Νέα

Ψάχνω ζιγκολό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Claudia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gelebi32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ουτε λεφτα θελω για γουστα κανω αρκει να ειστε μουναρες.




edit Vrikolakas:Γράφε με μόνιμους Ελληνικούς χαρακτήρες σύμφωνα με τους κανόνες του forum.Ευχαριστώ.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Τι να σου πω τώρα, εδώ πάντως δεν θα βρεις κάτι σχετικό. Γιατί επισημαίνεις το "αγάμητες".....? :think: :think: :think:

Λίγη διακριτικότητα δεν βλάπτει...Καλά γαμήσια πάντως! :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
γιατι που το ξεβρεις εσυ μπρε?
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
εχω μια υποψια....

πως θα βρεις κανα 2 ατομα πολυ καλα εδω μεσα σε αυτο ποτ ψαχνεις κι ας μη δηλωνουν ζιγκολο....




θου κυριε φυλακη τω στοματι μου...... ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εχω μια υποψια....

πως θα βρεις κανα 2 ατομα πολυ καλα εδω μεσα σε αυτο ποτ ψαχνεις κι ας μη δηλωνουν ζιγκολο....




θου κυριε φυλακη τω στοματι μου...... ;)
Επαγγελμα με παρελθον παρον και μελλον
Και δεν κολωνει στην κριση
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
οπου ακους προθυμους ζιγκολο ενιοτε κ με απαραιτητη φωτογραφια ενα πργμα ειναι σιγουρο. η μαλακια παει συννεφο...
 

Επισκέπτης
Omar apo Αυγαnistan, eimi prothimos, ypakouos, katharo, kai logo krisis kano kales times.

Sorry gia greeklish alla grafo apo Αυγαnisan lem tora.....
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
^^^^ :o :o :o :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

το κλωναρι παει συννεφο.... :rolleyes:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Βρε παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος?Ψαχνουμε με την ξαδερφη μου γραφειο αντρων συνοδων και δε μπορουμε να βρουμε.Ειμαστε μουναρες και οι δυο,δεν ειμαστε αγαμητες!!!!Απλα γουσταρουμε να κανουμε το κεφι μας!!!Αν ξερει κανεις καποιο σχετικο site...
στειλτε μου πμ οποτε θελετε, ειμαι στη διαθεση σας
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Κρέμεται τίποτα αάμεσα στ πόδια σου καλή μου μουνάρα;Δεν είμαστε και βλάχοι!!!
 

basic2009

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Βρε παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος?Ψαχνουμε με την ξαδερφη μου γραφειο αντρων συνοδων και δε μπορουμε να βρουμε.Ειμαστε μουναρες και οι δυο,δεν ειμαστε αγαμητες!!!!Απλα γουσταρουμε να κανουμε το κεφι μας!!!Αν ξερει κανεις καποιο σχετικο site...
 

basic2009

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Βρε παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος?Ψαχνουμε με την ξαδερφη μου γραφειο αντρων συνοδων και δε μπορουμε να βρουμε.Ειμαστε μουναρες και οι δυο,δεν ειμαστε αγαμητες!!!!Απλα γουσταρουμε να κανουμε το κεφι μας!!!Αν ξερει κανεις καποιο σχετικο site...

steile mou to msn sou moro mou mporei na min xriasteis to tilefono !!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Βρε παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος?Ψαχνουμε με την ξαδερφη μου γραφειο αντρων συνοδων και δε μπορουμε να βρουμε.Ειμαστε μουναρες και οι δυο,δεν ειμαστε αγαμητες!!!!Απλα γουσταρουμε να κανουμε το κεφι μας!!!Αν ξερει κανεις καποιο σχετικο site...

Μηπως εισαι αγαμητος πουστακος?
Μηπως λεμε...
 

patelles7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
minimatakia sto kinito,kavitses,gwto ama goystareis,kai ama katsei apo konta.
 

osfad

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ρε τι διαβάζουμε!
Λοιπόν, ως φοιτητής έχω κάνει και αυτή τη δουλειά (άτιμη κοινωνία βλέπετε, εγώ δεν ήθελα, με πίεσαν και οι λοιπές παπαριές που όλοι γνωρίζουμε) οπότε είμαι από τους ελάχιστους εδώ μέσα που έχουν τα απαραίτητα τυπικά προσόντα.
Και μιας και κατέχω αυτή την θέση (ελάχιστοι κλπ), θα το παίξω και λίγο Marlene.
Θέλω λοιπόν το τηλέφωνο εργασίας σας, φωτογραφίες σας και φυσικά τα ονόματά σας. Μετά θα σας απαντήσω που και πότε. Εννοείται απαντώ όλα τα messages, ακόμη και όταν δεν επιλέγω πελάτες.
Επίσης να πω, ότι επειδή είστε δύο, θα σας κάνω και ένα volume discount, δηλαδή εάν φέρετε και μία τρίτη φίλη σας, την πηδάω τζάμπα.
και ηθελα να μαθω πως μπορο να γηνω και εγω ηταν το ονοιρο μου απο μικρος
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ντενιζ βαλτο και στα πολιτικα θρεντ...εχει και εκει φιλους που ενδιαφερονται....σιγουρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom