Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

iceman21

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.146
Like
7.489
Πόντοι
1.056
Δε φταίει ο κοντός ρε παιδιά...αυτός πήρε την ομάδα σε μια στιγμή που βρισκόταν σε αδιέξοδο,αυτό είναι γνωστό και το ξέρουμε όλοι.
Χρήμα δεν έχει να βάλει και κάνει κουμάντο με ξένες πλάτες (Κανελλόπουλος,Κούλης,κ.α)
Πάντως το να φύγει δεν είναι και η καλύτερη λύση.
Να παραχωρήσει το ποσοστό που θέλει ο Μελισσανίδης και να μείνει μέσα με τι ποσοστό που θα του αναλογεί απο εκεί και μετά μαζί με τους υπόλοιπους μετόχους.
Έτσι θα ισχυροποιηθεί περισσότερο η ομάδα.

Απο την άλλη πλευρά γιατί ο Μελισσανίδης δεν αναλάμβανε το ρίσκο να πάρει την ομάδα όταν ήταν σε αδιέξοδο?
Απλό.Δεν ήθελε αυτό το ρίσκο..,ήθελε τον έυκολο δρόμο.
Δε λέω..ΑΕΚτζής είναι ο τύπος και μάλιστα βαμμένος.'Οχι όσο ο Ντέμης όμως.
Περίμενε να δει πως θα τα πάει ο Ντέμης και να επέμβει αργότερα όπως και το έπραξε.

Τώρα αν ο Ντέμης θέλει να φύγει ... στο καλό.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Δε φταίει ο κοντός ρε παιδιά...αυτός πήρε την ομάδα σε μια στιγμή που βρισκόταν σε αδιέξοδο,αυτό είναι γνωστό και το ξέρουμε όλοι.
Χρήμα δεν έχει να βάλει και κάνει κουμάντο με ξένες πλάτες (Κανελλόπουλος,Κούλης,κ.α)
Πάντως το να φύγει δεν είναι και η καλύτερη λύση.
Να παραχωρήσει το ποσοστό που θέλει ο Μελισσανίδης και να μείνει μέσα με τι ποσοστό που θα του αναλογεί απο εκεί και μετά μαζί με τους υπόλοιπους μετόχους.
Έτσι θα ισχυροποιηθεί περισσότερο η ομάδα.

Απο την άλλη πλευρά γιατί ο Μελισσανίδης δεν αναλάμβανε το ρίσκο να πάρει την ομάδα όταν ήταν σε αδιέξοδο?
Απλό.Δεν ήθελε αυτό το ρίσκο..,ήθελε τον έυκολο δρόμο.
Δε λέω..ΑΕΚτζής είναι ο τύπος και μάλιστα βαμμένος.'Οχι όσο ο Ντέμης όμως.
Περίμενε να δει πως θα τα πάει ο Ντέμης και να επέμβει αργότερα όπως και το έπραξε.

Τώρα αν ο Ντέμης θέλει να φύγει ... στο καλό.
φίλε μου εμάς στην ΑΕΚ αυτό θα μας φάει. Η διχόνοια μια ζωή. Ακόμα και για τα πιο απίθανα πράγματα. Βγάινει ο άλλος και γράφει "μονο ΑΕΚ" και μετά γράφει να φύγει ο ένας να φύγει ο άλλος!!! . Κατά τα άλλα "μόνο ΑΕΚ" . Τι να πεις !!!!



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Off topic αλλά θα το βάλω εδώ που ξέρω ότι βλέπετε όλοι.Πήγα το μεσημέρι την κόρη μου σε ένα παιδότοπο και...μου βγήκαν τα μάτια!!!Που είσαι ALTEC μιλφάκια βαψιμαλιάααα,φώναζα!!!Δείτε και μόνοι σας τι μαμάδες κυκλοφορούν στα Νότια Προάστια....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Off topic αλλά θα το βάλω εδώ που ξέρω ότι βλέπετε όλοι.Πήγα το μεσημέρι την κόρη μου σε ένα παιδότοπο και...μου βγήκαν τα μάτια!!!Που είσαι ALTEC μιλφάκια βαψιμαλιάααα,φώναζα!!!Δείτε και μόνοι σας τι μαμάδες κυκλοφορούν στα Νότια Προάστια....
ΜΑΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.......................
 

Επισκέπτης
Off topic αλλά θα το βάλω εδώ που ξέρω ότι βλέπετε όλοι.Πήγα το μεσημέρι την κόρη μου σε ένα παιδότοπο και...μου βγήκαν τα μάτια!!!Που είσαι ALTEC μιλφάκια βαψιμαλιάααα,φώναζα!!!Δείτε και μόνοι σας τι μαμάδες κυκλοφορούν στα Νότια Προάστια....
ξεκωλιαρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες..
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε μπουγατσοπλοίαρχε....θα μας κάνεις να τον παίξουμε απογευματιάτικα?....έλααααααα......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Τρεις ώρες στον παιδότοπο ήμουνα!!!!!!!!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Nαύαρχε, η κυρία φαίνεται να κάνει και γαμώ τα κρεβάτια  :boobies:

Κανά κονέ έκανες?  ;)

Τι ομάδες και παπάρια να λέμε τώρα.......  :2funny:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.445
Κριτικές
5
Like
67.190
Πόντοι
12.056
Off topic αλλά θα το βάλω εδώ που ξέρω ότι βλέπετε όλοι.Πήγα το μεσημέρι την κόρη μου σε ένα παιδότοπο και...μου βγήκαν τα μάτια!!!Που είσαι ALTEC μιλφάκια βαψιμαλιάααα,φώναζα!!!Δείτε και μόνοι σας τι μαμάδες κυκλοφορούν στα Νότια Προάστια....

Ρε εισαι τρελος ...λες να μην το τσεκαρα???χαχαχαχχαχ

Που να δεις στα ΒΠ τι εχουμε,,χεχεχεχεχε
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Nαύαρχε, η κυρία φαίνεται να κάνει και γαμώ τα κρεβάτια  :boobies:

Κανά κονέ έκανες?  ;)

Τι ομάδες και παπάρια να λέμε τώρα.......  :2funny:
πέστα ρε άλφα γαμώ τις ομάδες μας.....αυτή θα είναι πρώτη στην....σκυταλοδρομία 4χ100 ..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Και τελευταία νάρθει και να μην τερματίσει καθόλου, τη θέλω το ίδιο  :boobies: :boobies: :boobies:

Τσ.... ο τίγρης με σήμα το ροζάκι  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Nαύαρχε, η κυρία φαίνεται να κάνει και γαμώ τα κρεβάτια  :boobies:

Κανά κονέ έκανες?  ;)

Τι ομάδες και παπάρια να λέμε τώρα.......  :2funny:
Τι κονέ ρε συ???Αφού είχα το Ρουφ μαζί μου.Έχει δασκαλευτεί από τη μάνα της και άμα δει τίποτα πάει σφαίρα και της λέει:"Μαμά,ο μπαμπάς κοίταξε ...ΞΑΝΘΙΑ!!!!" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Τι κονέ ρε συ???Αφού είχα το Ρουφ μαζί μου.Έχει δασκαλευτεί από τη μάνα της και άμα δει τίποτα πάει σφαίρα και της λέει:"Μαμά,ο μπαμπάς κοίταξε ...ΞΑΝΘΙΑ!!!!" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καλε..και εσύ κοιτα μόνο...μελαχροινές...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.228
Like
448
Πόντοι
36
Να πεις "για τους φίλους" ρε συ...  ;)

Που θέλουν να αποκατασταθούν. :sunglasses: :sunglasses:

Καθόλου δε μας σκέφτεσαι  :headbang: :headbang: :headbang:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Τι κονέ ρε συ???Αφού είχα το Ρουφ μαζί μου.Έχει δασκαλευτεί από τη μάνα της και άμα δει τίποτα πάει σφαίρα και της λέει:"Μαμά,ο μπαμπάς κοίταξε ...ΞΑΝΘΙΑ!!!!" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εεε ρε μακάκα ναύαρχε θηλυκό είναι τι περιμένεις? να σου κάνει πλάτες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom