Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
η αληθεια παντα ποναει...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ολοι τα κεφαλια μεσα


PANTHERS CLUB 1983
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Αν και Ολυμπιακός μέχρι κόκκαλο,αυτά που γίνονται στην ΑΕΚ δεν υπάρχουν.Και σίγουρα επειδή είναι μεγάλη ομάδα είναι απίστευτα.

Όσο θυμάμαι τον εαυτό μου,θυμάμαι μια ομάδα με ιστορία μεν,αλλα με τεράστια διοικητικά μονίμως,και για αυτό έχει μείνει στην σκιά των άλλων δύο.

Προσωπική εκτίμηση πρέπει να αντιδράσουν οι ΑΕΚτζήδες όσο δεν πάει,όχι βέβαια με ξύλο,αλλα με όλους τους άλλους τρόπους.
την ευκαιρια την ειχαν ε μια φορα...τοτε να πεφτανε δ' εθνικη και να ξεκιναγαν σιγα σιγα με υγεια μηπως ξαναγινουν μεγαλοι...
αλλα κανανε μαγκιες ,βαλανε μπροστινο τον κοντορουφιανο και γινανε με αβαντες και πουστιες ''διεκδικητες'' τιτλων  :jerking: :jerking: :jerking:
θελανε και πρωταθληματα και κυπελλα...δεν θελανε να γιατρεψουν τον καρκινο...
και τωρα;;;;; η αεκ δεν ειναι θρυλος....η κατηφορα δεν εχει σταματημα....
που ειναι οι αεκαρες ;;;
ο ''τιγρης;;;;
κρυβονται...που να ακουμπησουν;;;;;
ας κανουν διακανονισμο οπως λενε οτι εκανε ο πρακτορας,,,
γιατι δεν κανουν οι αδεκαρες;;;;
που εισαι ρε τιγρη;;;μπες μπροστινος και κανε διακανονισμο και πληρωνε χρεη....
αντε να σε δουμε τι μαγκας εισαι.....
και ασε τα εφυολογηματα και τις μαγκιες οτι οποιος ασχοληθει με την αεκ θα ειναι τρελλος η λαμογιο...
εσυ λοιπον που εισαι ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΟ ορμα...τι περιμενεις;;;
η μηπως δεν εισαι ;;;; :2funny: :2funny:
σας λυπαμαι ρε...μπεσα ,γιαυτο και σας ξεστραβωνω...
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Αν και Ολυμπιακός μέχρι κόκκαλο,αυτά που γίνονται στην ΑΕΚ δεν υπάρχουν.
Μην παίρνεις και όρκο φίλε,διάβασε πιο πάνω τα δικά σας καμάρια τι κάνανε....Μήπως ήσουν αγέννητος κι εσυ?Η σας έχουν πάει όλους μαζί ταξιδάκι στη Χώρα των Λωτοφάγων????
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Που είσαι ρε όργιο χαμένος?Ελα να τα πούμε λίγο,μας γράφει εδώ ο κάθε πικραμένος.
"Μας έφτυσε η γκόμενα?Δε μας φτάνουν τα λεφτά?Μας απέλυσαν από τη δουλειά?"ΡΕ ,ΜΟΝΟ Η ΧΑΝΟΥΜΑ",η δική σας αγχολυτική γωνιά...Ρωτήστε και τον ΑΡΙΩΝΑ.... :grin:"
είστε ζάναξ ρε....μισό θρέντ και περνανε όλα....απο κατάθλιψη μέχρι μεγαλομανία....και μανία καταδιώξεως........απ όλα έχει ό μπαξές...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μπομπ θεε παρε τη παε
 βαλε λεφτα στη παε
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
νατσο εχεις χαιρετισματα απο ουντοζι το καβλι του ρουφας ακομα
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
την ευκαιρια την ειχαν ε μια φορα...τοτε να πεφτανε δ' εθνικη και να ξεκιναγαν σιγα σιγα με υγεια μηπως ξαναγινουν μεγαλοι...
Οπως εσείς ε????
ααααααααααχαχαχαχαχαχα

Καληνύχτα Χρηστίδη... :-*
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
την ευκαιρια την ειχαν ε μια φορα...τοτε να πεφτανε δ' εθνικη και να ξεκιναγαν σιγα σιγα με υγεια μηπως ξαναγινουν μεγαλοι...
αλλα κανανε μαγκιες ,βαλανε μπροστινο τον κοντορουφιανο και γινανε με αβαντες και πουστιες ''διεκδικητες'' τιτλων  :jerking: :jerking: :jerking:
θελανε και πρωταθληματα και κυπελλα...δεν θελανε να γιατρεψουν τον καρκινο...
και τωρα;;;;; η αεκ δεν ειναι θρυλος....η κατηφορα δεν εχει σταματημα....
που ειναι οι αεκαρες ;;;
ο ''τιγρης;;;;
κρυβονται...που να ακουμπησουν;;;;;
ας κανουν διακανονισμο οπως λενε οτι εκανε ο πρακτορας,,,
γιατι δεν κανουν οι αδεκαρες;;;;
που εισαι ρε τιγρη;;;μπες μπροστινος και κανε διακανονισμο και πληρωνε χρεη....
αντε να σε δουμε τι μαγκας εισαι.....
και ασε τα εφυολογηματα και τις μαγκιες οτι οποιος ασχοληθει με την αεκ θα ειναι τρελλος η λαμογιο...
εσυ λοιπον που εισαι ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΟ ορμα...τι περιμενεις;;;
η μηπως δεν εισαι ;;;; :2funny: :2funny:
σας λυπαμαι ρε...μπεσα ,γιαυτο και σας ξεστραβωνω...
Τώρα μιλάς σωστά.Αλλά αυτά γιναν και σε σας...ξέχασες τον Κοσκωτα?Το Σαλιαρέλη??Τι τα ψάχνεις λοιπόν.Εμείς ξέρουμε που βρισκόμαστε,εσείς ψαχνόσαστε τότε...και φυσικά δεν είμαστε "ΘΡΥΛΟΣ".Να σου θυμίσω το "Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και τι Αιγάλεω να νικάνε και όλοι οι άλλοι να πάνε να μαμηθούνε"??Για την γνωστή παράγκα μιλάω..Αλλά οκ,ειναι αποδεκτή,αλλιώς πώς θα προστάτευε ο Θείος την επένδυσή του....Τι τα θες λοιπόν....
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ρε μουνίκακα SSGTIVHSHDMI...

Μας έχεις ζαλίσει τον πούτσο με τ'αρχίδια...αμόλα!!!

Σου το ξαναέγραψα κόψε την πρέζα σε χαλάει!!!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Δικαιολογείσαι για τα παραπάνω ,ΜΟΝΟ αν ήσουν αγέννητος στη πέτρινη δεκαετία σας....Αν όμως δεν ήσουν,θυμάσαι τα δικά σας χάλια?Τα κορνέ,τα ντού και τους "επιστήμονές" σας.Άσε μας λοιπόν φίλε στην ησυχία μας,ή μάλλον στη φασαρία μας και τράβα στο δικό σου thread.Η ιστορία μας δίδαξε ότι δεν δικαιούσαι δια να ομιλείς...Μας συμβουλεύεις κιόλας....Ευχαριστούμε αλλά ΔΕΝ!!!!
ρε ασε με εμενα...αυτο ειναι το προβλημα σας...εγω...
αυτη η καραμελλα σας μαρανε...μια ζωη η δικαιολογια ημουνα εγω...ασε ρε τα πετρινα ...τα εφαγα στη μαπα και μαγκικα (εγω)....για αλλους δεν απολογουμαι...
μετα τα πετρινα ομως ηρθαν τα χρυσα....γιατι ειμαι θρυλος....το'πιασες;;;;
αυτο το λαθος κανεις ...μπερδευεσαι με μενα ,δεν μπορεις να καταλαβεις την διαφορα των μεγεθων,δεν μπορεις να ζησεις στην πραγματικοτητα,δεν μπορεις να δεις το προβλημα...δεν θες....θελεις να κανεις μαγκιες σε μενα,θελεις να με κοντραρεις....αυτο ειναι το λαθος σου...δεν γνωριζεις τα κυβικα σου και μπερδευεσαι...
εμενα βρεθηκε καποιος και με εβγαλε απο τη λασπη και αν χρειαστει (γιατι η ζωη ειναι πουτανα) ειμαι σιγουρος οτι θα το ξανακανει καποιος αλλος...
εσενα;;;;
 

Reggae23

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
453
Like
2
Πόντοι
1
Μην παίρνεις και όρκο φίλε,διάβασε πιο πάνω τα δικά σας καμάρια τι κάνανε....Μήπως ήσουν αγέννητος κι εσυ?Η σας έχουν πάει όλους μαζί ταξιδάκι στη Χώρα των Λωτοφάγων????

Αν εξαιρέσεις τον βάζελο που ποτε δεν είχε ιδιαίτερα προβλήματα με αυτά,γιατι τον ανέλαβε απο πολύ παλιά μια οικογένεια όλοι πάνω κάτω είχανε διοικητικά.Αλλα με εσάς έχει παραξηλωθεί το θέμα,και αυτό δεν μπορείς να το αρνηθέις.

Τεσπα,αλλωνών χωράφια στο φινάλε δεν πάω εγώ στο ΟΑΚΑ οπότε δεν με αφορά,μια γνώμη είπα.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
ρε ασε με εμενα...αυτο ειναι το προβλημα σας...εγω...
αυτη η καραμελλα σας μαρανε...μια ζωη η δικαιολογια ημουνα εγω...ασε ρε τα πετρινα ...τα εφαγα στη μαπα και μαγκικα (εγω)....για αλλους δεν απολογουμαι...
μετα τα πετρινα ομως ηρθαν τα χρυσα....γιατι ειμαι θρυλος....το'πιασες;;;;
αυτο το λαθος κανεις ...μπερδευεσαι με μενα ,δεν μπορεις να καταλαβεις την διαφορα των μεγεθων,δεν μπορεις να ζησεις στην πραγματικοτητα,δεν μπορεις να δεις το προβλημα...δεν θες....θελεις να κανεις μαγκιες σε μενα,θελεις να με κοντραρεις....αυτο ειναι το λαθος σου...δεν γνωριζεις τα κυβικα σου και μπερδευεσαι...
εμενα βρεθηκε καποιος και με εβγαλε απο τη λασπη και αν χρειαστει (γιατι η ζωη ειναι πουτανα) ειμαι σιγουρος οτι θα το ξανακανει καποιος αλλος...
εσενα;;;;
Όπως θα διάβασες πιο πάνω,αντιλαμβάνεσαι ότι ΔΕΝ σε κοντράρω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom