Νέα

Για ζευγάρια που ψάχνουν άντρα μασέρ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Priestnick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
P

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
38
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους! Χαιρομαι πολυ για την ανταποκριση που εχω ειτε απο ζευγαρια ειτε απο γυναικες μονες που εχουν αρχισει να εκδηλωνουν ενδιαφερον για χαλαρωση και μασαζ.
Απευθύνομαι σε ζευγάρια που ψάχνουν αντρα μασέρ να κανει μασαζ ειτε στη γυναικα ειτε στον αντρα με την παρουσια και των δυο εννοειται. Εχω συναντηθει με αρκετα ζευγαρια, διαθετω εμπειρια πανω στο μασαζ και ειναι ενας πολυ εναλλακτικος και lite τροπος swinging. Επισης οποιος θελει να μοιραστει την εμπειρια του παρακατω θα βοηθουσε. Οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να με ενοχλησουν.
Skype: live:driftakias88_1
 
OP
OP
P

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
38
Like
34
Πόντοι
0
Να γαμησω τσαμπα εχω τυπε μου, δεν ψαχνω αυτο. Αν θες στειλε σκαιπ να σου στειλω και αποδειξεις
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.702
Κριτικές
126
Like
7.705
Πόντοι
7.885
Μερακλης ο τυπος?
Στανταρακι τύπε, ψάχνει απεγνωσμένα να φάει πουτσα και πλασάρεται ως μασέρ και γράφει μ@λακιες. Θέλει ο π@υστης να κρυφτεί και η χαρά δεν τον αφήνει.
 
OP
OP
P

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
38
Like
34
Πόντοι
0
Πες και κανα νουμερακι για το τζοκερ ρε τυπε, μιλαμε σε ολα μεσα εχεις πεσει, τα χεις βρει ολα, γατος μεγαλος
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
341
Like
736
Πόντοι
81
Φιλε στα ρεπο σου αν θες παω εγω με τοση κινηση που εχεις
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
421
Πόντοι
21
Πάντως εμείς που ψάχναμε δύσκολα βρήκαμε και αυτό μέσω γνωστού..
 
OP
OP
P

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
38
Like
34
Πόντοι
0
Καλημερα στην παρεα. Επιστροφη απο διακοπες δυστυχως, αλλα διαθεσιμος και παλι για χαλαρωση και μασαζ σε οποιους επιθυμουν.
Απευθύνομαι σε ζευγάρια που ψάχνουν αντρα μασέρ να κανει μασαζ ειτε στη γυναικα ειτε στον αντρα με την παρουσια και των δυο εννοειται. Εχω συναντηθει με αρκετα ζευγαρια, διαθετω εμπειρια πανω στο μασαζ και ειναι ενας πολυ εναλλακτικος και lite τροπος swinging. Επισης οποιος θελει να μοιραστει την εμπειρια του παρακατω θα βοηθουσε. Οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να με ενοχλησουν.
Skype: live:driftakias88_1
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom