμετέχει ούτε στο κόστος κατασκευής, ούτε και στο κόστος λειτουργίας του γηπέδου»!

*Σύμφωνα λοιπόν με την επίσημη ομολογία του Ολυμπιακού ΣΦΠ, τουλάχιστον ένα μέρος των δανείων που έλαβε η «Στάδιο Καραϊσκάκη Α.Ε.» (στην οποία ο Σ. Κόκκαλης συμμετέχει κατά 70%) για την ανέγερση του σταδίου θα αποπληρωθεί με χρήματα (δηλαδή το 15%) που εκχωρήθηκαν διά νόμου από τη ΓΓΑ στον Ολυμπιακό.

*Παρ' όλα αυτά ο ΟΣΦΠ στην ανακοίνωσή του συμπεριφέρεται... σαν να κάνει χάρη στη ΓΓΑ, επειδή έστω και από το 2019 θα της δίνει το νόμιμο ποσοστό της, από τα εισιτήρια και τις διαφημίσεις. «Δώσε θάρρος στον χωριάτη, να σου ανέβει στο κρεβάτι», δεν λέει ο λαός;

*Υστερα απ' όλ' αυτά νομίζω ότι όλοι πια μπορούν να αντιληφθούν πλήρως, γιατί η κυβέρνηση φύλαγε ως επτασφράγιστο μυστικό τη σύμβαση, γιατί δεν άρθρωσε λέξη μετά την αποκάλυψή της και γιατί αντίθετα ο Ολυμπιακός ασκεί (με εκπομπές από το κανάλι του προέδρου και συνεχή δημοσιεύματα στην εφημερίδα του προέδρου) τρομοκρατία σ' αυτούς που τόλμησαν να την αποκαλύψουν.

ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ - 19/10/2003
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
τωρα θα βγουν τα παπαγαλακια και θα λενε οτι δεν τα ξερεις καλα και εγιναν αλλιως και η ΑΕΚ,και το 44,και μπλα μπλα μπλα....
Και εγώ σα καλό παιδάκι θα τους θυμίσω τα χρέη που "πάγωσαν" επί Μητσοτάκη (μισό να φτύσω τον κόρφο μου και να ωάλω και τα σκόρδα μου".....1δις και δραχμούλες το 92 ήταν μεγάλος πακτωλός...Εξάλλου πρέπει να είμαι από τους λίγους ΑΕΚτζήδες που διαφωνούσε με το 44...Εγώ προτιμούσα να πέσουμε Δ κατηγορία, να φύγουν κάτι μαλάκες σαν και αυτόν που έχεις φωτό στο αβατάρ σου, να φύγουν τα χουλιγκάνια και να πάνε να τα σπάνε με κασκόλ άλλων ομάδων. Να μείνουμε όσοι είναι πραγματικοι ΑΕΚτζήδες βρε αδερφέ. Να χτίσουμε το μέλλον της ομάδας από της ακαδημίες της και από την αρχή. Γιατί το 44 δεν έκανε τίποτε άλλο από το να μας βάλει σε έναν κύκλο που κά8ε 10 χρόνια θα έχουμε τα ίδια σκατά.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Και εγώ σα καλό παιδάκι θα τους θυμίσω τα χρέη που "πάγωσαν" επί Μητσοτάκη (μισό να φτύσω τον κόρφο μου και να ωάλω και τα σκόρδα μου".....1δις και δραχμούλες το 92 ήταν μεγάλος πακτωλός...Εξάλλου πρέπει να είμαι από τους λίγους ΑΕΚτζήδες που διαφωνούσε με το 44...Εγώ προτιμούσα να πέσουμε Δ κατηγορία, να φύγουν κάτι μαλάκες σαν και αυτόν που έχεις φωτό στο αβατάρ σου, να φύγουν τα χουλιγκάνια και να πάνε να τα σπάνε με κασκόλ άλλων ομάδων. Να μείνουμε όσοι είναι πραγματικοι ΑΕΚτζήδες βρε αδερφέ. Να χτίσουμε το μέλλον της ομάδας από της ακαδημίες της και από την αρχή. Γιατί το 44 δεν έκανε τίποτε άλλο από το να μας βάλει σε έναν κύκλο που κά8ε 10 χρόνια θα έχουμε τα ίδια σκατά.
Και εγω πιστευω οτι θα ηταν καλυτερα να γινοταν αυτο.δεν θα χανοταν η ΑΕΚ,ισα ισα θα ξεκαθαριζε απο πολλους επαγγελματιες οπαδους...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Όχι μόνο οπαδούς,αλλά και παράγοντες....Τότε θα ήθελα να έβλεπε ποιοι από τους σημερινούς ΑΕΚτζήδες που δηλώνουν αριστερά και δεξιά "είμαι ΑΕΚ" θα υπήρχαν. Θα έβγαιναν δηλαδή μπροστά τιγροψαριαννοντουσοδεξερωκαιγωτιάλλο και θα έλεγαν είμαστε και εμείς εδώ. Φοβάμαι όμως πως εάν η ΑΕΚ δεν έμπαινε στο 44 πολύ απλά θα την έκαναν οι τότε μέτοχοι (που φυσικά σχεδόν όλοι τους την έκαναν αργότερα άλλος για αστείους και άλλος για σοβαρούς λόγους).
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Α! Και στα παπαγαλάκια μερικές φορές τους παραθέτω την αντίστοιχη δήλωση
ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ
Ανακριβείς οι ισχυρισμοί Κόκκαλη


O επίτιμος πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας, πρώην πρωθυπουργός Κωνσταντίνος Μητσοτάκης, απαντώντας σε ερώτηση για τα όσα υποστήριξε ο Σ. Κόκκαλης, τόνισε: «Το 1992 αποφασίσαμε να σώσουμε πράγματι τον Ολυμπιακό και τον σώσαμε. Όχι βεβαίως για το χατίρι κανενός προσώπου, αλλά γιατί ήταν μία ομάδα ιστορική, την οποία τιμούμε και την οποία άλλωστε είναι γνωστό ότι εγώ προσωπικά τη συμπαθώ. Από εκεί και πέρα, όσα αναφέρει ο κ. Κόκκαλης περί δήθεν αναμείξεως του κ. Βαρδινογιάννη και σχετικής συζήτησης είναι ανακριβή».

... m=O01&aa=1
Η ΑΕΚ απλά έκανε χρήση ενός άρθρου για την ΑΝΩΝΗΜΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ (Το Α.Ε στην ΠΑΕ). Το ίδιο μπορούσα να κάνω εγώ εάν είχα ΑΕ, εσύ ο κάθε έλληνας. Ο Ολυμπιακός βοηθήθηκε από έναν άνθρωπο που ουσιαστικά έκανε κατάχρηση εξουσίας επειδή συμπαθεί την ομάδα αυτή.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Α! Και στα παπαγαλάκια μερικές φορές τους παραθέτω την αντίστοιχη δήλωση
ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ
Ανακριβείς οι ισχυρισμοί Κόκκαλη


O επίτιμος πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας, πρώην πρωθυπουργός Κωνσταντίνος Μητσοτάκης, απαντώντας σε ερώτηση για τα όσα υποστήριξε ο Σ. Κόκκαλης, τόνισε: «Το 1992 αποφασίσαμε να σώσουμε πράγματι τον Ολυμπιακό και τον σώσαμε. Όχι βεβαίως για το χατίρι κανενός προσώπου, αλλά γιατί ήταν μία ομάδα ιστορική, την οποία τιμούμε και την οποία άλλωστε είναι γνωστό ότι εγώ προσωπικά τη συμπαθώ. Από εκεί και πέρα, όσα αναφέρει ο κ. Κόκκαλης περί δήθεν αναμείξεως του κ. Βαρδινογιάννη και σχετικής συζήτησης είναι ανακριβή».

... m=O01&aa=1
Η ΑΕΚ απλά έκανε χρήση ενός άρθρου για την ΑΝΩΝΗΜΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ (Το Α.Ε στην ΠΑΕ). Το ίδιο μπορούσα να κάνω εγώ εάν είχα ΑΕ, εσύ ο κάθε έλληνας. Ο Ολυμπιακός βοηθήθηκε από έναν άνθρωπο που ουσιαστικά έκανε κατάχρηση εξουσίας επειδή συμπαθεί την ομάδα αυτή.
ναι....καλως τον μαλακα που ηρθε να μας μαθει ιστορια  :jerking: :jerking: :jerking:   
υ.γ.ακομα ανοιχτο το μπουρδελο σας;;;;
υ.γ.1 αεκακι γερα πρωταθλημα ξανα....  :2funny: :2funny: :2funny: 
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ναι....καλως τον μαλακα που ηρθε να μας μαθει ιστορια  :jerking: :jerking: :jerking:   
υ.γ.ακομα ανοιχτο το μπουρδελο σας;;;;
υ.γ.1 αεκακι γερα πρωταθλημα ξανα....  :2funny: :2funny: :2funny: 
αντε βρε μουνοτριχα που θα πεις εσυ ΑΕΚτζη μαλακα.μουνοψυρα.Μια τριχα απο τα αρχιδια καθε ΑΕΚτζη εισαι.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ναι....καλως τον μαλακα που ηρθε να μας μαθει ιστορια  :jerking: :jerking: :jerking:   
υ.γ.ακομα ανοιχτο το μπουρδελο σας;;;;
υ.γ.1 αεκακι γερα πρωταθλημα ξανα....  :2funny: :2funny: :2funny: 
Εμ βέβαια, όταν υπάρχουν στοιχεία που αποδεικνύουν το τι είδους ομάδα είστε κάνετε τις κοτούλες και αλάζεται τροπάριο. Για την ταμπακέρα όμως τσιμουδιά. Για αυτό σας αποκαλούν εξάλου και gay-rous. Όλοι τότε πανυγηρίζατε που σωθήκατε και δεν διαλυθήκατε σα σωματίο και μετά σας πείραξε το άρθρο 44 γκιρίζια ε γκιρίζια. Γι αυτό λέω ότι πολλοί οπαδοί του ΟΣΦΠ δε γνωρίζουν την ιστορία της ομάδας τους και απλά λένε ότι είναι ΟΣΦΠ απλά για να έχουν να λένε 13/15 και εγώ δε ξέρω και εγώ τι. Σα τις μαρίδες είστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. Πολλοί μεν αλλά μικροί.
Το μπουρδέλο μας είναι ανοιχτό ακόμα και σας γαμεί ένας καλός γαμιάς.Μπλάνκο τον λένε...Μη ξεχνάτε και τους καλύτερους γαμιάδες σας...Ντροπή!
Έχεις ακούσει κανέναν σοβαρό ΑΕΚτζή να μιλάει για πρωτάθλημα; Πρέπει να είναι τελείως άμπαλος. Όταν το καράβι πάει για τα βράχια δε κάθεσαι να φτιάξεις τα ρέλια. Την πορεία του κοιτάς να διορθώσεις....Όλοι οι πραγματικοί ΑΕΚτζήδες αυτό θέλουν. Το πρωτάθλημα δε ξέρω εάν θα έρθει όχι του χρόνου αλλά ούτε σε 4 χρόνια. Πρέπει να γίνουν πολλά πρώτα και σωστά. Τα άλλα (ΚΕΔ,παράγκες,στημένα,ξεστημένα,παραρτήματα,CAS,Γκαγκακηδες,Μητροπουλέους κτλπ) τα αφήνουμε σε εσάς που εξάλλου τα ξέρετε πολύ καλά εδώ και 40 χρόνια περίπου.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Εμ βέβαια, όταν υπάρχουν στοιχεία που αποδεικνύουν το τι είδους ομάδα είστε κάνετε τις κοτούλες και αλάζεται τροπάριο. Για την ταμπακέρα όμως τσιμουδιά. Για αυτό σας αποκαλούν εξάλου και gay-rous. Όλοι τότε πανυγηρίζατε που σωθήκατε και δεν διαλυθήκατε σα σωματίο και μετά σας πείραξε το άρθρο 44 γκιρίζια ε γκιρίζια. Γι αυτό λέω ότι πολλοί οπαδοί του ΟΣΦΠ δε γνωρίζουν την ιστορία της ομάδας τους και απλά λένε ότι είναι ΟΣΦΠ απλά για να έχουν να λένε 13/15 και εγώ δε ξέρω και εγώ τι. Σα τις μαρίδες είστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. Πολλοί μεν αλλά μικροί.
Το μπουρδέλο μας είναι ανοιχτό ακόμα και σας γαμεί ένας καλός γαμιάς.Μπλάνκο τον λένε...Μη ξεχνάτε και τους καλύτερους γαμιάδες σας...Ντροπή!
Έχεις ακούσει κανέναν σοβαρό ΑΕΚτζή να μιλάει για πρωτάθλημα; Πρέπει να είναι τελείως άμπαλος. Όταν το καράβι πάει για τα βράχια δε κάθεσαι να φτιάξεις τα ρέλια. Την πορεία του κοιτάς να διορθώσεις....Όλοι οι πραγματικοί ΑΕΚτζήδες αυτό θέλουν. Το πρωτάθλημα δε ξέρω εάν θα έρθει όχι του χρόνου αλλά ούτε σε 4 χρόνια. Πρέπει να γίνουν πολλά πρώτα και σωστά. Τα άλλα (ΚΕΔ,παράγκες,στημένα,ξεστημένα,παραρτήματα,CAS,Γκαγκακηδες,Μητροπουλέους κτλπ) τα αφήνουμε σε εσάς που εξάλλου τα ξέρετε πολύ καλά εδώ και 40 χρόνια περίπου.
γεια σου μαλακα...καλως ορισες...εχουμε αναγκη το γελιο στη ζωη μας...ειναι δυσκολες οι μερες που περναμε....συνεχισε ...εχεις ξεκινησει καλα μποζο... :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Να σε κάνουν ρόμπα και να γελάς είναι κάτι που συμβαίνει σε ανθρώπους χαμηλού νοητικού επιπέδου (όπως ο τύπος που έχεις για αβατας)οπότε (έχοντας διαβάσει και προηγούμα ποστ σου στο θρεντ αυτό) έχω καταλάβει ότι δεν έχεις τίποτα ουσιαστικό να πεις και απλά λες μαλακιούλες για να περνας την ώρα σου. Δεν ξέρω εάν υπάρχει θρεντ για τον ΟΣΦΠ (ούτε καν έχω μπει στον κόπο να δω) αλλά και να υπήρχε δε θα καθόμουνα να γράψω ούτε μία λέξη. Εσύ έχεις γράψει ένα σωρό ποστ. Ασχολήσου με την υπερομάδα σου το λοιπόν και άσε τις  :jerking:. Έχεις φάει τόσα :pipa1: :pipa2: και  :2on1: και  :fuck1: από άλλους οπάδους της ΑΕΚ εδώ μέσα που δε λέει να φας και άλλα. :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Να σε κάνουν ρόμπα και να γελάς είναι κάτι που συμβαίνει σε ανθρώπους χαμηλού νοητικού επιπέδου (όπως ο τύπος που έχεις για αβατας)οπότε (έχοντας διαβάσει και προηγούμα ποστ σου στο θρεντ αυτό) έχω καταλάβει ότι δεν έχεις τίποτα ουσιαστικό να πεις και απλά λες μαλακιούλες για να περνας την ώρα σου. Δεν ξέρω εάν υπάρχει θρεντ για τον ΟΣΦΠ (ούτε καν έχω μπει στον κόπο να δω) αλλά και να υπήρχε δε θα καθόμουνα να γράψω ούτε μία λέξη. Εσύ έχεις γράψει ένα σωρό ποστ. Ασχολήσου με την υπερομάδα σου το λοιπόν και άσε τις  :jerking:. Έχεις φάει τόσα :pipa1: :pipa2: και  :2on1: και  :fuck1: από άλλους οπάδους της ΑΕΚ εδώ μέσα που δε λέει να φας και άλλα. :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
γιατι θιχτηκες καλη μου;;;εγω ενα καλωσορισμα σου εκανα και εσυ με πηρες απο την μουρη...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Χεστιδη κοιτα τον προεδρο σου και τον γκομενο του πως τον κοιταει πως και πως περιμενει να τον γαμησει
URL]] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μα και εγώ ανταπέδωσα το καλωσόρισμά σου. Τώρά σε πήρα από την μούρη, τα πήρες στη μούρη......;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Ρεεεεεεεεεεεεεεεε τώρα το είδα !Παίζει ο Γιαννάκης τέρμα βρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!Αχαστοι σήμερα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
0-2!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τρελανέ μας πάλι! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ο Μιτσελ δειχνει να το κατεχει το τοπι.Για μενα ο Νταντομο επρεπε να ειχε περισσοτερες ευκαιριες να αγωνιστει.ο Εντερ τραγικος,δεν υπηρχε καποιος πιτσιρικας να βαλει;καλυτερα θα επαιζε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom