Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε μοικανε ο ριμπο σου φταιει??το 1.5Μ που πηρε??αστα να πανε..
οι επενδυσεις που λες απαιτουν εκατονταδες μυρια,οχι τα 6 που ξεφυγε το μπατζετ εκεινης της χρονιας..
στο κατω κατω μας εμειναν και καποιες εικονες παο εκεινη τη μαγικη χρονια..
δεν μου φταίει το 1,5 μύρια, στο ξαναλέω.
Γενικά εμένα δεν μου φταίει και τίποτα. Στα αρχίδια μου τις γράφω τις ομάδες. Άμα έχω κανά καλό παικτάκι το πάω Βέλγιο τώρα πια. Με τους τσίπηδες δεν βγάζω άκρη. Αλλά το ποδόσφαιρο είναι πλάκα και δυστυχώς ορισμένοι ζούνε και αναπνέουνε για τις ομάδες χωρίς όμως να έχουν το παραμικρό αντίτιμο από αυτές.

Πάντως στο ξαναλέω, η κίνηση να πάει προς το Ρίμπο μεριά ήταν αλλαγή κατεύθυνσης. Έγινε ανυπόμονος και ο ντέμης και ο Φερέρ και άρχισαν να σκορπάνε μπας και το πάρουνε.
Γιατί νόμισε πως η δήλωσή του (κάθε χρονιά θα είμαστε καλύτεροι από την προηγούμενη) θα σήμαινε πως είχε έρθει ο καιρός να χτυπήσει πρωτάθλημα.

ήταν πολύ σύντομα
και τώρα γυρίσατε πολλά χρόνια πίσω, δεκαετίες.
και δυστυχώς πληρώνετε την ανυπομονησία 2 ανθρώπων βασικά. Και των καλών ανθρώπων που μαζεύτηκαν τριγύρω αμέσως για να φάνε από κάποιον που σκορπάει.

ερώτηση: οκ, ελλείμματα έχετε...χρέη έχετε....το πού χρωστάτε / σε ποιον, το ξέρετε; Και αν χρωστάτε κάπου...το πού πήγανε τα λεφτά που έπρεπε να πάνε εκεί..το ξέρετε;;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
έχει κάνει λάθη και είναι αδιαμφισβήτητο. Δεν έχει κάνει όμως μόνο λάθη και αυτό τείνουμε να το ξεχάσουμε. Εγώ καταλαβαίνω ότι του ρίχνουν το φταίξιμο για πάρα πολλά πράγματα για τα οποία δεν φταίει για να καλυφθούν κάποιοι άλλοι. Ειδικά ο θανόπουλος τον έχει ξεσκίσει. Εντάξει, έχει κάνει το λάθος με τον Φερέρ και το έχουν αναγάγει κάποιοι σε έγκλημα. Τα χρήματα που έδωσε σε παίκτες, προπονητές και οπουδήποτε αλλού, όλα πέρναγαν από έγκριση Δ.Σ. ¨ολο το θέμα χάλασε με το πρωτάθλημα που δεν πήραμε την χρονιά του βάλνερ. Η ΑΕΚ είχε ξεπεράσει το μπάτζετ και ο Νικολαίδης ήταν σίγουρος για τον τίτλο. Για φανατστείτε να βγαίναμε τότε τσάμπιονς και να παίρναμε 25εκ.? Τέλος πάντων, υπομονή μέχρι άυριο να ακούσουμε τις απαντήσεις.  
ναι, αλλά έπαιζε χάλια όλο το χρόνο. μπορεί εσύ να δικαιολογείς πως δεν πήρες πρωτάθλημα λόγω Βάλνερ, αλλα ένα μήνα πιο πριν ο ίδιος είχε παραδεχτεί πως η ομάδα είναι χάλια.
με τον ολυμπιακό να μπουσουλάει, δεν σου φταίει ένας Βάλνερ που δεν έτρεχες εσύ 1,5 γύρο και το θυμήθηκες τις τελευταίες 7-8 αγωνιστικές...

κακώς τα υπολόγιζε πάντως...δεν ήταν η ώρα σας ακόμα...την επόμενη χρονιά έπρεπε να χτυπήσετε πρωτάθλημα.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
μοικανε μοικανεεεεεεεεεε,σε εχουν τρελανει στα κονεεεεεεεεεεεε,μοικανε μοικανεεεεεεεεεεεεεεε,σε εχει πηδηξει και ο κονεεεεεεεεεεεεεε
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ναι, αλλά έπαιζε χάλια όλο το χρόνο. μπορεί εσύ να δικαιολογείς πως δεν πήρες πρωτάθλημα λόγω Βάλνερ, αλλα ένα μήνα πιο πριν ο ίδιος είχε παραδεχτεί πως η ομάδα είναι χάλια.
με τον ολυμπιακό να μπουσουλάει, δεν σου φταίει ένας Βάλνερ που δεν έτρεχες εσύ 1,5 γύρο και το θυμήθηκες τις τελευταίες 7-8 αγωνιστικές...

κακώς τα υπολόγιζε πάντως...δεν ήταν η ώρα σας ακόμα...την επόμενη χρονιά έπρεπε να χτυπήσετε πρωτάθλημα.
εδω δειχνεις πως εισαι ασχετος.ναι,δεν ετρεχε η αεκ ενα γυρο,και εχανε βαθμους,ενω ο αλλος σερνοταν αλλα επερνε τα ανυπαρκτα πεναλτυ,γκολ που ετρωγε τα σφυραγαν οφσαιντ,εκτος και αν ησουν μικρος τοτε και δεν τα εβλεπες.
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
καλημερα κιτρινομαυρη φυλή
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
καλημερα ρε μικρη.πως τον βλεπεις τον νικολαιδη σημερα.θα πει τιποτα το ουσιωδες;
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
καλημερα ρε μικρη.πως τον βλεπεις τον νικολαιδη σημερα.θα πει τιποτα το ουσιωδες;

Ναι, θα  «δώσει» τον τύπο που επιτέθηκε στον βάτραχο και μετά θα δηλώσει ότι είναι και ο ίδιος θύμα, όπως ο Κούγιας στην υπόθεση Γρηγορόπουλου.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10523&subid=2&pubid=6652053]Τροχανάς: «Οχι στην πολυμετοχικότητα»[/url]
Για όλους και για όλα ο Μιχάλης Τροχανάς. Ο πρώην μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ ΑΕΚ, παραχώρησε συνέντευξη στον «Sentra 103,3», και την εκπομπή «Γκολ από τη σέντρα» με τον Νίκο Γέμελο και τοποθετήθηκε σχετικά με την κατάσταση που επικρατεί στα διοικητικά των «κιτρινόμαυρων».

Ο Τροχανάς τάχθηκε κατά της πολυμετοχικότητας, εξέφρασε την αισιοδοξία πως η ΑΕΚ θα βρει τον δρόμο της, στήριξε τη λύση «Παππά», αλλά διαφώνησε με τα σενάρια που θέλουν την ΑΕΚ να έχει ως έδρα τη Ριζούπολη και τον Παππά να σκέφτεται το «διαζύγιο» με τον Μπάγεβιτς.

Διαβάστε όλη τη www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10523&subid=2&pubid=6652053]συνέντευξη[/url]

Παραθέτω μία μόνο από τις απαντήσεις του Μιχαλάκη, για τους χειρισμούς στο θέμα Κοζώνη:
«Δεν έχει σημασία αν ο Κοζώνης είναι κροίσος ή μπατίρης. Επρεπε να τον αφήσουν να προχώρησει στον έλεγχο. Εγώ το έκανα δύο φορές και με την ENIC και με τη NETMED. Σε 10 μέρες θα τελείωνε ο έλεγχος και ο Κοζώνης θα καλούνταν να βάλει λεφτά. Συνεπώς θα φαίνονταν οι προθέσεις του»




 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
εδω δειχνεις πως εισαι ασχετος.ναι,δεν ετρεχε η αεκ ενα γυρο,και εχανε βαθμους,ενω ο αλλος σερνοταν αλλα επερνε τα ανυπαρκτα πεναλτυ,γκολ που ετρωγε τα σφυραγαν οφσαιντ,εκτος και αν ησουν μικρος τοτε και δεν τα εβλεπες.

Δεν είναι μικρός, ρε.

Γκαβός (διανοητικά) είναι, δεν μπορεί να "δει".

Γι' αυτό λέει μαλακίες συνέχεια.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καταρχας σε ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να μου παραθέσεις την επιστολή.
Φαινόταν από το ΄΄τράβηγμα΄΄ των διαπραγματεύσεων ότι ο Κοζώνης κάπου είχε κώλυμμα.

Απο την άλλη όμως,φταίνε κ οι νυν μέτοχοι πυο περίμεναν να περάσουν τόσοι μήνες,να έχει φτάσει η κατάσταση στο απροχώρητο για την ομάδα,ώστε να αποφασίσουν ότι ο θείος Μπομπ δεν έκανε για την ΑΕΚ.
Εδώ ένας Πανουτσος,ένας απλός δημοσιογράφος δηλαδή ,είχε διαπιστώσει εδώ κ καιρό ότι ο Κοζώνης ήταν μικρού βεληνεκου΄ς.Οι δικοί μας ,τα σπίρτα μας,γιατί άργησαν τόσο;;;

Περιμένω το πλαν B,κυρίως όμως περιμένω κάποιος από τους νυν μετόχους να βάλει το χέρι στην τσέπη βαθιά κ κυρίως σοφά για να ορθοποδήσει ξανά η ΑΕΚ.

Και περιμένω με αγωνία τι θα πει ο Ντέμης σήμερα.


Την καλησπέρα μου σε όλους.


Προφανώς κ η ενόχλησή μου ,με τις τελευταίες εξελίξεις στην ΑΕΚ,με αποστασιοποιούν να γράφω γιατί πια  Κ Ο Υ Ρ Α Σ Τ Η Κ Α.
Λιάκο μπήκα στον κόπο για πάρτη σου,γιατί μιλάς με στοιχεία κ όχι με υπαινιγμούς κ ενδείξεις.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εδω δειχνεις πως εισαι ασχετος.ναι,δεν ετρεχε η αεκ ενα γυρο,και εχανε βαθμους,ενω ο αλλος σερνοταν αλλα επερνε τα ανυπαρκτα πεναλτυ,γκολ που ετρωγε τα σφυραγαν οφσαιντ,εκτος και αν ησουν μικρος τοτε και δεν τα εβλεπες.
είπαμε πως είμαι μικρός, χαζός και βλαμμένος
εσύ τα θυμάσαι όλα καλύτερα...
χαχαχαχαχαχαχαχα
ρε τι'ν' τούτος....χαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχ
α, ρε μπαγλαμάδες που έχει ο κόσμος...χαχαχαχαχαχαχαχα
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Καταρχας σε ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να μου παραθέσεις την επιστολή.
Φαινόταν από το ΄΄τράβηγμα΄΄ των διαπραγματεύσεων ότι ο Κοζώνης κάπου είχε κώλυμμα.

Απο την άλλη όμως,φταίνε κ οι νυν μέτοχοι πυο περίμεναν να περάσουν τόσοι μήνες,να έχει φτάσει η κατάσταση στο απροχώρητο για την ομάδα,ώστε να αποφασίσουν ότι ο θείος Μπομπ δεν έκανε για την ΑΕΚ.
Εδώ ένας Πανουτσος,ένας απλός δημοσιογράφος δηλαδή ,είχε διαπιστώσει εδώ κ καιρό ότι ο Κοζώνης ήταν μικρού βεληνεκου΄ς.Οι δικοί μας ,τα σπίρτα μας,γιατί άργησαν τόσο;;;

Περιμένω το πλαν B,κυρίως όμως περιμένω κάποιος από τους νυν μετόχους να βάλει το χέρι στην τσέπη βαθιά κ κυρίως σοφά για να ορθοποδήσει ξανά η ΑΕΚ.

Και περιμένω με αγωνία τι θα πει ο Ντέμης σήμερα.


Την καλησπέρα μου σε όλους.


Προφανώς κ η ενόχλησή μου ,με τις τελευταίες εξελίξεις στην ΑΕΚ,με αποστασιοποιούν να γράφω γιατί πια  Κ Ο Υ Ρ Α Σ Τ Η Κ Α.
Λιάκο μπήκα στον κόπο για πάρτη σου,γιατί μιλάς με στοιχεία κ όχι με υπαινιγμούς κ ενδείξεις.
τα λες πάρα πολύ σωστά. Για όλα φταίει ο θανόπουλος ο οποίος παραμύθιασε τον Νοτιά και δέυτερον το συμβολαιό του προβλέπει εκτός από τα 250χιλ. που πήρε σαν μπόνους και έξτρα μπόνους εάν κατάφερνε να πωληθεί η ΑΕΚ. Οπότε καταλαβαίνεις.
Και εγώ περιμένω αλήθειες σήμερα από τον ντέμη. να σαι καλά....
και εγώ έχω κουραστεί ειλικρινά από όλα αυτά.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Ο Νοτιάς μιλούσε με τον Κοζώνη.

Ο Νοτιάς είχε πει στους καταληψίες ότι ο Κοζώνης είναι σοβαρός άνθρωπος και θα είναι καλό αν πάρει την ομάδα.

Έχει ευθύνες σοβαρές ο Νοτιάς για το παρόν χάλι.

Μην τα παρουσιάζουμε όπως μας συμφέρει.


 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
βρειτε καποιον που δεν εχει κουραστει με ολη αυτη την κοροιδια των μετοχων?
παιζουν στις πλατες των φιλαθλων βρωμικα παιχνιδια και εξαντλητικα για την ψυχολογικη μας κατασταση
μερικες φορες σκεφτομαι, οτι ισως θα ηταν καλυτερα να μην υπαρχει πλεον η ομαδα και να μενουμε με την ιδεα της





 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο Νοτιάς μιλούσε με τον Κοζώνη.

Ο Νοτιάς είχε πει στους καταληψίες ότι ο Κοζώνης είναι σοβαρός άνθρωπος και θα είναι καλό αν πάρει την ομάδα.

Έχει ευθύνες σοβαρές ο Νοτιάς για το παρόν χάλι.

Μην τα παρουσιάζουμε όπως μας συμφέρει.


Ασόβαρος κανείς δε νομίζω να είπε ,ότι δεν είναι.
Και για μένα αποκόμισε την συμπαθεια μου,για το πείσμα του να πάρει την ΑΕΚ,για όποιους σκοπούς,δεν τους ξέρω αυτούς-αλλά δε με νοιάζει κιόλας.
Αλλά από την άλλη,η ΑΕΚ φράκαρε,και δεν χωράει άλλους πειραματισμούς.
Μπορεί κ να πετύχαινε ο Κοζώνης,αλλά μπορεί κ όχι με δεδομένη την μικρή οικονομική του επιφάνεια.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Ο Νοτιάς μιλούσε με τον Κοζώνη.

Ο Νοτιάς είχε πει στους καταληψίες ότι ο Κοζώνης είναι σοβαρός άνθρωπος και θα είναι καλό αν πάρει την ομάδα.

Έχει ευθύνες σοβαρές ο Νοτιάς για το παρόν χάλι.

Μην τα παρουσιάζουμε όπως μας συμφέρει.
όλοι έχουν. Συμφωνώ απολύτως, αλλά δώς του και τον πόντο ότι φρόντισε να εξασφαλίσει πρώτα΄την επιφάνεια Κοζώνη. Εδώ ρε συ οι εκπροσωποί του με την ανοχή του θανόπουλου και του δημητριάδη πήγαιναν στις προπονήσεις, μιλούσαν με παίκτες, συμμετείχαν στις αποστολές της ομάδας. Δηλαδή πράγματα που δεν γίνονται ούτε στα Ασπρα Χώματα.
Επίσης πολύ μεγάλη ευθύνη έχουν και αρκετοί δημοσιογράφοι οι οποίοι σκοπίμως παραπλανούσαν τον κόσμο. 100 εκ. έλεγαν ότι θα έβαζε και έθεταν το δίλημμα Κοζώνης ή Θάνατος. τι να πεις!!
Αυτή η ομάδα και εμείς οι οπαδοί της, τραβάμε τα βάσανα σαν μαγνήτης.
Πάντως ρε παιδιά ειλικρινά, την ζημιά που έχουν κάνει οι δημοσιογράφοι αυτής της ομάδας με το να έχουν χωριστεί σε στρατόπεδα και να υποστηρίζουν άλλος τον Μπάγιεβιτς, άλλος τον έναν και άλλος τον άλλον, έχουν κάνει ανυπολόγιστη ζημιά. Με την ΑΕΚ μόνο εμείς είμαστε.  
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Ασόβαρος κανείς δε νομίζω να είπε ,ότι δεν είναι.
Και για μένα αποκόμισε την συμπαθεια μου,για το πείσμα του να πάρει την ΑΕΚ,για όποιους σκοπούς,δεν τους ξέρω αυτούς-αλλά δε με νοιάζει κιόλας.
Αλλά από την άλλη,η ΑΕΚ φράκαρε,και δεν χωράει άλλους πειραματισμούς.
Μπορεί κ να πετύχαινε ο Κοζώνης,αλλά μπορεί κ όχι με δεδομένη την μικρή οικονομική του επιφάνεια.
φίλε μου όταν ισχυρίζεσαι ότι ε΄χεις χρήματα αλλά δεν μπορείς να τα αποδείξεις, 2 τινά συμβαίνουν.
1. δεν τα έχεις και λες ψέμματα
2. Τα χρήματα δεν τα έχεις σε Τράπεζες αλλά σε θυρίδες διότι δεν έχεις πόθεν έσχες αυτών οπότε δεν μπορείς να τα καταθέσεις σε Τραπεζικούς λογαριασμούς. Δηλαδή ξέπλυμα. Τα πράγματα είναι ξεκάθαρα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και μέσα σε όλα έχουμε τους Τζιμπουρικούς κ τους αντιτζιμπουρικούς.

ααααααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχαααααααααααααααα :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom