Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
γατούλη....
προσωπικά θεωρώ αδιανόητο (ευγενικά το λέω - κατάντια είναι) να δηλώνεις ότι πας για πρωτάθλημα, να είσαι 10 πόντους πίσω πριν το τέλος του Α γύρου και να παίζιες ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΕΙΣ σε ΝΤΕΡΜΠΥ.
Ασε λοιπόν τις παπαριές περί ανύπαρκτου πολυμετοχικού και κοίτα τα χάλια σου.
παντως ρε γατε εχω να δω την αεκ να ταμπουρενετε για ενα ημιχρονο πολλα χρονια. και το γεγονος οτι οπως λες μπροστα σε ενα ανυπαρκτο αντιπαλο να μην φτανεις στην περιοχη του αντιπαλου και να λες πολυ καλο αποτελεσμα εστω και για το γοητρο δεν ξερω ποσοι αεκτζηδες θα συμφωνουν με αυτα που λες. οσο για το πεναλτυ στο πρωτο γυρο για αυτο που εδωσε ο ιδιος διατητης αλλα ελεγες. ;)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
παντως ρε γατε εχω να δω την αεκ να ταμπουρενετε για ενα ημιχρονο πολλα χρονια. και το γεγονος οτι οπως λες μπροστα σε ενα ανυπαρκτο αντιπαλο να μην φτανεις στην περιοχη του αντιπαλου και να λες πολυ καλο αποτελεσμα εστω και για το γοητρο δεν ξερω ποσοι αεκτζηδες θα συμφωνουν με αυτα που λες. οσο για το πεναλτυ στο πρωτο γυρο για αυτο που εδωσε ο ιδιος διατητης αλλα ελεγες. ;)
Μου αρέσει που κλείνεις και το μάτι...είμαι ο πρώτος που είπε ότι δεν ήταν πέναλτυ!!!!!!!!!!
Για το γόητρο είναι μια χαρά ρε bodo...μέσα σε αυτά τα μαύρα χάλια μας δεν χάσαμε φέτος από τον βάζελο!Αυτό είπα...εσύ τι έχεις καταλάβει?Ότι είμαι ενθουσιασμένος με αυτά που συμβαίνουν στην ομάδα μου?
 

Επισκέπτης
Μου αρέσει που κλείνεις και το μάτι...είμαι ο πρώτος που είπε ότι δεν ήταν πέναλτυ!!!!!!!!!!
Για το γόητρο είναι μια χαρά ρε bodo...μέσα σε αυτά τα μαύρα χάλια μας δεν χάσαμε φέτος από τον βάζελο!Αυτό είπα...εσύ τι έχεις καταλάβει?Ότι είμαι ενθουσιασμένος με αυτά που συμβαίνουν στην ομάδα μου?
μα οταν λες οτι πολυ καλο αποτελεσμα και οτι υποφερτη ομαδα μεχρι το 70 τη να καταλαβω ρε γατε; για το πεναλτυ ηθελα να πω πως στο πρωτο γυρο σταθηκατε στην ανυπαρξια του βαζελου και οχι στο πεναλτυ που καλως η κακος εκρινε το ματς.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Για το σημερινό ματς μιλάμε...δεν κάνουμε ανασκόπηση της χρονιάς!Αν είστε ευχαριστημένοι με αυτό που είδατε...δικαίωμα σας!
Και για τα διοικητικά προβλήματα της ΑΕΚ που λες δεν δημιουργήθηκαν τώρα...υπήρχαν και στην αρχή της σεζόν!!!!
Μιας και το έφερε η κουβέντα...προς παραίτηση πάει και ο Κιντής!!!!

το πρωτάθλημα δεν είναι ένα παιγνιο....
και μη μας πεις ότι δικαιούτο σήμερα η ΑΕΚ και κάτι παραπάνω διότι αν παίρνεις χι με όπως τους χαρακτηρίζεις ανύπαρκτους τότε δικαιολογείς απόλυτα τους -14 από την 16η αγωνιστική........
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Σωστά, σας αδίκησε πάλι ο "κορυφαίος".....
και την αεκ την αδικησε
επαιξε για τον ολυμπιακο και για να αμαυρωσει την ιστορια της κατατρεγμενης προσφυγοπουλας που αδικειται παντα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ο βατραχος εκνευρισε μεχρι και εμενα που δεν ειμαι αεκ,κλικαδορος,κολλημενος και κοιμησης
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
μα οταν λες οτι πολυ καλο αποτελεσμα και οτι υποφερτη ομαδα μεχρι το 70 τη να καταλαβω ρε γατε; για το πεναλτυ ηθελα να πω πως στο πρωτο γυρο σταθηκατε στην ανυπαρξια του βαζελου και οχι στο πεναλτυ που καλως η κακος εκρινε το ματς.
Ρε συ bodo μην με τρελάνεις!Εσύ πριν το ματς θεωρούσες δώρο το 1.80 στον άσσο του Παναθηναικού και μου λες τώρα γιατί θεωρώ καλό για το γόητρο της ομάδας μου το ισόπαλο αποτέλεσμα?????
Το πέναλτυ στον πρώτο γύρο δεν υπήρχε όπως και τα σημερινά που ζητάει ο βάζελος.Μην μου λες πράγματα που δεν έχω πει...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Το πέναλτυ στον πρώτο γύρο δεν υπήρχε όπως και τα σημερινά που ζητάει ο βάζελος.Μην μου λες πράγματα που δεν έχω πει...

μάθε μπαλλίτσα.....
στο πρώτο παίγνιο δείχνει ο Βασσάρας την επαφή με το χέρι που ποτέ δεν έγινε...
Σήμερα ο Μαιστό τραβάει φανέλλα πεντακάθαρα....
Η ΦΙΦΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΡΗΤΗ ΟΔΗΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΑΣΕΙΣ ΝΑ ΔΙΔΟΝΤΑΙ ΠΕΝΛΝΤΥ ΚΑΙ ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ για να σταματήσει αυτή η παπαριά με τους αμυντικούς που τουε κρατάνε τουε ντιογκαίους μονίμως απ τα παπάρια.....
Το ίδιο θα έλεγα εάν η φάση ήταν αντίστροφα.
Τελεία.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
μάθε μπαλλίτσα.....
στο πρώτο παίγνιο δείχνει ο Βασσάρας την επαφή με το χέρι που ποτέ δεν έγινε...
Σήμερα ο Μαιστό τραβάει φανέλλα πεντακάθαρα....
Η ΦΙΦΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΡΗΤΗ ΟΔΗΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΑΣΕΙΣ ΝΑ ΔΙΔΟΝΤΑΙ ΠΕΝΛΝΤΥ ΚΑΙ ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ για να σταματήσει αυτή η παπαριά με τους αμυντικούς που τουε κρατάνε τουε ντιογκαίους μονίμως απ τα παπάρια.....
Το ίδιο θα έλεγα εάν η φάση ήταν αντίστροφα.
Τελεία.
μιλας και καλιαρντα? :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
μάθε μπαλλίτσα.....
στο πρώτο παίγνιο δείχνει ο Βασσάρας την επαφή με το χέρι που ποτέ δεν έγινε...
Σήμερα ο Μαιστό τραβάει φανέλλα πεντακάθαρα....
Η ΦΙΦΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΡΗΤΗ ΟΔΗΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΑΣΕΙΣ ΝΑ ΔΙΔΟΝΤΑΙ ΠΕΝΛΝΤΥ ΚΑΙ ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ για να σταματήσει αυτή η παπαριά με τους αμυντικούς που τουε κρατάνε τουε ντιογκαίους μονίμως απ τα παπάρια.....
Το ίδιο θα έλεγα εάν η φάση ήταν αντίστροφα.
Τελεία.
Είσαι άμπαλος!ΤΕΛΕΙΑ
:birdman: :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης
Ρε συ bodo μην με τρελάνεις!Εσύ πριν το ματς θεωρούσες δώρο το 1.80 στον άσσο του Παναθηναικού και μου λες τώρα γιατί θεωρώ καλό για το γόητρο της ομάδας μου το ισόπαλο αποτέλεσμα?????
Το πέναλτυ στον πρώτο γύρο δεν υπήρχε όπως και τα σημερινά που ζητάει ο βάζελος.Μην μου λες πράγματα που δεν έχω πει...
και τωρα να με ρωταγες το ιδιο θα σου ελεγα. σαν αποδοση ηταν στοιχηματικη ευκαιρια οπως ειναι η αεκ φετος. και νομιζω το οτι δεν χασατε σημερα οφειλεται καθαρα στην τυχη. ενα ημιχρονο κατενατσιο και φτου ξελεφθερια. γιαυτο το ειπα το οτι δεν ηρθε δεν σημαινει κατι στο στοιχημα δεν περνανε ολα αλλιως θα ειμασταν ολοι αμπραμοβιτς!!!!οσο για το τη πιστευω εγω δεν εχει να κανει με το τη πιστευεις εσυ για την ομαδα σου αν εσυ εισαι ευχαριστημενος απο το αποτελεσμα εμενα μου περισευει!!!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Είσαι άμπαλος!ΤΕΛΕΙΑ
:birdman: :birdman: :birdman:

έχεις δίκιο......
και στην Ουέφα άμπαλλοι είναι...
και εσύ που είσαι ευχαριστημένος σήμερα από την ομάδα σου είσαι βαθύς γνώστης της μπάλλας...
μάθε με δάσκαλε πώς να παίρνω χι από ανύπαρκτους και να είμαι φχαριστημένος.
μάθε με τα μυστικά της μπάλλας......
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
και τωρα να με ρωταγες το ιδιο θα σου ελεγα. σαν αποδοση ηταν στοιχηματικη ευκαιρια οπως ειναι η αεκ φετος. και νομιζω το οτι δεν χασατε σημερα οφειλεται καθαρα στην τυχη. ενα ημιχρονο κατενατσιο και φτου ξελεφθερια. γιαυτο το ειπα το οτι δεν ηρθε δεν σημαινει κατι στο στοιχημα δεν περνανε ολα αλλιως θα ειμασταν ολοι αμπραμοβιτς!!!!οσο για το τη πιστευω εγω δεν εχει να κανει με το τη πιστευεις εσυ για την ομαδα σου αν εσυ εισαι ευχαριστημενος απο το αποτελεσμα εμενα μου περισευει!!!!!!
Γι' αυτό λύσσαξες...στον κουβααααααααααααααααααααα!  :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
έχεις δίκιο......
και στην Ουέφα άμπαλλοι είναι...
και εσύ που είσαι ευχαριστημένος σήμερα από την ομάδα σου είσαι βαθύς γνώστης της μπάλλας...
μάθε με δάσκαλε πώς να παίρνω χι από ανύπαρκτους και να είμαι φχαριστημένος.
μάθε με τα μυστικά της μπάλλας......
Άλλα λέω και άλλα λες...πουθενά δεν δίνονται τέτοια πέναλτυ!Και μόνο που επιμένεις δείχνεις ότι είσαι άσχετος!
Εγώ έγραψα για υποφερτή απόδοση με τα φετινά δεδομένα της ομάδας και εσύ κοντεύεις να μου πεις ότι ανοίγω σαμπάνιες για το Χ! :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Άλλα λέω και άλλα λες...πουθενά δεν δίνονται τέτοια πέναλτυ!Και μόνο που επιμένεις δείχνεις ότι είσαι άσχετος!
εχεις δίκιο.
μάθε με μπάλλα.
μάθε με και κανονισμούς.
 

Επισκέπτης
Άλλα λέω και άλλα λες...πουθενά δεν δίνονται τέτοια πέναλτυ!Και μόνο που επιμένεις δείχνεις ότι είσαι άσχετος!
Εγώ έγραψα για υποφερτή απόδοση με τα φετινά δεδομένα της ομάδας και εσύ κοντεύεις να μου πεις ότι ανοίγω σαμπάνιες για το Χ! :2funny:
Τολμάς και λες στον περσονα ότι δεν ξέρει κάτι?
Αίσχος! :tickedoff: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom