Νέα

Ψάχνω ζιγκολό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Claudia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Θα προσβληθουν τα τραβελια ρε με τον Mister 5cm.  :grin:
δεν ξερω φιλε..μονο ο βοθρουλης εχει ομολογησει οτι τον εχει 1cm..η ταλος ειναι ακομη στην φαση των βασανιστηριων..οσονουπω(στρατηγε μου)θα ομολογησει & αυτος..
 

Επισκέπτης
για εσένα όνειρο και αναπνοή μου....δωρεάν...προσφορά του καταστήματος..... [ να διαφημιστούμε κιόλας] ....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ομως στην περιγραφη σου, δεν μας λες για ολα τα προσοντα, γιατι στις φωτος δεν μπορω να καταλαβω κ πολλα  :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Θα προσβληθουν τα τραβελια ρε με τον Mister 5cm.  :grin:
διευκρίνησις......σηκωμένος έτσι?........ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
δεν ξερω φιλε..μονο ο βοθρουλης εχει ομολογησει οτι τον εχει 1cm..η ταλος ειναι ακομη στην φαση των βασανιστηριων..οσονουπω(στρατηγε μου)θα ομολογησει & αυτος..
μην βα΄ρας ρε...θα τα πω όλα.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ομως στην περιγραφη σου, δεν μας λες για ολα τα προσοντα, γιατι στις φωτος δεν μπορω να καταλαβω κ πολλα  :2funny: :2funny:
ένα θα σου πω...κάθε 3 μέρες αλλ΄ζω φερμουάρ..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειναι εκπληξις ... αναπνοή του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ζουλέψαμε?..... :o :o :o :o :o :o :o :o
 

Επισκέπτης
κοριτσα δεν συγκινηθηκατε με αυτα που εγραψα για τον βοθρο???μηπως να κανατε κανα κουαρτετο???αν με αφησετε να τραβηξω φωτο,θα πληρωσω εγω τα "εξοδα" των επιβητορων..
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
γιατι γελάς βρε.....έχει χαλάσει η ποιότητα των φερμουαρ τελευταία......δεν αντέχουν την.......κολοσσιαία πίεση που τους ασκείται....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Χρειαζεται βρακι απο ΛΑΜΑΡΙΝΑ
 

gio08

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
gia zigolo den xero, alla an thelete na sas boithiso edo eime ego,35 hronon 1,83 arenopos kai athlitaras ti lete;
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ταλε;;;;;;;;;;;; :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: κι εσυ ζιγκολο θες; :grin: :grin: :grin:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
coupe,cabriolet .... cafe au let !!!!

κανω και cob,cif,cim και wet sport για οποιον θελει - talos εισαι μεσα για καφε εννοω χεχεχεχεχε ?????
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ταλε;;;;;;;;;;;; :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: κι εσυ ζιγκολο θες; :grin: :grin: :grin:
ε....εδω που μπλέξαμε να μην φάμε και....κανένα πούτσο?..... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

coupe,cabriolet .... cafe au let !!!!

κανω και cob,cif,cim και wet sport για οποιον θελει - talos εισαι μεσα για καφε εννοω χεχεχεχεχε ?????
εννοείται...τι άντρες κακοί,προστυχοι είμαστε.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
coupe,cabriolet .... cafe au let !!!!

κανω και cob,cif,cim και wet sport για οποιον θελει - talos εισαι μεσα για καφε εννοω χεχεχεχεχε ?????
Ξέχασες το Α-level...

ωραίο πράγμα τα ....κουπέ.....

Πουλάκια μου και τα δύο ψάχνεστε να γνωρίσετε τον πραγματικό έρωτα τώρα που μεγαλώσατε!!!  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom