Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Τελικά το κλειδώσαν το <ως πότε> . Αντεξε λίγο παραπάνω απο όσο νομιζαν μερικοί. Α ρε κουφάλα Βρασίδα. Μειναμε και με την γλυκα οτι θα φάμε σουβλάκια. Πείνασα  μόνο που το σκέφτομαι.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλώστον τον φίλο μου τον Boob.Κ άλλη φορά όταν σε καλούν να έρχεσαι :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
αστα να πανε φιλε,ελπιζω να αφησουν τον τεν κατε να δουλεψει 2 χρονια κ ας αποτυχει..
αλλα αν τον αφησουν ησυχο επιτελους,αμαν σε αυτη την τρ-ελλαδα που με το παραμικρο διωχνουν τον προπονητη :(
δεν τον θελω με τπτ τον βατραχανθρωπο
Πάρε το χαμπάρι κι εσύ και όλοι οι βάζελοι τύπου τάλου!!! Μόνο με Μπάγεβιτς θα πάρεις πρωτάθλημα σου αρέσει δε σου αρέσει. Φέρτε τον Ντούσαν ρεεεεεεεεεεεεε!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Θες να κάνουμε ένα ΄΄παρτάκυ΄΄ όπως παλιά.

ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΟΝ ΧΥΤΑ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Άστο γιατί όλο και κάποιος θα πεταχτεί και θα το σοβαρέψει...και στο άλλο θρεντ από πλάκα ξεκίνησε!Άλλωστε αργά ή γρηγορα θα το επαναφέρει το θέμα ο θεμιστοκλής! :grin:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
οι παίκτες μας πρέπει να κατέβουν έχοντας στο μυαλό ότι οι αντίπαλοι τους πέρυσι τους έκλεψαν τον ιδρώτα όλης της χρονιάς.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
εσεις δεν κλεψατε την καλαμαρια στη συμπρωτευουσα;;;;;
τα ξεχνατε ρε λουλες;;;;;;
για αυτο ειστε μια ζωη απο κατω.....
γινετε λιγο μαγκες μια φορα ρε.....
ετσι για αλλαγη..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Τελικά το κλειδώσαν το <ως πότε> . Αντεξε λίγο παραπάνω απο όσο νομιζαν μερικοί. Α ρε κουφάλα Βρασίδα. Μειναμε και με την γλυκα οτι θα φάμε σουβλάκια. Πείνασα  μόνο που το σκέφτομαι.  :2funny: :2funny: :2funny:
Εγω για χαβαλε το ανοιξα αλλα επρεπε να ξερω που θα κατεληγε. :jerking:
τα σουβλακια ηταν δολωμα για να μαζεψω κοσμο. :grin:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
εσεις δεν κλεψατε την καλαμαρια στη συμπρωτευουσα;;;;;
τα ξεχνατε ρε λουλες;;;;;;
για αυτο ειστε μια ζωη απο κατω.....
γινετε λιγο μαγκες μια φορα ρε.....
ετσι για αλλαγη..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
να και ο παντελονάτος γαύρος απέναντι σε εμάς τις λούλες!! ηρθε ο άντρακλας αδέλφια. να προσέξουμε τους κώλους μας. Τοίχο-τοίχο να πηγαίνουμε. βεβαια φίλε μου δεν μου απάντησες στο ερώτημα που σου έκανα προχθές εάν δεν κάνω λάθος, όταν μας δήλωνες μάγκας και παντελονάτος!!
Οταν βγάζεις το παντελόνι, το καλτσόν βγαίνει μαζί ενσωματωμένα ή το βγάζεις ξεχωριστά?
Ευχαριστώ.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
να και ο παντελονάτος γαύρος απέναντι σε εμάς τις λούλες!! ηρθε ο άντρακλας αδέλφια. να προσέξουμε τους κώλους μας. Τοίχο-τοίχο να πηγαίνουμε. βεβαια φίλε μου δεν μου απάντησες στο ερώτημα που σου έκανα προχθές εάν δεν κάνω λάθος, όταν μας δήλωνες μάγκας και παντελονάτος!!
Οταν βγάζεις το παντελόνι, το καλτσόν βγαίνει μαζί ενσωματωμένα ή το βγάζεις ξεχωριστά?
Ευχαριστώ.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
τι με ρωτησες δεν θυμαμαι μπορει να μην το ειδα......
ασε τις ψευτομαγκιες....
δεν μασαω ....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ΠΛΕΖΟΥΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
38!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΠΛΕΖΟΥΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
38!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Με 38 θα βολευτείς;;;μου αρκούν 4 όπως πέρσι
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
τι με ρωτησες δεν θυμαμαι μπορει να μην το ειδα......
ασε τις ψευτομαγκιες....
δεν μασαω ....
το ποιος κάνει ψευτομαγκιές τώρα!!!!!!!! εσύ δεν έγραψες ότι είσαι παντελονάτος γαυρος και μάγκας και ότι εμείς είμαστε λούλες??
βλέπεις τι σε ρώτησα!!!!!
δεν θέλω απάντηση . την ξέρω....



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom