Νέα

Ψάχνω Call girl - δούλα- σκλάβα που να ικανοποιεί "ιδιαιτερα" γούστα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alex23andros8
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
40
Like
2.168
Πόντοι
1.206
Συμφωνώ με τον συναγωνιστη popov από την στιγμή που υπάρχει συναίνεση δεν είναι κατακριτεο. Ανήκω στον χώρο του bdsm κ πιστέψτε με είναι καυλα η φάση. Πολλοί που το κράζουν και το θεωρούν χυδαιο πιστεύω ότι δεν έχουν δοκιμάσει, δεν το λέω για να το παίξω κάποιος, το λέω γιατί κάποτε ήμουν κ εγώ ένας από αυτούς. Όταν άρχισα να πειραματιζομαι σιγά σιγά με το άθλημα κατάλαβα ότι με εξηταρει τρελά. Όσο για τον φίλο που ψάχνει σκλαβακι ας ανατρεξει σε φόρουμ περί bdsm ή να πάει σε κάποιες εκδηλώσεις για να κάνει τα κονε του.
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
προσφατα ακουσα απο σκλαβα (οχι επαγγελματια)απλη καθημερινη κοπελα καπου στα 38 η οποια διηγουνταν την εμπειρια της με γνωστο αφεντη του χωρου ο οποιος δεν το εχει με την εμφανηση αλλα εχει κατι ματαρες απιστευτες οσον αφορα τον τροπο που κοιταει που σε καρφωνει...αυτη λοιπον μου ειπε οτι μολις τον ειδα ...(κικ αυτο εγινε σε παρεα 20 τουλαχιστον ατομων)ηθελα να παω και να γονατισω στη γωνια....και φυσικα μετα απ ενα 24ωρο ειχε την πρωτη  της εμπειρια την οποια μου διηγιοταν εκστασιασμενη και μου ελεγε ποσο καιρο εχασε απο τη ζωη της που δε μπηκε νωριτερα σ αυτα τα κολπα

Πάντως, κατά τη γνώμη μου, η ανώτερη μορφή submission από μια κοπέλα, είναι όταν αυτό γίνεται γιατί είναι ερωτευμένη μαζί σου και σε αγαπάει. Τότε η σχέση κυριαρχίας - υποταγής μπορεί να οδηγηθεί σε άλλα επίπεδα με τις κατάλληλες διαδικασίες.
Βέβαια, νομίζω ότι κάθε ερωτευμένη γυναίκα έχει την τάση να είναι, λιγότερο ή περισσότερο, submissive στον εραστή της (τι λένε γι' αυτό οι κοπέλες που διαβάζουν το θέμα;;  :)), αλλά εδώ μιλάμε για πέρασμα σε ένα άλλο επίπεδο...  :)
Ταυτόχρονα ένα τέτοιο σεξουαλικό ταξίδι κυριαρχίας - υποταγής, ενδεχομένως οδηγεί σε συναισθηματική εμβάθυνση τη σχέση, κάτι, νομίζω, σημαντικό  :)
Τελικά, έχω τη γνώμη ότι ακόμη και τα πιο έντονα σεξουαλικά παιχνίδια, ακόμη και οι πιο έντονες σεξουαλικές καταστάσεις  έχουν μια βαρετή πλευρά, αν δεν αναπτύσσονται και συναισθήματα. Ίσως, μάλιστα, και μια μελαγχολική...  :)
Επομένως, το optimum optimorum είναι ο καλός χειρισμός του μαστιγίου  :) να συνοδεύεται και με καλό χειρισμό της ψυχής...  :)
Τι λέτε; 
 

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
προσφατα ακουσα απο σκλαβα (οχι επαγγελματια)απλη καθημερινη κοπελα καπου στα 38 η οποια διηγουνταν την εμπειρια της με γνωστο αφεντη του χωρου ο οποιος δεν το εχει με την εμφανηση αλλα εχει κατι ματαρες απιστευτες οσον αφορα τον τροπο που κοιταει που σε καρφωνει...αυτη λοιπον μου ειπε οτι μολις τον ειδα ...(κικ αυτο εγινε σε παρεα 20 τουλαχιστον ατομων)ηθελα να παω και να γονατισω στη γωνια....και φυσικα μετα απ ενα 24ωρο ειχε την πρωτη  της εμπειρια την οποια μου διηγιοταν εκστασιασμενη και μου ελεγε ποσο καιρο εχασε απο τη ζωη της που δε μπηκε νωριτερα σ αυτα τα κολπα
Όλα στο μυαλό είναι...  ;)
 

coolfly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
110
Κριτικές
15
Like
758
Πόντοι
991
Αυτό που περιγράφεις είναι πολύ ανθυγιεινό. Εγώ ούτε για 1000 ευρώ την ώρα δεν θα σου επέτρεπα κάτι τέτοιο. Καλή τυχή στην αναζήτηση σου. Θα πρέπει να είναι πολύ απελπισμένη αυτή που θα βρεις για να δεχτεί όλα τα σωματικά σου υγρά. (Αγαπάω bdsm αλλά όχι και έτσι).
Από πότε τα ιδιαίτερα γούστα είναι ανθυγιεινά?  :S
Τελικά πολύ ταμπού και υποκρισία...
Ο άνθρωπος δεν μίλησε για ζωοφιλία!
Το bdsm είναι ολόκληρη φιλοσοφία και πίστεψέ με υπάρχει πολύς κόσμος που το λατρεύει!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Ψάχνω σκλάβα που να βαζει πλυντηρια
να καθαριζει το σπιτι να σιδερώνει
και να πηγαινει σουπερ μαρκετ
Παιζει κανα σαιτ με τυπισσες που να γουσταρουν να γινουν σκλαβες μου :think:
 

Babis flou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
48
Πόντοι
0
Ψάχνω σκλάβα που να βαζει πλυντηρια
να καθαριζει το σπιτι να σιδερώνει
και να πηγαινει σουπερ μαρκετ
Παιζει κανα σαιτ με τυπισσες που να γουσταρουν να γινουν σκλαβες μου :think:
Αν είσαι γενναιόδωρος βρίσκεις...  :dancing: :dancing: :dancing:
 

tzutzukos 36

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
159
Κριτικές
10
Like
453
Πόντοι
291
Διαβασα κατι ποστ πριν για group στο fb και ειδικα site
Ελεγα μηπως εβρισκα τιποτα στο τσάμπα :S
Ανοιξε μια σελιδα σαν τον αλλο που ζητουσε γραμματεα, στο τσακα τσακα τη βρηκε :grin:
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Πάντως, κατά τη γνώμη μου, η ανώτερη μορφή submission από μια κοπέλα, είναι όταν αυτό γίνεται γιατί είναι ερωτευμένη μαζί σου και σε αγαπάει. Τότε η σχέση κυριαρχίας - υποταγής μπορεί να οδηγηθεί σε άλλα επίπεδα με τις κατάλληλες διαδικασίες.
Βέβαια, νομίζω ότι κάθε ερωτευμένη γυναίκα έχει την τάση να είναι, λιγότερο ή περισσότερο, submissive στον εραστή της (τι λένε γι' αυτό οι κοπέλες που διαβάζουν το θέμα;;  :)), αλλά εδώ μιλάμε για πέρασμα σε ένα άλλο επίπεδο...  :)
Ταυτόχρονα ένα τέτοιο σεξουαλικό ταξίδι κυριαρχίας - υποταγής, ενδεχομένως οδηγεί σε συναισθηματική εμβάθυνση τη σχέση, κάτι, νομίζω, σημαντικό  :)
Τελικά, έχω τη γνώμη ότι ακόμη και τα πιο έντονα σεξουαλικά παιχνίδια, ακόμη και οι πιο έντονες σεξουαλικές καταστάσεις  έχουν μια βαρετή πλευρά, αν δεν αναπτύσσονται και συναισθήματα. Ίσως, μάλιστα, και μια μελαγχολική...  :)
Επομένως, το optimum optimorum είναι ο καλός χειρισμός του μαστιγίου  :) να συνοδεύεται και με καλό χειρισμό της ψυχής...  :)
Τι λέτε; 

συμφωνω απολυτως...τα παντα γυρω απο το σεξ γινονται καλιτερα οταν υπαρχει σχεση συναισθηματικη..κυριως για να αφεθεις σε καποιον πρεπει να σου εμπνευσει εμπιστοσυνη κι  αυτο  δυσκολα κερδιζεται μεσα απο ενα ραντεβου επαγγελματικης φυσεως
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Ανοιξε μια σελιδα σαν τον αλλο που ζητουσε γραμματεα, στο τσακα τσακα τη βρηκε :grin:
O αλλος εσκαγε 2κ καθαρα
Εγω εχω πελώρια αναγκη να με υπηρετει κάποια αφιλοκερδως
Νομιζω οτι ο χαραχτηρισμος σκλαβα θα καλυπτε αυτο που ψάχνω :S
 

tzutzukos 36

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
159
Κριτικές
10
Like
453
Πόντοι
291
O αλλος εσκαγε 2κ καθαρα
Εγω εχω πελώρια αναγκη να με υπηρετει κάποια αφιλοκερδως
Νομιζω οτι ο χαραχτηρισμος σκλαβα θα καλυπτε αυτο που ψάχνω :S
Δυσκολα φιλε, πολλες φορες το αφιλοκερδως στο τελος το πληρωνεις περισσοτερο  ;) οποτε δινεις κατι απο την αρχη κ'εχεις το κεφαλι σου ησυχο
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
συμφωνω απολυτως...τα παντα γυρω απο το σεξ γινονται καλιτερα οταν υπαρχει σχεση συναισθηματικη..κυριως για να αφεθεις σε καποιον πρεπει να σου εμπνευσει εμπιστοσυνη κι  αυτο  δυσκολα κερδιζεται μεσα απο ενα ραντεβου επαγγελματικης φυσεως
Θελει υπομονη αλλα κερδιζετε..Στα τοσα χρονια 5 φορες μου εχει τυχη..Βασικα τωρα διανυο την 5...και ειναι φοβερα...αλλα σεβομε και ειμαι τρυφερος.. :hi:
 

harisharistou

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2015
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Το να πληρωνεις μια τυπισσα για να την πλακωνεις στο ξυλο και να την κατουρας μού φαινεται λιγο προβληματικο

το μονο προβληματικό ειναι ότι κάποιος μπορεί να ονομάζει τα γούστα κάποιου άλλου ως "προβληματικά"
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
και ομως υπαρχουνε και μαλιστα σε τιμες για κλαματα.
δεν προκειται να πω ποιες αλλα σχεδον ολοι γνωριζουνε το μιλφ απο αγια παρασκευη στα 60 ευρω 40αρα η οποια κανει οχι μονο αυτα αλλα και αλλα τοσα . οποιος καταλαβε καταλαβε
το γνωριζει καποιος το μιλφ που αναφερει ο φιλος?επειδη εγω δεν το ξερω και θα θελα να το γνωρισω
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
το μονο προβληματικό ειναι ότι κάποιος μπορεί να ονομάζει τα γούστα κάποιου άλλου ως "προβληματικά"

Θα το πω σχηματικα:

Αυτος που πληρωνει εχει πλεονασμα χρηματων.
Αυτος που πλρωνεται εχει ελλειψη => Τρωει ξυλο αντι αμοιβης.

Δεν μου πολυαρεσει η ιδεα των "πλουσιων" να δερνουν και να ταπεινωνουν φτωχους, κοινη συναινεσει.

Βεβαια, εγω αν ημουν σε οικονομικη απογνωση θα χτυπαγα γριες και θα τους επαιρνα τη συνταξη. Το λεω ευθεως.

ΥΓ - Αν τα κανετε χωρις αμοιβη, δικαιωμά σας. Σπαστε και τα κοκκαλα ο ενας του αλλου.
Εγω (χωρις να ειμαι σαδιστης), θα το φχαριστηθω!  ;)
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.473
Κριτικές
7
Like
3.195
Πόντοι
786
Δεν μου πολυαρεσει η ιδεα των "πλουσιων" να δερνουν και να ταπεινωνουν φτωχους, κοινη συναινεσει.

λιγότερης έντασης, αλλά ίδιας ποιότητας είναι η πορνεία,

όλοι έχουμε γαμήσει πολύ ωραίες γυναίκες επί πληρωμή (ομορφότερες απ' αυτές που βρίσκουμε με τις δυνάμεις μας),
γι' αυτό το σάιτ είναι γεμάτο δεξιούς,
γενικώς οι πλούσιοι πληρώνουν τους φτωχούς να κάνουν πράγματα που οι ίδιοι δεν θέλουν να κάνουν,
ευχαριστούμε τον Τσώρτσιλ, που μας κράτησε στην Δύση.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
λιγότερης έντασης, αλλά ίδιας ποιότητας είναι η πορνεία,

όλοι έχουμε γαμήσει πολύ ωραίες γυναίκες επί πληρωμή (ομορφότερες απ' αυτές που βρίσκουμε με τις δυνάμεις μας),
γι' αυτό το σάιτ είναι γεμάτο δεξιούς,
γενικώς οι πλούσιοι πληρώνουν τους φτωχούς να κάνουν πράγματα που οι ίδιοι δεν θέλουν να κάνουν,
ευχαριστούμε τον Τσώρτσιλ, που μας κράτησε στην Δύση.

Δεν νομιζω οτι ειναι συγκρισιμο.

Η πορνεια μού φαινεται συγκρισιμη με κανονικες δουλειες (αν αναλογιστεις τη διαφορά των κερδων).
Η γκομενα κανει κατι νορμαλ, που θα εκανε με τον γκομενό της. Και βγαζει πολλα λεφτα.

Επισης, υπαρχουν τσατσαδες και μπραβοι των γραφειων (αν ειναι βιζιτα), σε περιπτωση που καποιος πελατης τυχει να κανει μαλακιες.

Στην αλλη περιπτωση, παει για ξυλο. => Πιστευω οτι ουτε μια στις 100 δεν γουσταρει να τρωει ξυλο, κατουρα, σκατα κλπ.
Μην τρελαθουμε κιολας.

 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Εντάξει μας είπατε και εσείς οι Αριστεροί  τη γνώμη σας. Μάλλον θα προτιμούσατε τον Στάλιν αντί τον Τσώρτσιλ, ποιος ξερει.....
Ενα στανταρακι που εχω προτιμά να δουλευει 3-4 ραντεβου τη μέρα να μαζεύει μια 400ρα απο το να ξεσκατιζει γέρους και να σφουγγαρίζει για 15 ευρω μεροκάματο. Ενίοτε σε κάποια ραντεβου καλογαμιεται και ετσι εκπληρώνει και άλλες ανάγκες. Συνεπώς το πουτανιλικι δεν το κάνουνε  απο απόγνωση όπως κάποιοι θέλετε να πιστεύετε. Οςο για αυτούς που λέτε οτι εχουν πλεόνασμα ουτε αυτο ισχύει. Αλίμονο αν τα λεφτα ηταν μονο για υποχρεώσεις. Δεν θα ειχε νόημα η ζωη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom