Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ο Ντιογκο είναι καλός παίκτης κανείς δεν το αμφισβητεί αυτό και όποιος το κάνει είναι τουλάχιστον άμπαλος αλλά πολύ ξαπλώστρα ρε παιδί μου!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Ο Ντιογκο είναι καλός παίκτης κανείς δεν το αμφισβητεί αυτό και όποιος το κάνει είναι τουλάχιστον άμπαλος αλλά πολύ ξαπλώστρα ρε παιδί μου!
έχει συνηθισει απο τις παραλίες του ριο.....
 

Επισκέπτης
A ρε ΙΚΤΕΡΕ...Μονο σε μας ξερεις να ποσταρεις τον ακατονομαστο!Βαλε στο αβαταρ σου ενα  :priest: :priest: :priest:Μητσοτακη :priest: :priest: :priest:να ευχετε καλη επιτυχια στο γαβρο...να σου πω εγω μετα...
 

Επισκέπτης
Πως το εγραψα ετσι το ευχεται ??? Με πειραξε ΠΟΛΥ η ηττα, μου φαινεται!
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
αει πηδήξου....βάλε και κανένα ιμόσιον να το καταλάβουμε.....λέω και ε΄γω...μες στην δικαιολογημένη τσαντίλα του να μου τα ΄χωσει?....ουστ...
Δεν πρόλαβα να βάλω, άρχισες να παίζεις το βιολάκι σου άτσαλα...
URL]] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε παιδιά έχω μια απορία.....αυτόν τον κ.μίχο με τις τεράστιες γνώσεις και το κριτικό μάτι και την απέραντη ποδοσφαιρική παιδεία, γιατί....δεν τον έχουν πάρει οι μεγάλοι για προπονητή ακόμα?.....μου κάνει για αντικαταστάτης του φέργκιουσον όταν αυτός αποσυρθεί......το τσουλου για πλάκα το παίρνει....... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ΚΑΛΙΝΙΧΤΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΟΝΟ Η 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΔΕΡΦΙΑ ΖΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8-2-81!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Δεν πρόλαβα να βάλω, άρχισες να παίζεις το βιολάκι σου άτσαλα...http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Brutal/smilie_b_288.gif[/img[/URL]] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote]γαμώ τα εμόσιον...με το βιολί....απο που τα κατεβάζεις ρε?.....δωσε λινκ
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Αϊντε βρε, και στο επόμενο γύρο με υγεία πάνω απο όλα.
Και θα κάνετε και την καθιερωμένη κοιλιά εκείνη την περίοδο.....

Όσο για τον Ντιογκό.
Τον Χουανφράν, όπου ακούστηκε και το all time classic
[move][size=14pt]ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ ΟΕ ΟΕ ΟΕ[/size]  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:[/move]
το είδε κανείς σας ή κάνετε τις πάπιες? Τουλάχιστον ο πιτσιρικάς έτρωγε ξύλο απο τον μαλάκα, ο Χουανφράν με τον αέρα έπεσε  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Δίκαιη η ήττα μάγκες , πληρώσαμε τα λάθη μας και την μη βοήθεια από τον πάγκο!Το ανησυχητικό είναι ότι η ομάδα για μια ακόμα φορά έδειξε αδυναμία στην παραγωγή ποδοσφαίρου και στην επιβολή του ρυθμού...
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
αξια νικησε ο ολυμπιακος
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε όργια..είναι ασφαλές?..να το ανοίξω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom