Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

april543

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μην ξεχνάς... Η τυφλοεβδομάδα έρχεται σε όλους! :2funny:

:rockon: :rockon: :rockon:
Δεν ξέρουν ρε συ...κάποτε θα καταλάβουν...
Την καλησπέρα μου σε όλους σ'αυτό το θαυμάσιο ολοκαίνουργιο θρέντ "Ρε μόνο η οικογένεια" :rockon:
[move]:rockon: :rockon: :rockon:[size=18pt]Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή ρεεεεεεε[/size] :rockon: :rockon: :rockon:[/move]
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Καλησπερα σε ολους, λοιπον μην την ψαχνεται καθολου εχθες ειχα παιξει στοιχημα να βαλει γκολ ο Κυριακος, οχι το πρωτο γκολ γενικα να σκοραρει στον αγωνα εδινε 10 αποδοση και μου φανηκε καλο. :headbang:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλησπερα σε ολους, λοιπον μην την ψαχνεται καθολου εχθες ειχα παιξει στοιχημα να βαλει γκολ ο Κυριακος, οχι το πρωτο γκολ γενικα να σκοραρει στον αγωνα εδινε 10 αποδοση και μου φανηκε καλο. :headbang:
Δεν σου τα επιστρέφουν πίσω επειδή τραυματίστηκε?
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπερα σε ολους, λοιπον μην την ψαχνεται καθολου εχθες ειχα παιξει στοιχημα να βαλει γκολ ο Κυριακος, οχι το πρωτο γκολ γενικα να σκοραρει στον αγωνα εδινε 10 αποδοση και μου φανηκε καλο. :headbang:

Νομίζω ότι και στο ΠΑΟ-ΙΝΤΕΡ έβαλες ότι θα βάλει γκόλ ο Καραγκούνης...και στο ΟΣΦΠ-ΑΕΚ έβαλες τον Ντούντου!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εγώ πάντως έπαιζα CM και κατέβηκα να ανοίξω την τηλεόραση λίγο πριν το ημίχρονο (όταν και φάγαμε το μπέναλντι (σικέ ήτανε, δάκτυλος του Κόκκαλη).
Ακόμα και στο CM έχανα από την Μπρόντμπι γμτ...τι γκαντεμιά ήτανε αυτή εχθές....
Πάντως το ψιλοπερίμενα. Δεν είχα ακούσει ούτε ένα μαλάκα να μιλάει και να λέει τι θα γινότανε σε περίπτωση που φέρναμε ισοπαλία ή χάναμε. Και μου αρέσει που κανείς δεν υπολογίζει το ισραήλ, λες και δεν ήταν ακριβώς από κάτω μας μέχρι εχθές.
Δεν μαθαίνει ποτέ ο έλληνας ρε γμτ...μια ζωή...προτρέχει.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Υ.Γ....να γυρνάω από το ταξίδι και να με παίρνουνε τα κορίτσια μου αγκαλιά και να με φιλάει η γυναικούλα μου...καλές οι ξεκ...άρες...αλλά αυτό δεν συγκρίνεται...και δεν το διακινδινεύεις με τίποτα!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Η απόσυρση του Ολυμπιακού από τη συζήτηση για την κεντρική διαχείριση των τηλεοπτικών δικαιωμάτων προκάλεσε αντιδράσεις και η ΑΕΚ είναι ουσιαστικά η πρώτη που «σηκώνει το γάντι», καθώς με ανακοίνωση που εξέδωσε, αφήνει αιχμές για τη στάση του Ολυμπιακού και καλεί την «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ να αναθεωρήσει και να επανέλθει στις συζητήσεις...

Αναλυτικά η ανακοίνωση...

«Μια από τις βασικές αρχές της συμφωνίας των ομάδων κατά τη δημιουργία της Super League ήταν, το 2009, να αποτελέσει την ολοκλήρωση των μεμονωμένων τηλεοπτικών συμβολαίων (ΠΑΕ - κανάλια) και την διαμόρφωση της κεντρικής διαχείρισης των τηλεοπτικών δικαιωμάτων από τον συνεταιρισμό.

Βασικό μέλημα για την πρόταση αυτή ήταν να υπάρχουν οικονομικά οφέλη για τις θεωρητικά μικρότερες ομάδες, με αποτέλεσμα την αρωγή στην ενίσχυση τους και ως εκ τούτου την δημιουργία ενός πιο ανταγωνιστικού πρωταθλήματος και την αναβάθμιση του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Με έκπληξη παρακολουθούμε τις εξελίξεις με την αποχώρηση από τη συμφωνία της ομάδας του Ολυμπιακού - κάτι που στην αρχική συζήτηση ο εκπρόσωπος της ΠΑΕ Ολυμπιακός και πρόεδρος τότε της Super League, κ. Πέτρος Κόκκαλης, είχε υποστηρίξει με θέρμη.

Μεγαλύτερη όμως είναι η έκπληξη για τις κινήσεις του κρατικού καναλιού, που επιλέγει να προσεγγίσει ομάδες, έχοντας ως στόχο να τις αποσπάσει από τη συμφωνία, δελεάζοντας τις διοικήσεις των συλλόγων με υπέρογκα χρηματικά ποσά.

Είναι λοιπόν απολύτως λογική η απορία που μας διαμορφώνεται, πώς το κρατικό κανάλι, δηλαδή το μοναδικό κομμάτι έκφρασης της πολιτείας, επιλέγει να τεθεί σε πλήρη αντίθεση με τα οφέλη του ελληνικού ποδοσφαίρου και προσπαθεί να χειραγωγήσει και να παρασύρει τις ομάδες στη διάρρηξη μιας σημαντικής συμφωνίας για το μέλλον του ποδοσφαίρου.

Είναι επίσης λογική η απορία που μας διαμορφώνεται, γιατί το κρατικό κανάλι, καθώς ως φαίνεται διαθέτει το οικονομικό υπόβαθρο, δεν επέλεξε να καταθέσει πρόταση στο πλαίσιο της κεντρικής διαχείρισης αλλά κάνει επιλεκτικές προτάσεις σε συλλόγους.

Η ΠΑΕ ΑΕΚ, έχει το τελευταίο διάστημα δεχθεί πολύ σημαντικές προτάσεις προκειμένου να παραχωρήσει τα τηλεοπτικά της δικαιώματα, απολαμβάνοντας μεγάλα οικονομικά οφέλη για τον σύλλογο (σαφώς μεγαλύτερα από εκείνα που θα αποκομίσει συμμετέχοντας στην κεντρική διαχείριση).

Η διοίκηση της ομάδας απέρριψε συμφέρουσες προτάσεις, επιλέγοντας να παραμείνει στην αρχική της δέσμευση με τους εταίρους της Super League προς όφελος του ελληνικού ποδοσφαίρου, στηρίζοντας την πρόταση της κεντρικής διαχείρισης.

Η ΠΑΕ ΑΕΚ καλεί την ΠΑΕ Ολυμπιακός να αναθεωρήσει την απόφαση της για αποχώρηση από τη συνολική διαπραγμάτευση επιλέγοντας ενδεχομένως μόνο το οικονομικό συμφέρον του συλλόγου και να παραμείνει συνεπής στις εξαγγελίες της Super League, θέτοντας ως πρωταρχικό στόχο το καλό του ελληνικού επαγγελματικού ποδοσφαίρου.

Καλούμε επίσης το κρατικό κανάλι να απόσχει από τέτοιας μορφής διασπαστικές ενέργειες που δεν συνάδουν με τη φύση του (ως κρατικού καναλιού) και που στόχο έχουν την ναρκοθέτηση του έργου της Super League, λειτουργώντας διχαστικά και τελικώς εις βάρος του Έλληνα πολίτη».

Δεν σχολιάζω άλλο... :tickedoff:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Οχι θα κάνουμε την Αδεκαράκι πλούσιο παραχωρόντας του τα τηλεοπτικά μας δικαιώματα.
Χου ρε....





























Κρατική επιδότηση θα πάρουμε πάλι απο την ΝΕΤ??  :-* :-* :-* :-* :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
καλα ξηγιεται ο προεδρος.....
δεν καταλαβα αφου ο θρυλος πουλαει και δεν εχει αναγκη κανενα γιατι να κανει μαγκες τους αλλους;;;;;;;
για να ακουσει ευχαριστω;;;;;
δεν πα να γαμηθουν ολοι οι αλλοι;;;;;
ΜΟΝΟ ΘΡΥΛΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Οχι θα κάνουμε την Αδεκαράκι πλούσιο παραχωρόντας του τα τηλεοπτικά μας δικαιώματα.
Χου ρε....
Στα ποκαήδια του σεβντά
τη χόβολη σκαλίζω
να βρω μια σπίθα του έρωτα
μικρό μου να ελπίζω





ααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
που εισαι ρε υποψηφιο golden boy???
ποτε θα περασεις συνεντευξη να μας φερεις καμια τσικουδια???
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Σας μάζεψα πάλι εδώ κρατικοδίαιτα πρακτοράκια... :2funny:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Σας μάζεψα πάλι εδώ κρατικοδίαιτα πρακτοράκια... :2funny:
Εσυ που νομίζεις οτι δεν είσαι δημόσιος υπάλληλος  ;) ;) ;) ;)

ααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
που εισαι ρε υποψηφιο golden boy???
ποτε θα περασεις συνεντευξη να μας φερεις καμια τσικουδια???
Κανονικά την επόμενη Παρασκευή.
Περιμένω τον πατέρα μου να κάνει μια εξέταση και θα δω απο την επόμενη εβδόμαδα τι θα γίνει.
....μόνο ρακί???  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom