Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Θα φύγει ο ΜΑΛΑΚΑΣ ή θα τον φάμε στη μάπα και την άλλη Κυριακή;
Το τυρί.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Θα φύγει ο ΜΑΛΑΚΑΣ ή θα τον φάμε στη μάπα και την άλλη Κυριακή;
Το τυρί.
ποιος προπονητής στον κόσμο φταίει όταν οι παίκτες του ενώ στο πρώτο έπαιξαν στο δεύτερο ήταν νεκροί? Δηλαδή δεν καταλαβαίνω. στο πρώτο ήταν καλός προπονητής?
Πίκρα μεγάλη και πιστεύω ότι οι παίκτες πρέπει να καταλάβουν που παίζουν, και κάποιος να τους τρίξει πολύ γερά τα δόντια.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ποιος προπονητής στον κόσμο φταίει όταν οι παίκτες του ενώ στο πρώτο έπαιξαν στο δεύτερο ήταν νεκροί? Δηλαδή δεν καταλαβαίνω. στο πρώτο ήταν καλός προπονητής?
Πίκρα μεγάλη και πιστεύω ότι οι παίκτες πρέπει να καταλάβουν που παίζουν, και κάποιος να τους τρίξει πολύ γερά τα δόντια.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Αεκακια πεκτεσ δεν εχουμε κανισ απο τους τρις εμις μονο 3-4 πραματικα καλουσ και η αλι αμπαλι διμιουργιματα τοον τσατσονιον τον εφιμεριδον λκαι τον μανατσαρεον
εδο το κιριακο το δικο σας τονε βγαζανε κοριφεο αμιντικο στι εβροπι ...οποσ και τους δικους μασ τους αμπαλουσ Τορο Ατζα Νεστομαλντινι...
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
ποιος προπονητής στον κόσμο φταίει όταν οι παίκτες του ενώ στο πρώτο έπαιξαν στο δεύτερο ήταν νεκροί? Δηλαδή δεν καταλαβαίνω. στο πρώτο ήταν καλός προπονητής?
Πίκρα μεγάλη και πιστεύω ότι οι παίκτες πρέπει να καταλάβουν που παίζουν, και κάποιος να τους τρίξει πολύ γερά τα δόντια.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά

Έχω την εντύπωση ότι οι παίχτες τον έχουν γράψει στα @@@δια τους και γι' αυτό φταίει ο ίδιος.
Είναι καμένο χαρτί πλέον, κλινικά νεκρός.
 

Επισκέπτης
αλβαρο ρεκομπα κυριοι ο ανθρωπος σε δυο παιχνιδια μεταμορφωσε τον πανιωνιο και του εδωσε ποιοτητα. και σημερα εκανε τη διαφορα. :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ποιος να τους τρίξει τα δόντια ρε παιδιά?Την προηγούμενη αγωνιστική πήγε η προεδράρα μας στα αποδυτήρια και τους είπε ότι για όλα φταίει η ατυχία και θα πρέπει να καταλάβουν πόσο μεγάλοι παίχτες είναι!!!Το πολύ χάιδεμα αυτά τα αποτελέσματα έχει!Εδώ ο Ρέμος πήγε στα αποδυτήρια του Ηρακλή και έχωσε γκάζια στους παίχτες...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
βοθρε φυγε απο εδω!!!
μην κανεις παρεα με τους αλητες!!!!
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Άσε που δεν μπορεί να διαχειριστεί το υπάρχον (ελλιπές) έμψυχο υλικό.
 

Επισκέπτης
και για να μην ξεχνιομαστε ο ρεκομπα που ηρθε στον πανιωνιο για τα ενσημα γιαυτον μιλαω. αραγε θα τον ηθελε κανενας απο τους τρεις μεγαλους εστω και ξοφλημενο;
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
και για να μην ξεχνιομαστε ο ρεκομπα που ηρθε στον πανιωνιο για τα ενσημα γιαυτον μιλαω. αραγε θα τον ηθελε κανενας απο τους τρεις μεγαλους εστω και ξοφλημενο;
ο Ρεκο ιδια ιλικια με το Ριμπο ιρθε αλα ινε αλι κλασι και οοχι κλαστις
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Έχω την εντύπωση ότι οι παίχτες τον έχουν γράψει στα @@@δια τους και γι' αυτό φταίει ο ίδιος.
Είναι καμένο χαρτί πλέον, κλινικά νεκρός.
αδελφέ αυτό που λες είναι χειρότρο. δηλαδή οι πάικτες το έκαναν επίτηδες? τι δεν μπορεί να διαχειριστεί ρε αδελφέ? νικάς 3-0 . τι μου λες τώρα? εντάξει ο Δώνης μπορεί να φταίει σε κάποια πράγματα. Μαζί σου και εγώ. Αλλά σήμερα????
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Ο εντίνιο μπήκε μέσα και έπαιζε για τον εαυτό του και μόνο. Ποιος νομίζει πως είναι? Εάν δεν θέλουν τον προπονητή, να μας πουν ποιον θέλουν μήπως???
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
αδελφέ αυτό που λες είναι χειρότρο. δηλαδή οι πάικτες το έκαναν επίτηδες? τι δεν μπορεί να διαχειριστεί ρε αδελφέ? νικάς 3-0 . τι μου λες τώρα? εντάξει ο Δώνης μπορεί να φταίει σε κάποια πράγματα. Μαζί σου και εγώ. Αλλά σήμερα????

Δεν το έκαναν επίτηδες αλλά δεν τον υπολογίζουν, ρε φίλε. Καλά λέει ο gatto.
Όταν παίζεις με τον Θρασύβουλο, κερδίζεις με 3 γκολ και στο τέλος παραλίγο να χάσεις, πρέπει να κάνεις χαρακίρι. Δηλαδή ο προπονητής δεν φταίει γι' αυτήν την εικόνα;
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Δεν το έκαναν επίτηδες αλλά δεν τον υπολογίζουν, ρε φίλε. Καλά λέει ο gatto.
Όταν παίζεις με τον Θρασύβουλο, κερδίζεις με 3 γκολ και στο τέλος παραλίγο να χάσεις, πρέπει να κάνεις χαρακίρι. Δηλαδή ο προπονητής δεν φταίει γι' αυτήν την εικόνα;
φίλε μου έχω παίξει μπάλλα έως Γ'εθνική και πιστεψέ με, δεν φταίει ο προπονητής σήμερα. Οχι σήμερα. Δεν μπορούσαν να αλλάξουν μία πάσσα. Τι θα έκανες εσύ για να το αλλάξεις αυτό? 10 αλλαγές. Μην βρούμε παπά να θάψουμε καμιά δεκαριά. Σκέψου το. Οταν οι παίκτες αδιαφορούν αυτοί φταίνε. Δεν το καταλαβαίνω γιατί στο πρώτο έπαιξαν. Εκτ/ος εάν έχεις την εντύπωση ότι ο προπονητής τους ειπε στο ημίχρονο, μπείτε μέσα και γράψτε τα όλα στα αρχίδια σας.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
φίλε μου έχω παίξει μπάλλα έως Γ'εθνική και πιστεψέ με, δεν φταίει ο προπονητής σήμερα. Οχι σήμερα. Δεν μπορούσαν να αλλάξουν μία πάσσα. Τι θα έκανες εσύ για να το αλλάξεις αυτό? 10 αλλαγές. Μην βρούμε παπά να θάψουμε καμιά δεκαριά. Σκέψου το. Οταν οι παίκτες αδιαφορούν αυτοί φταίνε. Δεν το καταλαβαίνω γιατί στο πρώτο έπαιξαν. Εκτ/ος εάν έχεις την εντύπωση ότι ο προπονητής τους ειπε στο ημίχρονο, μπείτε μέσα και γράψτε τα όλα στα αρχίδια σας.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά

Φίλε, εγώ βλέπω και τη γενική εικόνα, της ομάδας και του προπονητή (δηλώσεις, κ.λπ.). Έχει ξεβρακωθεί μόνος του, με τις δηλώσεις που έχει κάνει ο ίδιος. Αν ήμουνα παίχτης, θα τον έγραφα στα @@@δια μου κανονικά.
Δεν έχει κύρος πλέον. Από την αρχή δεν είχε, γιατί ήταν νέος και δεν είχε ξαναδουλέψει σε μεγάλη ομάδα, αλλά τώρα έχει καεί. Τι να περιμένεις τώρα από αυτόν; Να μας βγάλει τα συκώτια τελείως;

 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε, εγώ βλέπω και τη γενική εικόνα, της ομάδας και του προπονητή (δηλώσεις, κ.λπ.). Έχει ξεβρακωθεί μόνος του, με τις δηλώσεις που έχει κάνει ο ίδιος. Αν ήμουνα παίχτης, θα τον έγραφα στα @@@δια μου κανονικά.
Δεν έχει κύρος πλέον. Από την αρχή δεν είχε, γιατί ήταν νέος και δεν είχε ξαναδουλέψει σε μεγάλη ομάδα, αλλά τώρα έχει καεί. Τι να περιμένεις τώρα από αυτόν; Να μας βγάλει τα συκώτια τελείως;
ευτυχώς που δεν είσαι παίκτης τότε. εάν νομίζεις ότι οι παίκτες επιτρέπεται να το κάνουν αυτό, τότε να τους φέρουμε τον μουρίνιο γθια να είναι ευχαριστημένοι. δεν είναι το ποδόσφαιρο όπως το βλέπεις φίλε. εντελώς λάθος είσαι. 
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
ευτυχώς που δεν είσαι παίκτης τότε. εάν νομίζεις ότι οι παίκτες επιτρέπεται να το κάνουν αυτό, τότε να τους φέρουμε τον μουρίνιο γθια να είναι ευχαριστημένοι. δεν είναι το ποδόσφαιρο όπως το βλέπεις φίλε. εντελώς λάθος είσαι. 

Με τη νικολαΐδια λογική σου, θα έρθουμε στην καλύτερη περίπτωση, 4η. Μη σου πω 5η ή 6η. Αν σε ικανοποιεί αυτό, οκ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom