Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Αστον να μιλάει ρε συ...Αφού δεν καταλαβαίνει αστον..Θυμάσαι το Μητσαρα στην TV? Δεν του μίλαγε κανείς και όλο μεσα στα πλάνα ήταν...Ε,έτσι και ο δικός μας..Προτείνω να τον λέμε ΜΗΤΣΑΡΑ!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Είναι και ΝεοΣμυρνιώτης ο Μητσάρας!Λες? :grin:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Αστον να μιλάει ρε συ...Αφού δεν καταλαβαίνει αστον..Θυμάσαι το Μητσαρα στην TV? Δεν του μίλαγε κανείς και όλο μεσα στα πλάνα ήταν...Ε,έτσι και ο δικός μας..Προτείνω να τον λέμε ΜΗΤΣΑΡΑ!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΘΕΟΣ!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ρε, άσε με εμένα, εγώ είμαι για να παίζω με τον Άγιο Κοσμά και τον Καρπενησιακό. Έτσι δεν έγραψε ο μαλάκας ο hristidis; Για σένα πες μας. Τα κυβικά είναι απόλυτο μέγεθος, δεν είναι σχετικό. Εφόσον είσαι Φυσικός, καταλαβαίνεις τι σημαίνει απόλυτο και σχετικό μέγεθος. Ποια είναι τα πολλά κυβικά σου; Ότι είσαι ο μεγαλύτερος εκμαυλιστής του ελληνικού πρωταθλήματος; Ποιος δίνει το «παράδειγμα»; Αυτός που είναι στην κορυφή δεν το δίνει; Τι «παράδειγμα» έχεις δώσει; Της ληστείας και της κλεψιάς; Σε ποια προηγμένη ευρωπαϊκή χώρα θα πυροβολούταν με αεροβόλο ο αντίπαλος τερματοφύλακας και δεν θα συνέβαινε τίποτα; Σε ποια άλλη χώρα θα γίνονταν αυτά που έγιναν στη Ριζούπολη το ’03;
δεν ήξερα πως το ελληνικό πρωτάθλημα έχει σχέση με τη φυσική.
ειδικά όταν ο κάθε οπαδός της κάθε ομάδας βλέπει με τα δικά του μάτια.

και ειδικά εσύ βλέπεις τόσο αμερόληπτα..... :bigdick:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
συμφωνώ με μια υποσημείωση.
ότι δεν είναι μόνο ο γάβρος υπεύθυνος για αυτή την κατάντια.

[size=20pt]Εάν ήθελες να φτιάξεις το ποδόσφαιρο θα μπορούσαν όλοι οι λοιποί να αποχωρήσουν από το πρωτάθλημα μέχρι να ληφθούν μέτρα.
θα ήθελα πολύ να δω το γάβρο να παίζει με την ξάνθη τον ηρακλή και το λεβαδειακό για πρωτάθλημα.[/size]
κάτι αντίστοιχο έγινε στην Φ1.
Η το συμμαζεύετε το χάλι ή φτιάχνουμε άλλη λίγκα.
Το ίδιο έγινε και στο μπάσκετ στην Ευρώπη.
[size=20pt]Δε μπορείς να θες να αλλάξεις την κατάσταση παίρνοντας απλά τη θέση του Καίσαρα.

απλά είναι τα πράγματα.
Ολοι βρωμάνε. Απλά αυτός που έχει μεγάλη κοιλιά χέζει περισσότερο.
[/size]
Ωρες ώρες σ'αγαπάω ρε καργιόλη... :rockon: :rockon: :rockon:

Οταν τα έλεγα στο γάτο μου έλεγε μαλακίες του τύπου..."μη μας βάζεις όλους στο ίδιο τσουβάλι" :s&m_3:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ώχου μην αρχίζετε πάλι τα ίδια...ή τουλάχιστον μην με ανακατεύετε!Δεν πρόκειται να συμφωνήσουμε ποτέ!
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
άντε να πάμε με τα νερά σου.
επειδή αν μιλήσουμε για πρωταθλήματα θα ξημερώσουμε και ακόμα θα διαφωνούμε (κλασσική μαλακία του έλληνα να απαξιώνει τον καλύτερο για να δικαιολογεί την ένδειά του), ας μιλήσουμε για τα υπόλοιπα που λες.
Τι μπάλα έχεις παίξει εσύ; και μην μου μιλήσεις για την ομάδα την τότε του Μπάγεβιτς, αφενός γιατί αυτό δεν χαρακτηρίζει την ομάδα αλλά τον προπονητή και αφετέρου γιατί με τη λογική σου στην Ευρ΄πη τότε έπαιρνες πούλο. Για εδώ λοιπόν είχατε παίξει ΤΟΤΕ καλή μπάλα όπως παίξαμε κι εμείς για 3-4 χρόνια αργότερα ή ακόμα και επί πέτρινων χρόνων που είχαμε ομάδα που έπαιζε μπάλα αλλά αποτελέσματα γιοκ.
Επομένως...τι μπάλα έχεις παίξει εσύ;;;;
πόσους παίκτες έχεις βγάλει εσύ από τα φυτώριά σου και ποιους που τα ξέρεις καλύτερα τα τελευταία 15 χρόνια (ας μην μιλήσω για το διάστημα που έβαλες, δεν έλεγες καλύτερα 50 χρόνια να έπεφτες μέσα;;)Και πόσοι παίξανε εθνική ώστε να πεις πως βοήθησες το ελληνικό ποδόσφαιρο;
Αν πάντως μετράνε έτσι τα κυβικά, τότε μάγκα μου ο πιο βαρύς είναι ο Πανιώνιος με ελάχιστη απόσταση την Ξάνθη.
Δυστυχώς οι μεγάλες ομάδες δεν χτίζονται ΜΟΝΟ με ακαδημίες. ΜΟΝΟ ακαδημίες έχουνε οι μικρές.

Και να ξέρεις, οι αποτυχημένοι βρίσκουνε δικαιολογίες όπως αυτές που λες.
Οι πρωταθλητές βρίσκουνε τα μειονεκτήματά τους και τα διορθώνουνε. Τη διόρθωση εσείς την έχετε ξεχάσει. ΜΟΝΟ κλάψα...

τον καφέ μας προς το παρόν και μέχρι νεωτέρας τον πίνουμε ΚΟΥΠΑΤΟ.

χαρτομάντηλα πουλάνε τα πακιστάνια και τα γυφτάκια στα φανάρια
ρε τσουτσεκια μιλατε για μπαλα εσεις;ξεχνατε τι παθαινατε με κωστη,ντανιελο,τιμουρ και τσαρτα;πριν βγειτε στο γηπεδο ακομη ειχατε φαει 3.θυμαμαι σε ενα αγωνα στο οακα που σας κερδιζαμε 0-3 στο 40΄και παρακαλαγαν οι παιχτες σας τους δικους μας να μην βαλουν αλλα.θυμησου προπερσι που ο τζολε ειχε πεσει σαν την πουτανα στα ποδια του ριβαλντο για να μην σας χωσουμε και αλλη τσουτσουνια.πρωταθλητες του κωλου και της πουτσας εισαστε και θα σαστε για παντα,2000 πρωταθληματα να παρετε.εισαστε η μικροτερη ομαδα απο τις μεγαλες.τιποτενια.γκαγκατσοφτιαγμενη και τιποτα αλλο.15 χρονια παιζετε τσαμπιονς λιγκ και χρωστατε 80 μυρια.αντε που θα μιλησετε εσεις για την αεκ αρουραιοι.τον καφε σας τον παιρνετε τσιμπουκατο.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Πως??
Αφού του χρόνου θα είσαι Δ΄  :grin: :grin: :grin: :grin: :-* :-* :-* :-*
καλα μαλακα ψωλοσυλεκτη κατσε να δεις τι εχει να γινει σε λιγο με τον τραβελιακο.που θα καταντησετε με τα 80 μυρια που χρωστατε.θελετε και μεταγραφες ρε;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
[/size]
Ωρες ώρες σ'αγαπάω ρε καργιόλη... :rockon: :rockon: :rockon:

Οταν τα έλεγα στο γάτο μου έλεγε μαλακίες του τύπου..."μη μας βάζεις όλους στο ίδιο τσουβάλι" :s&m_3:

ρε μαλάκα εάν δεν ήταν στο ίδιο τσουβάλι δε θα έμεναν στην κοπρολίγκα.....
απλό είναι το θέμα...
η υγεία του ποδοσφαίρου έχει άμεση σχέση με την πορεία ομάδων.....
την κυριακή η μανγιου έχασε εντός από την Αστον Βίλλα και δεν άνοιξε μύτη.
Η τσέλσι έχασε 2 πόντους..
Η υγεία του ποδοσφαιρου στο πρωτάθλημα αντικατοπτρίζεται στους μικρομεσαίους.
Αυτοί που ξέρουν ότι μπορούν ακόμα και στη μαν γιου να κάνουν διπλό εφόσον το αξίζουν είναι κωλόφαρδοι ή τους κάτσει το παίγνιο.
Και όχι επειδή το αποφασίζει η Επο και ο διαιτητής.
Στην γαμωχώρα που γεννήθηκα είναι αδιανόητο να χάσει ο γαβροβάζελος βαθμό/βαθμούς από τον Ηρακλή και τον Αστέρα Τρίπολης.....
Την επόμενη γίνεται για μια βδομάδα πόλεμος.
Και το χειρότερο είναι ότι αυτό παρουσιάζεται νορμάλ.

Ε ΟΧΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΣΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
καλυτερα να πατε δ' εθνικη....
στη καλυτερη πουληστε σκοκο-μαιστοροβιτσ
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Φίλε μου αφού αποσύρθηκε με δηλωσή του, τι να κάνουν να συνεχίσουν την κατάληψη? Που είναι το λογικό κενό? Απλά περίμεναν με την κατάληψη να πιέσουν να του δοθεί η ΑΕΚ. Δεν σου κάνει εντύπωση που οι καταληψίες στην πρώτη τους ανακοίνωση καταφέρθηκαν εναντίον και της original?
Εγώ δεν αντιλέγω ότι ο Κοζώνης μπορεί να είχε 19εκ. στον λογαριασμό του αλλά δεν σου κάνει εντύπωση ότι δεν μπορούσε να τα δικαιολογήσει και να τα αποδείξει? Πιστεύω ότι καταλαβαίνεις τι σημαίνει αυτό. Δεν ξέρω την ηλικία σου και τις γνώσεις σου περί τέτοιων θεμάτων, άλλωστε δεν είσαι υποχρεωμένος να ξέρεις. εάν διαβάσειςμκαλά το post μου στις 7/12/09 γράφω΄ότι η Τράπεζα η οποία του έδωσε απλά μια συστατική επιστολή και όχι εγγυητική, έχει alert από το fbi για κλείσιμο, οπότε μπορείς να καταλάβεις την απόσυρση την συγκεκριμένη χρονική στιγμή.
δεν σου φαίνεται περίεργο πως εδώ και δύο μήνες που ακούμε για Κοζώνη, δεν έχουν καταφέρει τόσε ςεφημερίδες και τόσοι δημοσιογράφοι να μάθουν κάτι έγκυρο για αυτόν? Ο επιχειρηματίας φάντασμα είναι? Οσο για τον κάπτεν Μόργκαν επετρεψέ μου να ξέρω περισσότερα για την σχέση του με τον Μαυρομάττη.
ρε παιδιά, απλά πράγματα.
Τον Κοζώνη τον είχε προσεγγύσει και ο Ντέμης.
Αλλά και τότε μια τρύπα στο νερό είχε γίνει.
Οπότε...γιατί να αλλάξει κάτι τώρα που μάλιστα υπάρχει και παγκόσμια κρίση;; και θεωρητικά όλοι είναι πιο μαζεμένοι;

τέλος πάντων...είδωμεν.
το σίγουρο είναι πως όταν μια ομάδα χρωστάει της Μιχαλούς, κάποια στιγμή εδώ στην Ελλάδα πρέπει να αποφασίσουμε πως θα πέφτει. Όπως και να λέγεται.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
γω λεω να ξαναπαει ο βενιζελος στο παλιο υπουργειο και να φτιαξει ενα νεο αρθρο 44...
ουτε ετσι δεν ειστε ικανοι να ξεχρεωσετε...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
το σίγουρο είναι πως όταν μια ομάδα χρωστάει της Μιχαλούς, κάποια στιγμή εδώ στην Ελλάδα πρέπει να αποφασίσουμε πως θα πέφτει. Όπως και να λέγεται.
Έσύ τώρα μιλάς εκ του ασφαλούς...

Αν είχες εσύ το αγγούρι στον κώλο τα ίδια θα έλεγες...???
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε τσουτσεκια μιλατε για μπαλα εσεις;ξεχνατε τι παθαινατε με κωστη,ντανιελο,τιμουρ και τσαρτα;πριν βγειτε στο γηπεδο ακομη ειχατε φαει 3.θυμαμαι σε ενα αγωνα στο οακα που σας κερδιζαμε 0-3 στο 40΄και παρακαλαγαν οι παιχτες σας τους δικους μας να μην βαλουν αλλα.θυμησου προπερσι που ο τζολε ειχε πεσει σαν την πουτανα στα ποδια του ριβαλντο για να μην σας χωσουμε και αλλη τσουτσουνια.πρωταθλητες του κωλου και της πουτσας εισαστε και θα σαστε για παντα,2000 πρωταθληματα να παρετε.εισαστε η μικροτερη ομαδα απο τις μεγαλες.τιποτενια.γκαγκατσοφτιαγμενη και τιποτα αλλο.15 χρονια παιζετε τσαμπιονς λιγκ και χρωστατε 80 μυρια.αντε που θα μιλησετε εσεις για την αεκ αρουραιοι.τον καφε σας τον παιρνετε τσιμπουκατο.
και μέσα σε όλους....νάτονε και ο Παπαρίωνας...
έλα ...πες μας πόσο καλό σας έκανε ο Ντέμης.
Πώς σας έσωσε από την κατρακύλα...
Πες μας και πόσα νέα σώβρακα πήρε η Βανδή με το διαρκείας που πλήρωσες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom