Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κόπανε,επειδή βλέπω με πιάνεις στο στόμα σου.Δεν ασχολούμαστε πια κανείς με την παρτυ σου.Ρωτηθήκαμε που είσαι κ απλά απαντήσαμε.όπως βλέπεις μας είσαι εντελώς αδιάφορος,τέτοιος άξεστος που είσαι.Και πα΄ψε να παίρνεις τηλέφωνο τους πρώην που έκανες παρέα από δω μέσα,γιατί παίρνουν μετά εμένα κ μου την λένε που δεν κατάλαβες ακόμα πόσο ανεπιθύμητος είσαι.
Πάντως τέτοια Λίλα είσαι που ούτε τα αρχήδια δεν έχεις(καλά έχεις να τα δεις από καιρό εξάλλου) κ να πεις οτι εσύ ήσουν ο Μανόλο κ έβγαζες τα πρσοωπικα΄δεδομένα του καθενός εδώ μέσα.Τετοις ξεφτίλας κ κουτοπόνηρος είσαι.

Και παψε να τηλεφωνάς στους φίλους μου.55 χρονών μαντραχαλάρας είσαι,δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο κουραστικός κ κορσές γίνεσαι;;;

Μου αρέσει που ακόμα εδώ γυροφέρνεις.Καλά μην μου πεις τα ίδια για το δικό σου.Εννοείται ότι βλέπω τι γράφεται.Θέλω να δω η κατινιά σου κ η αντιγραφή σου που φτάνει
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Κόπανε,επειδή βλέπω με πιάνεις στο στόμα σου.Δεν ασχολούμαστε πια κανείς με την παρτυ σου.Ρωτηθήκαμε που είσαι κ απλά απαντήσαμε.όπως βλέπεις μας είσαι εντελώς αδιάφορος,τέτοιος άξεστος που είσαι.Και πα΄ψε να παίρνεις τηλέφωνο τους πρώην που έκανες παρέα από δω μέσα,γιατί παίρνουν μετά εμένα κ μου την λένε που δεν κατάλαβες ακόμα πόσο ανεπιθύμητος είσαι.
Πάντως τέτοια Λίλα είσαι που ούτε τα αρχήδια δεν έχεις(καλά έχεις να τα δεις από καιρό εξάλλου) κ να πεις οτι εσύ ήσουν ο Μανόλο κ έβγαζες τα πρσοωπικα΄δεδομένα του καθενός εδώ μέσα.Τετοις ξεφτίλας κ κουτοπόνηρος είσαι.

Και παψε να τηλεφωνάς στους φίλους μου.55 χρονών μαντραχαλάρας είσαι,δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο κουραστικός κ κορσές γίνεσαι;;;

Μου αρέσει που ακόμα εδώ γυροφέρνεις.Καλά μην μου πεις τα ίδια για το δικό σου.Εννοείται ότι βλέπω τι γράφεται.Θέλω να δω η κατινιά σου κ η αντιγραφή σου που φτάνει
Στάζει μέλι το στόμα σου Αεκάρχη. ;) :grin:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλημέρα σε όλους! Που τα χώνεις ρε Σκοτεινέ??????????
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ξέρει καλά ποιος είναι αυτός Σόνυ.Απλά εκνευρίζομαι που ασχολείται μαζί μου στο φόρουμ του δίχως να του χω δώσει το δικαίωμα.Απλά ρωτήθηκα από τον Χριστόφορο για το που είναι κ του απάντησα.Να μη νομίζει ότι τον σκεφτόμαστε ή ότι μας λείπει.Εγώ απόρώ μόνο οτί ενώ λεέι ότι δεν ασχολείται με το bourdela πώς είναι εδώ μεσα συνέχεια κ αναπαράγει αυτά που λέμε η κουτσομπόλα
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τριαντατριαρήσαμε σε ποστ στο θρεντ μας.Αντε Νικολάκη εσύ έσπασες το φράγμα.Είναι που δεν μπορείς να έρχεσαι στα τσιμπούσια να σε κερνάγαμε κανά κοντοσουβλι που έσπασες το φράγμα.
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Τριαντατριαρήσαμε σε ποστ στο θρεντ μας.Αντε Νικολάκη εσύ έσπασες το φράγμα.Είναι που δεν μπορείς να έρχεσαι στα τσιμπούσια να σε κερνάγαμε κανά κοντοσουβλι που έσπασες το φράγμα.
βολευομε και με βρωμικο ρε στο οακα  :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Παναγία μου :badair: :badair: :badair:
Είχα έναν φίλο που πήγαινα μαζί του γήπεδο με διαρκείας.Άυτός ήταν γυμναστής ,της υγιεινής διατροφής κλπ,κλπ.
Είχε πει λοιπόν πριν πά΄με στο ΑΕΚ-Μίλαν,ότι αν κερδίσει η ΑΕΚ θα φάει για πρώτη φορά στην ζωή του βρώμικο έξω από το γήπεδο.Λοιπόν κερδίσαμε αν θυμάστε,το βρώμικο το πήρε,το έφαγε κ του αρεσε κιόλας.Δεν θα ξεχάσω την ατάκα που είπε τότε:΄΄ρε μαλάκες καλό είναι τελικά΄΄ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και για να τελείωνω μπανιστιρτζή μαζί σου,κ να είχαμε πει κατι μεταξύ μας,εδώ μέσα δημόσια φόρα δεν τα βγάζεις.Μάθε από συμπεριφορά πρώτα κ ξαναμιλάμε.Τέτοιες μαλακίες έκανες για αυτό όλοι μου την έλεγαν που σε καλούσα στα τσιμπούσια.
Δεν θα ξανασχοληθώ μαζί σου,δεν το κάνω εξάλλου,ρωτήθηκα εδώ μέσα κ απάντησα απλά.Μη νομίζεις ότι μας έλειψες κιόλας.Συνέχισε την καλή δουλειά στο σάιτ σου κ αναρωτήσου κανα-δυο πράγματα:αφού δεν ασχολείσαι με το σάιτ εδώ μέσα ,πώς κάθεσαι κ ανοίγεις θρεντ που μας στολίζεις όλους;;;;
είδες ότι παλι με μας ασχολείσαι;;;
είδες ότι πάντα ήσουν μωρό κ γραφικός;;;;
Δεν θα ξανασχοληθώ παλι.Εκτός ν αν ρωτηθώ.Πώς να το κα΄νουμε οι γραφικοί μένουν στην μνήμη του κόσμου και αναρωτιούνται που είσαι.Δεν είναι δύσκολο να απαντηθεί το που είσαι.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟ bourdela είσαι.Ακόμα κ σάιτ που έκανες δεν ξέρεις να το τιμάς κ να μένεις στο μαγαζί σου.Κοιτάς κ των άλλων ;) ;) ;) ;) ;)
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Έχω λιώσει στο γέλιο. Πρώτη φορά βλέπω δύο ανθρώπους να μιλάνε και να απαντάει ο ένας στον άλλο μέσα από δύο διαφορετικά sites!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
όταν έχωνα στον εν λόγω σκατόψυχο απίστευτα μπινελίκια εδώ και 6 μήνες (όχι για το ΑΕΚοφρόνημα, αλλά για τις μεθόδους που ξεφτίλιζε δημοσίως την προσωπική ζωή σε πιτσιρίκους και λοιπούς ανοίγοντας ακκάουντς ως Τσουλί στην πλατεία κουμουνδούρου), ήμουνα γλείφτης του πλέ, κομπλεξικός, γαύρος και κοπρίτης.

Τουλάχιστον κάποιοι εδώ μέσα έχουν τ αρχίδια αυτά που φώναζα μόνος μου κάποτε να τα ενστερνιστούν και να τα λένε δημόσια.

Και αυτό τουλάχιστον τους το αναγνωρίζω.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Έχω λιώσει στο γέλιο. Πρώτη φορά βλέπω δύο ανθρώπους να μιλάνε και να απαντάει ο ένας στον άλλο μέσα από δύο διαφορετικά sites!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν έχω καν μπει μικρέ στο δίπλα φόρουμ. ούτε και θα το κάνω.
ο ανθρωπος έχω καταλήξει πως ό,τι ακουμπάει αρρωσταίνει.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Έχω λιώσει στο γέλιο. Πρώτη φορά βλέπω δύο ανθρώπους να μιλάνε και να απαντάει ο ένας στον άλλο μέσα από δύο διαφορετικά sites!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Όντως.Η μαλακία είναι ότι γίνομαι κ εγώ αυτό που σιχαίνομαι:ΓΡΑΦΙΚΟΣ.Για αυτό σταματάω εδώ.Ο μαλάκας ο chris φταίει που ρώτησε που είναι.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
όταν έχωνα στον εν λόγω σκατόψυχο απίστευτα μπινελίκια εδώ και 6 μήνες (όχι για το ΑΕΚοφρόνημα, αλλά για τις μεθόδους που ξεφτίλιζε δημοσίως την προσωπική ζωή σε πιτσιρίκους και λοιπούς ανοίγοντας ακκάουντς ως Τσουλί στην πλατεία κουμουνδούρου), ήμουνα γλείφτης του πλέ, κομπλεξικός, γαύρος και κοπρίτης.

Τουλάχιστον κάποιοι εδώ μέσα έχουν τ αρχίδια [size=13pt]αυτά που φώναζα μόνος μου [/size] κάποτε να τα ενστερνιστούν και να τα λένε δημόσια.

Και αυτό τουλάχιστον τους το αναγνωρίζω.
Ε οχι και μονος σου. :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
δεν είσαι γραφικός. Την αλήθεια λες.


ΝΑΙ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ να αντιπαρατίθομαι με αποδεδειγμένα φρενοβλαβή άτομα.
Μου θυμίζει κατι κατίνες.
Σαν την ελληνική ταινία που πετάνε μπουγαδόνερα η Σαπφώ Νοταρά στην Γ.Βασιλειάδου νομίζω ότι κανω τώρα.Για αυτό άστο σου λεώ.ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Είχε δεν είχε, δωρεάν διαφήμιση πήρε πάλι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom