Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
Καλημέρα αδέρφια μου.Καλημέρα ΑΑΑΑΕΕΕΕΕΕΚΚΚΚΚΚΚΑΑΑΑΑΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Οι σημαίες ετοιμάζονται να επιστρέψουν στον ιστό τους.
Τράι-Λύμπε είναι πολύ κοντά στην επιστροφή τους εκεί που αγαπήθηκαν ,όσο πουθενά αλλού.

φιλε τον λυμπε τον γουσταραμε κιεμεις!!! μη κοιτας που τον εδιωξε ο τρομπας ο δικος μας :headbang:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αν αληθεύει αυτό που διάβασα ένα μόνο έχω να πω...
ΕΛΕΟΣ
Έχουμε λεφτά για Λυμπερόπουλο και Δέλλα στην δύση της καριέρας τους και δεν μπορούν να σκάσουν από 800 για Ζεοβάνι και Ντιόπ????? :idiot: :idiot:
Αν δεν κάνω λάθος ο Μαϊστό πιο πολλά έπαιρνε...
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
oι δελλας λυμπε δεν προκειται να στοιχισουν πανω απο 5 κατοσταρικα μαζι ινδιανε...
αν μου λεγες να διαλεξω αναμεσα σε ντιοπ ζεοβανι,θα παιρνα ντιοπ...η θεση του ειναι πιο σημαντικη..
στο τελος ομως μαλλον τα @@ μου θα παρουμε..
σιγουρα με δελλα λυμπε αν τους πανε για βασικους θα γελασει ο καθε πικραμενος...
ειδικα ο δελλας καθεται 1,5 χρονο...για παγκο και κανα μισαωρακι ισως βοηθησουν...
υ.γ.προβλεπεται τρελο γελιο με φτουσαν..αν νομιζει οτι μπορει να κανει οτι θελει τους λυμπε-δελλα ειναι γελασμενος.. :2funny:
υ.γ.1.λυμπε γυρνα σπιτι σου
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ρε μαγκες ο μπομπ πατησε ελλαδα? :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ρε αδέρφια ο Σταύρος δεν βάζει λεφτά. Δεν έχει δηλαδή. Τα κονέ του έχει στην γηραιά αλβιώνα και το παλεύει το παληκάρι.
Όσο για λύμπε- δέλλα μια χαρά τα λές Χίτμαν.
Αμαρτία από το θεό να μην τα σκάσουμε και για τους δύο...(Ντιοπ-Ζεοβανι εννοώ) Νομίζω πως πραγματικά ανεβαίνουμε επίπεδο αγωνιστικά.
Εγω τους θέλω και τους δύο και δεν μπορώ να το διανοηθώ πως ο Μαιστό πληρωνόταν περισσότερα λεφτά απ'αυτούς :headbang:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ρε αδέρφια ο Σταύρος δεν βάζει λεφτά. Δεν έχει δηλαδή. Τα κονέ του έχει στην γηραιά αλβιώνα και το παλεύει το παληκάρι.
Όσο για λύμπε- δέλλα μια χαρά τα λές Χίτμαν.
Αμαρτία από το θεό να μην τα σκάσουμε και για τους δύο...(Ντιοπ-Ζεοβανι εννοώ) Νομίζω πως πραγματικά ανεβαίνουμε επίπεδο αγωνιστικά.
Εγω τους θέλω και τους δύο και δεν μπορώ να το διανοηθώ πως ο Μαιστό πληρωνόταν περισσότερα λεφτά απ'αυτούς :headbang:
ο ζεοβανι φιλε εχει προβληματικο γονατο και ειναι και τρελο-χαρακτηρας..συν τις αλλοις ο ανθρωπος δεν ειναι εξτρεμ-δευτερος επιθετικος οπως ο σκοκο.μην ακους τος καθε αμπαλο μπυροκοιλια..εγω παρακολουθω και πρεμιερ και πριμερα και και..
περισσοτερο στη θεση του καφε παιζει..δηλαδη σε καμια συγκεκριμενη θεση,αλλα καπου γενικα στα χαφ..!!!!!!!!!!!!!
προτιμω να κρατησουν σκοκοοοοοοοοοοο......
το ιδανικο θα'ταν να πουλαγαμε μπλανκο-μαιστοροβιτς...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
τραβατε αλλου γιωταδες
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Ναι αυτόν που ήταν σαν τον Μπο απ'τους Ντιούκς..

Μεταγραφάρα απ'το Αιγάλεω..
πως τον ελεγαν  τον παιχταρα ρε το κυπριο που μας αρπαξατε μεσα απο τα χερια πριν καμια 10αρια χρονια?
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ο ζεοβανι φιλε εχει προβληματικο γονατο και ειναι και τρελο-χαρακτηρας..συν τις αλλοις ο ανθρωπος δεν ειναι εξτρεμ-δευτερος επιθετικος οπως ο σκοκο.μην ακους τος καθε αμπαλο μπυροκοιλια..εγω παρακολουθω και πρεμιερ και πριμερα και και..
περισσοτερο στη θεση του καφε παιζει..δηλαδη σε καμια συγκεκριμενη θεση,αλλα καπου γενικα στα χαφ..!!!!!!!!!!!!!
προτιμω να κρατησουν σκοκοοοοοοοοοοο......
το ιδανικο θα'ταν να πουλαγαμε μπλανκο-μαιστοροβιτς...
Φίλε μου για το γόνατο δεν το είχα στα υπ'όψιν, για τον τρελοχαρακτήρα το γνωρίζω. Τωρα για την θέση που λες νομίζω έχεις άδικο. Εξτρέμ παίζει συνήθως ή ως επιτελικός μέσος. Θα συμφωνήσω μαζί σου πως δεν είναι τόσο ποιοτικός όσο ο σκόκο. Μπάλα πάντως ξέρει και άρκετή το ότι δεν το έχει δείξει μάλλον οφείλεται στον... χαρακτήρα του. Ίσως ξέρεις του δοθεί μια ευκαιρία να λάμψει στο ελληνικό πρωτάθλημα ;)
Τέλος δεν ακούω κανέναν μπυροκοιλιά(έχω την δική μου :2funny:), παρακολουθώ ξένα πρωταθλήματα ομοίως. Αν κάποιου δεν γνωρίζω το ποιόν του...ρωτάω.

Για Μαιστόροβιτς θα συμφωνούσα, αλλά ρε γαμώτο πάλι πρόβλημα στην άμυνα θα έχεις :think:
 

Επισκέπτης
πως τον ελεγαν  τον παιχταρα ρε το κυπριο που μας αρπαξατε μεσα απο τα χερια πριν καμια 10αρια χρονια?

super_mario.jpg
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
στι σιτι επαιζε στον αξονα ινδιανε...το ιδανικο θα'ταν στο κεντρο μαζι με ντιοπ...
στη χαλ που'ταν β'εθνικης ομαδα(για αυτο επεσε εξαλλου) επαιζε οντως πιο μπροστα...
αλλα σαν παικτης φαντασου εναν καφε,σε ψυλοτερο επιπεδο φυσικα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom