Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Δεν νομίζω.

Απ' ό,τι λέγεται, είναι και απλήρωτος. Όχι πως έχει ανάγκη δηλαδή, αλλά δεν νομίζω να χαίρεται.
Αν δεν ήταν εγωιστής, θα είχε φύγει σίγουρα.
Είναι πλέον μεγάλος και φοβάται για την υστεροφημία του, γι' αυτό δεν φεύγει.

Πες μας για τον σωτήρα τον Παππά καλύτερα.
ρε παιδιά μαλάκες είναι όλοι οι μέτοχοι, αλλά το αγωνιστικό κομμάτι δεν επιτρέπεται να πηγαίνει έτσι. Οι παίκτες πληρώθηκαν και τους οφείλεται 1/2 δόση. Στον γαύρο ας πούμε τους χρωστάνε μία δόση. Το απλήρωτοι δεν ισχύει εδώ και 10 ημέρες. Το προβλημά μου είναι ότι δεν βλέπω τίποτα στο γήπεδο. Δεν αλλάζουμε δεύτερη πάσα. Εάν κάποιος βλέπει δουλεμένη ομάδα, εγώ πάω πάσσο, εκτός και εάν έχουμε χειρότερους παίκτες και από τον Αστέρα που μας πέρασε στη βαθμολογία. Τι να πω!!!!
Εάν με τις ίδιες συνθήκες είχαμε τον Μουρίνιο, θα λέγαμε να φύγει ή όχι μπας και αλλάξει κάτι? Δεν τον αμφισβητώ σαν προπονητή αλλά δεν εμπνέει τους παίκτες, έχει τσακωθεί σχεδόν με όλους και κατά την γνώμη μου δεν ε΄χει κάνει προετοιμασία σωστή.
Αυτά!!
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
τι εστι williams παιδια;παντως γουσταρω το μοτο του.
ΑΕΚ ΕΜΠΡΟΣ
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Θα σπάσουν πολλες παραδόσεις φέτος....Ούτε να γράψω δεν έχω κουραγιο ρε πούστη μου...πανηγυρίζουν και οι Βάζελοι σήμερα..Μόνη όαση η  :rockon: :rockon: :rockon:ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Ξέχασες το χάντμπολ που προκριθήκαμε στους 8 του κυπέλλου! :rockon:
Πάντως στο μπασκετάκι δεν θα είναι τόσο εύκολα τα πράγματα...έχουνε γίνει πολλά λάθη!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ξέχασες το χάντμπολ που προκριθήκαμε στους 8 του κυπέλλου! :rockon:
Πάντως στο μπασκετάκι δεν θα είναι τόσο εύκολα τα πράγματα...έχουνε γίνει πολλά λάθη!
[size=20pt]Να σας ζήσει ο Θεμιστοκλής βρε[/size]
Άντε και του χρόνου πάλι πρόεδρος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
www.aek365.gr/article.php?id=39118]Μπάκος: Πολύ σοβαρός ο Κοζώνης[/url]

Το εγκώμιο του Χαράλαμπου Κοζώνη, έπλεξε σε πηγαδάκι ο μεγαλομέτοχος του Αστέρα Τρίπολης


Κι αυτός βαλτός είναι;;;;;;;;;;;

---------------------------------------------------

Αν δεν ξεκουμπιστούν αυτά τα σιχάματα, υπάρχει περίπτωση να κινδυνέψουμε στον β' γύρο.
Ο Μπάγιεβιτς έχει χάσει και την μπάλα και τον έλεγχο.
Γία εμένα δύο είναι τα πιο πιθανά σενάρια (με πιθανότερο το δεύτερο) για τον Κοζώνη χωρίς να αποκλείω κάτι άλλο!Ή έχει φράγκα τα οποία για οποιονδήποτε λόγο δεν μπορεί να εμφανίσει ή είναι ένας μικρομεσαίος επιχειρηματίας τον οποίο βάζει μπροστά γνωστή παρείτσα στην Αθήνα για να διοικήσει ή απλά για να ξεμπροστιάσει τους προηγούμενους κάτι που το έχει καταφέρει σε κάποιο βαθμό μέχρι τώρα!Κανένα από τα 2 αυτά σενάρια δεν με χαλάει μπροστά στην τωρινή τραγωδία!
Αν δεν κάνω λάθος όμως θα δώσει κάποια συνέντευξη στον Σκάι στις 27 Δεκεμβρίου...εκεί θα μπορέσουμε μάλλον να βγάλουμε ασφαλέστερα συμπεράσματα!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Γία εμένα δύο είναι τα πιο πιθανά σενάρια (με πιθανότερο το δεύτερο) για τον Κοζώνη χωρίς να αποκλείω κάτι άλλο!Ή έχει φράγκα τα οποία για οποιονδήποτε λόγο δεν μπορεί να εμφανίσει ή είναι ένας μικρομεσαίος επιχειρηματίας τον οποίο βάζει μπροστά γνωστή παρείτσα στην Αθήνα για να διοικήσει ή απλά για να ξεμπροστιάσει τους προηγούμενους κάτι που το έχει καταφέρει σε κάποιο βαθμό μέχρι τώρα!Κανένα από τα 2 αυτά σενάρια δεν με χαλάει μπροστά στην τωρινή τραγωδία!
Αν δεν κάνω λάθος όμως θα δώσει κάποια συνέντευξη στον Σκάι στις 27 Δεκεμβρίου...εκεί θα μπορέσουμε μάλλον να βγάλουμε ασφαλέστερα συμπεράσματα!
γιατι εγω ειμαι σιγουρος για το δευτερο σεναριο???
γαμα τα...μετα το παρτυ του ντουγιαν πρεπει να παρω δωρο και για το παρτυ του σωτηρα..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
εγω σε σχεση με αυτα που λεει ο γκατο πιστευω το πρωτο.δεν μπορει ολοι οσοι τον ξερουν να λενε οτι ειναι σοβαρος και μονοι οι α-μετοχοι να λενε οτι δεν τους επεισε.αυτοι ποιον επεισαν οταν ηρθαν να παρουν την αεκ;σε ποιον εδωσαν εγγυησεις και αποδεικτικα στοιχεια περιουσιας;και στο κατω κατω,και λεφτα να μην εχει,χειροτερα απο οτι ειναι τωρα δεν θα γινει.ισα ισα που πιστευω οτι θα μας συσπειρωσει.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Γία εμένα δύο είναι τα πιο πιθανά σενάρια (με πιθανότερο το δεύτερο) για τον Κοζώνη χωρίς να αποκλείω κάτι άλλο!Ή έχει φράγκα τα οποία για οποιονδήποτε λόγο δεν μπορεί να εμφανίσει ή είναι ένας μικρομεσαίος επιχειρηματίας τον οποίο βάζει μπροστά γνωστή παρείτσα στην Αθήνα για να διοικήσει ή απλά για να ξεμπροστιάσει τους προηγούμενους κάτι που το έχει καταφέρει σε κάποιο βαθμό μέχρι τώρα!Κανένα από τα 2 αυτά σενάρια δεν με χαλάει μπροστά στην τωρινή τραγωδία!
Αν δεν κάνω λάθος όμως θα δώσει κάποια συνέντευξη στον Σκάι στις 27 Δεκεμβρίου...εκεί θα μπορέσουμε μάλλον να βγάλουμε ασφαλέστερα συμπεράσματα!

Είναι εγκληματίες αυτοί, ρε.

Πρέπει να φύγουν πάση θυσία και το συντομότερο.

Δεν έχω ξαναδεί την ομάδα σε τέτοια κατάσταση τα τελευταία 20 χρόνια.

 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Είναι εγκληματίες αυτοί, ρε.

Πρέπει να φύγουν πάση θυσία και το συντομότερο.

Δεν έχω ξαναδεί την ομάδα σε τέτοια κατάσταση τα τελευταία 20 χρόνια.
Δεν διαφωνούμε κάπου...πλήρης ανυποληψία!
Τόσοι επιχειρηματίες και δεν μπορούν να κρατήσουν την ΑΕΚ σε ένα υποφερτό επίπεδο!Καταφέρανε με τόσο μεγάλη στήριξη να τα κάνουνε όλα μουνί καπέλο!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Λύση πρωτοδικείου και βλέπουμε.
Δεν είναι κ μεγάλο κακό η λύση πρωτοδικείου.
Αν θυμάστε καλά κ ο Κόκκαλης τον γαύρο τον πήρε με λύση πρωτοδικείου.

Μήπως θέλουν να οδηγηθεί εκεί η κατάσταση ώστε να την παρει κάποιος επιφανής;;;;

λέω εγώ τώρα. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ;) ;) ;)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Λύση πρωτοδικείου και βλέπουμε.
Δεν είναι κ μεγάλο κακό η λύση πρωτοδικείου.
Αν θυμάστε καλά κ ο Κόκκαλης τον γαύρο τον πήρε με λύση πρωτοδικείου.

Μήπως θέλουν να οδηγηθεί εκεί η κατάσταση ώστε να την παρει κάποιος επιφανής;;;;

λέω εγώ τώρα. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ;) ;) ;)
πρωτοδικειο χωρις υποβιβασμο θα'ταν η ιδεατη λυση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom