Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
φίλε μου όταν ισχυρίζεσαι ότι ε΄χεις χρήματα αλλά δεν μπορείς να τα αποδείξεις, 2 τινά συμβαίνουν.
1. δεν τα έχεις και λες ψέμματα
2. Τα χρήματα δεν τα έχεις σε Τράπεζες αλλά σε θυρίδες διότι δεν έχεις πόθεν έσχες αυτών οπότε δεν μπορείς να τα καταθέσεις σε Τραπεζικούς λογαριασμούς. Δηλαδή ξέπλυμα. Τα πράγματα είναι ξεκάθαρα.
Ή είσαι μπροστινός κάποιου.την καλημέρα μου.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Το ιδανικό είναι να μπει ένας Μελισσάν μαζί με τον Παππά που φαίνεται ότι θέλει να ασχοληθεί.Βαζουν κάποιον πρόεδρο κοινής αποδοχής,εξυγιάνζουν το τμήμα για κανα-δυο χρόνια κ μετά πάνε για μεγάλα πράγματα.
Αλλά αν δεν θέλει ο άλλος,διακαείς πόθους μόνο θα κανω.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Το ιδανικό είναι να μπει ένας Μελισσάν μαζί με τον Παππά που φαίνεται ότι θέλει να ασχοληθεί.Βαζουν κάποιον πρόεδρο κοινής αποδοχής,εξυγιάνζουν το τμήμα για κανα-δυο χρόνια κ μετά πάνε για μεγάλα πράγματα.
Αλλά αν δεν θέλει ο άλλος,διακαείς πόθους μόνο θα κανω.
σωστός Σκοτεινέ.Πολύ σωστός. Εγώ τον Μελισσανίδη δεν τον ήθελα γιατί αφενός θεωρώ ότι με τις πράξεις του απλά φέρνει διχασμό αφού ποτέ δεν βγήκε καθαρά στον κόσμο να πει τι προτίθεται να κάνει και αφετέρου τον θεωρώ παράγοντα παλαιάς κοπής. Οτι έχει χρήματα όμως είναι αναμφισβήτητο. Εάν τα βρουν θα είναι καλό αλλά δεν νομίζω ότι ο Μελισσανίδης θα ήθελε ποτέ συμπαίκτη. Εδώ με τον Καρρά που έπαιρναν και πρωταθλήματα κιόλας, σκοτώθηκαν. Φαντάσου τι θα γινόταν εάν δεν πήγαινε καλά και η ομάδα τότε.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως, ρε παιδιά, δεν είναι δυνατόν σήμερα να είσαι επιχειρηματίας και να μην έχεις παρουσία στο Διαδίκτυο.
Ο άνθρωπος αυτός "ιντερνετικά", δεν υπάρχει. Η τράπεζα από την οποία λέγεται ότι προσκόμισε συστατική επιστολή, πρέπει να είναι τράπεζα-περίπτερο.
Ο Μελισσανίδης όμως βγήκε και τον στήριξε - αν δεν απατώμαι είπε πως γνωρίζει για το ποιόν του - και δεν ήταν ο μόνος.
Ο Νοτιάς φαίνεται άτομο με κρίση και συγκρότηση. Αν είναι τελείως τυχάρπαστος ο Κοζώνης, όπως λένε σήμερα από την ΠΑΕ, δεν μπορεί να χρειάστηκαν 2 και πλέον μήνες για να το καταλάβουν.
Εγώ δεν πιστεύω τίποτα πλέον.
Μόνο έργα.
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Γι'αυτό ακριβώς χάθηκα Παύλο,γιατί έχω κουραστεί.
Εσύ σα παλιός εδώ μέσα ξέρεις τις απόψεις μους για τους αμέτοχους(έγινε της μόδας αυτή η λέξη).
Πραγματικά δε ξέρω τι έχει και τι δεν έχει ο Κοζώνης.Αυτό που ξέρω όμως είναι ότι αυτοί που διοικούν πρέπει να φύγουν από την ομάδα το συντομότερο δυνατό.
Αυτές τις μέρες θα γίνει μια προσπάθεια από το φιλικό προς αυτούς τύπο να αναδειχτεί σα σανίδα σωτηρίας η κίνηση Παπά,θα πουν βοηθήστε τη νέα προσπάθεια της ομάδας,θα πουν ότι θα στηρίξουν την επένδυσή τους,ότι θα προχωρίσουν το προπονητικό,ότι θα φτιάξουν γήπεδο στη Ν.Φ. και άλλες τέτοιες αρχιδιές.
Ελπίζω αυτή τη φορά ο κόσμος να μη ψαρώσει.
Αυτοί οι άνθρωποι έχουν αποδείξει ότι είναι ανίκανοι να διοικούν την ΑΕΚ, είναι άσχετοι με το αντικείμενο και το μόνο που πετυχαίνουν είναι να μικραίνουν καθημερινά την ομάδα μας.
Η μόνη λύση είναι να αποχωρήσουν,Τώρα ποιος θα έλθει να αναλάβει δε ξέρω,αν δε βρουν κάποιον οικονομικά δυνατό να τη δώσουν ας κάνουν κάτι ανάλογο που είχε κάνει ο Ζήτα με το Γιδόπουλο.Διαφορετικά θυμηθείτε με, με αυτούς δε θα σηκώσουμε ποτέ κεφάλι γιατί πολύ απλά οι άνθρωποι ασχολούνται με κάτι που δε γνωρίζουν και που δε γουστάρουν να μάθουν.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Χίτμαν ελπίζω να σου λύθηκαν οι απορίες!  :tooth:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Έχει κανείς αδελφός αποθήκη για να μεταφέρω τα γυαλικά από το σπίτι για λίγες ώρες?  :grin:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Στο κεφαλάρι gatte. καταλαβαίνεις τι εννοώ!! χαχα :grin: ;)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ντεμη βγες και ξεμπροστιασε τους...
Μην τους επιτρεπεις να παιζουν με το ονομα σου..
Ο γνησιος αεκτζης θα σε αγαπα για παντα..
Δυστυχως η οριτζιναλ τα κατεφερε
---------------------------------------
:headbang: :headbang: :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Είμαι μακρυά ρε γαμώτο!  :S
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ντεμη βγες και ξεμπροστιασε τους...
Μην τους επιτρεπεις να παιζουν με το ονομα σου..
Ο γνησιος αεκτζης θα σε αγαπα για παντα..
Δυστυχως η οριτζιναλ τα κατεφερε
---------------------------------------
:headbang: :headbang: :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Από του Κέτσε είναι?  :2funny:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
sportdog/ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ: Πού πήγε το laptop, η καφετιέρα και η… τοστιέρα, οέο;

Οι καταληψίες των γραφείων της ΠΑΕ ΑΕΚ ξεκαθάρισαν στην τελευταία τους ανακοίνωση ότι αποχωρώντας δεν παραδίδουν… καμένη γη πίσω τους.

Κι, όντως, έτσι είναι (σε κάποιο βαθμό, βέβαια…) τα πράγματα αφού οι υπάλληλοι της εταιρείας μπαίνοντας χθες στα γραφεία αντίκρισαν μια ανεκτή κατάσταση.

Λέμε, όμως, σε κάποιο βαθμό γιατί «εξαφανίστηκαν» μερικές συσκευές… πρώτης ανάγκης.

Δηλαδή, πέρα από κάποιες μπογιές στους τοίχους και μερικά σκουπιδάκια στον περιβάλλοντα χώρο οι εργαζόμενοι στην ΠΑΕ δεν είχαν να φτιάξουν τον καφέ τους και να ψήσουν το πρωινό τους τοστάκι.

Η καφετιέρα και η τοστιέρα είχαν κάνει με λίγα λόγια… φτερά, ενώ έλειπε κι ένας φορητός υπολογιστής!

Κατ’ άλλα, όλα καλά…
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Mην ανησυχειτε..
Τωρα που θα βγει ο παππας μπροστα θα παρει νεο λαπτοπ και τοστ σε ολους!!! :2funny: :2funny: :2funny:
:headbang: :headbang: :pipa3: :zfuck: :s&m_2: :s&m_1:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007

Συνημμένα

  • Pleasuretoys-glass-dildo.png
    Pleasuretoys-glass-dildo.png
    114,1 KB · Εμφανίσεις: 28

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
να δουμε τι θα πει ο ντεμινιο σημερα,νομιζω οτι ραδιοφωνικα στο σπορ φμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom