Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
πάντως το ματσάκι εκτός απο δύναμη μέχρι στιγμής......δεν λέει και πολλά.....παιγνίδι κέντρου.....
Ο σαγόνιας τα έχει χάσει, καλό παιχνίδι λέει μέχρι στιγμής! :idiot:
Τουλάχιστον είναι καλύτερο απο παο-ολυμπιακος :rolleyes:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Ένα ξυπνητήρι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!Κοιμήθηκε πάλι.....
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Ευχαριστούμε φίλοι Αεκτζήδες ....    ;)
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Πάντως αυτός ο Μπασινάς είναι πραγματικά επικίνδυνος ...πούλησε πολλές φορές τη μπάλλα. Δυστυχώς είναι τελειωμένος  :'(
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Υποφερτή η ομάδα μέχρι το 70' όπου ξεμείναμε λόγω φυσικής κατάστασης!Πολύ καλό το αποτέλεσμα για το γόητρο της ομάδας...οφείλεται σε μεγάλο βαθμό και στην ανυπαρξία του πολυμετοχικού!
Μην ακούω παπαριές για πέναλτυ...πρέπει να είσαι τελείως άμπαλος ή πορωμένος βάζελος για να ανακαλύψεις σε αυτό το παιχνίδι πέναλτυ!!!!!!!!!!!! :headbang:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Υποφερτή η ομάδα μέχρι το 70' όπου ξεμείναμε λόγω φυσικής κατάστασης!Πολύ καλό το αποτέλεσμα για το γόητρο της ομάδας...οφείλεται σε μεγάλο βαθμό και στην ανυπαρξία του πολυμετοχικού!
Μην ακούω παπαριές για πέναλτυ...πρέπει να είσαι τελείως άμπαλος ή πορωμένος βάζελος για να ανακαλύψεις σε αυτό το παιχνίδι πέναλτυ!!!!!!!!!!!! :headbang:

γατούλη....
προσωπικά θεωρώ αδιανόητο (ευγενικά το λέω - κατάντια είναι) να δηλώνεις ότι πας για πρωτάθλημα, να είσαι 10 πόντους πίσω πριν το τέλος του Α γύρου και να παίζιες ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΕΙΣ σε ΝΤΕΡΜΠΥ.
Ασε λοιπόν τις παπαριές περί ανύπαρκτου πολυμετοχικού και κοίτα τα χάλια σου.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.597
Like
5
Πόντοι
166
γατούλη....
προσωπικά θεωρώ αδιανόητο (ευγενικά το λέω - κατάντια είναι) να δηλώνεις ότι πας για πρωτάθλημα, να είσαι 10 πόντους πίσω πριν το τέλος του Α γύρου και να παίζιες ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΕΙΣ σε ΝΤΕΡΜΠΥ.
Ασε λοιπόν τις παπαριές περί ανύπαρκτου πολυμετοχικού και κοίτα τα χάλια σου.
οσο παει αυτος για πρωταθλημα αλλο τοσο παει κ ο οφη
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
γατούλη....
προσωπικά θεωρώ αδιανόητο (ευγενικά το λέω - κατάντια είναι) να δηλώνεις ότι πας για πρωτάθλημα, να είσαι 10 πόντους πίσω πριν το τέλος του Α γύρου και να παίζιες ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΕΙΣ σε ΝΤΕΡΜΠΥ.
Ασε λοιπόν τις παπαριές περί ανύπαρκτου πολυμετοχικού και κοίτα τα χάλια σου.
Είπα εγώ ότι πάμε για πρωτάθλημα?Που το διάβασες?Δεν κάνω και τίποτα άλλο από το να μιλάω για τα χάλια της ομάδας μου από τότε που γράφω στο  σάιτ!Αν η ΑΕΚ είχε ομάδα θα κέρδιζε με 3-0 σήμερα!
Εσύ που έχεις λυμένα τα διοικητικά σου προβλήματα, που είχες μεγαλύτερο κίνητρο για τη νίκη...είσαι ευχαριστημένος από την εικόνα της ομάδας σου????????
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Είπα εγώ ότι πάμε για πρωτάθλημα?Που το διάβασες?Δεν κάνω και τίποτα άλλο από το να μιλάω για τα χάλια της ομάδας μου από τότε που γράφω στο  σάιτ!Αν η ΑΕΚ είχε ομάδα θα κέρδιζε με 3-0 σήμερα!
Εσύ που έχεις λυμένα τα διοικητικά σου προβλήματα, που είχες μεγαλύτερο κίνητρο για τη νίκη...είσαι ευχαριστημένος από την εικόνα της ομάδας σου????????
εσύ στην αρχή της σεζόν δεν είχες λυμμένα τα διοικητικά σου;
Δεν δήλωναν όλοι στην αρχή μετά το ντέρμπυ με το βάζελο ότι είναι φαβορί για τον τίτλο;
συγκρίνεται πουθενά η μπάλλα που έχει παίξει η ομάδα μου με το δικό σου το συνονθύλευμα;
Εχω τερματίσει πρώτος σε όμιλο τσου λου (για πρώτη φορά από ελληνική ομάδα) έκανα διπλό σε έδρα που θα ξαναγίνει σε 10 20 χρόνια πάλι και με ρωτάς αν είμαι ευχαριστημένος;
πλάκα κάνεις;
εσείς στη θέση μας τώρα εάν ήσασταν θα είχατε κόψει και διπλωματικές σχέσεις με τους λοιπούς φιλάθλους.....
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Πολυ σπασιμο στον Εντινιο ρε παιδια.Και να καθιζε παλι κανενα τεμαχιο σημερα!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
εσύ στην αρχή της σεζόν δεν είχες λυμμένα τα διοικητικά σου;
Δεν δήλωναν όλοι στην αρχή μετά το ντέρμπυ με το βάζελο ότι είναι φαβορί για τον τίτλο;
συγκρίνεται πουθενά η μπάλλα που έχει παίξει η ομάδα μου με το δικό σου το συνονθύλευμα;
Εχω τερματίσει πρώτος σε όμιλο τσου λου (για πρώτη φορά από ελληνική ομάδα) έκανα διπλό σε έδρα που θα ξαναγίνει σε 10 20 χρόνια πάλι και με ρωτάς αν είμαι ευχαριστημένος;
πλάκα κάνεις;
εσείς στη θέση μας τώρα εάν ήσασταν θα είχατε κόψει και διπλωματικές σχέσεις με τους λοιπούς φιλάθλους.....
Για το σημερινό ματς μιλάμε...δεν κάνουμε ανασκόπηση της χρονιάς!Αν είστε ευχαριστημένοι με αυτό που είδατε...δικαίωμα σας!
Και για τα διοικητικά προβλήματα της ΑΕΚ που λες δεν δημιουργήθηκαν τώρα...υπήρχαν και στην αρχή της σεζόν!!!!
Μιας και το έφερε η κουβέντα...προς παραίτηση πάει και ο Κιντής!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom