Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Ελάτε μαζί μου αύριο!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

κουφάλα για τζάμπα νταντά ψάχνεις.. για να έχεις το πεδίο ελεύθερο..

θα πείς στην κόρη σου.. "κοίτα θα πας με τον θείο τέρας για να πάρετε παγωτό" και σύ θα κάνεις κονέ.. άστα αυτά χαμούρα
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Άστα να πάνε ξάδερφε!!!Πίκρα...Περιμένω να γίνουν 16-17 να γνωρίζω τις φίλες τους!!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

εκεί μακάκα να δείς χώσιμο που θα φάς... θα σου έρχονται α πιπίνια με μινάκια και σορτσάκια και σύ θα λές "ύπαγε οπίσω μου σατανά"  τα ζώ και τα γνωρίζω από κοντά
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
κουφάλα για τζάμπα νταντά ψάχνεις.. για να έχεις το πεδίο ελεύθερο..

θα πείς στην κόρη σου.. "κοίτα θα πας με τον θείο τέρας για να πάρετε παγωτό" και σύ θα κάνεις κονέ.. άστα αυτά χαμούρα
Με κατάλαβες ΚΟΥΦΑΛΑΑΑ!!!!!Θείε ΤΕΡΑΣ!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Άστα να πάνε ξάδερφε!!!Πίκρα...Περιμένω να γίνουν 16-17 να γνωρίζω τις φίλες τους!!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Συνχανουμε...αστα!!!Η ανηψια μου ειναι 24...κι'εγω 42!!!ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ!!!Ο σταυρος του μαρτυριου(οχι του νοτου)Πικρααααααααααα .αντε να κανεις τον ανωτερου,μετα!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Off topic αλλά θα το βάλω εδώ που ξέρω ότι βλέπετε όλοι.Πήγα το μεσημέρι την κόρη μου σε ένα παιδότοπο και...μου βγήκαν τα μάτια!!!Που είσαι ALTEC μιλφάκια βαψιμαλιάααα,φώναζα!!!Δείτε και μόνοι σας τι μαμάδες κυκλοφορούν στα Νότια Προάστια....
Έλα ρε παπαράτσι ναύαρχε! :rockon:
Τόσες ώρες εκεί ούτε ένα upskirt δεν πέτυχες? :grin:
Η λύση είναι μία...θα βάλεις την κορούλα σου να παίζει και να κάνει παρέα με το παιδί του ξέκωλου , έτσι θα κάνεις πιο εύκολα κονέ με την μανδάμ!
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Έλα ρε παπαράτσι ναύαρχε! :rockon:
Και που να έβλεπες παλαιότερα τι γινόταν στο Thread "φωτό από το δρόμο"!!!Επιστημονικό κλικάρισμα κάτω απο τη φούστα!!
[move]ΑΝΟΙΧΤΕ ΜΟΥ ΤΟ THREAD ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!![/move]
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
καλισπερα χανουμοκολιταρι ,
ΜΟΝΟ Η 7!!!!!!!!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου-καλημέρα ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ.
3-0 κέρδισε η ομάδα μαςχθες σε φιλικό με τη Νέα Ιωνία.
Επεισόδιο με τον Ράμος με τον Δώνη να τον βγάζει έξω λόγω του ότι το είδε το ματς σαν παιχνίδι σε αλάνα.Γενικώς δεν τον βλέπω για πολύ τον Ράμος ακόμα.Ότι ευκαιρίες του έχει δώσει ο προπονητής της πετάει στα σκουπίδια
 

sonoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
88
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα ρε παιδιά . Σωστή κίνηση Δώνη μπράβο, αλλά να το κάνει αυτό και σε κανονικό αγώνα πχ. Σε Μπασινάδες Λαγούς και Χουανφράν σε κάτι παιχνίδια που δεν τραβάνε…..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλά δεν τον έβγαλε γιατί δεν τράβαγε.Τον έβγαλε γιατί σε φάσεις που ήταν εν δυνάμει ευκαιρίες διάλεγε ο φαντεζί :idiot: Ράμμος να κάνει τακουνάκια αλά Ρίμπο ,με αποτέλεσμα να χάνονται οι ευκαιρίες με τις επιλογές του.Εδειξε δηλαδή πόσο στο ψιλό είχε πάρει,έστω κ σε φιλικό επίπεδο,το ματς.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και καλημέρα αδελφέ ΣΟΝΟΡΑ.Πρωινός κ συ σαν κ μένα εδώ μέσα αδελφέ,ε;
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.445
Κριτικές
5
Like
67.190
Πόντοι
12.056
Καλημερα Μαγκες  :coffee:
 

sonoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
88
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα σκοτεινέ, ναι πάντα πρωί πρωί, γουστάρω πρωινό καφέ και κάργα συζητήσεις για τις ομάδες. Βοηθά και η δουλειά μου βλέπεις…
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Off topic αλλά θα το βάλω εδώ που ξέρω ότι βλέπετε όλοι.Πήγα το μεσημέρι την κόρη μου σε ένα παιδότοπο και...μου βγήκαν τα μάτια!!!Που είσαι ALTEC μιλφάκια βαψιμαλιάααα,φώναζα!!!Δείτε και μόνοι σας τι μαμάδες κυκλοφορούν στα Νότια Προάστια....

:new_shocked:  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Κουφαλααααα…..και εμεις λεγαμε χτες οτι θα πουλας πασατεμπο στην defendory.  :2funny:
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    61,7 KB · Εμφανίσεις: 11

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom