Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
1)τον κοζωνη ποιος τον βρηκε??
2)ο θανοκιο ειχε δεσμευθει ΔΗΜΟΣΙΑ γι το οικονομικο του ευρος??
3)Ποσα τεχνασματα θα βρουνε οι α-μετοχοι για να κερδισουν χρονο??
4)αν αγαπουσαν την ομαδα θα την ειχαν απαλλαξει απο τη θλιβερη τους ανυπαρξια και δε θα την αφηναν ερμαιο στον καθε τσακιρακο επειδη φοβουνται το σφραγισμα επιταγων
5)δεν προκειται να τους δωκω και τα ευσημα επειδη φιλοτομηθηκαν να χρηματοδοτησουν την επιχειρηση τους..
6)οσοι νομιζουν οτι επιχειρηματιες τετοιας εμπειριας ξεγελαστηκαν απο ενα αμορφωτο παιδι απο την αλεξα/πολη ειναι βαθεια νυχτωμενοι
7)και να παιξει ο γιαχαγια θες αλλους 5 εντεκαδατους,και με τα πλαν b και τη στορφη στους ελληνες μην περιμενεις ασπρη μερα..
1) Oleeee
2) Oleeee
3) Oleeee
4) Oleeee
5) Oleeee
6) Oleeeee, Oleeeee
7) Oleeee
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
1)τον κοζωνη ποιος τον βρηκε??
2)ο θανοκιο ειχε δεσμευθει ΔΗΜΟΣΙΑ γι το οικονομικο του ευρος??
3)Ποσα τεχνασματα θα βρουνε οι α-μετοχοι για να κερδισουν χρονο??
4)αν αγαπουσαν την ομαδα θα την ειχαν απαλλαξει απο τη θλιβερη τους ανυπαρξια και δε θα την αφηναν ερμαιο στον καθε τσακιρακο επειδη φοβουνται το σφραγισμα επιταγων
5)δεν προκειται να τους δωκω και τα ευσημα επειδη φιλοτομηθηκαν να χρηματοδοτησουν την επιχειρηση τους..
6)οσοι νομιζουν οτι επιχειρηματιες τετοιας εμπειριας ξεγελαστηκαν απο ενα αμορφωτο παιδι απο την αλεξα/πολη ειναι βαθεια νυχτωμενοι
7)και να παιξει ο γιαχαγια θες αλλους 5 εντεκαδατους,και με τα πλαν b και τη στορφη στους ελληνες μην περιμενεις ασπρη μερα..
Ασπρες νυχτες μπορει.. :2on1:
ρε συ ο Θανόπουλος είναι υπάλληλος και μάλιστα γελοίος και ψεύτης. Δεν είναι μέτοχος. Ο αδελφός του είναι μέτοχος.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
όσο για τα άλλα, συμφωνούμε απόλυτα hitman
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ρε συ Hristidis, τι ακριβώς έχεις προσφέρει στο ελληνικό ποδόσφαιρο και μιλάς για "κυβικά";
Πόσους παίχτες έχεις βγάλει από φυτώρια και ακαδημίες τα τελευταία 15 χρόνια;
Πόσους προπονητές ανέδειξες;
Τι μπάλα έχεις παίξει;
Πόσα από τα πρωταθλήματα που έχεις πάρει τα άξιζες;
Πες μας για τα κυβικά σου.
Πες μας για την παράγκα, για τα λεφτά που πήρες από δημόσια έργα για να στήνεις τα πρωταθλήματα, για το κουτόχορτο που σας ταΐζει ο Πρόεδρος.
Πόσο καθυστερημένοι είστε, ρε;
άντε να πάμε με τα νερά σου.
επειδή αν μιλήσουμε για πρωταθλήματα θα ξημερώσουμε και ακόμα θα διαφωνούμε (κλασσική μαλακία του έλληνα να απαξιώνει τον καλύτερο για να δικαιολογεί την ένδειά του), ας μιλήσουμε για τα υπόλοιπα που λες.
Τι μπάλα έχεις παίξει εσύ; και μην μου μιλήσεις για την ομάδα την τότε του Μπάγεβιτς, αφενός γιατί αυτό δεν χαρακτηρίζει την ομάδα αλλά τον προπονητή και αφετέρου γιατί με τη λογική σου στην Ευρ΄πη τότε έπαιρνες πούλο. Για εδώ λοιπόν είχατε παίξει ΤΟΤΕ καλή μπάλα όπως παίξαμε κι εμείς για 3-4 χρόνια αργότερα ή ακόμα και επί πέτρινων χρόνων που είχαμε ομάδα που έπαιζε μπάλα αλλά αποτελέσματα γιοκ.
Επομένως...τι μπάλα έχεις παίξει εσύ;;;;
πόσους παίκτες έχεις βγάλει εσύ από τα φυτώριά σου και ποιους που τα ξέρεις καλύτερα τα τελευταία 15 χρόνια (ας μην μιλήσω για το διάστημα που έβαλες, δεν έλεγες καλύτερα 50 χρόνια να έπεφτες μέσα;;)Και πόσοι παίξανε εθνική ώστε να πεις πως βοήθησες το ελληνικό ποδόσφαιρο;
Αν πάντως μετράνε έτσι τα κυβικά, τότε μάγκα μου ο πιο βαρύς είναι ο Πανιώνιος με ελάχιστη απόσταση την Ξάνθη.
Δυστυχώς οι μεγάλες ομάδες δεν χτίζονται ΜΟΝΟ με ακαδημίες. ΜΟΝΟ ακαδημίες έχουνε οι μικρές.

Και να ξέρεις, οι αποτυχημένοι βρίσκουνε δικαιολογίες όπως αυτές που λες.
Οι πρωταθλητές βρίσκουνε τα μειονεκτήματά τους και τα διορθώνουνε. Τη διόρθωση εσείς την έχετε ξεχάσει. ΜΟΝΟ κλάψα...

τον καφέ μας προς το παρόν και μέχρι νεωτέρας τον πίνουμε ΚΟΥΠΑΤΟ.

χαρτομάντηλα πουλάνε τα πακιστάνια και τα γυφτάκια στα φανάρια
 

Επισκέπτης
Moνη λυση η αποχη...
Εγω προσωπικα δεν προκειται να τους δωκω ουτε ενα ευρω απο εδω και περα...
Αν κανουν και οι αλλοι το ιδιο σε 1 χρονο θα εχουν φυγει...Διαρκειας=Συνενοχη
Απο το να γινεις νεος πανιωνιος καλυτερα να παιζω με τον ΠΑΟ Ρουφ..
μακαρι να γινοσουν πανιωνιος κυριε αρθρο44!!!σας τα μηδενισαν ολα και καταφερατε να χρωστατε πιο πολλα!!τουλαχιστον εγω δεν χρωσταω πουθενα αντιθετα μου χρωστας ;)
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
:grin:
 

Συνημμένα

  • big_246.jpg
    big_246.jpg
    121,2 KB · Εμφανίσεις: 11

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
άντε να πάμε με τα νερά σου.
επειδή αν μιλήσουμε για πρωταθλήματα θα ξημερώσουμε και ακόμα θα διαφωνούμε (κλασσική μαλακία του έλληνα να απαξιώνει τον καλύτερο για να δικαιολογεί την ένδειά του), ας μιλήσουμε για τα υπόλοιπα που λες.
Τι μπάλα έχεις παίξει εσύ; και μην μου μιλήσεις για την ομάδα την τότε του Μπάγεβιτς, αφενός γιατί αυτό δεν χαρακτηρίζει την ομάδα αλλά τον προπονητή και αφετέρου γιατί με τη λογική σου στην Ευρ΄πη τότε έπαιρνες πούλο. Για εδώ λοιπόν είχατε παίξει ΤΟΤΕ καλή μπάλα όπως παίξαμε κι εμείς για 3-4 χρόνια αργότερα ή ακόμα και επί πέτρινων χρόνων που είχαμε ομάδα που έπαιζε μπάλα αλλά αποτελέσματα γιοκ.
Επομένως...τι μπάλα έχεις παίξει εσύ;;;;
πόσους παίκτες έχεις βγάλει εσύ από τα φυτώριά σου και ποιους που τα ξέρεις καλύτερα τα τελευταία 15 χρόνια (ας μην μιλήσω για το διάστημα που έβαλες, δεν έλεγες καλύτερα 50 χρόνια να έπεφτες μέσα;;)Και πόσοι παίξανε εθνική ώστε να πεις πως βοήθησες το ελληνικό ποδόσφαιρο;
Αν πάντως μετράνε έτσι τα κυβικά, τότε μάγκα μου ο πιο βαρύς είναι ο Πανιώνιος με ελάχιστη απόσταση την Ξάνθη.
Δυστυχώς οι μεγάλες ομάδες δεν χτίζονται ΜΟΝΟ με ακαδημίες. ΜΟΝΟ ακαδημίες έχουνε οι μικρές.

Και να ξέρεις, οι αποτυχημένοι βρίσκουνε δικαιολογίες όπως αυτές που λες.
Οι πρωταθλητές βρίσκουνε τα μειονεκτήματά τους και τα διορθώνουνε. Τη διόρθωση εσείς την έχετε ξεχάσει. ΜΟΝΟ κλάψα...

τον καφέ μας προς το παρόν και μέχρι νεωτέρας τον πίνουμε ΚΟΥΠΑΤΟ.

χαρτομάντηλα πουλάνε τα πακιστάνια και τα γυφτάκια στα φανάρια
Ρε, άσε με εμένα, εγώ είμαι για να παίζω με τον Άγιο Κοσμά και τον Καρπενησιακό. Έτσι δεν έγραψε ο μαλάκας ο hristidis; Για σένα πες μας. Τα κυβικά είναι απόλυτο μέγεθος, δεν είναι σχετικό. Εφόσον είσαι Φυσικός, καταλαβαίνεις τι σημαίνει απόλυτο και σχετικό μέγεθος. Ποια είναι τα πολλά κυβικά σου; Ότι είσαι ο μεγαλύτερος εκμαυλιστής του ελληνικού πρωταθλήματος; Ποιος δίνει το «παράδειγμα»; Αυτός που είναι στην κορυφή δεν το δίνει; Τι «παράδειγμα» έχεις δώσει; Της ληστείας και της κλεψιάς; Σε ποια προηγμένη ευρωπαϊκή χώρα θα πυροβολούταν με αεροβόλο ο αντίπαλος τερματοφύλακας και δεν θα συνέβαινε τίποτα; Σε ποια άλλη χώρα θα γίνονταν αυτά που έγιναν στη Ριζούπολη το ’03;
 

Επισκέπτης
Ρε, άσε με εμένα, εγώ είμαι για να παίζω με τον Άγιο Κοσμά και τον Καρπενησιακό. Έτσι δεν έγραψε ο μαλάκας ο hristidis; Για σένα πες μας. Τα κυβικά είναι απόλυτο μέγεθος, δεν είναι σχετικό. Εφόσον είσαι Φυσικός, καταλαβαίνεις τι σημαίνει απόλυτο και σχετικό μέγεθος. Ποια είναι τα πολλά κυβικά σου; Ότι είσαι ο μεγαλύτερος εκμαυλιστής του ελληνικού πρωταθλήματος; Ποιος δίνει το «παράδειγμα»; Αυτός που είναι στην κορυφή δεν το δίνει; Τι «παράδειγμα» έχεις δώσει; Της ληστείας και της κλεψιάς; Σε ποια προηγμένη ευρωπαϊκή χώρα θα πυροβολούταν με αεροβόλο ο αντίπαλος τερματοφύλακας και δεν θα συνέβαινε τίποτα; Σε ποια άλλη χώρα θα γίνονταν αυτά που έγιναν στη Ριζούπολη το ’03;
συμφωνω και επαυξανω αλλα δεν μας λες και σε ποια αλλη χωρα θα κατεβαζανε τους γενικους και δεν θα υπηρχε τιμωρια. σε ποια χωρα θα σβηναν τα χρεη με ενα αρθρο 44 και σε πεντε χρονια θα χρωσταγανε τα 10πλα και η ομαδα θα επαιζε ακομα. το συμπερασμα ειναι οτι οιτρεις σας και μιλαω και για το βαζελο τσακωνεστε για το ποιος ειναι ο πιο βρωμικος και ποιος εχει κανει τις περισοτερες λαμογιες. αυτο τα λεει ολα. τωρα για να σε προλαβω μπορει οι δυο τους να εχουν κανει πιο πολλα αλλα ουτε εσυ δικαιουσαι να μιλας οταν εχεις κανει ταιδια. γιαυτο και το ποδοσφαιρο μας περιοριζεται στα εντος ενω αλλες χωρες σαν και εμας εχουν παρει ευρωπαικα κυπελλα[πορτογαλια!!!!]
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Το ποστάρισμά μου στις 7/12/09 για τις εγγυήσεις Κοζώνη πριν βγει οτιδήποτε στον αέρα. Ο μόνος που το δέχθηκε ήταν ο Σκοτεινός, ενώ ο φίλος 21grams με χαρακτήριζε ασόβαρο. παιδιά ήταν φανερό ότι ο Κοζώνης δεν ήταν σοβαρή υπόθεση. Τώρα βέβαια μένει να αποδείξουν ο παππάς και όποιο άλλοι 'εχτω και την ύστατη στιγμή ότι αγαπούν την ομάδα. Εάν δεν κ'άνουν ούτε τώρα κάτι, ο θεός να μας βοηθήσει.
Υγ. Ο γιαχάγια μήπως υπέγραψε με τον καινούργιο για να παίξει ή ακόμα?  

Να συμφωνήσω ότι ο Κοζώνης είναι μούφα. Γιατί δεν τον άφησαν να έρθει στη γενική συνέλευση στις 10/1 και να βάλει τα λεφτά που λέει ότι έχει; Τότε θα φαινόταν αν ήταν μούφα ή όχι.
Είχες γράψει ότι την κατάληψη την έκαναν συνδεσμίτες υποκεινούμενοι από ανθρώπους του Κοζώνη. Τώρα γιατί έφυγαν; Κανονικά δεν έπρεπε να μείνουν για να πιέσουν τα πράγματα προς την κατεύθυνση του Κοζώνη; Δεν βλέπεις κάποιο λογικό κενό σε αυτά που γράφεις;
Ασόβαρα ήταν αυτά που έγραφες για τον Δώνη, τον Μπασινά κ.λπ.
Μακάρι να δώσει λύση ο Παππάς, αλλά δεν το θεωρώ πιθανό.


 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
συμφωνω και επαυξανω αλλα δεν μας λες και σε ποια αλλη χωρα θα κατεβαζανε τους γενικους και δεν θα υπηρχε τιμωρια. σε ποια χωρα θα σβηναν τα χρεη με ενα αρθρο 44 και σε πεντε χρονια θα χρωσταγανε τα 10πλα και η ομαδα θα επαιζε ακομα. το συμπερασμα ειναι οτι οιτρεις σας και μιλαω και για το βαζελο τσακωνεστε για το ποιος ειναι ο πιο βρωμικος και ποιος εχει κανει τις περισοτερες λαμογιες. αυτο τα λεει ολα. τωρα για να σε προλαβω μπορει οι δυο τους να εχουν κανει πιο πολλα αλλα ουτε εσυ δικαιουσαι να μιλας οταν εχεις κανει ταιδια. γιαυτο και το ποδοσφαιρο μας περιοριζεται στα εντος ενω αλλες χωρες σαν και εμας εχουν παρει ευρωπαικα κυπελλα[πορτογαλια!!!!]

Όχι, ρε, εγώ δεν υποστηρίζω ότι οι άλλοι είναι πιο βρώμικοι.
Εγώ λέω ότι αν το πρωτάθλημα ήταν καθαρό και παιζόταν μέσα στο γήπεδο, και όχι έξω από αυτό, θα έπρεπε να πάρει πρωταθλήματα και ο ΠΑΟΚ, ο Άρης, η ομάδα σου και άλλοι.
Και αν θες τη γνώμη μου, εσύ έχεις πιο πολλά κυβικά από τον ΟΣΦΠ.
Δεν μπορεί ο αρχισάπιος, ο κατιμάς, να μας λέει για κυβικά.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τα έλεγα όταν την κοπάνησε ο dj..."είναι πολλοί και δεν θα ξεμπερδέψουμε εύκολα"!Σειρά έχει ο σωτήρας Παππάς...τα plan b , c , d...
 

Επισκέπτης
Όχι, ρε, εγώ δεν υποστηρίζω ότι οι άλλοι είναι πιο βρώμικοι.
Εγώ λέω ότι αν το πρωτάθλημα ήταν καθαρό και παιζόταν μέσα στο γήπεδο, και όχι έξω από αυτό, θα έπρεπε να πάρει πρωταθλήματα και ο ΠΑΟΚ, ο Άρης, η ομάδα σου και άλλοι.
Και αν θες τη γνώμη μου, εσύ έχεις πιο πολλά κυβικά από τον ΟΣΦΠ.
Δεν μπορεί ο αρχισάπιος, ο κατιμάς, να μας λέει για κυβικά.
KAi παλι συμφωνω τα πρωταθληματα στην ελλαδα ποτε παιζοντουσταν στα ισια; παντα ελεγχοντουσταν τα παντα απο καποιον απο τους τρεις σας,αλλου περισοτερο και αλλου λιγοτερο. δεν ειναι τυχαιο οτι το 95% των πρωταθληματων ειναι μοιρασμενο στους τρεις.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Να συμφωνήσω ότι ο Κοζώνης είναι μούφα. Γιατί δεν τον άφησαν να έρθει στη γενική συνέλευση στις 10/1 και να βάλει τα λεφτά που λέει ότι έχει; Τότε θα φαινόταν αν ήταν μούφα ή όχι.
Είχες γράψει ότι την κατάληψη την έκαναν συνδεσμίτες υποκεινούμενοι από ανθρώπους του Κοζώνη. Τώρα γιατί έφυγαν; Κανονικά δεν έπρεπε να μείνουν για να πιέσουν τα πράγματα προς την κατεύθυνση του Κοζώνη; Δεν βλέπεις κάποιο λογικό κενό σε αυτά που γράφεις;
Ασόβαρα ήταν αυτά που έγραφες για τον Δώνη, τον Μπασινά κ.λπ.
Μακάρι να δώσει λύση ο Παππάς, αλλά δεν το θεωρώ πιθανό.
Φίλε μου αφού αποσύρθηκε με δηλωσή του, τι να κάνουν να συνεχίσουν την κατάληψη? Που είναι το λογικό κενό? Απλά περίμεναν με την κατάληψη να πιέσουν να του δοθεί η ΑΕΚ. Δεν σου κάνει εντύπωση που οι καταληψίες στην πρώτη τους ανακοίνωση καταφέρθηκαν εναντίον και της original?
Εγώ δεν αντιλέγω ότι ο Κοζώνης μπορεί να είχε 19εκ. στον λογαριασμό του αλλά δεν σου κάνει εντύπωση ότι δεν μπορούσε να τα δικαιολογήσει και να τα αποδείξει? Πιστεύω ότι καταλαβαίνεις τι σημαίνει αυτό. Δεν ξέρω την ηλικία σου και τις γνώσεις σου περί τέτοιων θεμάτων, άλλωστε δεν είσαι υποχρεωμένος να ξέρεις. εάν διαβάσειςμκαλά το post μου στις 7/12/09 γράφω΄ότι η Τράπεζα η οποία του έδωσε απλά μια συστατική επιστολή και όχι εγγυητική, έχει alert από το fbi για κλείσιμο, οπότε μπορείς να καταλάβεις την απόσυρση την συγκεκριμένη χρονική στιγμή.
δεν σου φαίνεται περίεργο πως εδώ και δύο μήνες που ακούμε για Κοζώνη, δεν έχουν καταφέρει τόσε ςεφημερίδες και τόσοι δημοσιογράφοι να μάθουν κάτι έγκυρο για αυτόν? Ο επιχειρηματίας φάντασμα είναι? Οσο για τον κάπτεν Μόργκαν επετρεψέ μου να ξέρω περισσότερα για την σχέση του με τον Μαυρομάττη.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε, άσε με εμένα, εγώ είμαι για να παίζω με τον Άγιο Κοσμά και τον Καρπενησιακό. Έτσι δεν έγραψε ο μαλάκας ο hristidis; Για σένα πες μας. Τα κυβικά είναι απόλυτο μέγεθος, δεν είναι σχετικό. Εφόσον είσαι Φυσικός, καταλαβαίνεις τι σημαίνει απόλυτο και σχετικό μέγεθος. Ποια είναι τα πολλά κυβικά σου; Ότι είσαι ο μεγαλύτερος εκμαυλιστής του ελληνικού πρωταθλήματος; Ποιος δίνει το «παράδειγμα»; Αυτός που είναι στην κορυφή δεν το δίνει; Τι «παράδειγμα» έχεις δώσει; Της ληστείας και της κλεψιάς; Σε ποια προηγμένη ευρωπαϊκή χώρα θα πυροβολούταν με αεροβόλο ο αντίπαλος τερματοφύλακας και δεν θα συνέβαινε τίποτα; Σε ποια άλλη χώρα θα γίνονταν αυτά που έγιναν στη Ριζούπολη το ’03;
συμφωνώ με μια υποσημείωση.
ότι δεν είναι μόνο ο γάβρος υπεύθυνος για αυτή την κατάντια.

Εάν ήθελες να φτιάξεις το ποδόσφαιρο θα μπορούσαν όλοι οι λοιποί να αποχωρήσουν από το πρωτάθλημα μέχρι να ληφθούν μέτρα.
θα ήθελα πολύ να δω το γάβρο να παίζει με την ξάνθη τον ηρακλή και το λεβαδειακό για πρωτάθλημα.

κάτι αντίστοιχο έγινε στην Φ1.
Η το συμμαζεύετε το χάλι ή φτιάχνουμε άλλη λίγκα.
Το ίδιο έγινε και στο μπάσκετ στην Ευρώπη.
Δε μπορείς να θες να αλλάξεις την κατάσταση παίρνοντας απλά τη θέση του Καίσαρα.

απλά είναι τα πράγματα.
Ολοι βρωμάνε. Απλά αυτός που έχει μεγάλη κοιλιά χέζει περισσότερο.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
KAi παλι συμφωνω τα πρωταθληματα στην ελλαδα ποτε παιζοντουσταν στα ισια; παντα ελεγχοντουσταν τα παντα απο καποιον απο τους τρεις σας,αλλου περισοτερο και αλλου λιγοτερο. δεν ειναι τυχαιο οτι το 95% των πρωταθληματων ειναι μοιρασμενο στους τρεις.
μποντο δεν εχουν καταλαβει ενα πραγμα...
οι περισοτεροι τους εχθρους τους εχουν απ'εξω στην αεκ μια ζωη απο μεσα ηταν...
θυμησου τα οπλα που εβγαζε ο αλογομουρης σε τσιαρτα-νικολαιδη
γι'αυτο μια ζωη θα τους γαμαει ο κοκκαλης και ο καθε κοκκαλης
το αεκακι
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Γιώργος Δώνης, μιλώντας στον ραδιοφωνικό σταθμό «NovaΣΠΟΡ FM 94,6»!
«Θα πω κάτι που δεν θέλω να φανεί εγωιστικό ούτε είναι αιχμή για κάποιον. Αυτό που συμβαίνει αυτή τη στιγμή στην ΑΕΚ είναι δικαίωση για τον προπονητή που έφυγε. Όταν αναλαμβάνει, ο καλύτερος προπονητής στην Ελλάδα, ο Ντούσαν Μπάγεβιτς, με τόσους τίτλους, και δεν μπορεί να τα βγάλει πέρα, καταλαβαίνεις ότι άλλα είναι τα προβλήματα», ήταν τα πρώτα λόγια του Δώνη και πρόσθεσε:

«Εγώ βρέθηκα στη μέση των προβλημάτων. Είναι και ο χαρακτήρας μου τέτοιος, που δεν αποποιούμαι ευθύνες για να προστατεύσω στην ομάδα και τους παίκτες μου. Η συμπεριφορά μου και η απόφαση της διοίκησης να μην έχω επαφές με δημοσιογράφους με έκαναν εύκολο στόχο. Όταν αποφάσισα να κάνω το επόμενο βήμα από τη Λάρισα ήταν γιατί στην ομάδα της ΑΕΚ υπήρχαν δύο άνθρωποι που ήμουν σίγουρος ότι όπως και να πάει η ομάδα θα με άφηναν να δουλέψω. Ο Ντέμης Νικολαΐδης και ο Μάκος. Αυτό, όπως ξέρετε άλλαξε μέσα σε λίγους μήνες και έγινε ό,τι έγινε».

«Εφαγα στραπάτσο»

Ο Δώνης θεωρεί την απόφασή του να αναλάβει τον Ατρόμητος ως την καλύτερη που έχει κάνει ποτέ στην προπονητική του καριέρα: «Θεωρώ πως ο Ατρόμητος είναι η καλύτερη επιλογή που έχω κάνει και με το πέρασμα του χρόνου δικαιώνομαι. Πόσο μάλλον όταν έχεις φάει τέτοιο στραπάτσο από την ΑΕΚ. Είμαι επαγγελματίας προπονητής 8 χρόνια και με μοναδική εξαίρεση την ΑΕΚ, όλες οι ομάδες μου, αποδίδουν καλό ποδόσφαιρο. Εκανα υποτίθεται το μεγαλύτερο βήμα στην καριέρα μου με την ΑΕΚ και έφαγα το στραπάτσο. Η επόμενη επιλογή μου έπρεπε να είναι πολύ σίγουρη και να βρω ανθρώπους οι οποίοι θα με αφήσουν να δουλέψω θα έχουν υπομονή και τώρα δικαιώνομαι».

Τι λέει ο βλαμμένος?  :2funny: :2funny: :2funny:

 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Γιώργος Δώνης, μιλώντας στον ραδιοφωνικό σταθμό «NovaΣΠΟΡ FM 94,6»!
«Θα πω κάτι που δεν θέλω να φανεί εγωιστικό ούτε είναι αιχμή για κάποιον. Αυτό που συμβαίνει αυτή τη στιγμή στην ΑΕΚ είναι δικαίωση για τον προπονητή που έφυγε. Όταν αναλαμβάνει, ο καλύτερος προπονητής στην Ελλάδα, ο Ντούσαν Μπάγεβιτς, με τόσους τίτλους, και δεν μπορεί να τα βγάλει πέρα, καταλαβαίνεις ότι άλλα είναι τα προβλήματα», ήταν τα πρώτα λόγια του Δώνη και πρόσθεσε:

«Εγώ βρέθηκα στη μέση των προβλημάτων. Είναι και ο χαρακτήρας μου τέτοιος, που δεν αποποιούμαι ευθύνες για να προστατεύσω στην ομάδα και τους παίκτες μου. Η συμπεριφορά μου και η απόφαση της διοίκησης να μην έχω επαφές με δημοσιογράφους με έκαναν εύκολο στόχο. Όταν αποφάσισα να κάνω το επόμενο βήμα από τη Λάρισα ήταν γιατί στην ομάδα της ΑΕΚ υπήρχαν δύο άνθρωποι που ήμουν σίγουρος ότι όπως και να πάει η ομάδα θα με άφηναν να δουλέψω. Ο Ντέμης Νικολαΐδης και ο Μάκος. Αυτό, όπως ξέρετε άλλαξε μέσα σε λίγους μήνες και έγινε ό,τι έγινε».

«Εφαγα στραπάτσο»

Ο Δώνης θεωρεί την απόφασή του να αναλάβει τον Ατρόμητος ως την καλύτερη που έχει κάνει ποτέ στην προπονητική του καριέρα: «Θεωρώ πως ο Ατρόμητος είναι η καλύτερη επιλογή που έχω κάνει και με το πέρασμα του χρόνου δικαιώνομαι. Πόσο μάλλον όταν έχεις φάει τέτοιο στραπάτσο από την ΑΕΚ. Είμαι επαγγελματίας προπονητής 8 χρόνια και με μοναδική εξαίρεση την ΑΕΚ, όλες οι ομάδες μου, αποδίδουν καλό ποδόσφαιρο. Εκανα υποτίθεται το μεγαλύτερο βήμα στην καριέρα μου με την ΑΕΚ και έφαγα το στραπάτσο. Η επόμενη επιλογή μου έπρεπε να είναι πολύ σίγουρη και να βρω ανθρώπους οι οποίοι θα με αφήσουν να δουλέψω θα έχουν υπομονή και τώρα δικαιώνομαι».

Τι λέει ο βλαμμένος?  :2funny: :2funny: :2funny:
πηγε στην αεκ και πεσαν οι μετοχες του
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Από που σε αμολήσανε ρε gti? :2funny:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Από που σε αμολήσανε ρε gti? :2funny:
Αστον να μιλάει ρε συ...Αφού δεν καταλαβαίνει αστον..Θυμάσαι το Μητσαρα στην TV? Δεν του μίλαγε κανείς και όλο μεσα στα πλάνα ήταν...Ε,έτσι και ο δικός μας..Προτείνω να τον λέμε ΜΗΤΣΑΡΑ!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom