Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
του γαυρου την κωλαρα ομως την ειχε κανει γκραν κανυον με το συμπαθειο.για αυτο και τοσο μισος προς το βλαχαδερο.ετσουζε.

ναι γι αυτό τελείωσε άκουπος..........

ρε Ζίροου τι τους ψεκάζουνε ρε και τα γράφουν αυτά.......
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
του γαυρου την κωλαρα ομως την ειχε κανει γκραν κανυον με το συμπαθειο.για αυτο και τοσο μισος προς το βλαχαδερο.ετσουζε.

το παιδί θα τελειωσει το Λυκειο και είναι ακόμα άκουπο
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ναι γι αυτό τελείωσε άκουπος..........

ρε Ζίροου τι τους ψεκάζουνε ρε και τα γράφουν αυτά.......
ακουπο ξεακουπο τον κωλο φινιστρινι τον εκανε του γαυρου.ακουνε ντεμη οι γαυροι και τσουζει ο κωλος τους.
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Επειδή διαπίστωσα ενα ψιλοεμφύλιο, ρε μάγκες και ποιος δεν έχει κάνει λάθη σε αυτήν την ΑΕΚ;
Ο Ντέμης; Οντως εγώ πιστεύω πως μπήκε με καλές προθέσεις, αλλά τα έκανε μαντάρα. Οικονομικά, αγωνιστικά κτλ.

Η ορίτζιναλ; Στις εκλογές του ερασιτέχνη ξέχασαν πως στήριξαν Ντέμη και όχι Μελισσανίδη, που είχε πει πως θα φτιάξει το γήπεδο στη Ν. Φιλαδέλφεια; Ξεγελάστηκαν ή, μη, η βλακεία έγινε.

Ο Μελισσανίδης; Που ήταν το 2004 που η ομάδα έπεφτε στην Δ; Γιατί δεν πήγε να πάρει τότε την ΠΑΕ;
Οι μέτοχοι (λέμε τώρα); Καλά αυτή ποιο πολύ για διακοσμιτικά στοιχεία μου μοιάζουν

Ο Ντούσαν; Αφού το βλέπει πως δεν μπορείς να αλλάξεις την κατάσταση και σε καμία περίπτωση δεν είσαι πλέον ο προπονητής του παρελθόντος, τι κάθεται και κάνει; Θα έπρεπε να σκεφτεί πως αν σηκωθεί και φύγει θα σταματήσει και η γκρίνια μεταξύ των οπαδών για πάρτη του.


 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Επειδή διαπίστωσα ενα ψιλοεμφύλιο, ρε μάγκες και ποιος δεν έχει κάνει λάθη σε αυτήν την ΑΕΚ;
Ο Ντέμης; Οντως εγώ πιστεύω πως μπήκε με καλές προθέσεις, αλλά τα έκανε μαντάρα. Οικονομικά, αγωνιστικά κτλ.

Η ορίτζιναλ; Στις εκλογές του ερασιτέχνη ξέχασαν πως στήριξαν Ντέμη και όχι Μελισσανίδη, που είχε πει πως θα φτιάξει το γήπεδο στη Ν. Φιλαδέλφεια; Ξεγελάστηκαν ή, μη, η βλακεία έγινε.

Ο Μελισσανίδης; Που ήταν το 2004 που η ομάδα έπεφτε στην Δ; Γιατί δεν πήγε να πάρει τότε την ΠΑΕ;
Οι μέτοχοι (λέμε τώρα); Καλά αυτή ποιο πολύ για διακοσμιτικά στοιχεία μου μοιάζουν

Ο Ντούσαν; Αφού το βλέπει πως δεν μπορείς να αλλάξεις την κατάσταση και σε καμία περίπτωση δεν είσαι πλέον ο προπονητής του παρελθόντος, τι κάθεται και κάνει; Θα έπρεπε να σκεφτεί πως αν σηκωθεί και φύγει θα σταματήσει και η γκρίνια μεταξύ των οπαδών για πάρτη του.
εισαι σωστος σε ολα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Επειδή διαπίστωσα ενα ψιλοεμφύλιο, ρε μάγκες και ποιος δεν έχει κάνει λάθη σε αυτήν την ΑΕΚ;
Ο Ντέμης; Οντως εγώ πιστεύω πως μπήκε με καλές προθέσεις, αλλά τα έκανε μαντάρα. Οικονομικά, αγωνιστικά κτλ.

Η ορίτζιναλ; Στις εκλογές του ερασιτέχνη ξέχασαν πως στήριξαν Ντέμη και όχι Μελισσανίδη, που είχε πει πως θα φτιάξει το γήπεδο στη Ν. Φιλαδέλφεια; Ξεγελάστηκαν ή, μη, η βλακεία έγινε.

Ο Μελισσανίδης; Που ήταν το 2004 που η ομάδα έπεφτε στην Δ; Γιατί δεν πήγε να πάρει τότε την ΠΑΕ;
Οι μέτοχοι (λέμε τώρα); Καλά αυτή ποιο πολύ για διακοσμιτικά στοιχεία μου μοιάζουν

Ο Ντούσαν; Αφού το βλέπει πως δεν μπορείς να αλλάξεις την κατάσταση και σε καμία περίπτωση δεν είσαι πλέον ο προπονητής του παρελθόντος, τι κάθεται και κάνει; Θα έπρεπε να σκεφτεί πως αν σηκωθεί και φύγει θα σταματήσει και η γκρίνια μεταξύ των οπαδών για πάρτη του.
Ο Νο 1 υπεύθυνος για εσένα ποιος είναι?Γιατί είναι εύκολο να τα τσουβαλιάζουμε όλα...
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
και παλι φιλε μαριε για τον μελισσανιδη,κανεις δεν πειστηκε οτι θα εκανε το γηπεδο.πως να γινει οταν υπαρχει η αποφαση του στε;γηπεδο στην ν.φ. δεν μπορει να γινει ουτε καν οπως το παλιο.πως θα το εφτιαχνε;οταν η παε εκανε ανοικτη προσκληση σε οποιον μπορουσε να κανει γηπεδο στην ν.φ. γιατι δεν εμφανιστικε τοτε;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ακουπο ξεακουπο τον κωλο φινιστρινι τον εκανε του γαυρου.ακουνε ντεμη οι γαυροι και τσουζει ο κωλος τους.

ναι φόβος και τρόμος είναι για το γάβρο τόσα χρόνια η ΑΕΚ και ο μεσσίας.....
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλαρακι τι να λεμε τωρα.να ξεχασουμε το γαυροι αδελφια μαζι θα το γιορτασουμε στην νεα φιλαδελφεια που τους γιουχαρε ολο το γηπεδο;
Μόνο από αυτό που γράφεις καταλαβαίνω πόσο γελείος και ανεγκέφαλος είσαι.Αυτό δεν ακούστηκε ποτέ στη Φιλαδέλφεια,ήταν ξεκάθαρη προπαγάνδα των γαύρων για να δείξουν ότι και καλά δε μπορούμε να τους κερδίσουμε στα ίσα αλλά μας αφήνουν.
Ντροπή σου να αναπαράγεις τέτοιες βλακείες.
Το μόνο που είχε γίνει τότε ήταν που κάποιοι πανίβλακες υποτακτικοί σαν και εσένα όταν το παιγνίδι είχε κριθεί χειροκρότησαν κάτι πάσες του γαύρου.Αμέσως τότε ξεσηκώθηκε η σκεπαστή φώναξε γαμιέται ο θρύλος καο ο πειραιάς και ευτυχώς ακολούθησε όλο το γήπεδο.
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Ο Νο 1 υπεύθυνος για εσένα ποιος είναι?Γιατί είναι εύκολο να τα τσουβαλιάζουμε όλα...

Για να βρεις τον υπεύθυνο πρέπει να πιάσουμε τα πράγματα από πολύ παλιά.
Από εποχής ENIC, Τροχανά, Ψωμιάδη και πάει λέγοντας.
Προσωπική εκτίμηση είναι πως η διοίκηση Ντέμη έκανε το ένα λάθος πίσω από το άλλο.
Αν θυμάσαι την πρώτη χρονιά ήταν ντόπροι και είπαν πως δεν πάμε για πρωτάθλημα. Και ο κόσμος τους στήριξε με την ομάδα να έχει παίκτες τύπου Μπούρμπου, Κρασσά κ.α. Και εκεί που σου έλεγε πως θα στηριχθεί σε νέα παιδιά και θα φτιάξει ομάδα, άρχισε να κάνει μεταγραφές ακριβές. Βλέπε Εμερσον πρώτα, Λαγό (γιατί τα 800 ευρώ που δώσαμε στον Ηρακλή δεν ήταν και λίγα), επιστροφή Δέλλα, Ριβάλντο αργότερα, Ζήκο. Αυτοί ήταν τα νέα παιδιά; Ε, με τέτοια συμβόλαια που πλήρωσε περίμενε να πάρει πρωτάθλημα για να κάνει απόσβεση αλλά τίποτα.

και παλι φιλε μαριε για τον μελισσανιδη,κανεις δεν πειστηκε οτι θα εκανε το γηπεδο.πως να γινει οταν υπαρχει η αποφαση του στε;γηπεδο στην ν.φ. δεν μπορει να γινει ουτε καν οπως το παλιο.πως θα το εφτιαχνε;οταν η παε εκανε ανοικτη προσκληση σε οποιον μπορουσε να κανει γηπεδο στην ν.φ. γιατι δεν εμφανιστικε τοτε;

Δεν διαφωνώ. Αν διαβάσεις τι έγραψα πριν, έκραξα Μελισσανίδη, διότι και το 2004 ήταν άφαντος, όταν η ομάδα βρισκόταν προ της διάλυσης. Οπως και τώρα, που πάλι είναι άφαντος.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
λαγοκοτα;αεκαρα ειμαι ρε φιλε δεν ειμαι γαυρος,μην με μπερδευεις σε παρακαλω.

ρε πούστη μου.....
οι γάβροι ποτέ δεν ποστάρουν βίντεα από άλλους....
η έλλειψη γκόμενας δεν καλύπτεται με τσόντες στο βίντεο...
δε γαμάς εσύ. άλλος είναι ο πορνοστάρ.
ο άλλος σου ποστάρει ένα κάρο βίντεο που είσαι η πορνοπουτάνα του......
κόφτε τη μαλακία αυτή
εκτίθεστε μόνοι σας.
εάν δε μπορείς να γαμήσεις μόνος βάρα καλύτερα μαλακία. Μη χρησιμοποιείς τα γαμήσια άλλων.....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
ρε πούστη μου.....
οι γάβροι ποτέ δεν ποστάρουν βίντεα από άλλους....
η έλλειψη γκόμενας δεν καλύπτεται με τσόντες στο βίντεο...
δε γαμάς εσύ. άλλος είναι ο πορνοστάρ.
ο άλλος σου ποστάρει ένα κάρο βίντεο που είσαι η πορνοπουτάνα του......
κόφτε τη μαλακία αυτή
εκτίθεστε μόνοι σας.
εάν δε μπορείς να γαμήσεις μόνος βάρα καλύτερα μαλακία. Μη χρησιμοποιείς τα γαμήσια άλλων.....
ρε παπαρα δεν σου χω πει να μην κανεις δωρεαν μαθήματα σε καθυστερημενους????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom