Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
κανα φραγκο πειτε στο φωτεινο να παρει και να παει στο τσακιρη
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δεν ασχολείται...τον πληγώσαμε οι αχάριστοι!  :2funny:
Χαίρομαι πάντως που έστω και αργά η πλειοψηφία του κόσμου της ΑΕΚ  ξύπνησε και κατάλαβε...
και ομως υπαρχουν ακομη καποιοι που τον υμνουν. :S
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
και ομως υπαρχουν ακομη καποιοι που τον υμνουν. :S
Πάντα θα υπάρχουν κολλημένα που δεν στροφάρουν!!!Και με τόση πλύση εγκεφάλου από κάποιες  φυλλάδες λογικό είναι...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πάντα θα υπάρχουν κολλημένα που δεν στροφάρουν!!!Και με τόση πλύση εγκεφάλου από κάποιες  φυλλάδες λογικό είναι...
εχω περιεργεια να δω σε ποιον θα προσκειται η ενωσιτικη.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
μονιμως ολοι να βγαζουν λεφτα απο την αγαπη ολων των οπαδων. 15 εφημεριδες ποσα περιοδικα σελιδες κτλπ
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ολοι μαζι το βραδυ στη βανδη :fuck1:....
Δηθεν σε ολα ο μπασταρδος...
 

Συνημμένα

  • pontikos.jpg
    pontikos.jpg
    98,1 KB · Εμφανίσεις: 21

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
[size=15pt]Εκτός δοκιμής (πάλι) ο Μπλάνκο![/size]

Τι δοκίμασε σήμερα ο Ντούσαν Μπάγεβιτς ενόψει ΠΑΟΚ στο δίτερμα της ομάδας

Αύριο οι ποδοσφαιριστές της ΑΕΚ έχουν ρεπό και σήμερα στην τελευταία προπόνηση πριν ξεκουραστούν έκαναν δίτερμα. Ο Ντούσαν Μπάγεβιτς αποφάσισε να κάνει κάποιες νέες δοκιμές στην 11αδα του ενόψει του αγώνα με τον ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ την Τετάρτη. Κάτω από τα δοκάρια των βασικών αγωνίστηκε ο Γιάννης Αραμπατζής, δεξί μπακ ο Κάρλος Αραούχο, αριστερό μπακ ο Παναγιώτης Λαγός, σέντερ μπακ οι Ντάνιελ Μαϊστόροβιτς και Κώστας Μανωλάς, αμυντικά χαφ ο Παντελής Καφές και ο Σανέλ Γιάχιτς, δεξιά ο Λεονάρντο, αριστερά ο Γκουστάβο Μαντούκα και πίσω από τον Ράφικ Τζιμπούρ ο Νάτσο Σκόκο.
Εκτός της σημερινής δοκιμής έμεινε ο Ισμαέλ Μπλάνκο που να θυμίσουμε ότι δεν έπαιξε βασικός ούτε στην Λιβαδειά, ούτε και στο ματς με τον Αστέρα Τρίπολης και την περασμένη Δευτέρα είχε επεισόδιο με τον Μπάγεβιτς αν και μετά από δύο ημέρες ο Αργεντίνος σέντερ φορ έδωσε εξηγήσεις για την συμπεριφορά του. Ωστόσο, ο Σέρβος σήμερα στο 4-5-1 που δοκίμασε τον είχε εκτός βασικών…
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166

«Με πίκραναν οι αποδοκιμασίες»(και θα πνιξω τον καημο μου σοτ ουισκι)


Έναν μόλις ποδοσφαιριστή είχε η ΑΕΚ στην καλύτερη 18αδα του πρωταθλήματος των βραβείων της NOVA. Τον Νάτσο Σκόκο. Και ο Αργεντίνος στο πλαίσιο της βράβευσης του απάντησε σε ερώτηση για τις αποδοκιμασίες μερίδας κόσμου της ΑΕΚ στο ματς με τον Αστέρα Τρίπολης για τον λόγο ότι έχει εκφράσει ο ίδιος και οι εκπρόσωποι του την θέληση να φύγει από την Ενωση. «Η απόδοση μου δεν εξαρτάται από τι γίνεται και λέγεται. Με ενόχλησε και με πίκρανε πάντως η αντίδραση κάποιων οπαδών. Θα κάνουμε τα πάντα στα πλέι οφ για το σωστό αποτέλεσμα. Το αφιερώνω αυτό βραβείο στους συμπαίκτες μου και θα συνεχίσω να δουλεύω για να εξελίσσομαι» είπε ο Αργεντίνος της ΑΕΚ που ήταν ανάμεσα στους πέντε υποψήφιους MVP του πρωταθλήματος (αναδείχθηκε ο Σισέ).

Ο Γιάννης Αραμπατζής για την καλύτερη απόκρουση του πρωταθλήματος στην φάση με τον Σαλπιγγίδη στο εκτός έδρας ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό είπε «Δεν σκέφτεσαι τίποτα εκείνη την στιγμή. Μόνο πως θα βγει σκέφτηκα. Κάνω την δουλειά μου και θα συνεχίσω να την κάνω».

Ο Κριστιάν Νέμεθ για την βράβευση της καλύτερης ασίστ στο πρωτάθλημα στο ματς με τον Ατρόμητο στο Περιστέρι απάντησε στο αν η ΑΕΚ θα ήταν καλύτερη αν ο ίδιος έπαιζε περισσότερο «Δεν ξέρω... Πιστεύω ότι έκανα λάθος που τραυματίστηκα... Στα πλέι οφ θα παίξω περισσότερο πιστεύω».
για ποιο κτυπαει το καμπανα?
υ.γ.μπρεαουδακη κουφαλα τετοια ρωτανε στις βραβευσεις?
ΟΞΩ ποντικε!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Είπε τέτοιο πράγμα ο Νέμεθ?  :think:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Παίζει ρε παιδιά να γίνει τίποτα με το γήπεδο;;;;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:για να το λεει το σαιτ.. :rolleyes:


Μην το αποκλείεις.Και για το προπονητικό δεν το πιστεύαμε...
βέβαια το γήπεδο είναι πολλάκις δυσκολότερο να φτιαχτεί,αλλά είναι κ΄πιο μεγάλη πρόκληση.
Εγώ αισιοδοξώ.Εξού κ άνοιξε ο δρόμος για έργα,με το προπονητικό,πιστεύω ότι κα΄τι θα γίνει κ με το ρημαδογήπεδο.

Α ρε μαλάκα Γρανίτσα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.443
Κριτικές
61
Like
42.589
Πόντοι
22.785
Μην το αποκλείεις.Και για το προπονητικό δεν το πιστεύαμε...
βέβαια το γήπεδο είναι πολλάκις δυσκολότερο να φτιαχτεί,αλλά είναι κ΄πιο μεγάλη πρόκληση.
Εγώ αισιοδοξώ.Εξού κ άνοιξε ο δρόμος για έργα,με το προπονητικό,πιστεύω ότι κα΄τι θα γίνει κ με το ρημαδογήπεδο.

Α ρε μαλάκα Γρανίτσα.

Σεμνα με τίς ύβρεις Σκοτεινέ !!!!!!!!!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Μην το αποκλείεις.Και για το προπονητικό δεν το πιστεύαμε...
βέβαια το γήπεδο είναι πολλάκις δυσκολότερο να φτιαχτεί,αλλά είναι κ΄πιο μεγάλη πρόκληση.
Εγώ αισιοδοξώ.Εξού κ άνοιξε ο δρόμος για έργα,με το προπονητικό,πιστεύω ότι κα΄τι θα γίνει κ με το ρημαδογήπεδο.

Α ρε μαλάκα Γρανίτσα.
μη τρως κουτοχορτο...
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ με αυτους τους αχρηστους.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σεμνα με τίς ύβρεις Σκοτεινέ !!!!!!!!!!


ΣΩΣΤΑ.Δεν πρέπει να τον βρίζουμε.Βρωμόξυλο της αρκούδας πρέπει να φάει το μουνόσκυλο.Και βρίζαμε τους γαύρους που τον έδειραν στην Ριζούπολη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom