Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
έχω μια τάση να φωνάζω περισσότερο από όλους.
Ισως γιατί έχω δυνατή φωνή και βρίζω χειρότερα και απ τον πλέζουρα.
Σε αυτο συμφωνο, αλλα ειδικα στο θεμα με τους κλονους εχουμε ριξει πολυ γελιο οταν καποιοι μας ελεγαν να μην βλεπουμε παντου φαντασματα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε παιδάκια σταματήστε ρε γαμώτι μου.Αξία του δίνουμε.Αντε πείτε τίποτα για την ΑΕΚ ,που μας τα χώσετε.Εξάλλου σπαμάρετε το θρεντ της ΑΕΚ κ είστε οφ τόπικ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Ρε παιδάκια σταματήστε ρε γαμώτι μου.Αξία του δίνουμε.Αντε πείτε τίποτα για την ΑΕΚ ,που μας τα χώσετε.Εξάλλου σπαμάρετε το θρεντ της ΑΕΚ κ είστε οφ τόπικ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σωστο, λοιπον γνωμη μου οτι την κυριακη ειναι δυσκολο το παιχνιδακι για την Αεκ απο την αποψη οτι δεν παιζει μπαλα και η Λαρισα μπορει να παρει βαθμο αν γινει αυτο η Αεκ εχει βγει εκτος διεκδικησης του τιτλου ποιο νωρις απο οποιαδηποτε αλλη φορα.
Μπορει να ειναι νωρις ακομα αλλα αν δεν μπορει να παρει μεσα στην εδρα της παιχνιδια οπως αυτο με την Λαρισα τοτε δεν κανει τιποτα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ο τρελο-Κάκος στο ΑΕΚ-Λάρισα!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σωστο, λοιπον γνωμη μου οτι την κυριακη ειναι δυσκολο το παιχνιδακι για την Αεκ απο την αποψη οτι δεν παιζει μπαλα και η Λαρισα μπορει να παρει βαθμο αν γινει αυτο η Αεκ εχει βγει εκτος διεκδικησης του τιτλου ποιο νωρις απο οποιαδηποτε αλλη φορα.
Μπορει να ειναι νωρις ακομα αλλα αν δεν μπορει να παρει μεσα στην εδρα της παιχνιδια οπως αυτο με την Λαρισα τοτε δεν κανει τιποτα.


Το ματς της ΑΕΚ με την Λάρισα ουσιαστικά είναι Δώνης εναντίον Δώνη.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Μεγάλο ρόλο θα παίξει και η διακοπή!Θα δούμε σε ποιες ομάδες έκανε καλό και σε ποιες όχι!Έτσι κι αλλιώς αυτό είναι ένα παιχνίδι το ποίο θα πρέπει να το πάρει η ΑΕΚ οπωσδήποτε!!!!
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
[youtube=425,350]5deu-jU2EsY&feature=related[/youtube]
με αγαπη
o Σάββας τι λέει στον Ντέμη? Μήπως τον ρωτάει εάν είδε την Ελένη ή του δείχνει τι κάνει ο προεδρός του στη  γυναίκα του? Μπορείς να μας διαφωτίσεις?



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο τρελο-Κάκος στο ΑΕΚ-Λάρισα!


Δεν είναι κακός διαιτητής ο βαζελοκάκος.Μάλιστα τον θεωρώ από τους λίγους εναπομείνατες καλούς.Πάντως από τον Βασσάρα καλύτερος είναι.Τα κάνει τα λαθάκια του,αλλά όχι τίποτα χοντρά.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Δεν το ανέφερα για κάποιον ιδιαίτερο λόγο!Καλός είναι αν και μου δίνει την εντύπωση ότι θέλει να τραβάει τα φώτα πάνω του...λίγο σόουμαν!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν το ανέφερα για κάποιον ιδιαίτερο λόγο!Καλός είναι αν και μου δίνει την εντύπωση ότι θέλει να τραβάει τα φώτα πάνω του...λίγο σόουμαν!

Α εκεί την πρωτοκαθεδρία την είχε ο Κασναφέρης.Μεγάλο σόου ο τύπος .Κ επειδή σταματησε από ρέφερι το έριξε στο διευθεντιλίκι στην Ξάνθη,για να μην φύγουν κ τα φώτα από πανω μας
 

iord

Μέγας
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
12
Like
14
Πόντοι
4.175
Καλημερα Ρε !
κοιταξτε αυτο
exedrabxm8.jpg

Ειναι καλο να τιμουμε την Ιστορια!!

Ο δημος Αθηναιων τον τιμησε. :thumbsup:
Ο δημος Ν.Φιλαδελφειας μας εδιωξε :headbang: :headbang:
Ελεος ποιααααααααααααα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Παρελθόν από την ΠΑΕ ΑΕΚ αποτελεί ο Ανδρέας Μπέκιος, ο οποίος την τελευταία τετραετία κατείχε τη θέση του εμπορικού διευθυντή του συλλόγου. Σε δήλωσή του στην επίσημη ιστοσελίδα της «Ένωσης», ο κ. Μπέκιος ανέφερε:

«Η ΑΕΚ ήταν μία μεγάλη πρόκληση στην καριέρα μου. Αισθάνομαι περήφανος που από τη θέση μου μπόρεσα να βοηθήσω την ομάδα να υλοποιήσει ορισμένους από τους στόχους της.

»Έπειτα από τέσσερα χρόνια αισθάνομαι ότι ο κύκλος μου στην ΑΕΚ έχει ολοκληρωθεί. Αποχωρώ ως φίλος και νιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω την διοίκηση του συλλόγου που με εμπιστεύτηκε και όλους τους κατά καιρούς συνεργάτες μου».

Στη σχετική ανακοίνωση της ΠΑΕ επισημαίνεται ότι «... ο κ. Μπέκιος θα παραμείνει στη θέση του όσο χρειαστεί, προκειμένου να διασφαλιστεί η εύρυθμη λειτουργία του εμπορικού τμήματος.

»Το όνομα του αντικαταστάτη του θα ανακοινωθεί στο προσεχές μέλλον».


:think: :think: :think: :think: :think:
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Παρελθόν από την ΠΑΕ ΑΕΚ αποτελεί ο Ανδρέας Μπέκιος, ο οποίος την τελευταία τετραετία κατείχε τη θέση του εμπορικού διευθυντή του συλλόγου. Σε δήλωσή του στην επίσημη ιστοσελίδα της «Ένωσης», ο κ. Μπέκιος ανέφερε:

«Η ΑΕΚ ήταν μία μεγάλη πρόκληση στην καριέρα μου. Αισθάνομαι περήφανος που από τη θέση μου μπόρεσα να βοηθήσω την ομάδα να υλοποιήσει ορισμένους από τους στόχους της.

»Έπειτα από τέσσερα χρόνια αισθάνομαι ότι ο κύκλος μου στην ΑΕΚ έχει ολοκληρωθεί. Αποχωρώ ως φίλος και νιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω την διοίκηση του συλλόγου που με εμπιστεύτηκε και όλους τους κατά καιρούς συνεργάτες μου».

Στη σχετική ανακοίνωση της ΠΑΕ επισημαίνεται ότι «... ο κ. Μπέκιος θα παραμείνει στη θέση του όσο χρειαστεί, προκειμένου να διασφαλιστεί η εύρυθμη λειτουργία του εμπορικού τμήματος.

»Το όνομα του αντικαταστάτη του θα ανακοινωθεί στο προσεχές μέλλον».


:think: :think: :think: :think: :think:
τι ξυνεις το κεφαλι σου?
σιγα σιγα την κανουν και προετοιμαζετε η επομενη κατασταση  :rockon:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα χανούμια...Σε λίγο πάω στον ...παιδότοπο!!!Θα υπάρχει φωτορεπεορτάζ,αν προκύψει κάτι.... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom