Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
είμαι βάζελος. απλά όταν κάποιος είναι καμμένος είτε είναι ολυμπιακός, είτε παναθηναικός είτε ΑΕΚ θα του ρίχνω μπινελίκια μέχρι να σταματήσει να μας τα πρήζει.

από κει και πέρα.
την αλήθεια τη μαθαίνεις συνήθωε μόνοα από αυτούς που δεν έχουν ούτε συναισθηματική φόρτιση ούτε να κερδίσουν τίποτα από μια κατάσταση.

για όποιον μαλάκα γαβροχανουμοβάζελο είναι ακόμα με το ντέμη τον κομμουνιστή απλά του λεω να πάει να γαμηθεί.

Υ.Γ.
άμα έχεις περαιτέρω απορίες για τον μεσσία μπορείς να ρωτήσεις τον Κασάπη για όλες τις λεπτομέρειες.

περαστικά.
Υ.Γ. 2
η ΑΕΚ έχει βασικά υπεύθυνο κατάντιας και λέγεται Νικολαίδης. Βεβαίως επειδή στον νεοέλληνα η μαλακία δεν βγαίνει ούτε με εγχείριση υπάρχουν ακόμα τύποι που τον υποστηρίζουν.
με γειά και χαρά τους.
ΑΕΚ βέβαια εποχής Μπάγιεβιτς με τέτοια σκατόμυαλα δε θα ξαναδούν ποτέ.
εσύ μου λες εμένα να ρωτήσω τον κασάπη για να μάθω. Εσύ μου το παίζεις ειδήμων για τα της ΑΕΚ. α! ρε Καραμήτρο!! τέλος πάντων.
Πάντως ένα θα σου πω. Δεν υπάρχουν μαλακισμένες απόψεις. Υπάρχουν απόψεις που τις εκφράζουν μαλάκες οπότε χάνουν την αξία τους.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Υ.Γ. 2
η ΑΕΚ έχει βασικά υπεύθυνο κατάντιας και λέγεται Νικολαίδης. Βεβαίως επειδή στον νεοέλληνα η μαλακία δεν βγαίνει ούτε με εγχείριση υπάρχουν ακόμα τύποι που τον υποστηρίζουν.
με γειά και χαρά τους.
ΑΕΚ βέβαια εποχής Μπάγιεβιτς με τέτοια σκατόμυαλα δε θα ξαναδούν ποτέ.
Ακριβώς αυτό!
Σε αυτό φταίει φυσικά σε μεγάλο βαθμό και το ντεμοτεχνείο που ζει και βασιλεύει...αλλά ας το βάλουνε να δουλέψει λίγο και ας μην τρώνε ότι σώτο τους πασάρουν!
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Τα ΑΕΚόμετρα τα βάζετε εσείς!Καλό θα είναι να σταματήσετε τις προσωπολατρείες και να βάζετε τον κοντοπούτανο πάνω από την ΑΕΚ!Το ξέρω ότι στα λόγια δεν θα το δεχτείς αλλά έτσι είναι...
το κάνω εγώ αυτό? Δεν μου λες? Είχα άδικο για τον Κοζώνη? Ρε συ gatte, εγώ με όποιον και εάν είναι πάλι ΑΕΚ θα είμαι. Να ξέρεις όμως ότι το αντίθετο της προσωπολατρείας είναι να είσαι αντίθετος apriori σε κάποιον και να του βρίσκεις όλο λάθη. Η αλήθεια είναι πάντα στη μέση. Μην το συνεχίσουμε άλλο, δεν θα συμφωνήσουμε ρε συ. Δεν ε΄χει νόημα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εσύ μου λες εμένα να ρωτήσω τον κασάπη για να μάθω. Εσύ μου το παίζεις ειδήμων για τα της ΑΕΚ. α! ρε Καραμήτρο!! τέλος πάντων.
Πάντως ένα θα σου πω. Δεν υπάρχουν μαλακισμένες απόψεις. Υπάρχουν απόψεις που τις εκφράζουν μαλάκες οπότε χάνουν την αξία τους.

κράτη, εταιρείες, ομάδες, κόμματα, ενώσεις έχουν καταστραφεί από εσωτερικούς ειδήμονες...
Αυτούς που ενώ όλοι οι άλλοι βλέπουν το μαύρο μαύρο αυτοί είτε από εγκεφαλικό/συναισθηματικό κόλλημα, είτε από προσωπικό συμφέρον το παρουσιάζουν άσπρο.
Μετά από 5 χρόνια από την ανατροπή Ψωμιάδη με ευθύνη του Μεσσία χρειάζεται να είσαι ειδήμονας να καταλάβει ΕΚ ΤΩΝ ΕΣΩ πού είναι η ΑΕΚ του μεσσία σήμερα και που είναι η ΚΑΒΑΛΑ του Ψωμιάδη της Δ εθνικής.

Είπαμε ΑΕΚόμετρο δεν υπάρχει υπάρχει σίγουρα όμως μαλακόμετρο. Και φαίνεται από τα αποτελέσματα της ίδιας της ζωής......
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΜΑΛΑΚΙΣΜΈΝΟ


Μην συγχύζεσαι μικρέ μου κατρουλή.
Γράψε τα σοφολογήματα σου,για να σε υποστηρίξουν οι φίλοι σου οι γάυροι.Άλλωστε με αυτά που γράφεις Μ Ι Σ Θ Ο Φ Ο Ρ Ε  ,μόνο σε αυτούς είσαι αρεστός.
Άντε κάνε τσίσα σου τώρα,να ρθεις στα ίσια σου...αβουλε μισθοφοράκο
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
το κάνω εγώ αυτό? Δεν μου λες? Είχα άδικο για τον Κοζώνη? Ρε συ gatte, εγώ με όποιον και εάν είναι πάλι ΑΕΚ θα είμαι. Να ξέρεις όμως ότι το αντίθετο της προσωπολατρείας είναι να είσαι αντίθετος apriori σε κάποιον και να του βρίσκεις όλο λάθη. Η αλήθεια είναι πάντα στη μέση. Μην το συνεχίσουμε άλλο, δεν θα συμφωνήσουμε ρε συ. Δεν ε΄χει νόημα.
Γιατί σου είπα εγώ ότι ο Κοζώνης είναι λεφτάς ή σωτήρας?Τον ήξερα και χθες?
Αντίθετος apriori δεν είμαι με κανέναν...μόνο με όποιον μου δίνει δικαιώματα!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μην συγχύζεσαι μικρέ μου κατρουλή.
Γράψε τα σοφολογήματα σου,για να σε υποστηρίξουν οι φίλοι σου οι γάυροι.Άλλωστε με αυτά που γράφεις Μ Ι Σ Θ Ο Φ Ο Ρ Ε  ,μόνο σε αυτούς είσαι αρεστός.
Άντε κάνε τσίσα σου τώρα,να ρθεις στα ίσια σου...αβουλε μισθοφοράκο
Μαζί σου δεν μπορώ να συγχιστώ γιατί είσαι αποδεδειγμένα ΒΛΑΜΜΕΝΟ!
Θες να σου δώσω κανένα ψιλό από αυτά που βγάζω? :2funny:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
κράτη, εταιρείες, ομάδες, κόμματα, ενώσεις έχουν καταστραφεί από εσωτερικούς ειδήμονες...
Αυτούς που ενώ όλοι οι άλλοι βλέπουν το μαύρο μαύρο αυτοί είτε από εγκεφαλικό/συναισθηματικό κόλλημα, είτε από προσωπικό συμφέρον το παρουσιάζουν άσπρο.
Μετά από 5 χρόνια από την ανατροπή Ψωμιάδη με ευθύνη του Μεσσία χρειάζεται να είσαι ειδήμονας να καταλάβει ΕΚ ΤΩΝ ΕΣΩ πού είναι η ΑΕΚ του μεσσία σήμερα και που είναι η ΚΑΒΑΛΑ του Ψωμιάδη της Δ εθνικής.

Είπαμε ΑΕΚόμετρο δεν υπάρχει υπάρχει σίγουρα όμως μαλακόμετρο. Και φαίνεται από τα αποτελέσματα της ίδιας της ζωής......
πάρτε τότε τον Ψωμιάδη στον παναθηναικό αφού σου αρέσει!!!
Για το μαλακόμετρο συμφωνώ. Φαίνεται από το πως εκφράζει ο κάθε ένας τις απόψεις του.  
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Συγκινηθηκα!!!!!
Πολυ Τρυφερο Ποσταρισμα !!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:


Ε ναι εσύ που ξέρεις από τέτοια.
Προμοτάρεις δολοφόνους με αεροβόλα,και λες φίλους τους Τούρκος που παίζουν με τις ελλ.ομάδες.
ΣΚΕΤΟ ΣΚΑΤΟΣΙΧΑΜΑ ΔΗΛΑΔΗ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μην συγχύζεσαι μικρέ μου κατρουλή.
Γράψε τα σοφολογήματα σου,για να σε υποστηρίξουν οι φίλοι σου οι γάυροι.Άλλωστε με αυτά που γράφεις Μ Ι Σ Θ Ο Φ Ο Ρ Ε  ,μόνο σε αυτούς είσαι αρεστός.
Άντε κάνε τσίσα σου τώρα,να ρθεις στα ίσια σου...αβουλε μισθοφοράκο

έχεις δίκιο.........
1 Ολυμπιακός 36
2 ΠΑΟ 35
6 ΑΕΚ 21
Αγωνιστική 14 από 30.


 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί σου είπα εγώ ότι ο Κοζώνης είναι λεφτάς ή σωτήρας?Τον ήξερα και χθες?
Αντίθετος apriori δεν είμαι με κανέναν...μόνο με όποιον μου δίνει δικαιώματα!!!
πάντως δεν ποστάρεις σωστά τελευταία. Δικαιωμά σου είναι αλλά σου λέω την αποψή μου.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
πάρτε τότε τον Ψωμιάδη στον παναθηναικό αφού σου αρέσει!!!
Για το μαλακόμετρο συμφωνώ. Φαίνεται από το πως εκφράζει ο κάθε ένας τις απόψεις του.  

δε χρειάζεται να σου βάλω και σένα τη βαθμολογία....
εγώ δε χρειάζομαι πρόεδρο.
εσύ είχες και τον έδιωξες να μεγαλουργήσεις....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μαζί σου δεν μπορώ να συγχιστώ γιατί είσαι αποδεδειγμένα ΒΛΑΜΜΕΝΟ!
Θες να σου δώσω κανένα ψιλό από αυτά που βγάζω? :2funny:

Κράτα τα,να τα δώσεις μικρέ μου κατρουλή στον φίλο σου τον Χατζηχρήστο,για να φτιάξει κ άλλο σπίτι.Βλέπεις το ένα που έφτιαξε ,δεν του φτάνει.
Άντε καλό σου μεσημέρι πιονάκο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
πάντως δεν ποστάρεις σωστά τελευταία. Δικαιωμά σου είναι αλλά σου λέω την αποψή μου.
Δεν πειράζει...να ποστάρετε εσείς σωστά!Είστε τυχεροί που δεν μου αρέσει να κάνω τον μάγκα από το διαδίκτυο! ;)
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
δε χρειάζεται να σου βάλω και σένα τη βαθμολογία....
εγώ δε χρειάζομαι πρόεδρο.
εσύ είχες και τον έδιωξες να μεγαλουργήσεις....
μου εκθειάζεις τον Ψωμιάδη και θέλεις να σε πάρω στα σοβαρά!! Διοικεί την Καβάλα με τα λεφτά που έκλεψε από την ΑΕΚ!!! Αντε αγοράκι μου!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Κράτα τα,να τα δώσεις μικρέ μου κατρουλή στον φίλο σου τον Χατζηχρήστο,για να φτιάξει κ άλλο σπίτι.Βλέπεις το ένα που έφτιαξε ,δεν του φτάνει.
Άντε καλό σου μεσημέρι πιονάκο.
Αν δεν ήσουνα ΗΛΙΘΙΟΣ θα είχες καταλάβει τόσο καιρό ότι δεν έχω σχέση με την ορίτζιναλ!
ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΑΓΑΠΗΤΙΚΟ ΣΟΥ ΜΑΛΑΚΑΚΟ!
 

magio7375

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Θα μπορούσα να κάνω μία ερώτηση στα αδέρφια της original?Ποιό είναι το μεγάλο αμάρτμα του Ντέμη?Εκτός του ότι προσπάθησε να κάνει πραγματικότητα τα όνειρά μας και απέτυχε παταγωδώς (όπως άλλωστε και ο ίδιος παραδέχεται).
Για ποιό λόγο τέτοιο μένος και μίσος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom