Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Τι να καταλάβω ρε φίλε?Αν δεν δουλεύεις στην Παέ...δεν καταλαβαίνεις τι σου γίνεται!!!
μάλλον εσύ δεν καταλαβαίνεις τι σου γίνεται από οικονομικά και δεν παίρνεις χαμπάρι το τι σου λέω. Αστο καλύτερα. Και όχι φίλε μου. ΔΕν δουλεύω στην ΠΑΕ. Ρώτα κάποιον που ξέρει από Οικονομικά να σου εξηγήσει το τι σημαίνει ζημιά στον Ισολογιαμό και την διαφορά μεταξύ ζημιάς και το γιατί δημιουργείται και το πως καλύπτεται από αύξηση κεφαλαίου που έγινε και μετά να τα ξαναπούμε για το ποιος ξέρει ή δεν ξέρει τι του γίνεται!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
μάλλον εσύ δεν καταλαβαίνεις τι σου γίνεται από οικονομικά και δεν παίρνεις χαμπάρι το τι σου λέω. Αστο καλύτερα. Και όχι φίλε μου. ΔΕν δουλεύω στην ΠΑΕ. Ρώτα κάποιον που ξέρει από Οικονομικά να σου εξηγήσει το τι σημαίνει ζημιά στον Ισολογιαμό και την διαφορά μεταξύ ζημιάς και το γιατί δημιουργείται και το πως καλύπτεται από αύξηση κεφαλαίου που έγινε και μετά να τα ξαναπούμε για το ποιος ξέρει ή δεν ξέρει τι του γίνεται!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Ε μην ξανακάνεις ρε κλώνε παράθεση στα λεγόμενα μου για να μην στην λέω!Μπορείς να λες τις παπαριές σου χωρίς παραθέσεις...
Έχουν αρχίσει και ξυπνάνε και οι πιο βλάκες!Εσύ ή δουλεύεις στην Παέ ή είσαι τελείως βλάκας!
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
και πιστεύω ότι ήμουν ξεκάθαρος. Εάν έχουν αποφασίσει ότι μδεν είναι διατεθειμένοι να βάλουν άλλα χρήματα, να πουλήσουν. Αλλά άλλο αυτό και άλλο να παραουσιάζεται η ΑΕΚ υπερχρεωμένη, πράγμα που δεν ισχύει. Τώρα εάν εσύ θέλεις να πιστεύεις αυτό, δικαιωμά σου.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και τα 2 πέναλντι,δεν χρειάστηκα να δω τα ριπλέι για να βγάλω συμπέρασαμ.Εξαρχής είπα ότι κ τα 2 δεν ήταν.Τα ριπλέι τα χρειάστηκα για την επιβεβαίωση κ για να επιβραβεύσω το μάτι μου...όπερ κ το έκανα.
Όσο για τα περί Αρίωνα που λες κ για το παρέα μαζί του,δε νομίζω ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΑΣΧΗΜΑ.Για να ξηγιόμαστε...
ε,οπότε καταλήγουμε πως ο καθένας τα βλέπει υποκειμενικά; Το πέναλτι του Ντιόγο το είδα εχθές στα αθλητικά της ΕΤ1 (πολύ γρήγορα) και μου φάνηκε αμφιλεγόμενο. Αλλά ο αμυντικός το παραδέχτηκε. Οπότε τουμπεκί εγώ.
Το πέναλτι στο Ρουκάβινα εγώ όπως το είδα ΑΠΟ ΠΙΣΩ (από την τηλεόραση) φάνηκε μαρς. Σου ξαναλέω, μπορεί να μην είναι, αλλά δεν μπαίνω σε αυτή τη λογική, του να το ξαναδώ. 8 στις 10 φορές θα σφυριζότανε (κι ας με συνέφερε που ΔΕΝ σφυρίχτηκε).
τα περί Αρίωνα τα αποσύρω αν σε προσβάλλουν. Σόρρυ αλλά δεν ξέρω πόσοι και ποιοι είναι τα φιλαράκια του (και ούτε με ενδιαφέρει).
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ετσι λεει ο κανονισμος?

εκτός από τους κανονισμούς υπάρχουν και οι οδηγιές της ΟΥΕΦΑ και ΦΙΦΑ που δίδονται ανά τακτά χρονικά διαστήματα...
Βεβαίως η κάθε χώρα ακολουθεί και το δικό της νταμπουρνά η κάθε μια για δικής τους λόγους....
Στην Αγγλία λ.χ. Μάρς κόκκινες ΔΙΔΟΝΤΑΙ με το σταγονόμετρο παρόλο που υπήρξαν σοβαρότατοι τραυματισμοί (βλέπε κομμένες κνήμες και εξαρθρωμένα γόνατα και αστράγαλοι.
Βεβαίως οι ίδιες ομάδες στις διεθνείς διοργανώσεις έχουν πρόβλημα πολλές φορές.
Το ίδιο και με τα πέναλτυ. και τις επαφές στον τερματοφύλακα.....
Η ΣΑΦΗΣ ΟΔΗΓΙΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΡΟΥΧΑ ΚΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΠΟΥ ΡΟΥΠΟΥ, είναι να δίδονται χαλαρά τα ΠΕΝΑΛΤΥ και τα ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΦΑΝΕΛΛΑΣ ΕΝΤΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ προκειμένου το προιόν να γίνει πιο ελκυστικό και το ποδόσφαιρο πιο επιθετικό.....

Εδώ βέβαια ο καθένας παπαρούπας λέει ότι του καβλώσει, ή άκουσε στο γήπεδο, ή θυμάται από τα παιδικά του χρόνια στην αλάνα και το εφαρμόζει κατά το δοκούν (ανάλογα με τα συμφέροντα της ομάδαςε του). Κλασσική περίπτωση τα οφσάιντ όπου μέχρι πρότινος οι εντολές ήταν να δίδονται όταν υπήρχε αμφιβολία ΕΝΩ πλέον Η ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΕΥΝΟΕΙ τον ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΟ.....
Αλλη κλασσική περίπτωση ο τελευταίος παίκτης και κόκκινη ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΦΑΝΗ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΓΚΟΛ

Αυτό που με εξοργίζει στην Ελλάδα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ από την ΟΥΕΦΑ, αλλά η ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΩΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΟΔΗΓΙΩΝ......
Για παράδειγμα πέναλτυ όπως του Ντιόγκο και του ΝΤΟΥΝΤΟΥ (πριν 2 αγωνιστικές) και του Μουσλίμοβιτς (με Πανιώνιο) είναι πέναλτυ, ενω τα δύο χθεσινά δεν ήταν.
Πάμε λοιπόν και στο δια ταύτα....
ΕΑΝ σε ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΒΛΕΠΑ ρητή ακολουθία ΜΙΑΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ (δλδ κάθε επαφή πέναλτυ), ή να βγάλει αίμα για να δωθεί δεν θα είχα απολύτως κανένα πρόβλημα.
Εκτός του ότι αυτό εχει καταντήσει πλέον εκνευριστικό, έχει αποσυντονίσει και τους αμυντικούς, οι οποίοι δεν ξέρουν τι να περιμένουν και οι επιθετικοί κάνουν χορευτικές προπονήσεις αφού οι διαιτητές μας ΤΟ ΕΧΟΥΝ.....

Τελευταία παρατήρηση για χθες...
Κύριε Διεθνή ΒΑΣΣΑΡΑ είστε για το ΠΟΥΤΣΟ........
όχι για τα πέναλτυ που δεν δώσατε, ούτε πώς τα είδατε.
Αλλά γιατί ΕΝΩ ακολουθείτε πιστά τις ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΗΣ ΟΥΕΦΑ για να σας επιλέγουν και δίδετε πολλές φορές ΑΣΤΕΙΕΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ βάσει των κανονισμών που ευλαβικά χρησιμοποιείτε, ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΡΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ σε ΠΑΟ ΚΑΙ ΑΕΚ ΕΧΘΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΑΤΕ ΑΒΑΒΑ γιατί στην Ελλάδα πρέπει να κάνουμε και ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ.....Στ αρχίδια μας εάν κοπεί η μπάλλα στους παίκτες.......
Συγχαρητήρια.. .Μας αποδείξατε για άλλη μια φορά ότι Ελληνας και καθήκον πάνε περίπατο προς αντίθετες κατευθύνσεις μπροστά στο προσωπικό συμφέρον.  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Ε μην ξανακάνεις ρε κλώνε παράθεση στα λεγόμενα μου για να μην στην λέω!Μπορείς να λες τις παπαριές σου χωρίς παραθέσεις...
Έχουν αρχίσει και ξυπνάνε και οι πιο βλάκες!Εσύ ή δουλεύεις στην Παέ ή είσαι τελείως βλάκας!
ούτε κλώνος κανενός είμαι ούτε βλάκας. Πιστεύω ότι δεν σε έχω προσβάλει ποτέ και ας διαφωνούμε. Επειδή διαφωνούμε σημαίνει ότι δουλεύω στην ΠΑΕ? δεν αξίζεις ούτε να σου επιστρέψω τον χαρακτηρισμό που μου κάνεις. Θα πρέπει να μάθεις να σέβεσαι αγόρι μου κάποιον που διαφωνεί μαζί σου χωρίς να σε βρίζει και χωρίς να σε προσβάλει. ¨οταν λείπουν τα επιειρήματα όμως!!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
να αλλάξω θέμα. κάποιοι λέγανε στις αρχές του χρόνου (και καλά λέγανε) πως ο Ντιόγο έπεφτε με φύσιγμα ανέμου.
Δεν έχω δει να λένε όμως και για το ξύλο που τρώει ούτε είδα κανέναν να λέει πως και ο Σκόκο εχθές έπεφτε από αδυναμία χαρακτήρος και σφάδαζε χωρίς λόγο ή για τον Σιμάο που έκανε τα ίδια στο πρώτο ημιχρόνιο.
Γενικώς χθες στο πρώτο ημίχρονο πέφτανε όλοι κάτω και σφαδάζανε λες και τους είχε τσιμπήσει αόρατη μύγα Τσετσε.
Για να μην μιλήσουμε για την κουτουλιά του Μουσλίμοβιτς στον Ισσε...καλα, μιλάμε για αστείρευτο γέλιο εκεί!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ε,οπότε καταλήγουμε πως ο καθένας τα βλέπει υποκειμενικά; Το πέναλτι του Ντιόγο το είδα εχθές στα αθλητικά της ΕΤ1 (πολύ γρήγορα) και μου φάνηκε αμφιλεγόμενο. Αλλά ο αμυντικός το παραδέχτηκε. Οπότε τουμπεκί εγώ.
Το πέναλτι στο Ρουκάβινα εγώ όπως το είδα ΑΠΟ ΠΙΣΩ (από την τηλεόραση) φάνηκε μαρς. Σου ξαναλέω, μπορεί να μην είναι, αλλά δεν μπαίνω σε αυτή τη λογική, του να το ξαναδώ. 8 στις 10 φορές θα σφυριζότανε (κι ας με συνέφερε που ΔΕΝ σφυρίχτηκε).
τα περί Αρίωνα τα αποσύρω αν σε προσβάλλουν. Σόρρυ αλλά δεν ξέρω πόσοι και ποιοι είναι τα φιλαράκια του (και ούτε με ενδιαφέρει).

Κάτσε θα δεις.....
στο επόμενο παίγνιο, για τα ίδια ακρτιβώς εις βάρος της ΑΕΚ θα κράζει σαν τον Αρίωνα.......
Προς τιμήν του, ο Διονύσης (ο δημοσιογράφος που μιλάει μετά τις 12 στον Σπορτ ΕΦ ΕΜ το βράδυ και είναι ΑΕΚτζής ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΜΥΡΩΔΙΑ ΑΠΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΕΙΠΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΓΩ...
Το πέναλτυ στον Βύντρα είναι μαρς και το άλλο σοτν Ρουκάβινα το συζητάμε.
Είπα και ξαναλέω... Στο ποδόσφαιρο δεν ισχύει ότι σας αρέσει ή ότι θυμάστε, αλλά ότι ορίζουν ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΗΣ ΟΥΕΦΑ.....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τελευταία παρατήρηση για χθες...
Κύριε Διεθνή ΒΑΣΣΑΡΑ είστε για το ΠΟΥΤΣΟ........
όχι για τα πέναλτυ που δεν δώσατε, ούτε πώς τα είδατε.
Αλλά γιατί ΕΝΩ ακολουθείτε πιστά τις ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΗΣ ΟΥΕΦΑ για να σας επιλέγουν και δίδετε πολλές φορές ΑΣΤΕΙΕΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ βάσει των κανονισμών που ευλαβικά χρησιμοποιείτε, ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΡΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ σε ΠΑΟ ΚΑΙ ΑΕΚ ΕΧΘΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΑΤΕ ΑΒΑΒΑ γιατί στην Ελλάδα πρέπει να κάνουμε και ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ.....Στ αρχίδια μας εάν κοπεί η μπάλλα στους παίκτες.......
Συγχαρητήρια.. .Μας αποδείξατε για άλλη μια φορά ότι Ελληνας και καθήκον πάνε περίπατο προς αντίθετες κατευθύνσεις μπροστά στο προσωπικό συμφέρον.  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
τα υπόλοιπα είναι προς κρίση αλλά ήθελά να καταλάβω σε ποιες κόκκινες αναφέρεσαι, αν δεν σου κάνει κόπο.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ενώ όταν πέφτει ο Τζόρτζεβιτς,λες κ πάτησε νάρκη,τουμπεκέισον εκεί,ε;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κάτσε θα δεις.....
στο επόμενο παίγνιο, για τα ίδια ακρτιβώς εις βάρος της ΑΕΚ θα κράζει σαν τον Αρίωνα.......
Προς τιμήν του, ο Διονύσης (ο δημοσιογράφος που μιλάει μετά τις 12 στον Σπορτ ΕΦ ΕΜ το βράδυ και είναι ΑΕΚτζής ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΜΥΡΩΔΙΑ ΑΠΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΕΙΠΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΓΩ...
Το πέναλτυ στον Βύντρα είναι μαρς και το άλλο σοτν Ρουκάβινα το συζητάμε.
Είπα και ξαναλέω... Στο ποδόσφαιρο δεν ισχύει ότι σας αρέσει ή ότι θυμάστε, αλλά ότι ορίζουν ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΗΣ ΟΥΕΦΑ.....

Ο Διονύσης ο Ελευθεράτος που βγαίνει μετά τις 12 στον Σπορ ΦΜ ,είναι ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ γάυρος.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Κάτσε θα δεις.....
στο επόμενο παίγνιο, για τα ίδια ακρτιβώς εις βάρος της ΑΕΚ θα κράζει σαν τον Αρίωνα.......
Προς τιμήν του, ο Διονύσης (ο δημοσιογράφος που μιλάει μετά τις 12 στον Σπορτ ΕΦ ΕΜ το βράδυ και είναι ΑΕΚτζής ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΜΥΡΩΔΙΑ ΑΠΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΕΙΠΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΓΩ...
Το πέναλτυ στον Βύντρα είναι μαρς και το άλλο σοτν Ρουκάβινα το συζητάμε.
Είπα και ξαναλέω... Στο ποδόσφαιρο δεν ισχύει ότι σας αρέσει ή ότι θυμάστε, αλλά ότι ορίζουν ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΗΣ ΟΥΕΦΑ.....
το πρόβλημα στην λλάδα είναι πως ούτε οι ποδοσφαιριστές ξέρουν τους κανονισμούς. Ο καθένας καταλαβαίνει ό,τι κρατάει η γκλάβα του ή ό,τι του λέει ο αρχηγός της αποστολής.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
τα υπόλοιπα είναι προς κρίση αλλά ήθελά να καταλάβω σε ποιες κόκκινες αναφέρεσαι, αν δεν σου κάνει κόπο.

ρε πλάκα κάνεις και συ και ξέρεις μπάλλα;
ΤΑΚΛΙΝ ΜΕ ΤΙΣ ΤΑΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΤΕΝΤΩΜΕΝΟ ΕΙΤΕ ΒΡΕΙΣ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΠΑΙΚΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗ.
ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟΥ ΜΕΛΙΣΣΗ με το που μπήκε ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟΥ ΚΑΦΕ.


ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΝΑ ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΕΤΕ. ΠΑΡΤΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΕΦΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΕ ΦΑΞ.

ΤΑΚΛΙΝ ΜΕ ΤΙΣ ΤΑΠΕΣ ΦΟΡΑ ΠΑΡΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΤΕΝΤΩΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΙ ΕΙΤΕ ΔΕ ΒΡΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ (ΜΕ Η ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΘΕΣΗ)...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ο Διονύσης ο Ελευθεράτος που βγαίνει μετά τις 12 στον Σπορ ΦΜ ,είναι ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ γάυρος.

δεν ήταν ο Ελευθεράτος.
Νομίζω υπάρχουν 2 Διονύσηδες το βράδυ.... Αυτός είναι ο ΑΕΚΤΖΗΣ Και το ΔΗΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ...
για ψάξτο .....

και εν πάση περιπτώσει ΔΕΝ είναι ΒΑΖΕΛΟΣ αλλά ΣΥΝΤΑΣΣΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΕΙ ΟΔΗΓΙΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ενώ όταν πέφτει ο Τζόρτζεβιτς,λες κ πάτησε νάρκη,τουμπεκέισον εκεί,ε;
ρε σκοτεινέ...δεν είναι άσχετο αυτό σαν ποστ;
πού κολλάει ο τζόρτζεβιτς στην συζήτηση; Δεν έχεις να με αντικρούσεις κάτι σε αυτά που λέω για το συγκεκριμένο και μου πετάς Τζόρτζεβιτς;
Και πού είδες εγώ να κάνω τουμπεκέϊσον; Σου είπα πως εγώ ο ίδιος το είδα αμφιλεγόμενο του Ντιόγο. Αλλά εδώ το παραδέχεται ο ίδιος ο αμυντικός!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε πλάκα κάνεις και συ και ξέρεις μπάλλα;
ΤΑΚΛΙΝ ΜΕ ΤΙΣ ΤΑΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΤΕΝΤΩΜΕΝΟ ΕΙΤΕ ΒΡΕΙΣ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΠΑΙΚΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗ.
ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟΥ ΜΕΛΙΣΣΗ με το που μπήκε ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟΥ ΚΑΦΕ.


ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΝΑ ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΕΤΕ. ΠΑΡΤΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΕΦΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΕ ΦΑΞ.

ΤΑΚΛΙΝ ΜΕ ΤΙΣ ΤΑΠΕΣ ΦΟΡΑ ΠΑΡΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΤΕΝΤΩΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΙ ΕΙΤΕ ΔΕ ΒΡΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ (ΜΕ Η ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΘΕΣΗ)...
δεν κάνω πλάκα ρε συ. Αλλά σιγά μην τις θυμόμουνα τις φάσεις τώρα. Εχθές που τις έβλεπα τις θυμόμουνα. ξεχνάω μάτια μου.
και για τις δύο δίκιο έχεις.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ρε σκοτεινέ...δεν είναι άσχετο αυτό σαν ποστ;
πού κολλάει ο τζόρτζεβιτς στην συζήτηση; Δεν έχεις να με αντικρούσεις κάτι σε αυτά που λέω για το συγκεκριμένο και μου πετάς Τζόρτζεβιτς;
Και πού είδες εγώ να κάνω τουμπεκέϊσον; Σου είπα πως εγώ ο ίδιος το είδα αμφιλεγόμενο του Ντιόγο. Αλλά εδώ το παραδέχεται ο ίδιος ο αμυντικός!!
η εμμονή στην Ελλάδα με τον Ολυμπιακό, έχει πρώτα καταστρέψει τη μπάλλα και μετά όλες τις υπόλοιπες ομάδες........
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
δεν κάνω πλάκα ρε συ. Αλλά σιγά μην τις θυμόμουνα τις φάσεις τώρα. Εχθές που τις έβλεπα τις θυμόμουνα. ξεχνάω μάτια μου.
και για τις δύο δίκιο έχεις.
δίκιο μπορεί να έχω.....
Αλλά εκτός από ΔΙΚΙΟ έγινε και αλλοίωση αποτελέσματος........ειδικά εάν ο ΠΑΟ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ 10 χωρίς σέντερ μπακ....
τα άλλα είναι για να περνά η ώρα.
 

Επισκέπτης
Δεν ήταν πέναλτι! :birdman:
Μπάλα βρήκε πρώτα, δεν με νοιάζει μετά να τον σκότωσε!
Υπάρχει και φωτό που αποδεικνύει αυτό που λέω! :rockon: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom