Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ελπιζω να τον βαλει τον εντινιο που ειναι πολυ πολυ επικινδυνος παικτης...γρηγορος,αλτικος,δυνατος....με καλο σουτ ...οχι στο 89 ομως οπως εκανε ο μπαγιεβιτς στο ματς με παο
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
ελπιζω να τον βαλει τον εντινιο που ειναι πολυ πολυ επικινδυνος παικτης...γρηγορος,αλτικος,δυνατος....με καλο σουτ ...οχι στο 89 ομως οπως εκανε ο μπαγιεβιτς στο ματς με παο

Αν δεν τον βάλει και σήμερα με Σκόκο-Μπασινά-Μαντούκα εκτός...πότε θα τον βάλει και αυτός???
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλώς τον φίλο μου...γιατί είναι τόσο καλύτερος ο Πάοκ και θα θεωρηθεί αποτυχία η ισοπαλία?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Αν δεν τον βάλει και σήμερα με Σκόκο-Μπασινά-Μαντούκα εκτός...πότε θα τον βάλει και αυτός???
Ο Μαντούκα δεν είναι βασικός , ο Μπασινάς παίζει σε άλλη θέση...αν παίξει θα παίξει στην θέση του Σκόκο!
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Καλώς τον φίλο μου...γιατί είναι τόσο καλύτερος ο Πάοκ και θα θεωρηθεί αποτυχία η ισοπαλία?

Γάτε...αγωνιστικά είναι πιό σταθερός...απλά λόγω κόμπλεξ...θα κερδίστε μάλλον!!!Εδώ μέχρι και ο Χαλκιάς (ήμαρτον) δήλωσε ότι η νίκη εξαρτάται αποκλειστικά απο αυτούς....

Ο Μαντούκα δεν είναι βασικός , ο Μπασινάς παίζει σε άλλη θέση...αν παίξει θα παίξει στην θέση του Σκόκο!

Πάντως ο Εντίνιο,αν δεν κάνω λάθος,βασικός με Ντούσαν δεν έχει ξεκινήσει...ενώ ο Μαντούκα έχει...ο Μπασινάς παίζει και στα χαφ...εκεί που μάλλον θα βάλει τον Εντίνιο σήμερα με τον Γεωργέα ή Πλιάτσικα δεξί μπάκ...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
το επομενο βημα για την αεκ ειναι το αρθρο 45
ο ντεμαρος σας εσωσε να του κανετε προτομη
σας τα ελεγε ο γατος και τον κραζατε ολοι :jerking: :jerking:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ο Μαντούκα δεν είναι βασικός , ο Μπασινάς παίζει σε άλλη θέση...αν παίξει θα παίξει στην θέση του Σκόκο!
ο μπασινας και καποιος αλλος νομιζω σημερα θα εκτισουν ποινη
ειδικα η απουσια του μπασινα ειναι πληγμα...για τον παοκ
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.529
Κριτικές
61
Like
42.910
Πόντοι
22.785
ΒΑΖΕΛΗ ΤΡΕΛΗ............ Πρωγνοστικα

3 - 1    υπερ της ΑΕΚ.........
 

Συνημμένα

  • aekara oritzinal.jpg
    aekara oritzinal.jpg
    80 KB · Εμφανίσεις: 13

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
ο μπασινας και καποιος αλλος νομιζω σημερα θα εκτισουν ποινη
ειδικα η απουσια του μπασινα ειναι πληγμα...για τον παοκ

Ορεξάτο σε βλέπω σήμερα.... :2funny: :2funny: :2funny:
Και σκέψου ότι μας τον...έκλεψαν μέσα απο τα χέρια τον Μπασινά... :2funny: :2funny: :2funny:
Τον έπιασαν κοροϊδο τον Σωκράτη.... :2funny: :2funny: :2funny:
Ευτυχώς που η 7 πήρε τον νόμο στα χέρια της...φαντάσου να τον είχαμε εμείς... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Πάντως ο Εντίνιο,αν δεν κάνω λάθος,βασικός με Ντούσαν δεν έχει ξεκινήσει...ενώ ο Μαντούκα έχει...ο Μπασινάς παίζει και στα χαφ...εκεί που μάλλον θα βάλει τον Εντίνιο σήμερα με τον Γεωργέα ή Πλιάτσικα δεξί μπάκ...
Λογικά στην θέση του Σκόκο θα τον βάλει πίσω από τον Μπλάνκο...ο Μπασινάς παίζει αμυντικό χαφ και στα τελευταία ματς δεξί μπακ...σήμερα ευτυχώς τίποτα από τα δύο! :grin:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
...ο Μπασινάς παίζει αμυντικό χαφ και στα τελευταία ματς δεξί μπακ...σήμερα ευτυχώς τίποτα από τα δύο! :grin:

Απλά...τελειωμένος!!!Πάντως εγώ διαφωνώ με τις μεταγραφές...δεν θέλετε πολλές...γύρω στις...10-15 και είστε εντάξει!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
θα σου πω γιατι ειναι καλυτερος...εχει καλυτερο κεντρο...βερον,γκαρσια...ειναι καλυτεροι απο μπασινα,καφε κτλ...εκει κρινονται τα ματσακια...στις μαχες του κεντρου...εχει σφιχτη αμυνα...το στυλ παιχνιδιου του παοκ ιδιαιτερα εκτος εδρας ειναι να παιζει με αντεπιθεσεις...εχεις αργους αμυντικους...κυριακος,μαιστοροβιτς ...ο καφες δεν ειναι παικτης για αεκ...η αεκ εχει επιεικως μετριοτατα ακρα της αμυνας...ο παοκ εχει καλους στα ακρα...κονσεισαο,βιερινια(αν παιξει)....εχει το μουσλιμοβιτς που ειναι πολυ δυνατος,θα παιδεψει τους 2 δικους σας...η αεκ...πρεπει να εχει σε καλη μερα πολλους παικτες για να κερδισει...ο σκοκο,τζιμπουρ,μπλανκο...και ο εντινιο αν παιξει...ειναι οι μονοι παικτες που ξερουν μπαλα...ο μπλανκο θα πουν μερικοι παπαρια ξερει...αλλα πιστευω οτι ειναι μαζι με ντιγκο και μουσλιμοβιτς οι καλυτεροι σεντερ φορ του πρωταθληματος...ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ...η αεκ φετος δε τραβαει...ενω του παοκ του βγηκαν ολα...καλες μεταγραφες(κοντρερας,γκαρσια,μουσλιμοβιτς)...τυχη σε πολλα ματς...καλες διαιτησιες εκτος 2-3 ματς...η αεκ αντιθετα ....ουτε μεταγραφες καλυτερες απο το περσινο της υλικο ηρθαν...ο μπασινας 32,5 χρονων?εφυγε ο παπασταθοπουλος και ηρθε ο 10 χρονια μεγαλυτερος κυριακος...ο ριβαλντο ο δημιουργος εφυγε ...ηρθε ο ασταθης σκοκο...ο τζιμπουρ δεν επιασε αποδοση ακομη...ο μπλανκο δε τροφοδοτειται οπως περσυ απο τα χαφ...κτλ κτλ...
 

Επισκέπτης
αν δε παιξει ο μπασινας και ο σκοκο...ποιον θα βαλει στο κεντρο μαζι με καφε?ο εντινιο μαλλον θα παιξει...αφου θα λειπει ο σκοκο...χαφ μπορει να βαλει το πλιατσικα ...και δεξι μπακ γεωργεα ....
 

Επισκέπτης
παντως...πρωτη χρονια βλεπω την αεκ με τετοια χαφ...απο τοτε που βλεπω μπαλα...θελει 2 χαφ,ενα κοφτη...γιατι ουτε αυτοι που λεμε ουτε ο ενσαλιβα μπορουν να τη βοηθησουν ...ειναι λιγοι για αεκ...2 μπακ αριστερα και δεξια....ενα αμυντικο στο κεντρο της αμυνας...μμμ και 1-2 ακραιους στο κεντρο...επιθετικογενεις παικτες...γιατι οι εντινιο,μπλανκο,τζιμπουρ...σεντερ φορ ειναι η θεση τους...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
θα σου πω γιατι ειναι καλυτερος...εχει καλυτερο κεντρο...βερον,γκαρσια...ειναι καλυτεροι απο μπασινα,καφε κτλ...εκει κρινονται τα ματσακια...στις μαχες του κεντρου...εχει σφιχτη αμυνα...το στυλ παιχνιδιου του παοκ ιδιαιτερα εκτος εδρας ειναι να παιζει με αντεπιθεσεις...εχεις αργους αμυντικους...κυριακος,μαιστοροβιτς ...ο καφες δεν ειναι παικτης για αεκ...η αεκ εχει επιεικως μετριοτατα ακρα της αμυνας...ο παοκ εχει καλους στα ακρα...κονσεισαο,βιερινια(αν παιξει)....εχει το μουσλιμοβιτς που ειναι πολυ δυνατος,θα παιδεψει τους 2 δικους σας...η αεκ...πρεπει να εχει σε καλη μερα πολλους παικτες για να κερδισει...ο σκοκο,τζιμπουρ,μπλανκο...και ο εντινιο αν παιξει...ειναι οι μονοι παικτες που ξερουν μπαλα...ο μπλανκο θα πουν μερικοι παπαρια ξερει...αλλα πιστευω οτι ειναι μαζι με ντιγκο και μουσλιμοβιτς οι καλυτεροι σεντερ φορ του πρωταθληματος...ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ...η αεκ φετος δε τραβαει...ενω του παοκ του βγηκαν ολα...καλες μεταγραφες(κοντρερας,γκαρσια,μουσλιμοβιτς)...τυχη σε πολλα ματς...καλες διαιτησιες εκτος 2-3 ματς...η αεκ αντιθετα ....ουτε μεταγραφες καλυτερες απο το περσινο της υλικο ηρθαν...ο μπασινας 32,5 χρονων?εφυγε ο παπασταθοπουλος και ηρθε ο 10 χρονια μεγαλυτερος κυριακος...ο ριβαλντο ο δημιουργος εφυγε ...ηρθε ο ασταθης σκοκο...ο τζιμπουρ δεν επιασε αποδοση ακομη...ο μπλανκο δε τροφοδοτειται οπως περσυ απο τα χαφ...κτλ κτλ...
Συμφωνώ στα πιο πολλά...κοίτα να δεις που στο τέλος θα γίνουμε φιλαράκια! :grin:
Και ο Πάοκ όμως είναι υπερτιμημένος...ίσως επειδή ζεις στην Σαλονική και με την πλύση εγκεφάλου που γίνεται εκεί δεν το καταλαβαίνεις!Ο Σάντος παίζει για την ισοπαλία στις Λειβαδιές και στις Σέρρες...δεν είναι εύκολο να κάνει διπλό στο Οάκα!
Δεν παίζει ο Μπασινάς σήμερα...θα παίξει ο Πελετιέρι που είναι πολύ καλύτερος αμυντικά!Εγώ πιστεύω ότι το περισσότερο που μπορεί να πάρει ο Πάοκ από αυτό το ματς είναι το Χ...και θα είναι και ευχαριστημένος!Θα δούμε...
 

Επισκέπτης
το οτι ειναι υπεπτιμημενος το πιστευω και εγω...νομιζουν θα παρουν το πρωταθλημα... :2funny: :2funny: :2funny:...δε με επηρρεαζουν αυτα που ακουω...εχω δει το παοκ...παιζει με αντεπιθεσεις εκτος εδρας...σε καθε εδρα...τεσπα...η αεκ σε ντερμπυ δε χανει ευκολα ...μονο με οσφπ σε μια ανυποπτη στιγμη μπηκε το γκολ και το 2ο ...σας τελειωσε....χ λεω εγω ....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου,καλημέρα ΑΕΚΑΕΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon:
Πάμε για τη νίκη σήμερα.Οποιοδήποτε άλλο αποτέλεσμα πέραν της νίκης είναι αποτυχία σήμερα.
Και είμαι σίγουρος ότι θα κερδίσουμε
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και προστέθηκαν κ οι νέες επιλογές στην ψηφοφορία :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.529
Κριτικές
61
Like
42.910
Πόντοι
22.785
Καλημέρα αδέλφια μου,καλημέρα ΑΕΚΑΕΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon:
Πάμε για τη νίκη σήμερα.Οποιοδήποτε άλλο αποτέλεσμα πέραν της νίκης είναι αποτυχία σήμερα.
Και είμαι σίγουρος ότι θα κερδίσουμε

το ειπα 3-1 υπερ σας.
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
το ειπα 3-1 υπερ σας.
Απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!!!!!!! :rockon:

Δυσκολος αγωνας σημερα...ετσι μου φαινεται  :think:

Οχι τιποτα αλλο,αλλα ποιος γλυτωνει την καζουρα μετα απο την παρεα !!! :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom