Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Εγώ βρίζω!Να το βουλώσουνε τουλάχιστον...αυτοί φέρανε την ΑΕΚ εδώ!
ολοι φταιμε...και εμεις που δεν καναμε το ντου προπερσυ το καλοκαιρι που γιναν τα εγκληματα...
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
και ντου να γινοτανε ρε χιτμαν τι θα καναμε;υπηρχε διαδοχη κατασταση;αφου κανενας καριολης δεν μπενει μπροστα.και εγκληματα γινανε πολλα και χοντρα.κανεις δεν λεει το αντιθετο σε αυτο.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Εμένα δεν μου φαίνεται για κλώνος ο jcvd35, ρε παιδιά.

Διαφωνώ με τον τρόπο σκέψης του, αλλά φαίνεται ξηγημένο άτομο.

Οι γαύροι θέλουν να τον μπανάρουν, επειδή τους παίζει άνετα στα πουστριλίκια και στα μπινελικώματα.

Μην παρασύρεστε.

 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ολοι φταιμε...και εμεις που δεν καναμε το ντου προπερσυ το καλοκαιρι που γιναν τα εγκληματα...
Να μην γράφουνε ΜΑΛΑΚΙΕΣ ρε συ χίτμαν και να ξεκολλήσουν επιτέλους με τις προσωπολατρείες!Του αλλουνού του φταίει ο Θανόπουλος για τα χρέη...που έκανε τεράστιες περικοπές στο μπάτζετ και ψώνισε κάτι Ιορντάκε και Άρτσε!Το βούλιαγμα της Empire το έκανε η γιαγιά μου!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Εμένα δεν μου φαίνεται για κλώνος ο jcvd35, ρε παιδιά.

Διαφωνώ με τον τρόπο σκέψης του, αλλά φαίνεται ξηγημένο άτομο.

Οι γαύροι θέλουν να τον μπανάρουν, επειδή τους παίζει άνετα στα πουστριλίκια και στα μπινελικώματα.

Μην παρασύρεστε.
ετσι τυπε.....
γαμα τους ζαν κλοντ!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :grouphug:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Να μην γράφουνε ΜΑΛΑΚΙΕΣ ρε συ χίτμαν!Του αλλουνού του φταίει ο Θανόπουλος για τα χρέη...που έκανε τεράστιες περικοπές στο μπάτζετ και ψώνισε κάτι Ιορντάκε και Άρτσε!Το βούλιαγμα της Empire το έκανε η γιαγιά μου!
ο θανοπουλος φταιει σε αλλλα... :tickedoff:
μην ξεχνας παντως οτι ο καθενας γραφει οτι καταλαβαινει φιλε... ;)
στο μυαλο του καθενα πιστευω οτι πρωτη θεση εχει το καλο της αεκ...
αναθεμα στους πουστιδες που μας κανανε και δικαστες,εκτος απο λογιστες..
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Να μην γράφουνε ΜΑΛΑΚΙΕΣ ρε συ χίτμαν και να ξεκολλήσουν επιτέλους με τις προσωπολατρείες!Του αλλουνού του φταίει ο Θανόπουλος για τα χρέη...που έκανε τεράστιες περικοπές στο μπάτζετ και ψώνισε κάτι Ιορντάκε και Άρτσε!Το βούλιαγμα της Empire το έκανε η γιαγιά μου!
προσωπολατρια εγω βασικα εχω μονο για τις 2 γυναικες μου.απο εκει και περα,αν κοιταξεις λιγο πιο προσεκτικα και σκεφτεις θα καταλαβεις τα λαθη που εκανε ΚΑΙ ο θανοπουλος μετα τον νικολαιδη.για μενα πιο χοντρα.και σου ξαναλεω οτι δεν λεω οτι δεν εκανε λαθη ο νικολαιδης και πολυ μεγαλα.η ενσταση μου ειναι οτι δεν γινεται να τον κατηγορουμε για ολα οσα τραβαμε,και οτι εκλεψε απο την αεκ.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
προσωπολατρια εγω βασικα εχω μονο για τις 2 γυναικες μου.απο εκει και περα,αν κοιταξεις λιγο πιο προσεκτικα και σκεφτεις θα καταλαβεις τα λαθη που εκανε ΚΑΙ ο θανοπουλος μετα τον νικολαιδη.για μενα πιο χοντρα.και σου ξαναλεω οτι δεν λεω οτι δεν εκανε λαθη ο νικολαιδης και πολυ μεγαλα.η ενσταση μου ειναι οτι δεν γινεται να τον κατηγορουμε για ολα οσα τραβαμε,και οτι εκλεψε απο την αεκ.
Το τελευταίο που με νοιάζει είναι αν έβγαλε λεφτά από την ΑΕΚ!Μόνο ο Μπάρλος έχασε λεφτά και ο Γενεράκης δεν παντελόνιασε από όλους αυτούς που έχουνε περάσει από την ΑΕΚ!Αλλά επαναλαμβάνω ότι δεν είναι αυτό το πρόβλημα μου!
Και αν μιλάει ένας με επιχειρήματα εδώ μέσα είμαι εγώ...εσείς απλά ξεπατικώνετε τις μαλακίες που σας πασάρει το ντεμοτεχνείο όπως έκανες και πριν από λίγο!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Την καλύτερη δυνατή ενδεκάδα που έχει τα χέρια του, θα παρατάξει ο Ντούσαν Μπάγεβιτς, στο παιχνίδι με τον Αστέρα Τρίπολης. Ο προπονητής της ΑΕΚ, έχοντας πολλές απουσίες λόγω της ίωσης που έχει... χτυπήσει την ομάδα, αλλά και λόγω των τραυματισμών που αντιμετωπίζει, θα παρατάξει την Ένωση με σύστημα 4-2-3-1 και τους Σάχα, δεξιά τον Αραούχο, κεντρικό αμυντικό δίδυμο τους Γιάχιτς, Ζεράλντο, και αριστερά τον Γεωργέα. Στα αμυντικά χαφ θα παίξουν οι Καφές, Ενσαλίβα, μπροστά τους ο Ταχτσίδης, με τον Λεονάρντο αριστερά, τον Μαντουκα δεξιά και τον Μπλάνκο στην κορυφή της επίθεσης
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
αυτος ο νεμεθ θα ξαναπαιξει ποτε για την αεκ;
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
τι χαλια ειναι αυτα παλι ρε πουστη μου γαμω την πουτανα.αντε παιξτε λιγη μπαλα μας εχετε βγαλει την πιστη.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Οι μουσουλμάνοι δεν μπορείτε να αλλάξετε πίστη.
Ακόμα ζείς σίχαμα?
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Στο ρελαντί μας παίρνουν....
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ρε τι ειναι αυτο το πραγμα.ο μπλανκο οφσαιντ δεν ηταν.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Και μεσα σε όλα τα κοράκια εκεί...Τη δουλειά τους στο ακέραιο.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΦΣΑΙΝΤ στο γκολ του Μπλανκο...Ήθελα να ξέρω,ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΑΣ ΜΙΣΟΥΝ??Τι έχουμε κανει στην παράγκα ρε γμτ...
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Και μεσα σε όλα τα κοράκια εκεί...Τη δουλειά τους στο ακέραιο.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΦΣΑΙΝΤ στο γκολ του Μπλανκο...Ήθελα να ξέρω,ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΑΣ ΜΙΣΟΥΝ??Τι έχουμε κανει στην παράγκα ρε γμτ...
τα 6 πρωτα χρονια τους τους ειχαμε ξεμπροστιασει.επαιρνε ο γαυρος τα πρωταθληματα και οι ομαδες ψηφιζαν την αεκ για καλυτερη ομαδα.αυτο τους ειχε λυσαξει.
 

Επισκέπτης
Και μεσα σε όλα τα κοράκια εκεί...Τη δουλειά τους στο ακέραιο.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΦΣΑΙΝΤ στο γκολ του Μπλανκο...Ήθελα να ξέρω,ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΑΣ ΜΙΣΟΥΝ??Τι έχουμε κανει στην παράγκα ρε γμτ...

Φαντάσου μόνο τι θα τραβήξουμε εμείς σε λίγο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom