Νέα

Ψάχνω Call girl - δούλα- σκλάβα που να ικανοποιεί "ιδιαιτερα" γούστα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alex23andros8
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Alex23andros8

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2015
Μηνύματα
61
Like
66
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα, είμαι χρόνια στον χώρο αυτό.. Ποτέ δεν έψαχνα για απλό σεξ, από αυτό έχω άφθονο όποτε θέλω. Έψαχνα κοπέλες (ως επι το πλείστον ανεξάρτητες) που να ικανοποιούν τα ιδιαίτερα γούστα μου. Ποια είναι αυτά; Να είμαι αφέντης και αυτή δούλα. Να μου γελίφει τα πόδια, να την κατουράω, να της βάζω δονητές, να την εξευτελίζω κτλ κτλ Παλαιότερα έβρισκα πιο εύκολα αυτό που ήθελα αλλά τώρα τελευταία έχω ξεμείνει. Μπορεί κανείς να βοηθήσει; Είτε να μου προετίνει κάποια που ξέρει είτε να μου δώσει καμια ιδέα πως θα βρω αυτό που ψάχνω; Δεν με νοιάζει call girl επαγγελματίας. Αντίθετα μάλιστα, προτιμώ να είναι η κοπελα της γειτονιάς που θέλει να βγάλει ένα χαρτζιλίκι.
 

magic0

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καμιά δεν θα κάτσει να κάνει όλα αυτά για ένα χαρτζιλίκι που αναφέρεις.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Τυπε μου βρες ενα χοντρο μπάζο
Θα καθεται να της κανεις οτι γουσταρεις και τσαμπα
 
OP
OP
A

Alex23andros8

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2015
Μηνύματα
61
Like
66
Πόντοι
0
Δεν εννοώ μικρό χαρτζιλίκι... είμαι γενναιοδωρος όταν αξίζει
 
OP
OP
A

Alex23andros8

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2015
Μηνύματα
61
Like
66
Πόντοι
0
Και δεν θέλω μπάζο. Δεν θέλω και θεά αλλά όχι μπάζο
 
OP
OP
A

Alex23andros8

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2015
Μηνύματα
61
Like
66
Πόντοι
0
Παλιά, πριν γίνουν φίρμες και την Νάγια και την Βερόνια είχα πάρει και τα κάναν όολα!!
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Τυπε μου βρες ενα χοντρο μπάζο
Θα καθεται να της κανεις οτι γουσταρεις και τσαμπα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μονο χοντρο μπαζο, αλλιως μπορεις να πας στη γνωστη μιλφ Μαγια για την οποια γινονται πολλες συζητησεις εδω περα! Αλλά για κατσε....  :think:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Αυτή τη στιγμή στην ελλάδα για νορμάλ γούστα
υπάρχουν μόνο ΚΩΛΟΜΠΑΖΑ , κομοδίνα
με χρεώσεις playmate.
 
OP
OP
A

Alex23andros8

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2015
Μηνύματα
61
Like
66
Πόντοι
0
Ναι αλλά δεν είναι αυτή η ουσία τώρα.  Με αρκετά χρήματα ομως
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ναι αλλά δεν είναι αυτή η ουσία τώρα.  Με αρκετά χρήματα ομως


Με οποιοδήποτε ποσό χρημάτων μόνο του,
στην Ελλάδα  , δεν βρίσκεις τίποτε άλλο πέρα από
ΜΠΑΖΑ ΚΑΚΑΣΧΗΜΑ, ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕΣ , ΠΟΥ ΣΕ ΕΞΑΠΑΤΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ .

Υπάρχει κάτι που δεν καταλαβαίνεις στο παραπάνω ;;;;;;


Καλό θα ήταν να το γράψεις 100 φορές
και το κείμενο να το διαβάζεις 10 φορές την ημέρα για3 μήνες,
μέχρι να το εμπεδώσεις και να μην κάνεις ποτέ ξανά κουτές ερωτήσεις.
 

Vampire251

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2016
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
φίλε μου επειδή ασχολούμαι καιρό με το bdsm σαν αφέντης θα σου πω τα εξης,στο χώρο του πληρωμένου έρωτα αποκλείεται να βρεις κάτι γιατί πέρα του ότι ζεις στην Ελλάδα, η σχέση αφέντη-σκλάβας είναι κάτι το τελείως διαφορετικό από το να πας σε μια πουτάνα και να την πηδήξεις, δεν υπάρχει λόγος να το αναλύσω παραπάνω εάν είσαι γνώστης καταλαβαίνεις τι εννόω. Υπάρχουν ομάδες  bdsm στο Facebook, fetlife που με λίγη τύχη κατι μπορεί να βρεις.
 

victoria2419

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
321
Like
9
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλησπέρα, είμαι χρόνια στον χώρο αυτό.. Ποτέ δεν έψαχνα για απλό σεξ, από αυτό έχω άφθονο όποτε θέλω. Έψαχνα κοπέλες (ως επι το πλείστον ανεξάρτητες) που να ικανοποιούν τα ιδιαίτερα γούστα μου. Ποια είναι αυτά; Να είμαι αφέντης και αυτή δούλα. Να μου γελίφει τα πόδια, να την κατουράω, να της βάζω δονητές, να την εξευτελίζω κτλ κτλ Παλαιότερα έβρισκα πιο εύκολα αυτό που ήθελα αλλά τώρα τελευταία έχω ξεμείνει. Μπορεί κανείς να βοηθήσει; Είτε να μου προετίνει κάποια που ξέρει είτε να μου δώσει καμια ιδέα πως θα βρω αυτό που ψάχνω; Δεν με νοιάζει call girl επαγγελματίας. Αντίθετα μάλιστα, προτιμώ να είναι η κοπελα της γειτονιάς που θέλει να βγάλει ένα χαρτζιλίκι.

Αυτό που περιγράφεις είναι πολύ ανθυγιεινό. Εγώ ούτε για 1000 ευρώ την ώρα δεν θα σου επέτρεπα κάτι τέτοιο. Καλή τυχή στην αναζήτηση σου. Θα πρέπει να είναι πολύ απελπισμένη αυτή που θα βρεις για να δεχτεί όλα τα σωματικά σου υγρά. (Αγαπάω bdsm αλλά όχι και έτσι).
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Αυτό που περιγράφεις είναι πολύ ανθυγιεινό. Εγώ ούτε για 1000 ευρώ την ώρα δεν θα σου επέτρεπα κάτι τέτοιο. Καλή τυχή στην αναζήτηση σου. Θα πρέπει να είναι πολύ απελπισμένη αυτή που θα βρεις για να δεχτεί όλα τα σωματικά σου υγρά. (Αγαπάω bdsm αλλά όχι και έτσι).

και ομως υπαρχουνε και μαλιστα σε τιμες για κλαματα.
δεν προκειται να πω ποιες αλλα σχεδον ολοι γνωριζουνε το μιλφ απο αγια παρασκευη στα 60 ευρω 40αρα η οποια κανει οχι μονο αυτα αλλα και αλλα τοσα . οποιος καταλαβε καταλαβε
 

victoria2419

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
321
Like
9
Πόντοι
1
και ομως υπαρχουνε και μαλιστα σε τιμες για κλαματα.
δεν προκειται να πω ποιες αλλα σχεδον ολοι γνωριζουνε το μιλφ απο αγια παρασκευη στα 60 ευρω 40αρα η οποια κανει οχι μονο αυτα αλλα και αλλα τοσα . οποιος καταλαβε καταλαβε

Quelle decadence. Ο ευτελισμός της ανθρώπινης ύπαρξης. Υπάρχουν όρια ανάμεσα στην επιθυμία και την διαστροφή? Όσο πάμε γίνονται δυσδιάκριτα.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Quelle decadence. Ο ευτελισμός της ανθρώπινης ύπαρξης. Υπάρχουν όρια ανάμεσα στην επιθυμία και την διαστροφή? Όσο πάμε γίνονται δυσδιάκριτα.

αυτο προσπαθουσα να εξηγησω στην αλλη στο νημα με τον αλλον που θελει να φυγει εξωτερικο.
Οσο μπαινουμε πιο βαθια στην κριση η κατασταση θα χειροτερευει περισσοτερο.
Σε λιγο με 10 ευρω θα σου προσφερονται οι υπηρεσιες που αναφερει ο φιλος.
Και δεν μιλαω για κανενα σαπιο μιλφ.Μια χαρα εμφανισιμο μιλφ ειναι με καλο σωμα κτλπ.
 

classic1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
354
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Καλά μην το γαμάτε τόσο ψυχοπονιάρικα το θέμα.
Έλεος με την ψευτοηθική σας.
Οκ η κρίση παίζει τον ρόλο της, αλλά αν δεν έχεις φάει πετριά κι εσύ, δεν θα κάνεις κάτι.

Απλά με την κρίση δίνετε και ένα άλωθι πολλές φορές...
 

victoria2419

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
321
Like
9
Πόντοι
1
Καλά μην το γαμάτε τόσο ψυχοπονιάρικα το θέμα.
Έλεος με την ψευτοηθική σας.
Οκ η κρίση παίζει τον ρόλο της, αλλά αν δεν έχεις φάει πετριά κι εσύ, δεν θα κάνεις κάτι.

Απλά με την κρίση δίνετε και ένα άλωθι πολλές φορές...

Αυτό. Αισθάνομαι ότι η κρίση αποτελεί μια πολύ καλή δικαιολογία για να εκφράσουμε τις ανομολόγητες νοσηρές επιθυμίες μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom