Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Όπως θα διάβασες πιο πάνω,αντιλαμβάνεσαι ότι ΔΕΝ σε κοντράρω....
οκ...αν και γαμω την γκινια μου γαμω οταν εκανα το πρωτο ποστ ησουνα απο τους τελευταιους αεκτζηδες που απευθυνομουνα... ;) ;)
για αλλους βαραγε η καμπανα αλλα εσυ απαντησες...τεσπα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εγώ δεν είμαι μάγκας ρε...είμαι λαγός.....και σοβαρή θέση σε σάιτ που λέγεταο μπουρδέλα δεν μπορώ να πάρω......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
λαγος δεν ξερω αν εισαι...γιατι λαγος ειναι καποιος σαν προσωπικοτητα οχι λογω ομαδας που υποστηριζει....
οπου κανεις κεφι γινεται σοβαρη συζητηση αρκει να το γουσταρεις.... ;) ;)
και στο μπουρδελα τιβι και παντου,,,αν εχεις ορεξη...αλλα εσυ στη καραμουναρα σου... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
οκ...αν και γαμω την γκινια μου γαμω οταν εκανα το πρωτο ποστ ησουνα απο τους τελευταιους αεκτζηδες που απευθυνομουνα... ;) ;)
για αλλους βαραγε η καμπανα αλλα εσυ απαντησες...τεσπα...
Ήταν η σειρά μου σήμερα να "βγάλω " άμυνα!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
λαγος δεν ξερω αν εισαι...γιατι λαγος ειναι καποιος σαν προσωπικοτητα οχι λογω ομαδας που υποστηριζει....
οπου κανεις κεφι γινεται σοβαρη συζητηση αρκει να το γουσταρεις.... ;) ;)
και στο μπουρδελα τιβι και παντου,,,αν εχεις ορεξη...αλλα εσυ στη καραμουναρα σου... :2funny: :2funny: :2funny:
βαριεμαι ρε μαλάκα .....κάπου κάπου μούρχεται η όρεξη......αλλά όταν δεν έχω στέλνω τον..περσόνα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
λαγος δεν ξερω αν εισαι...γιατι λαγος ειναι καποιος σαν προσωπικοτητα οχι λογω ομαδας που υποστηριζει....
οπου κανεις κεφι γινεται σοβαρη συζητηση αρκει να το γουσταρεις.... ;) ;)
και στο μπουρδελα τιβι και παντου,,,αν εχεις ορεξη...αλλα εσυ στη καραμουναρα σου... :2funny: :2funny: :2funny:
ρε μαλάκα είναι δυνατόν να γίνει ποτέ διάλογος με νικς που τελειώνουν σε 7 και 13;

αει γαμήου λέμε.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Γεια σου Βλαχούλη ΜΑΓΚΑΑΑ!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
XΟΥ ΡΕ!!! :-*

κάτσε να μας πεί σήμερα πάλι για τον κολοσσό τον ευρωπαικό που δίνει βαθμούς και κύρος στην Ελλάδα..
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πλύσου κι εσύ και η Ταλώγρια...έρχονται οι βλάχοι το άλλο Σάββατο!!! :zfuck: :zfuck: :zfuck: :grin:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ρε παιδια δε τραβατε μεχρι γραμμου να στολισετε δενδρο...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
α ρε αεκακι πως καταντησες
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
τι μελλον πιστευετε για την αεκαρα;;;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
H ατμόσφαιρα μύριζε μπαρούτι και το «μπαμ» έγινε στο φινάλε. Μετά το τελευταίο σφύριγμα του αγώνα και την ώρα που ο Μπάγεβιτς κατευθυνόταν στη φισούνα, ένας οπαδός από τη «Θύρα 18» του επιτέθηκε φραστικά και τον έβριζε χυδαία.
Ο Ντούσκο έγινε έξαλλος, πέταξε το μπουφάν κι έτρεξε να βρει τον οπαδό, αλλά με την παρέμβαση των ψυχραιμότερων ο Σερβοέλληνας τεχνικός συγκρατήθηκε και το επεισόδιο δεν πήρε έκταση...
Το κλίμα ωστόσο ήταν βαρύ πριν από την έναρξη του αγώνα. Μια διμοιρία ΜΑΤ στα επίσημα για...καλό και για κακό, συνθήματα...τραγουδιστά σε κάλαντα κατά των μετόχων και υπέρ του Κοζώνη («πάρε την ΑΕΚ να τρελαθώ, κι αν δεν έχεις φράγκα παίξε ΛΟΤΤΟ και ΠΡΟΠΟ»:!) και υβριστικά στιχάκια με λόγια που δεν γράφονται κατά του Ντέμη Νικολαϊδη περιλάμβανε το... μενού.

:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μας έπρηξες ρε ναύαρχε με τον απορροφητήρα τον Αραμπατζή!  :grin:
Βέβαια για να φθάσει στα τσάφ την Σουηδική μπριζόλα θέλει πολύ δουλειά ακόμα!  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom