Νέα

Ψάχνω Call girl - δούλα- σκλάβα που να ικανοποιεί "ιδιαιτερα" γούστα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alex23andros8
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

classic1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
354
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
και για να κάνουμε πολλά που υπο άλλες συνθήκες θα νιώθαμε κάπως, ενω τώρα λες οκ δεν εχω λεφτά κτλ οποτε... η μόνη λύση!
βεβαια το τι ειναι νοσυρό ή οχι.. είναι πολυ μεγαλη συζητηση
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
και για να κάνουμε πολλά που υπο άλλες συνθήκες θα νιώθαμε κάπως, ενω τώρα λες οκ δεν εχω λεφτά κτλ οποτε... η μόνη λύση!
βεβαια το τι ειναι νοσυρό ή οχι.. είναι πολυ μεγαλη συζητηση

οτι αρεσει στον καθεναν
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Με οποιοδήποτε ποσό χρημάτων μόνο του,
στην Ελλάδα  , δεν βρίσκεις τίποτε άλλο πέρα από
ΜΠΑΖΑ ΚΑΚΑΣΧΗΜΑ, ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕΣ , ΠΟΥ ΣΕ ΕΞΑΠΑΤΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ .

Υπάρχει κάτι που δεν καταλαβαίνεις στο παραπάνω ;;;;;;


Καλό θα ήταν να το γράψεις 100 φορές
και το κείμενο να το διαβάζεις 10 φορές την ημέρα για3 μήνες,
μέχρι να το εμπεδώσεις και να μην κάνεις ποτέ ξανά κουτές ερωτήσεις.



Eσύ τελικά σοβαρολογείς δε κάνεις πλάκα..πότε πρόλαβες ρε θηρίο και τα δοκίμασες όλα και τα είδες όλα και τα χαραχτηρίζεις ''μπάζα''!!! έλεος δλδ,θα μας στείλουν να ξυρίσουμε τα πόδια μας 'ετσι που το πάμε με το κράξιμο στις γυναίκες!!
 

harisharistou

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2015
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Αυτό που περιγράφεις είναι πολύ ανθυγιεινό. Εγώ ούτε για 1000 ευρώ την ώρα δεν θα σου επέτρεπα κάτι τέτοιο. Καλή τυχή στην αναζήτηση σου. Θα πρέπει να είναι πολύ απελπισμένη αυτή που θα βρεις για να δεχτεί όλα τα σωματικά σου υγρά. (Αγαπάω bdsm αλλά όχι και έτσι).

ανθυγιεινό; Δηλαδή; Δεν σου αρέσει; Και αυτός είναι λόγος για να είναι ανθυγιεινό; Ασχολείσου με κάτι άλλο παρά με την σεξουαλική ηθική και κριτική.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Συναγωνιστές καλησπέρα, είμαι χρόνια στον χώρο αυτό.. Ποτέ δεν έψαχνα για απλό σεξ, από αυτό έχω άφθονο όποτε θέλω. Έψαχνα κοπέλες (ως επι το πλείστον ανεξάρτητες) που να ικανοποιούν τα ιδιαίτερα γούστα μου. Ποια είναι αυτά; Να είμαι αφέντης και αυτή δούλα. Να μου γελίφει τα πόδια, να την κατουράω, να της βάζω δονητές, να την εξευτελίζω κτλ κτλ Παλαιότερα έβρισκα πιο εύκολα αυτό που ήθελα αλλά τώρα τελευταία έχω ξεμείνει. Μπορεί κανείς να βοηθήσει; Είτε να μου προετίνει κάποια που ξέρει είτε να μου δώσει καμια ιδέα πως θα βρω αυτό που ψάχνω; Δεν με νοιάζει call girl επαγγελματίας. Αντίθετα μάλιστα, προτιμώ να είναι η κοπελα της γειτονιάς που θέλει να βγάλει ένα χαρτζιλίκι.


τυπε υπαρχουν λιγες γυναικες στην ελληνικη bdsm κοινοτητα που ψαχνουν ψευτο-Αφεντες για σεσσιον. Γραψου στα φορουμ κ θα βρεις δωρεαν.
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Αυτό που περιγράφεις είναι πολύ ανθυγιεινό. Εγώ ούτε για 1000 ευρώ την ώρα δεν θα σου επέτρεπα κάτι τέτοιο. Καλή τυχή στην αναζήτηση σου. Θα πρέπει να είναι πολύ απελπισμένη αυτή που θα βρεις για να δεχτεί όλα τα σωματικά σου υγρά. (Αγαπάω bdsm αλλά όχι και έτσι).

καλη μου γυναικα..με ολο το σεβασμο αλλα σεξ δεν ειναι μονο το ανασκελα .μπρουμυτα....αντε και λιγο στα 4...Αυτο που χαρακτηριζεις εσυ ως ΑΝΘΥΓΙΕΙΝΟ...κατ αλλους  ειναι απιστευτη καυλα την οποια νιωθουν αμφοτεροι σκλαβος.σκλαβα...αφεντης αφεντρα

ανηκω σ αυτο τον ιδιαιτερο χωρο κ με τιποτα δε κατατασω τους σκλαβους η τς σκλαβες στην κατηγορια των απελπισμενων..και ουτε το θεωρω διαστροφη...ειναι απλα  μια ομορφη πικαντικη πινελια
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
τυπε υπαρχουν λιγες γυναικες στην ελληνικη bdsm κοινοτητα που ψαχνουν ψευτο-Αφεντες για σεσσιον. Γραψου στα φορουμ κ θα βρεις δωρεαν.

Ίσως όμως η μεγαλύτερη απόλαυση να είναι να οδηγήσεις μια κοπέλα που δεν ανήκει στην bdsm κοινοτητα σε ένα παιχνίδι submission. Ακόμη και αν δεν απαιτήσεις τα πολύ προχωρημένα που ζητάει ο φίλος νηματοθέτης. Το σημαντικότερο είναι η ψυχολογική διαδικασία.  :)

Και πάντως όταν το είχα διαπιστώσει είχα εκπλαγεί από το πόσες πολλές κοπέλες τελικά μαγνητίζονται στη θέα ενός μαστιγίου...  :)
 

Υπουργός83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
155
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Ίσως όμως η μεγαλύτερη απόλαυση να είναι να οδηγήσεις μια κοπέλα που δεν ανήκει στην bdsm κοινοτητα σε ένα παιχνίδι submission. Ακόμη και αν δεν απαιτήσεις τα πολύ προχωρημένα που ζητάει ο φίλος νηματοθέτης. Το σημαντικότερο είναι η ψυχολογική διαδικασία.  :)

Και πάντως όταν το είχα διαπιστώσει είχα εκπλαγεί από το πόσες πολλές κοπέλες τελικά μαγνητίζονται στη θέα ενός μαστιγίου...  :)
Και στο φίμωτρο να συμπληρώσω. Υπάρχουν κοπέλες (όχι επί πληρωμή) που ούτε καν πίστευαν ότι μπορεί να έχυναν δεμένες, με φίμωτρο και έχοντας αρπάξει τις βουρδουλιές τους...
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Και στο φίμωτρο να συμπληρώσω. Υπάρχουν κοπέλες (όχι επί πληρωμή) που ούτε καν πίστευαν ότι μπορεί να έχυναν δεμένες, με φίμωτρο και έχοντας αρπάξει τις βουρδουλιές τους...


Ρε τύπε να σου στείλω τη δικιά μου να της ρίξεις 2-3 στα καπούλια και 2-3 όπου θες μπάς και στρώσει και εσύ θα βγάλεις τα γούστα σου και εγώ θα ηρεμήσω!!εγω δε το πολυέχω με τα bdsm  :2funny:  :s&m_1:  :s&m_2:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Ρε τύπε να σου στείλω τη δικιά μου να της ρίξεις 2-3 στα καπούλια και 2-3 όπου θες μπάς και στρώσει και εσύ θα βγάλεις τα γούστα σου και εγώ θα ηρεμήσω!!εγω δε το πολυέχω με τα bdsm   :2funny:  :s&m_1:  :s&m_2:


Φοβερός!!!  :2funny:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Το να πληρωνεις μια τυπισσα για να την πλακωνεις στο ξυλο και να την κατουρας μού φαινεται λιγο προβληματικο
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Το να πληρωνεις μια τυπισσα για να την πλακωνεις στο ξυλο και να την κατουρας μού φαινεται λιγο προβληματικο
τυπε υπαρχουν αλλοι που πληρωνουν μια τυπισσα για να τους πλακωσει αυτη στο ξυλο και να τους κατουρησει  :-
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Το να πληρωνεις μια τυπισσα για να την πλακωνεις στο ξυλο και να την κατουρας μού φαινεται λιγο προβληματικο

Ενώ το να πληρωνεις έναν τύπο για να σε πλακωνει στο ξυλο και να σε κατουράει δε σου φαινεται?

Για να καταλάβω που το πας δηλαδή...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Το να πληρωνεις μια τυπισσα για να την πλακωνεις στο ξυλο και να την κατουρας μού φαινεται λιγο προβληματικο

Νομίζω, ότι περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, εφόσον για τις εν λόγω υπηρεσίες, υπάρχει κάποιος ενήλικος που επιθυμεί να πληρώσει
για να τις αποκτήσει και κάποια ενήλικη που συμφωνεί να πληρωθεί για να τις παρέχει. Όπως την βρίσκει ο καθένας, όταν μιλάμε
για κοινή συναίνεση (ή συνδιαλλαγή) μεταξύ ενηλίκων. Το τι είναι ή όχι προβληματικό, σηκώνει συζήτηση.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Ενώ το να πληρωνεις έναν τύπο για να σε πλακωνει στο ξυλο και να σε κατουράει δε σου φαινεται?

Για να καταλάβω που το πας δηλαδή...

Θα σου απαντησω:

O Χιτλερ και η Μητερα Τερεζα ηταν, και οι δυο, ανισορροποι.

Αλλα δεν εχω προβλημα με τη Μητερα Τερεζα.
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Ίσως όμως η μεγαλύτερη απόλαυση να είναι να οδηγήσεις μια κοπέλα που δεν ανήκει στην bdsm κοινοτητα σε ένα παιχνίδι submission. Ακόμη και αν δεν απαιτήσεις τα πολύ προχωρημένα που ζητάει ο φίλος νηματοθέτης. Το σημαντικότερο είναι η ψυχολογική διαδικασία.  :)

Και πάντως όταν το είχα διαπιστώσει είχα εκπλαγεί από το πόσες πολλές κοπέλες τελικά μαγνητίζονται στη θέα ενός μαστιγίου...  :)

προσφατα ακουσα απο σκλαβα (οχι επαγγελματια)απλη καθημερινη κοπελα καπου στα 38 η οποια διηγουνταν την εμπειρια της με γνωστο αφεντη του χωρου ο οποιος δεν το εχει με την εμφανηση αλλα εχει κατι ματαρες απιστευτες οσον αφορα τον τροπο που κοιταει που σε καρφωνει...αυτη λοιπον μου ειπε οτι μολις τον ειδα ...(κικ αυτο εγινε σε παρεα 20 τουλαχιστον ατομων)ηθελα να παω και να γονατισω στη γωνια....και φυσικα μετα απ ενα 24ωρο ειχε την πρωτη  της εμπειρια την οποια μου διηγιοταν εκστασιασμενη και μου ελεγε ποσο καιρο εχασε απο τη ζωη της που δε μπηκε νωριτερα σ αυτα τα κολπα
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
ο φροιντ θα ειχε πολλη δουλεια σε αυτο το θεμα

παντως ολα μα ολα αυτα και μην γελιεστε εχουν να κανουν με την παιδικη ηλικια και τις νευρωσεις

τωρα κατι ατακες του στυλ σκλαβα αφεντης και μαλακιες και ολα καλα δεν ισχυουν

φυσικα μπορουν ολοι να κανουν ο,τι θελουν αλλα ακομη και καποιοι να μη  θελουν παλι μπορουν να κανουν , δειτε θειο μαρκησιο

 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
O Χιτλερ και η Μητερα Τερεζα ηταν, και οι δυο, ανισορροποι.
Αλλα δεν εχω προβλημα με τη Μητερα Τερεζα.

Εγώ, φίλε μου, θα είχα πρόβλημα, είτε με κατούραγε ο Χίτλερ, είτε η μητέρα Τερέζα.
Ακριβώς το ίδιο μάλιστα.
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
ο φροιντ θα ειχε πολλη δουλεια σε αυτο το θεμα

παντως ολα μα ολα αυτα και μην γελιεστε εχουν να κανουν με την παιδικη ηλικια και τις νευρωσεις

τωρα κατι ατακες του στυλ σκλαβα αφεντης και μαλακιες και ολα καλα δεν ισχυουν

φυσικα μπορουν ολοι να κανουν ο,τι θελουν αλλα ακομη και καποιοι να μη  θελουν παλι μπορουν να κανουν , δειτε θειο μαρκησιο



Λουκρητία Βοργία τύπε!!!  :rockon: :rockon: γουστάρουμε θεία λουκρητία

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom