Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Συνέντευξη Τύπου απόντος Δώνη… :think: :think: :think:
Χωρίς την παρουσία του Γιώργου Δώνη πραγματοποιήθηκε η συνέντευξη Τύπου μετά το τέλος του αγώνα της Φυλής. Ο προπονητής της ΑΕΚ δεν αισθανόταν καλά μετά την άσχημη τροπή που πήραν τα πράγματα για την ομάδα του, αλλά και τις έντονες αποδοκιμασίες σε βάρος του απ’ τους φίλους των «κιτρινόμαυρων», κάτι που είχε ως αποτέλεσμα να τον αντικαταστήσει στη συνέντευξη Τύπου ο συνεργάτης του, Μάκης Αγγελίνας. «Είναι φυσικό ο κ. Δώνης να μη αισθάνεται άνετα με όλα αυτά. Θα μιλήσει με τον κ. Νικολαίδη και θα δούμε τι θα γίνει».

«Κάναμε ένα κακό δεύτερο ημίχρονο και δεν καταφέραμε να εκμεταλλευτούμε το 3-0 του πρώτου μέρους. Οι παίχτες δεν μας έδωσαν την εντύπωση στο ημίχρονο ότι είχαν επαναπαυτεί. Μάλιστα ο κ. Δώνης τους είπε και αυτοί συμφώνησαν μαζί του, ότι πρέπει να μπουν στο γήπεδο, σαν να είναι το ματς στο 0-0. Είναι πολύ παράξενο αυτό που συνέβη και μας προβληματίζει. Πιστεύουμε ότι με την δουλειά, θα βγει αυτό που έχουμε στο μυαλό μας. Βέβαια τα αποτελέσματα δεν είναι αυτά που πρέπει, αλλά είναι θέμα χρόνου να έρθουν», τόνισε μεταξύ άλλων.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Με τη νικολαΐδια λογική σου, θα έρθουμε στην καλύτερη περίπτωση, 4η. Μη σου πω 5η ή 6η. Αν σε ικανοποιεί αυτό, οκ.
εσύ ρε φίλε μου λες ότι οι παίκτες θα πρέπει να γράφουν στα αρχίδια τους τον προπονητή. για ποια λογική μου μιλάς? έλεος. κοίτα την δική σου λογική που λες τέτοια πράγματα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Τι ώρα θα παίξει το βιντεάκι του παιχνιδιού της ΑΕΚ στη Νετ οεο?Ε ρε κατάντια!!! :helpplea:
Μέχρι τώρα τα έχωνα στον "σωτήρα" που μας τον κουβάλησε και έχει και την μεγαλύτερη ευθύνη αλλά τώρα θα τα ακούει και ο ΓιΔι με τις παπαριές που ξεστομίζει...το πάει φιρί φιρί να φύγει με χειρότερο τρόπο από αυτόν που έφυγε σαν παίχτης από την ΑΕΚ!
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
εσύ ρε φίλε μου λες ότι οι παίκτες θα πρέπει να γράφουν στα αρχίδια τους τον προπονητή. για ποια λογική μου μιλάς? έλεος. κοίτα την δική σου λογική που λες τέτοια πράγματα.

Ό,τι πεις... Εγώ ξέρω ότι έχουμε να πάρουμε πρωτάθλημα από το '94 και κύπελλο από το 2002. Αν παρόλα αυτά, εσύ θέλεις να βλέπεις πειραματισμούς, δικαίωμά σου.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
εγώ προσπαθώ να καταλάβω......
είναι καλύτερο να συντηρείς μια αρρώστια ελέγχοντάς την διαρκώς με αντιβίωση, ή να ξηλώνεις ριζικά τον όγκο.....

Πάρτε το χαμπάρι.
Αποφασίστε να φτιάξετε πρώτα ομάδα τύπου Μπάγιεβιτς και μετά να ξεκινάτε μια χρονιά για πρωτάθλημα.
Ο κοντίνιο ξεκίνησε με πλάνο 5ετίας (που λογικά θα φαινόταν από φέτος) και εσείς από τη δεύτερη χρονιά κάθε χρόνο θέλετε πρωτάθλημα.
Αυτή είναι η αρρώστια του έλληνα.
Τα θέλω όλα τώρα γιατί είμαι μαγκας, ο καλύτερος ανώτερος κ.ο.κ.
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.577
Like
2
Πόντοι
16
Ποιος να τους τρίξει τα δόντια ρε παιδιά?Την προηγούμενη αγωνιστική πήγε η προεδράρα μας στα αποδυτήρια και τους είπε ότι για όλα φταίει η ατυχία και θα πρέπει να καταλάβουν πόσο μεγάλοι παίχτες είναι!!!Το πολύ χάιδεμα αυτά τα αποτελέσματα έχει!Εδώ ο Ρέμος πήγε στα αποδυτήρια του Ηρακλή και έχωσε γκάζια στους παίχτες...
να τους τα τριξει ο Γεωργιου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
εγώ προσπαθώ να καταλάβω......
είναι καλύτερο να συντηρείς μια αρρώστια ελέγχοντάς την διαρκώς με αντιβίωση, ή να ξηλώνεις ριζικά τον όγκο.....

Πάρτε το χαμπάρι.
Αποφασίστε να φτιάξετε πρώτα ομάδα τύπου Μπάγιεβιτς και μετά να ξεκινάτε μια χρονιά για πρωτάθλημα.
Ο κοντίνιο ξεκίνησε με πλάνο 5ετίας (που λογικά θα φαινόταν από φέτος) και εσείς από τη δεύτερη χρονιά κάθε χρόνο θέλετε πρωτάθλημα.
Αυτή είναι η αρρώστια του έλληνα.
Τα θέλω όλα τώρα γιατί είμαι μαγκας, ο καλύτερος ανώτερος κ.ο.κ.
Όταν είσαι ΑΕΚ πάντα ο στόχος σου είναι το πρωτάθλημα!Με κάτι μπλουζάκια "Δεν πάμε για πρωτάθλημα" την μικραίνεις την ομάδα!Εδώ ο ζμπάογκ την πρώτη χρονιά του Ζαγοράκη λέει ότι πάει για πρωτάθλημα και εμείς θα έπρεπε να χτίζουμε ομάδα 50 χρόνια λες και είχαμε να ανταγωνιστούμε την Μίλαν και την Ρεάλ?
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
Όταν είσαι ΑΕΚ πάντα ο στόχος σου είναι το πρωτάθλημα!Με κάτι μπλουζάκια "Δεν πάμε για πρωτάθλημα" την μικραίνεις την ομάδα!Εδώ ο ζμπάογκ την πρώτη χρονιά του Ζαγοράκη λέει ότι πάει για πρωτάθλημα και εμείς θα έπρεπε να χτίζουμε ομάδα 50 χρόνια λες και είχαμε να ανταγωνιστούμε την Μίλαν και την Ρεάλ?
τα εχω πει και εγω αυτα δεκαπεντε χιλιαδες φορες,συμφονω απολυτα μαζι σου φιλε μου
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Όταν είσαι ΑΕΚ πάντα ο στόχος σου είναι το πρωτάθλημα!Με κάτι μπλουζάκια "Δεν πάμε για πρωτάθλημα" την μικραίνεις την ομάδα!Εδώ ο ζμπάογκ την πρώτη χρονιά του Ζαγοράκη λέει ότι πάει για πρωτάθλημα και εμείς θα έπρεπε να χτίζουμε ομάδα 50 χρόνια λες και είχαμε να ανταγωνιστούμε την Μίλαν και την Ρεάλ?
καλά ο σμπαόκ έχει πέσει στην ίδια λούμπα με σας την πρώτη χρονιά....
Θυμήσου το αυτό που σου λέω.....
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
αληθευει οτι ο κοντος εδωσε το ματσακι στον θρασυβουλα με ανταλλαγμα εκταση για το γηπεδο? :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
να πανε στο διαολο ολοι τους..καθε εβδομαδα τα ιδια λεμε..κανανε μια μεγαλη ομαδα ανυποληπτη..αισχος..ντροπη..αει σιχτηρ μετοχοι
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
τα εχω πει και εγω αυτα δεκαπεντε χιλιαδες φορες,συμφονω απολυτα μαζι σου φιλε μου

πλάνο χρειάζεται αγαπητέ.....
Είναι απλά τα πράματα...
δεν λες πάω για πρωτάθλημα το Σεπτέμβρη....
Λες. Μαλάκες σκάστε και περιμένετε αποτέλεσμα σε 3 με 5 χρόνια..
Τα λέμε ξανά σε 3.


Εάν τίποτα τότε πούλο.....
Ο Μπάγιεβιτς δεν ξεκίνησε τότε για πρωτάθλημα...
Γι αυτό και τα έπαιρνε μετά σαν χαπάκια........
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.955
Πόντοι
12.056
ΓΤΠΚ εντελως γιναμε  :headbang: :headbang:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
πολυ ωραιες και οι φανελες του μπασκετ για τα μελη
καποτε κατι λεγατε για τα μελη του κοκκαλη τωρα μετα απο 5 χρονια πατε να αντιγραψετε? :jerking: :jerking:
παντως ειναι επιτυχια για το αεκακι να ειναι μονο 5 χρονια πισω απο τον ολυμπιακο.....στις ιδεες
στα αλλα ειστε καμια 20 χρονακια πισω
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
καλά ο σμπαόκ έχει πέσει στην ίδια λούμπα με σας την πρώτη χρονιά....
Θυμήσου το αυτό που σου λέω.....
Ρε αδελφέ ας βλέπαμε μπάλλα , ας βλέπαμε ένα πλάνο , ας βλέπαμε επενδύσεις και ας το έπαιρνε ο φούφουτος το πρωτάθλημα!Αν εσύ κάνεις αυτά που πρέπει θα έρθει και ο τίτλος...το πρόβλημα δεν είναι να πεις ότι πας για πρωτάθλημα!Αυτό είναι ΑΝΑΓΚΑΙΟ όταν είσαι ΑΕΚ!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ρε αδελφέ ας βλέπαμε μπάλλα , ας βλέπαμε ένα πλάνο , ας βλέπαμε επενδύσεις και ας το έπαιρνε ο φούφουτος το πρωτάθλημα!Αν εσύ κάνεις αυτά που πρέπει θα έρθει και ο τίτλος...το πρόβλημα δεν είναι να πεις ότι πας για πρωτάθλημα!Αυτό είναι ΑΝΑΓΚΑΙΟ όταν είσαι ΑΕΚ!!!!
γατούλη δεν λες τίποτα....
απλά πράματα....
και επί της ουσίας τα πράματα είναι δεδομένα.
ολυμπιακός μπροστά.
μετά παο και μετά αεκ...
σε 10 χρόνια μπορεί να είναι αλλιώς τα πράματα.
Οπως αλλιώς ήταν πριν 15.......
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
γατούλη δεν λες τίποτα....
απλά πράματα....
και επί της ουσίας τα πράματα είναι δεδομένα.
ολυμπιακός μπροστά.
μετά παο και μετά αεκ...
σε 10 χρόνια μπορεί να είναι αλλιώς τα πράματα.
Οπως αλλιώς ήταν πριν 15.......
καλά τα λες. τα ίδια λέει και ο ποντίκης. συμφωνείτε απόλυτα
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
γατούλη δεν λες τίποτα....
απλά πράματα....
και επί της ουσίας τα πράματα είναι δεδομένα.
ολυμπιακός μπροστά.
μετά παο και μετά αεκ...
σε 10 χρόνια μπορεί να είναι αλλιώς τα πράματα.
Οπως αλλιώς ήταν πριν 15.......
Αυτό που λες τώρα δεν κολλάει πουθενά!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom