Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πέναλντι-μαρς;;;;;
οκ :jerking: :jerking: :jerking:
Το πόδι του Γεωργέα είναι απλωμένο πολύ απλά γιατί έκοψε την μπάλλα.Πότε θα προλάβει να το μαζέψει;;;;
με την ίδια λογική,κάθε τάκλιν στην μπάλλα,που κόβει ο αμυντικός τον επιτιθέμενο,θα είναι πέναλντι,γιατί σχεδόν πάντα ο επιτιθέμενος,μετά αναγκαστικά βρίσκει στο συνεχόμενα απλωμένο πόδι του αμυντικού.
το ιδιο ειπα και γω σκοτεινε χτες το βραδι,που να το βαλει το ποδι ο γεωργεας,το ποδι του ειναι στο εδαφος,δεν σηκωνεται,που να το βαλει
καλυτερα θα ηταν να τα βαζαν με τον ζιλμπερτο,οχι με την διαιτησια
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα Αεκάρες! :rockon:
Δεν ξέρω πόσο είναι το ακριβές χρέος όπως δεν ξέρει κανείς μας προς το παρόν...
Αφού όμως πιστεύεις ότι όλα βαίνουν καλώς στα οικονομικά...γιατί ψάχνουν για νέο δάνειο?Γιατί δεν τα χώνουν για μεταγραφές?Ο τίγρης έβαλε τον Κιντή στην θέση του προέδρου?  :think:
Άστο αδελφέ...σιγά σιγά λιώνει και η καραμελίτσα της οικονομικής εξυγίανσης!
ουτε εγω το ξερω αδερφε
απλως δεν πιστευω και οτι μου λεει ο καθε απιθανος
και δεν καταλαβα πως το 70 εγινε 60
παιχνιδακια επικοινωνιακα και παπαριες
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Kαλημέρα στους απανταχού αεκτζήδες.



 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ουτε εγω το ξερω αδερφε
απλως δεν πιστευω και οτι μου λεει ο καθε απιθανος
και δεν καταλαβα πως το 70 εγινε 60
παιχνιδακια επικοινωνιακα και παπαριες
Επειδή ένας δημοσιογράφος μετέτρεψε  το 70 σε 60 δεν σημαίνει ότι έχει πάρει γραμμή! :cheesy:
Να δούμε τι θα πει και ο Κιντής την Τετάρτη...πρέπει να τελειώνουμε με αυτή την τραγωδία...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μία είναι αυτή την στιγμή η λύση,αλλά πολύ φοβάμαι λόγω της οικονομικής κρίσης που υπάρχει,θα προτιμήσει να μείνει πίσω,προκειμένου να δει τι θα γινει με τα γενικότερα οικονομικά δεδομένα,και δεν θα κάνει ανοίγματα.Οπότε μάγκες...τον πούλο.
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
και να μην ξεχασω να ευχαριστησω ολους τους μεγαλοαεκαρες λεφταδες που εχουν αφησει την βασιλισα να παιζει χωρις διαφημιση στην φανελα
τοσο δυσκολο ειναι να βρεθουν 50 χιλιαρικα?
αλλα το κοκο ειναι στο ποδοσφαιρο
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ναι μωρέ.Κ στον Ντιόγο,πέναλντι μαρς ήταν.
ε, ρε σκοτεινέ ήτανε...τι να κάνουμε, επειδή εσάς, τους Παοκτζήδες και του παναθηναϊκούς δεν σας βολεύει; Όλοι οι παίκτες του Αστέρα το παραδέχτηκαν συμπεριλαμβανομένου και αυτού που το έκανε μποροστά στην κάμερα και εσείς ακόμα το αμφισβητείτε...ήμαρτον.
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Επειδή ένας δημοσιογράφος μετέτρεψε  το 70 σε 60 δεν σημαίνει ότι έχει πάρει γραμμή! :cheesy:
Να δούμε τι θα πει και ο Κιντής την Τετάρτη...πρέπει να τελειώνουμε με αυτή την τραγωδία...
ελα ρε γατε
δημοσιογραφος και να εχει παρει γραμη?ανυκουστο
να τελειωνουνε οπως λες το ταχυτερο με την τραγωδια...δεν παει αλλο
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ε, ρε σκοτεινέ ήτανε...τι να κάνουμε, επειδή εσάς, τους Παοκτζήδες και του παναθηναϊκούς δεν σας βολεύει; Όλοι οι παίκτες του Αστέρα το παραδέχτηκαν συμπεριλαμβανομένου και αυτού που το έκανε μποροστά στην κάμερα και εσείς ακόμα το αμφισβητείτε...ήμαρτον.


εντάξει,ΟΚ.Δεν μίλάω άλλο για τα πέναλντι.Κατάλαβα....
Δώστε στον θρυλο πέναλντι.
Εχεις δίκιο.Εχουν δοθεί πολύ πιο κουφά πέναλντι.Σε αυτό θα κολλήσουμε που υπάρχει μια υποτυπώδη επαφή;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ελα ρε γατε
δημοσιογραφος και να εχει παρει γραμη?ανυκουστο
να τελειωνουνε οπως λες το ταχυτερο με την τραγωδια...δεν παει αλλο
Μαζί σου...μεγάλες λέρες σχεδόν όλοι οι πρωτοκλασάτοι...αλλά αυτό που λες δεν προκύπτει από το 70-60!
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Μαζί σου...μεγάλες λέρες σχεδόν όλοι οι πρωτοκλασάτοι...αλλά αυτό που λες δεν προκύπτει από το 70-60!
ναι ρε
απλους συνειρμους κανω με το μυαλο μου
μπορει να λεω και μαλακιες
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα Αεκάρες! :rockon:
Δεν ξέρω πόσο είναι το ακριβές χρέος όπως δεν ξέρει κανείς μας προς το παρόν...
Αφού όμως πιστεύεις ότι όλα βαίνουν καλώς στα οικονομικά...γιατί ψάχνουν για νέο δάνειο?Γιατί δεν τα χώνουν για μεταγραφές?Ο τίγρης έβαλε τον Κιντή στην θέση του προέδρου?  :think:
Άστο αδελφέ...σιγά σιγά λιώνει και η καραμελίτσα της οικονομικής εξυγίανσης!
φίλε gatto μην τα μπερδεύεις. Αλλο το ότι δεν βάζουν χρήματα για μεταγραφές και άλλο η τρύπα. Η τρύπα σου εέχω εξηγήσει γιατί υπάρχει και ήδη καλύφθηκε με αύξηση μετοχικού κεφαλαίου. Εάν έβαζαν όσα εισπράτουν τότε δεν θα είχαμε τρύπα, αλλά αυτ'ό δεν γίνεται σε καμία ποδοσφαιρική ομάδα. μην ακούς δημοσιογραφάκια και τι λένε. Βγαίνουν και λένε ότι οι παίκτες της ΑΕΚ είναι απλήρωτοι ένα μήνα. Για πες μου, τα τελευταία 4 χρόνια πότε έμειναν απλήρωτοι οι παίκτες? Ποτέ. η ΑΕΚ είναι η πιο συνε[πής ομάδα στην εξόφληση παικτών. Ο Κόκκαλης πληρώνει με καθυστέρηση 5 μηνών αλλά δεν τα βγάζουν. τώρα όσον αφορά το ότι δεν κάνουν μεταγραφές και την φαγωμάρα που υπάρχει, εάν δεν μπορούν να διοικήσουν και να βάλουν λεφτά, να φύγουν.
Αλλά άλλο το ένα και άλλο οι τρύπες που λέγονται από δημοσιογράφους κατευθυνόμενους. δεν υπάρχουν αυτά. η ΑΕΚ είναι μια χαρά οικονομικά. Πρόσεχε τι λέω. Είναι μια χαρά λογιστικά οικονομικά. Το εάν θέλουν να βάλουν άλλα χρήματα, δεν το ξέρω και από ότι φαίνεται, δεν θέλουν. Ελπίζω να καταλαβαίνεις την διαφορά αδελφέ.

Ντούσαν Ξύπναααααααααααααααα. Ξημέρωσε!!!!


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ναι ρε
απλους συνειρμους κανω με το μυαλο μου
μπορει να λεω και μαλακιες
Πάντως όσο πιο πολύ τους ακούω , τους διαβάζω , τους βλέπω τόσο πιο πολύ εκτιμώ τον Γεωργίου που τουλάχιστον δεν παίζει παιχνιδάκια και δεν προσπαθεί να περάσει γραμμές...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
φίλε gatto μην τα μπερδεύεις. Αλλο το ότι δεν βάζουν χρήματα για μεταγραφές και άλλο η τρύπα. Η τρύπα σου εέχω εξηγήσει γιατί υπάρχει και ήδη καλύφθηκε με αύξηση μετοχικού κεφαλαίου. Εάν έβαζαν όσα εισπράτουν τότε δεν θα είχαμε τρύπα, αλλά αυτ'ό δεν γίνεται σε καμία ποδοσφαιρική ομάδα. μην ακούς δημοσιογραφάκια και τι λένε. Βγαίνουν και λένε ότι οι παίκτες της ΑΕΚ είναι απλήρωτοι ένα μήνα. Για πες μου, τα τελευταία 4 χρόνια πότε έμειναν απλήρωτοι οι παίκτες? Ποτέ. η ΑΕΚ είναι η πιο συνε[πής ομάδα στην εξόφληση παικτών. Ο Κόκκαλης πληρώνει με καθυστέρηση 5 μηνών αλλά δεν τα βγάζουν. τώρα όσον αφορά το ότι δεν κάνουν μεταγραφές και την φαγωμάρα που υπάρχει, εάν δεν μπορούν να διοικήσουν και να βάλουν λεφτά, να φύγουν.
Αλλά άλλο το ένα και άλλο οι τρύπες που λέγονται από δημοσιογράφους κατευθυνόμενους. δεν υπάρχουν αυτά. η ΑΕΚ είναι μια χαρά οικονομικά. Πρόσεχε τι λέω. Είναι μια χαρά λογιστικά οικονομικά. Το εάν θέλουν να βάλουν άλλα χρήματα, δεν το ξέρω και από ότι φαίνεται, δεν θέλουν. Ελπίζω να καταλαβαίνεις την διαφορά αδελφέ.

Ντούσαν Ξύπναααααααααααααααα. Ξημέρωσε!!!!


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Ζήτω οι επενδυτές! :rockon:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εντάξει,ΟΚ.Δεν μίλάω άλλο για τα πέναλντι.Κατάλαβα....
Δώστε στον θρυλο πέναλντι.
Εχεις δίκιο.Εχουν δοθεί πολύ πιο κουφά πέναλντι.Σε αυτό θα κολλήσουμε που υπάρχει μια υποτυπώδη επαφή;
γιατί ρε γμτ δεν θέλετε να ακούσετε άλλη άποψη; Δηλαδή μόνο ό,τι λέτε εσείς είναι σωστό; μόνο το στόμα σας λειτουργεί και τα αφτιά είναι διακοσμητικά;
Όταν παραδέχεται αυτός που το έκανε το πέναλτι πως έκανε πέναλτι, εσύ δηλαδή τι θα πεις; Πως δεν ξέρει αυτός τι έκανε; Αν είναι δυνατόν...ρε συ, μην κάνεις πολύ παρέα με τον Αρίωνα...σε επηρεάζει. Σε λίγο θα μας πείτε πως αδικηθήκατε επειδή δεν έδωσε και κίτρινη στο Ρουκάβινα για θέατρο.
Σου είπα, εγώ κρίνω ένα πέναλτι ΜΟΝΟ όταν το βλέπω τη μία αυτή φορά στο live. τα ριπλέυ ποτέ δεν τα κοιτάω γιατί δεν είναι δίκαιο για το διαιτητή.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
γιατί ρε γμτ δεν θέλετε να ακούσετε άλλη άποψη; Δηλαδή μόνο ό,τι λέτε εσείς είναι σωστό; μόνο το στόμα σας λειτουργεί και τα αφτιά είναι διακοσμητικά;
Όταν παραδέχεται αυτός που το έκανε το πέναλτι πως έκανε πέναλτι, εσύ δηλαδή τι θα πεις; Πως δεν ξέρει αυτός τι έκανε; Αν είναι δυνατόν...ρε συ, μην κάνεις πολύ παρέα με τον Αρίωνα...σε επηρεάζει. Σε λίγο θα μας πείτε πως αδικηθήκατε επειδή δεν έδωσε και κίτρινη στο Ρουκάβινα για θέατρο.
Σου είπα, εγώ κρίνω ένα πέναλτι ΜΟΝΟ όταν το βλέπω τη μία αυτή φορά στο live. τα ριπλέυ ποτέ δεν τα κοιτάω γιατί δεν είναι δίκαιο για το διαιτητή.


και τα 2 πέναλντι,δεν χρειάστηκα να δω τα ριπλέι για να βγάλω συμπέρασαμ.Εξαρχής είπα ότι κ τα 2 δεν ήταν.Τα ριπλέι τα χρειάστηκα για την επιβεβαίωση κ για να επιβραβεύσω το μάτι μου...όπερ κ το έκανα.
Όσο για τα περί Αρίωνα που λες κ για το παρέα μαζί του,δε νομίζω ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΑΣΧΗΜΑ.Για να ξηγιόμαστε...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ρε συ gatto, γιατί δεν καταλαβαίνεις τι σου λέω? Τόσο δύσκολο είναι? Εγώ σου λέω ζήτω οι επενδυτές? Τι να πω!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Τι να καταλάβω ρε φίλε?Αν δεν δουλεύεις στην Παέ...δεν καταλαβαίνεις τι σου γίνεται!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.525
Κριτικές
61
Like
42.894
Πόντοι
22.785
και τα 2 πέναλντι,δεν χρειάστηκα να δω τα ριπλέι για να βγάλω συμπέρασαμ.Εξαρχής είπα ότι κ τα 2 δεν ήταν.Τα ριπλέι τα χρειάστηκα για την επιβεβαίωση κ για να επιβραβεύσω το μάτι μου...όπερ κ το έκανα.
Όσο για τα περί Αρίωνα που λες κ για το παρέα μαζί του,δε νομίζω ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΑΣΧΗΜΑ.Για να ξηγιόμαστε...
Ωραιοςςςςςςςςς.... πολυ μου αρεσες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom