Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Άντε κουρεψου ρε άλουστε Κερτ Κομπειν  :birdman: :pipa3: :tits2:

ρε άιντε βάψε τα μαλλιά σου χρυσοκίτρινα...
σαν ζμπαόκι είναι το κεφάλι σου...


αααααααααααααααααααααααχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχα
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.619
Πόντοι
12.056
ρε άιντε βάψε τα μαλλιά σου χρυσοκίτρινα...
σαν ζμπαόκι είναι το κεφάλι σου...


αααααααααααααααααααααααχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχα


Δεν μου πετυχαν οι καστανες ανταυγειες και ειμαι να σκασω... :tickedoff:
Αυριο ντεκαπαζ παλι...  :dancing:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν μου πετυχαν οι καστανες ανταυγειες και ειμαι να σκασω... :tickedoff:
Αυριο ντεκαπαζ παλι...  :dancing:

αααχαχαχαχαχα

το σβέρκο-υποδοχέα καρπαζών να σου προσέξουν.........

τόσα χρόνια στη φάπα να έχουμε και καθαρό πεδίο...

ααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.619
Πόντοι
12.056
αααχαχαχαχαχα

το σβέρκο-υποδοχέα καρπαζών να σου προσέξουν.........

τόσα χρόνια στη φάπα να έχουμε και καθαρό πεδίο...

ααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα


Εισαι απο αυτους και εσυ...που ριχνουν φαπες με τα πληκτρολογια??? :birdman:

Ελα να μου κλασεις το ποντικι μαζι με το router... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εισαι απο αυτους και εσυ...που ριχνουν φαπες με τα πληκτρολογια??? :birdman:

Ελα να μου κλασεις το ποντικι μαζι με το router... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αααχαχαχαχα

εγώ δε ρίχνω φάπες...
πιστόλι-μπαμ και κάτω...
φάπες ρίχνουν οι πεθερές.....


ααααααααααααααααααααααααααχχααχαχαχαχαχαχαααχαχααα
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
παντως σωστος ο κοζωνης που δεν γουσταρει δημοσιοτητα.ειναι ενα συν.αν ηθελε δημοσιοτητα θα την επιδιωκε.αντε να δουμε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

Συνημμένα

  • kourkouti-failblog-photo.jpg
    kourkouti-failblog-photo.jpg
    86,2 KB · Εμφανίσεις: 47

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Δεν το ειχα δει ρε συ... Το φορανε οι αθλητες? :think: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν το ειχα δει ρε συ... Το φορανε οι αθλητες? :think: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι.
Είναι ειδικό για καλύτερη προστασία από χτυπήματα,πεσίματα ,τραντάγματα κλπ.
Έχω δει πολλούς να το φοράνε και στο γυμναστήριο όταν πηγαίνω.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ναι.
Είναι ειδικό για καλύτερη προστασία από χτυπήματα,πεσίματα ,τραντάγματα κλπ.
Έχω δει πολλούς να το φοράνε και στο γυμναστήριο όταν πηγαίνω.
γυμανστηριο με γκει? :2funny: :2funny:
σπασουαρ λεγεται αυτο που λες και δεν ειναι ετσι
εχει 2 κορδονια που περνανε πανω απο τα κωλομερια
το ενα κορδονι που μπαινει μεσα στα κωλομερια λεγεται στρινγκ
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
aek365.gr
[size=20pt]Ξεχείλισε το ποτήρι![/size]

Οι παίκτες δεν βρήκαν χρήματα στους λογαριασμούς τους (όπως τους είχε ενημερώσει η διοίκηση) και έθεσαν θέμα να μην πάνε στο ξενοδοχείο πριν τον αγώνα με την Έβερτον - Μετά από παρέμβαση Δημητριάδη, Μπάγεβιτς έδωσαν διορία στη διοίκηση μέχρι την Παρασκευή


:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Τεταμένο είναι το κλίμα στις τάξεις των ποδοσφαιριστών σχετικά με τις οφειλές που υπάρχουν προς αυτούς. Στη σημερινή προπόνηση στα αποδυτήρια η ένταση χτύπησε... κόκκινο. Πολλοί ποδοσφαιριστές, γνώριζαν ότι η σημερινή ημέρα ήταν... πληρωμής. Είχαν πάρει επιταγές στα χέρια τους για χρήματα που τους οφειλούνταν πριν από τρεις μήνες. Πήγαν όμως στις τράπεζες και δεν βρήκαν τίποτα! Ήταν η στιγμή που ξεχείλισε το ποτήρι. Ο εκνευρισμός των παικτών ήταν μεγάλος, καθώς ο Νίκος Θανόπουλος σε ομιλία προς τους ποδοσφαιριστές το Σάββατο δεν τους είχε προειδοποιήσει ότι δεν θα βρουν χρήματα. Ο Παντελής Καφές, λοιπόν, πήγε στην προπόνηση και αφού είχε μία πρώτη κουβέντα με τους συμπαίκτες του πήγε στον Βασίλη Δημητριάδη και τον ενημέρωσε ότι θέλουν να μιλήσουν μεταξύ τους για οικονομικό θέμα. Ο Δημητριάδης δέχθηκε και η συζήτηση των παικτών κράτησε για 50 λεπτά! Αφού τελείωσαν ο Καφές φώναξε στα αποδυτήρια τον Δημητριάδη και εκ μέρους όλων του είπε: «Θέλω να μιλήσουμε. Η κατάσταση είναι τραγική. Πήραμε τις επιταγές, πήγαμε στην τράπεζα και δεν είχε κανείς λεφτά. Σκεφτόμαστε να μην πάμε στο ξενοδοχείο πριν το ματς με την Έβερτον για να τους... πιέσουμε». Ο Δημητριάδης άκουσε τον αρχηγό να του εκφράζει τα παράπονα όλων των παικτών και τη σκέψη να μην πάνε στο ξενοδοχείο, για να πάρει στην πορεία τον λόγο: «Έχετε απόλυτο δίκιο. Έχετε κάνει υπομονή και αυτό το εκτιμούμε. Όπως ξέρετε όλοι η ΑΕΚ είναι σε μεταβατική περίοδο. Είναι να αλλάξει ιδιοκτησία η ομάδα, πράγμα που σημαίνει ότι θα λυθούν τα προβλήματα. Αυτό που σας ζητάω είναι να κάνετε λίγη υπομονή. Σας ζητάω να πάτε στο ξενοδοχείο, για να μη δείξουμε προς τα έξω μία εικόνα που δεν είναι καλή για την ΑΕΚ». Όταν τελείωσε ο Δημητριάδης, στη συνέχεια μπήκε ο Μπάγεβιτς στα αποδυτήρια λέγοντας πάνω κάτω τα ίδια με όσα είχε πει νωρίτερα ο τιμ μάνατζερ: «Λίγη υπομονή ακόμη, κάντε. Έχετε δίκιο. Το ξέρω».

Μετά λοιπόν και τα όσα άκουσαν από τους Μπάγεβιτς και Δημητριάδη, οι παίκτες αποφάσισαν να πάνε στο ξενοδοχείο και να δώσουν μία διορία στη διοίκηση ως την Παρασκευή προκειμένου να τους καταβληθεί τουλάχιστον ένα μέρος των οφειλών (που επαναλαμβάνουμε έχουν να κάνουν με οφειλές προ τριών μηνών!). Προειδοποίησαν βέβαια ότι αν μέχρι την Παρασκευή δεν μπουν χρήματα στα ταμεία τους τότε θα υπάρξουν αντιδράσεις.

Σύμφωνα με πληροφορίες οι Μπάγεβιτς και Δημητριάδης επικοινώνησαν με τον Νίκο Θανόπουλο και αφού τον ενημέρωσαν για ότι έγινε, πήραν σαν απάντηση ότι ο ίδιος θα κάνει ό,τι μπορεί προκειμένου βρει χρήματα και να δοθούν στους παίκτες.


:headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom