Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (6 μέλη και 30 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
πως θα σας φαινοταν να εχουμε μεγαλομετοχους μελισσανιδη-λαυρεντιαδη και προεδρο.....Μπαγιεβιτς; :S :S :S :S
Δεν θέλω άλλους μεγαλομετόχους φτάνει  :headbang: θέλω αφεντικό που βάζει τα λεφτά πρόεδρο τον ίδιο και να γαμωσταυρίζει όποιο μουνόπανο πάει να κουνηθεί μέσα και έξω απο την ομάδα
 

ACE 21

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2010
Μηνύματα
159
Like
2
Πόντοι
1
Δεν θέλω άλλους μεγαλομετόχους φτάνει  :headbang: θέλω αφεντικό που βάζει τα λεφτά πρόεδρο τον ίδιο και να γαμωσταυρίζει όποιο μουνόπανο πάει να κουνηθεί μέσα και έξω απο την ομάδα
Ν' αγιάσει το στόμα σου, αυτή πιστεύω και εγώ είναι η μόνη λύση!
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
πως θα σας φαινοταν να εχουμε μεγαλομετοχους μελισσανιδη-λαυρεντιαδη και προεδρο.....Μπαγιεβιτς; :S :S :S :S
Πολυ με "ιντριγκαρει" αυτο το σεναριο.
Ο Λαυρεντιαδης "κατεχει" το 50% του καραισκακη,οποτε, παιρνει την ενωση μαζι με Μελλισαν  "βαφει" το μισο γηπεδο κιτρινομαυρο (αφου του ανηκει,οτι θελει κανει :grin:).Δινει ενα γραφειο στον "προεδρο" Ντουσαν πανω απο τα επισημα και αλλο ενα στον συνιδιοκτητη Μελισσαν ,διπλα στα αποδητηρια Διαιτητων...

Ετσι λοιπον εχουμε λυση του γηπεδικου προβληματος της ΑΕΚ,λυση του οικονομικου της φυσικα.

ΑΛΛΑ πρωτιστα λυνουμε & το προβλημα δανεισμου της χωρας,καθως σε λιγες μερες, αφοτου συνβουν ολα αυτα, δεν θα εχει μεινει "ρουουνι" στην Ελλαδα για να υπαρχει αναγκη δανεισμου...
 

ACE 21

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2010
Μηνύματα
159
Like
2
Πόντοι
1
Μωρέ η λύση αυτή είναι ποιός θα βάλει όμως το κεφάλι του στον ντορβά δεν ξέρω  :headbang:
Από τους αποδεδειγμένα λεφτάδες Αεκτζήδες έχεις δει ποτέ ζωηρό ενδιαφέρον από κανέναν; Πάντα κάποιον περιμέναμε, παλιότερα το Σάλλα, τώρα το Μελισανίδη και αν πάμε πολλά χρόνια πίσω ίσως θυμάσαι και το μύθο περί Λάτση.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
για να μπει ο Μελισσανιδης πάλι πρέπει να έχει να κερδίσει κάτι
έχει;
αυτή τη στιγμή ο βαρδινογιάννης είναι κολοσσός - πήρε και τη Σελλ και χαλάρωσε...
Ο Μελισσάν εχει λόγο να κοντράρει;

Για τον Μπάγεβιτς, μιλούσα με το Σοάρες στην Κύπρο προχθές (είναι 40άρης και παίζει εκεί στη Β Εθνική) που είχαμε βγει για καφέ.
Μου είπε πως δεν είχε χειρότερο προπονητή. Δεν πάταγε ποτέ στην προπονηση (την έκαναν πάντα οι γυμναστές και οι βοηθοί) και ερχότανε μόνο για να δώσει τη λίστα του αγώνα...
παρεπιπτόντως τα ίδια μαθαίνω κάνει και τώρα στην Κύπρο....αλλά δεν θα σας πω την πηγή...
 

ACE 21

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2010
Μηνύματα
159
Like
2
Πόντοι
1
Για το Μαλεζά που ακούγεται τι γνώμη έχετε ρε παιδιά; Λίγος δεν είναι;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
καποιοι βλακες που ελεγαν τον Χιμενεθ γραφικο επιμενουν ακομη;Μονο αντρες με αρχιδια θα ελεγαν τα πραγματα με το ονομα τους,οπως ο Μανολο.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
ΑΤΙΜΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ....μολις αρχισε κατι να κινειται για το γηπεδο....ΤΣΟΥΟΥΟΥΠ νατος παλι ο μεγαλος αεκαρας,ο τιγρογατουλης,στο προσκηνιο.....ειναι να μην μυριστουν αιμα τα ορνεα....
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Παιρνουμε εναν Ματεο απο ρεαλ μαδριτης!σεντερ μπακ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Μπορει να μου πει καποιος, ποια θα ειναι η ενδεκαδα της ΑΕΚ αυριο στην Ξανθη?
Οσο για τον τιγρογατουλη, δεν ξερω ποιον εννοει ειρωνικα ο φιλος και τον χαρακτηριζει ορνεο.
Προφανως ΔΕΝ εννοει τον Μελισσανιδη, γιατι αυτος μας εδωσε τρια πρωταθληματα, οπότε αποκλειεται να αναφερεται ειρωνικα σε αυτον με τον χαρακτηρισμό "ορνεο".
Μαλλον καποιον αλλο θα εννοει, αλλά δεν καταλαβαινω ποιον.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τι Γκρεταρσον και Αδαμιδης αν δεν ηταν ο Μανολο ουτε μια μεταγραφη δεν θα κλειναμε!
Ελπιζω μονο να μην μαθουμε μετα απο δεκα χρονια παλι σε κανεναν διαχειριστικο ελεγχο οτι επαιρνε κι αυτος τη μιζουλα του.
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Σωστος φιλε αλλα που λεφτα για μιζες πια!!
Πανε οι καλες αυτες εποχες!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Μπα, μην το λες...
Εγω δεν θυμαμαι καμια παλια καλη εποχη. Μια ζωη για ζόρια ακουγα και για δυσκολιες.
Να υποθεσω οτι αυριο η αμυνα θα ειναι αργυριου, γιαχιτς, ντατομο και γκεντζογλου?
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Μαλλον.
Εγω παντως θα τα παρω τα χαπακια μου πριν το ματσ ανεξαρτητα απο την συνθεση γιατι ειμαι και σε δυσκολη ηλικια!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Εκεινον τον Φροξυλια, που εγινε και ολοκληρο θεμα αν μπορουσε να δηλωθει για να παιξει στα ευρωπαικά ματς, τον εχουμε ακομη?
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Ορισμενοι εδω μεσα, εχουν βαλει την ταυτοτητα του αρχηγοπροσφυγα ετσι ντε για ντε.
Για την ιστορια ο Ολυμπιακος γεννηθηκε και αντριωθηκε στης γειτονειες της προσφυγιας Δραπετσωνα, Κερατσινι, Κοκκινια.
Οχι μονο στον Πειραια αλλα σχεδον σε ολες τις προσφυγογειτωνιες της Ελλαδας απο Καβαλα, Λαρισα, Βολο, Κορινθο, Πατρα, Ιωαννινα, Κερκυρα, Ροδο, Χανια μεχρι Στοχολμη Σουηδιας ο ολυμπισμος και η καρδια του ελληνισμου ζει.
Δεν ειμαστε οι κοκωτες της Πολης οταν το 22 αλλους διωχναν και αλλοι καπου ουτε το αυτι τους ιδρωνε.
Παρτετο χαμπαρι ειμαστε η ΕΛΛΑΔΑ της εργατιας ενωμενοι, περα απο τον φασισμο του ΠΑΟ ειναι η ομαδα που αντιπρωπευει καθε Ελληνα.
Ναι Ελληνα γιατι στο Καραισκακι δεν ηταν δουλεια του Κοκκαλη αλλα του λαου του που παρακαλαμε για μια θεση.
Ο Ολυμπισμος ειναι η αρχη μας και ουτε τρυφιλια η δικεφαλοι συμβολα μη εθνικα απολυτως ακομη και οι αλβανοι δικεφαλοι θεωρουνται.
Νταιφας 7 Κοκκαλης 12    Μαρινακης το μελλον του ελληνικου ποδοσφαιρου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom